אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בנס ציונה

ביובית בנס ציונה

מחפשים שירותי ביובית בנס ציונה? אנחנו מתמחים בפתיחת סתימות ביוב, צילום צנרת, שטיפת קווי ביוב, שאיבות מכל סוג ועוד. צרו קשר ונגיע אליכם עם ביובית לכל כתובת בנס ציונה. הגעה מהירה, ציוד מתקדם ומחירים אטרקטיביים.

 

ביובית בנס ציונה

 

מחירון ביובית בנס ציונה

עלות שירותי הביובית שלנו היא מהמשתלמות ביותר בישראל! אנחנו זמינים עבורכם שישה ימים בשבוע מסביב לשעון ומציעים מגוון עבודות ביוב עם מכשור מתקדם – במחיר זול ואטרקטיבי.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהמחירים של כמה משירותי הביובית המבוקשים ביותר באזור נס ציונה והסביבה:

ביובית בנס ציונה לפי סוג השירות מחיר ממוצע
שטיפת קווי ביוב – מחיר לפי מטר החל מ- 99 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה בנס ציונה החל מ- 550 ₪
מחיר ביובית נמוכה וקטנה החל מ- 850 ₪
עלות תיקון צנרת ביוב ללא הרס החל מ- 1550 ₪
מחיר הסרת שורשים בצנרת הביוב החל מ- 800 ₪
מחיר צילום צנרת הביוב – עם מצלמה או סיב אופטי החל מ- 850 ₪
שאיבת הצפה בעיר נס ציונה מחיר מומלץ החל מ- 820 ₪
עלות פינוי שפכים לאתר מורשה החל מ- 550 ₪

 

שירותי ביובית בנס ציונה

זיהיתם שיש לכם תקלה בביוב? יש לכם סתימה חוזרת בבית? חברתנו מספקת שירות של פתיחת סתימות ביוב בנס ציונה סביב השעון, היו רגועים אנחנו פה עבורכם.

גם במידה והתקלה שאתם חווים כרגע היא תקלת חירום שלא סובלת דיחוי, כמו הצפה בבית למשל, חברתנו מספקת שירות ביובית בנס ציונה 24 שעות.

מעבר לזה, אנחנו מספקים את כלל השירותים השונים בתחום הביובית, החל משטיפת קווים בלחץ מים, פתיחת סתימות במרזב ועוד.

בנוסף, אנחנו מספקים את כלל השירותים בתחום שאיבות המים, החל משאיבת הצפה בבית, שאיבת בורות שומן, שאיבת שומן מהביוב ועוד.

יש לכם תקלה בביוב ואתם לא יודעים מה הגורם לה? אין שום בעיה, חברתנו מספקת גם שירות של צילום קווי ביוב, כזה המאפשר לנו לאתר בקלות את הגורם לתקלה.

 

 

ביובית לפתיחת סתימות בנס ציונה

סתימה היא תקלה נפוצה מאוד במערכות ביוב ומרבית המקרים נוצרים בגלל שימוש לא תקין בביוב והשלכת פסולת לפתחי הביוב, למשל מוצרי היגיינה שמושלכים לאסלה, שמני בישול אל כיור המטבח וכדומה.

באמצעות הביובית וכוח השאיבה שלה אנחנו יכולים לשחרר כל סוג של סתימה בצנרת, כשלאחר שאיבת הביוב נזרים מים בלחץ גבוה, מה שיפתח לחלוטין את הקווים ויאפשר את הזרימה התקינה של הביוב.

ישנם גורמים נוספים לסתימות ביוב, ביניהם צמיחת שורשים בתוך הצינורות, או חדירת פסולת טבעית לפתחי הביוב בגלל רוח ומקרים אחרים –

כאשר בכל אחד ואחד מהם הביובית יכולה לטפל ולהציע מענה שישחרר את הצנרת באופן מלא.

 

שאיבת הצפות בנס ציונה

הצפת ביוב היא תוצאה של חסימה חמורה בצנרת, שגרמה לכך שהמים לא יוכלו לעבור בתוך הצינורות ולכן הם "יעלו למעלה", אל פתחי הביוב – ויציפו את הסביבה.

הצפת מים לעומת זאת, לרוב תתרחש כשצינור מים נסדק והמים פורצים בבת אחת החוצה, או במצב שבו יורדים גשמים בכמות אדירה ומערכת הניקוז לא עומדת בעומס.

זהו מצב מסוכן מאוד משתי סיבות:

◄  שני סוגי ההצפות מזיקים מאוד לציוד ובנוסף עלולים לגרום לאסונות כמו טביעה, למשל אם מי גשמים חודרים לחדר סגור או שהמים מצטברים בתוך מעלית.

◄  ביוב שעולה על גדותיו וגורם להצפה, מסוכן מאוד בהיבט התברואתי בגלל המזהמים הרבים שנמצאים במי השופכין.

הביובית מסוגלת לשאוב הצפות במהירות וביעילות ולייבש את המתחם שבו הייתה ההצפה.

לאחר סיום פעולת השאיבה, ניתן לבדוק את הגורם להצפה ולתקן בהתאם את הביוב או את מערכת המים, כתלות בסוג ההצפה עצמה.

 

שאיבת הצפה בנס ציונה

 

צילום קווי ביוב בנס ציונה

במקרים מסוימים ובדרך כלל לאחר הטיפול בתקלה שמצריכה תיקון דחוף, כמו שאיבה של הצפה, נבדוק לעומק את הגורמים לבעיה כדי שהיא לא תחזור שוב ושוב.

הכנסת מצלמה זעירה לתוך הצנרת, באמצעות רובוט או סיב אופטי – כתלות בקוטר הצינור, מאפשרת לאנשי המקצוע לקבל תיעוד של כל מה שקורה בתוך הביוב עד לעומק של 50 מטרים.

באמצעות הפעולה הזאת ניתן לאתר מקומות עם חסימה חלקית בצנרת, סדקים, חלודה ונזקים שונים, לתקן אותם בהתאם לצורך ובכך למנוע היווצרות של בעיות בביוב.

 

למה חשוב לבצע שטיפת קווי ביוב בנס ציונה אחת לתקופה

הזרמת מים בלחץ גבוה בעזרת הביובית היא אחת מהדרכים לשחרור סתימות, אבל מומלץ להזמין את השירות של שטיפת הקווים, פעולה  שמתבצעת באותה הדרך ממש, כשירות קבוע שמיועד לניקוי הביוב שלא במצב חירום.

גם אם לכאורה אין כל צורך בניקוי של הצנרת מבפנים, בגלל שלא נראה לעין שישנה בעיה, שטיפת הצנרת יכולה למנוע היווצרות של תקלות חדשות והחמרה של נזקים קיימים, למשל לעצור חסימה בצנרת ולמנוע המשך הצטברות של פסולת שנדבקה לדפנות הביוב

 

שאיבת בורות ספיגה ושומן

בורות ביוב מכל הסוגים מצריכים שאיבה קבועה שלהם, כדי שניתן יהיה להשתמש בהם שוב ושוב. בור ספיגה הוא מערכת ביוב שאינה מחוברת לצינורות והוא קיים במקומות רבים בישראל,

כאשר השאיבה שלו חייבת להתבצע אך ורק באמצעות ביובית, למניעת כל מגע של התוכן הנשאב עם הסביבה.

בדומה לכך נעשית גם הפעולה של שאיבת בור שומן, שהתקנתו היא חובה על פי החוק בעסקים מסוימים שעובדים עם שמנים וחומרים שאסור שייכנסו לצנרת הביוב.

בסיום השאיבה, מועבר כל התוכן, שמכיל בדרך כלל מי שופכין ופסולת שהייתה בתוכו, אל אתרי פינוי ייעודיים.

רק קבלן ביוב מורשה יכול להציע את השירות הזה ולכן אנחנו ממליצים להזמין אותנו לביצוע המשימה – יש לנו את כל האישורים והרישיונות המתאימים.

 

שאיבות ביוב בנס ציונה

 

מתי צריך להשתמש בביובית נמוכה

הזמנת ביובית קטנה ונמוכה היא הכרחית, כאשר יש תקלה בביוב במקומות שהתקרה שלהם נמוכה. מתחמים כאלה אינם נגישים עבור הביובית הסטנדרטית, לכן אנחנו שולחים את אנשי המקצוע שלנו עם הביובית המתאימה.

הסוג הזה של הביובית מתאים למתן שירות במקלטים, מרתפים וחניונים תת קרקעיים, בזכות היכולת של הביובית להגיע ממש עד לפתח הביוב ולבצע את העבודה בצורה יעילה.

חשוב לציין שממש כמו "אחותה הגדולה", הביובית הקטנה מסוגלת לתת מענה לכל בעיות הביוב והמכשור שלה מתאים כדי לבצע כל סוג של עבודות ביוב.

 

חיתוך שורשים בביוב

צמיחה של שורשי עצים גדולים בתוך צנרת הביוב, היא מצב שכיח מאוד, אך באופן מפתיע מגלים אותו רק בשלב מאוחר בדרך כלל – כשהשורשים כבר מפותחים, מעובים וארוכים מאוד.

הסכנה בצמיחת שורשים בתוך הצנרת היא בכך שהם מסוגלים לגרום לסדקים ולשברים ובנוסף הם חוסמים את המעבר של מי השופכין.

אנחנו בביובית בזול נכניס צינור עם דיזה קוצצת שתחתוך את השורשים, ולאחר מכן נזרים מים בכמות גדולה ובעוצמה גבוהה, כדי לשחרר את הצינורות מהחסימות הקיימות בו ומפסולת השורשים שנקצצו.

 

החלפת צנרת ביוב בנס ציונה

במקרי קיצון שבהם צנרת הביוב בלויה לגמרי, כאשר מערכת הביוב וותיקה מאוד, או כשהצינור חלוד, סדוק או מתפורר, אין אפשרות לבצע תיקון שיהיה יעיל מספיק ויחזיק מעמד לאורך זמן.

במצב כזה, נמליץ על החלפת הצנרת ונתקין צינורות חדשים במקום הקיימים, כדי לאפשר למי השופכין לזרום כראוי.

לא בכל המקרים מדובר בתהליך מסובך מאוד ולעתים נוכל להסתפק בשיקום הצנרת ללא הרס של החלקים שעוטפים אותה, במיוחד כאשר מדובר רק במקטע קצר יחסית של צינורות בלויים.

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים רבים

זה לא משנה אם יש לכם סתימה או נזילה בקו הביוב שלכם, אם לא תתייחסו לתקלות הללו ברצינות ובמהרה, עלול להיגרם נזק לא קטן לתשתית המבנה ולסביבה כמובן.

אם יש לכם נזילה, מי הביוב הרעילים עלולים לחלחל לקרקע ולפגוע אפילו במי השתייה שלכם, כך שאתם פשוט מסכנים את בריאותכם.

אם יש לכם סתימה בק, אתם חייבים לאתר תחילה מה גורם לסתימה לפני שאתם מתקנים אותה, על מנת שלא לגרום נזק סביבתי לשווא.

כמובן שבכל הקשור לסתימת שורשים בביוב, חברתנו מספקת גם שירות של הסרת שורשים מקווי ביוב בנס ציונה, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים.

 

למה איתנו?

נתחיל בזה שאנחנו זמינים עבורכם כל הזמן וגם אם אתם צריכים עכשיו שירות של ביובית בנס ציונה בשבת, אנחנו נספק לכם אותו בשמחה רבה.

בעלי המקצוע שלנו בתחום הם בעלי מקצוע מנוסים, אמינים והוגנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהם יגיעו אליכם הביתה, יאתרו את התקלה ויתקנו אותה.

לא רק זאת, אלא שהחברה שלנו מבצעת עבודה תחת תו תקן בלבד – בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות.

זה אומר בעצם שאתם יכולים להיות רגועים בכל הקשור לרכיבים שאנחנו מבצעים בהם שימוש לתיקון התקלות ושכמובן אנחנו עומדים בכל התקנים המחמירים של הבטיחות.

אנחנו יודעים שאתם זקוקים לשירות שלנו עכשיו, כמה שיותר מהר, על מנת למזער את הנזקים בבית. לכן, אנחנו מתחייבים להגיע תוך 40 דקות ולתת לכם מענה מקצועי.

ביובית בנס ציונה מחיר – בכל הקשור למחיר, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים, שכן אנחנו מתחייבים בפניכם שניתן לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת שאנחנו יודעים להציע.

זהו, לא מחכים, יוצרים איתנו קשר בטלפון 072-3308189 ואתם הסתימה אנחנו פותחים!

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך