אזורי שירות
עמוד הבית ביובית באשדוד

ביובית באשדוד

אנו אחת החברות המובילות בישראל למתן שירותי ביובית באשדוד ובכל עיר אחרת. מתגוררים בעיר אשדוד ומחפשים אחר חברה המספקת שירותי ביובית? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו במצבי חירום וגם בשגרה – נגיע עד אליכם עם כל הציוד הכי מתקדם שיש!

איך אנחנו שואבים בורות ביוב, מתי כדאי לצלם את הצנרת וכמה כל זה יכול לעלות לכם – הנה כל הפרטים.

 

שירותי ביובית באשדוד

 

שירותי ביובית באשדוד

לפני שאתם מזמינים חברה המספקת שירותי ביובית באשדוד 24 שעות ביממה, מוטב כי תבחנו את השירותים השונים שהיא מספקת.

כל חברה מספקת שירותים שונים ומגוונים, ולכן מוטב כי תהיו עם היד על הדופק. אנו מספקים לקהל לקוחותינו מגוון רחב של שירותים – כך שהם לא צריכים להתרוצץ בין חברות שונות.

בין השירותים שאנו מספקים תוכלו למצוא:

#1 שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.

#2 פתיחת סתימות ביוב באשדוד.

#3 שטיפות בלחץ מים גבוהשטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.

#4 צילום קווי ביוב – עם רובוט זעיר או סיב אופטי, בהתאם לקוטר הצינור.

#5 הסרת שורשים מקווי ביוב באשדוד.

#6 שירותי שאיבות – שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות באשדוד והסביבה, כולל הצפות מים וביוב.

#7 תיקון צנרת ביוב – ובמקרה הצורך, התקנת צינורות חדשים.

 

מגיעים לכל שכונות העיר והרובעים: רובע א', רובע ב', רובע ג', רובע ד', רובע ה', רובע ו', רובע ז', רובע ח', רובע ט', רובע י', רובע י"א, י"ב, י"ג, י"ד, ט"ו, ט"ז, י"ז, רובע הקריה, רובע המרינה, אזור פארק לכיש ועוד.

 

מחירון ביובית באשדוד

כדי שתוכלו לקבל את המחיר המשתלם ביותר, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ל 072-3308189 ותוכלו לקבל את המחיר המדויק עבור השירות אותו אתם תצטרכו.

אנחנו מגיעים במהירות אליכם ונעשה הכל כדי שתוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר ויחד איתו את המחיר הטוב ביותר.

  • משאית ביובית רגילה החל מ-450 ₪
  • משאית ביוב נמוכה החל מ-840 ₪
  • שאיבת בור שמן החל מ-630 ועד 1400 ₪
  • שטיפת קו ביוב החל מ-540 ועד 720 ₪
  • שאיבת ביוב ללא אגרה החל מ-540 ₪
  • שאיבת בור ספיגה החל מ-550 ₪
  • פתיחת סתימת ביוב החל מ-840 ₪
  • הסרת שורשים ממערכת הביוב החל מ-540 ועד 720 ₪
  • צילום קו ביוב החל מ-860 ועד 1750 ₪

מחיר ביובית משתנה בהתאם להיקף הפרויקט.

 

שאיבת הצפות בזמן קצר

שאיבה של הצפת מים או ביוב באשדוד היא פעולה שנעשית בצורה יעילה ומהירה, בזכות הפעולה העוצמתית של הביובית שלנו. ככל שמטפלים בבעיה כמו הצפה מהר יותר – ככה מונעים נזקים אפשריים לציוד וכמובן סכנות תברואתיות ובטיחותיות כמו טביעה או חשיפה לזיהומים קשים.

אנחנו מגיעים אליכם בתוך 40 דקות מרגע הקריאה, כך שבתוך זמן קצר כבר נוכל להתחיל בפעולת השאיבה של המים או הביוב.

 

פתיחת סתימות שורשים בביוב באשדוד

עצים שגדלים בסמוך לפתחי ביוב, בעיקר זנים של עצים גדולים עם גזע וענפים עבים מאוד, לפעמים "שולחים שורשים" אל תוך הביוב וממשיכים לצמוח ולגדול בתוכו.

התופעה הזו שכיחה ביותר ומסוכנת מאוד לצנרת! אלו שני הנזקים העיקריים שהיא גורמת להם:

#1 חסימות ביוב – ככל שהשורשים מתרבים ומתעבים, הם חוסמים את המעבר התקין של מי השופכין ומאטים את הזרימה. פסולת שנכנסת לביוב נתפסת בהם ובסופו של דבר מי הביוב עולים למעלה וגורמים להצפה מסוכנת.

#2 הרס לצנרת – שורשים שממשיכים להתארך ולגדול, עלולים לסדוק את צינורות הביוב ולגרום לנזילות ולהרס.

אנחנו בביובית בזול מתמחים בהסרת שורשים באשדוד ובשחרור סתימות שנגרמו בגלל התופעה הזו. באמצעות הדיזה הקוצצת של הביובית נחתוך את השורש ולאחר מכן נזרים מים בלחץ גבוה, על מנת לנקות את הצינורות מהשאריות של השורש שנקצץ.

 

צילום קווי ביוב באשדוד – הבדיקה הכי יסודית לצנרת

כדי לבדוק עד לאן צמחו השורשים בביוב, או היכן ממוקמת חסימה בצנרת ובכלל – אילו תקלות יש בצנרת ואיפה הן נמצאות, אנחנו מכניסים מצלמה זעירה לתוך הצינורות.

צילום של צנרת הביוב באשדוד מאפשר לאנשי המקצוע לקבל מידע בזמן אמת על המתרחש עד לעומק של 50 מטרים בתוך הקווים.

היתרון הגדול – קבלת החלטות מקצועיות ומדויקות בנוגע לטיפול הדרוש, כדי לתקן בעיות קיימות וגם כדי למנוע החמרה של נזקים שרק החלו להיווצר.

 

צילום ביוב באשדוד

 

שטיפת קווי ביוב באשדוד

ניקוי ביוב עם לחץ מים גבוה משמש גם במצבי חירום, למשל לצורך שחרור סתימות באשדוד, אבל אתם יכולים להזמין את השירות גם באופן קבוע.

שטיפת קווים בכל חצי שנה או שנה עם ביובית באשדוד, מונעת הצטברות של פסולת בצנרת ושומרת על צינורות הביוב פתוחים ונקיים.

 

ביובית לחניונים באשדוד במקומות עם תקרה נמוכה

את כל עבודות הביוב שלנו אנחנו יכולים לבצע בכל מקום, בין אם זה מרתף של בית, מקלט, מחסן בקומה מתחת לקרקע או חניון.

כדי לשאוב ביוב במתחמים כאלה, אנחנו שולחים ביובית קטנה באשדוד שיכולה להגיע ממש עד לפתח הביוב – ובכך לעשות את העבודה ביעילות רבה ובעוצמה המרבית.

 

התקנת משאבה טבולה בבתים עם מרתף

בבתים שיש בהם מספר קומות וביניהם קומת מרתף, הטיפול בבעיות הביוב במקרה הצורך באזור זה – יהיה באמצעות ביובית נמוכה, אבל חשוב מלכתחילה להתקין בהם משאבה טבולה שיכולה למנוע תקלות רבות ושונות.

התפקיד של משאבה כזאת הוא לדחוף את מי הביוב כדי שימשיכו לזרום גם כלפי מעלה לאורך צנרת הביוב המסועפת, זאת כדי למנוע איטיות ולא לאפשר לפסולת להצטבר.

אנחנו מתקינים משאבות טבולות ובנוסף מציעים תיקונים והחלפת משאבה, נוסף על מגוון שירותי ביובית באשדוד הכוללים גם תיקונים ושיקום צנרת, אם יש צורך בכך.

 

שאיבת ביוב באשדוד עם "ביובית בזול"

אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי, אל תמתינו עד שהבעיה הקטנה תהפוך להיות בעיה גדולה הנותנת את אותותיה. הזמינו חברה המספקת שירותי ביובית באשדוד במהירות האפשרית.

אם תחכו יתר על המידה, אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם נכנסים אל תוך בור ללא תחתית. מדוע חשוב לטפל בבעיות ביוב בשיא המהירות?

#1 מערכות הביוב עשויות להביא לנזק סביבתי כבד – כל זה בתנאי שלא מטפלים בבעיות הללו בזמן הנכון.

#2 כל זמן שבו התקלה איננה מקבלת מענה, היא עשויה להפוך להיות בעיה גדולה ומשמעותית הרבה יותר.

#3 מערכות הביוב מחוברות בצורה כזאת או אחרת לתשתית המבנה, ולכן אם הן מקולקלות הן עלולות להביא לנזק גדול.

 

צפו בצוות שלנו שואב במפעל באשדוד

 

החלפת צנרת ביוב באשדוד

במצבים שבהם קיימות תקלות חוזרות באותה מערכת הביוב, נעשו תיקונים בצנרת וניסיונות לשיקום ובכל זאת הבעיות לא נפתרות – לעתים יהיה צורך בהחלפת הקווים או לפחות חלק מהצנרת.

אנחנו מחליפים צינורות ביוב במינימום הרס ולרוב ללא הרס סביבתי, על מנת לאפשר חזרה לשגרה ושימוש תקין במערכת הביוב כמה שיותר מהר.

 

החלפת צנרת באשדוד

 

שאיבת בור ספיגה באשדוד

בורות ספיגה אינם מחוברים לקווי הביוב אלא מהווים מערכת בפני עצמם, לכן יש לרוקן אותם בקביעות עם ביובית באשדוד שמונעת דליפות ומשלימה את הפעולה במהירות.

חשוב להזמין שירותי שאיבת בורות ביוב בזמן, כדי למנוע הצפות ו"עליה" של הביוב, שחושפת את בני האדם והסביבה למזהמים רבים.

שאיבת בורות ביוב באשדוד ובכל מקום בארץ נעשית רק על ידי ביובית – ורק על ידי קבלן ביוב מורשה כמונו! הרישיון שלנו לשאוב ביוב ולפנות את השפכים לאתרי הטמנה מורשים, מאפשר לכם לקבל שירות חיוני כזה ללא דאגה ולהיות רגועים שהפעולה בוצעה ביסודיות ובמקצועיות, בהתאם למה שדורש החוק בנוגע לפינוי השפכים.

 

התקנת מפריד שומנים ומתי צריך לשאוב בור שומן?

בדומה לבורות ספיגה, אנחנו שואבים גם בורות שומן באשדוד ובכך מונעים מחומרים מסוכנים ושמנים להיכנס לביוב, בבתי עסק שבהם החוק דורש להתקין מפריד שומנים.

ההתקנה וגם התחזוקה השוטפת של בור השומן, נעשות על ידינו ומאפשרות לכם, כבעלי עסקים, להיות בטוחים שמערכת הביוב בעסק שלכם תמשיך לפעול כרגיל.

 

למה איתנו?

למה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו? תושבי אשדוד או אחת מהערים הסמוכות – דעו שיש לכם אל מי לפנות בכל מה שקשור לבעיות ביוב. הצוות שלנו הוא צוות מיומן ומנוסה, אשר יודע כיצד להתמודד ביעילות עם כל סוגי הבעיות. אנו מחזיקים בחברה מגוון רחב של רכבי ביובית, כל זאת כדי לספק מענה לכל סוגי התקלות בביוב – אפילו בחניונים.

כשאתם מזמינים שירותי ביובית באשדוד מחיר זה פקטור שעשוי לעניין אתכם, אצלנו תקבלו מחירים זולים במיוחד ושירות ללא תחרות! כל אחת מהפעולות שלנו מתבצעת על פי תו תקן מוגדר מראש.

מחפשים חברת שירותי ביוב באשדוד? הגיע הזמן שתפסיקו לחפש, ותזמינו את החברה הנכונה. אנו נשמח לעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה, על מנת שתוכלו להיות מרוצים ורגועים. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק לחייג אלינו – אנו נשמח לפתור עבורכם את כל הבעיות. 

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך