אזורי שירות
עמוד הבית ביובית במזכרת בתיה

ביובית במזכרת בתיה

גרים במזכרת בתיה? אם אתם מתמודדים עם הצפה, עם ביוב שעולה על גדותיו, עם צנרת שנסתמת פעם אחר פעם או בעיות אחרות בביוב? בשביל זה אנחנו כאן עם שירותי ביובית במזכרת בתיה מסביב לשעון.

הזמינו את השירות שלנו מעכשיו לעכשיו ונגיע עם הביובית המתאימה וכל הציוד הדרוש, כדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר, במחירים משתלמים. איך אנחנו עושים את זה? נענה מיד.

 

משאית ביובית במזכרת בתיה

 

מחירון ביובית במזכרת בתיה

אנחנו מאמינים ששירותי ביובית מקצועיים ואיכותיים יכולים להיות גם זולים! אצלנו בביובית בזול תוכלו ליהנות מכל עבודות הביוב, במחירים מנצחים ובכל שעה ביום.

הסכום הסופי של הטיפול במערכת הביוב יורכב ממחירי השירותים השונים ויכולים לעלות בהתאם להיקף התקלה, המורכבות של הטיפול שלה וזמן התיקון עצמו.

בטבלה הבאה סיכמנו את העלויות של שירותי הביובית המבוקשים ביותר באזור מזכרת בתיה והסביבה:

סוג העבודה מחיר משוער
שאיבת ביוב / מים החל מ- 540 ₪
שאיבת הצפות ביוב במזכרת בתיה החל מ- 820 ₪
כמה עולה ביובית קטנה למקומות נמוכים? החל מ- 850 ₪
עלות הסרת שורשים מצנרת הביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שטיפת קווי ביוב (לפי מטר) החל מ- 100 ₪
עלות צילום קווי ביוב במזכרת בתיה החל מ- 850 ₪
שאיבת בור שומן / מפריד שומנים החל מ- 630 ₪
פתיחת סתימות ביוב מחיר מומלץ החל מ- 650 ₪
החלפת צנרת ביוב החל מ- 1700 ₪
תיקון צנרת ללא הרס החל מ- 1550 ₪

 

שירותי ביובית במזכרת בתיה

אנו החברה המובילה בישראל המספקת שירותי ביובית במזכרת בתיה 24 שעות ביממה.

הלקוחות שלנו נהנים ממגוון רחב של שירותי הניתנים להם תחת קורת גג אחת.

המטרה שלנו היא שכל לקוח שפונה אלינו ידע כי הוא לא צריך לפנות לחברות אחרות בתחום הזה. אצלנו כל הלקוחות מקבלים את השירותים הבאים:

 • שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
 • פתיחת סתימות ביוב במזכרת בתיה.
 • שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
 • צילום קווי ביוב.
 • הסרת שורשים מקווי ביוב במזכרת בתיה.
 • שאיבת פירי מעליות
 • שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
 • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

שאיבות ביוב במזכרת בתיה – רק עם ביובית

לביובית יש שני יתרונות עיקריים שהופכים אותה לשיטה היחידה הבטוחה והיעילה, עבור שאיבות ביוב:

#1 צינורות ומיכלית חזקים ועמידים – שמסוגלים לעמוד בעומס של כמויות נוזלים ושפכים ללא חשש דליפות.

#2 מנוע עוצמתי ומכשור חדשני – שמאפשר לשאוב ביוב בעוצמה רבה, כמו גם להזרים מים בלחץ גבוה, לצורך פתיחת סתימות בביוב.

אף אינסטלטור לא יכול להציע את השירות היעיל והיסודי שהביובית מסוגלת לתת – לכן כל עבודות הביוב שלנו נעשות ברישיון של קבלן ביוב מורשה ועם הביובית המתאימה!

 

שאיבת בור שומן במזכרת בתיה בבתי עסק ומפעלים

התקנת מפריד שומנים היא חלק מהשירות שאנחנו מציעים ללקוחות העסקיים שלנו, המחויבים בתפעול של מפריד שומנים ובור שומן במקום העבודה.

שאיבת בורות השומן מתבצעת על ידי ביובית בלבד, כדי לאפשר שימוש חוזר בבור הביוב הייחודי הזה – וכדי לפנות את התוכן שנשאב ממנו אל אתרי הטמנה מורשים, בצורה הבטיחותית ביותר ולמניעת נזקים סביבתיים.

 

פתיחת סתימות ביוב במזכרת בתיה

סתימות ביוב נגרמות בדרך כלל בגלל השלכת לכלוך ואשפה אל פתחי הביוב במקום אל הפח. הלכלוך השומני והדביק, נצמד לדפנות הצנרת וגורם לסתימות קשות, שלעתים נדרשת דיזה מיוחדת של הביובית כדי להצליח לשחרר אותן. במצב כזה רק לחץ מים גבוה שמוזרם מהביובית, יכול לנתק את הפסולת הזו ולפתוח את הסתימה.

במקרים שנדרשת הסרת שורשים שצמחו בתוך הצנרת, נשתמש בדיזה קוצצת ולאחר מכן נזרים מים בלחץ גבוה לתוך הקווים, כדי לנקות ביסודיות את הצינורות של הביוב.

נוסף על שירות פתיחת סתימות בביוב, אנחנו מציעים שיטות שונות למניעת סתימות וביניהן התקנת משאבה טבולה בבניינים שבהם מערכת הצינורות מפותלת וזקוקה ל"דחיפה" במקומות הנמוכים, כדי שמי הביוב יזרמו בצורה חופשית ולא ייעצרו. מלבד התקנת משאבות טבולות, אנחנו גם מחליפים משאבות שהתקלקלו.

 

שאיבת הצפות במזכרת בתיה במהירות ויעילות

סתימות בביוב הן הגורם העיקרי להצפות של מי ביוב, שהן מסוכנות מאוד:

#1 הצפה היא סכנה בטיחותית – בין אם זו הצפת מים או ביוב, כשהנוזלים מצטברים במקום סגור המצב עלול להפוך למסוכן ולפוטנציאל לטביעה.

#2 סכנה תברואתית – מי ביוב הם מזוהמים במיוחד! כל חשיפה למים הללו, בין אם לבני אדם, לצמחיה או לבעלי חיים, עלולה לגרום למחלות ולבעיות בריאות קשות.

#3 נזקים לציוד – רטיבות עלולה להרוס חפצים, רהיטים ואפילו מכוניות. כשהביוב עולה ומציף מקלט, למשל, חשוב לשאוב את ההצפה עם ביובית כדי להציל חיים וגם כדי למנוע נזקים קשים לציוד שמאוחסן בתוכו.

 

שאיבת בורות ביוב במזכרת בתיה

 

צילום קווי ביוב במזכרת בתיה בשיטות מתקדמות

איתור של נזקים בצנרת הוא קל ופשוט כשהם ממוקמים בקרבה רבה אל פתח הביוב. אבל מה עושים אם יש תקלות חוזרות ונשנות בביוב ולא מוצאים את הבעיה?

צילום קווים בעזרת מצלמה וסיב אופטי או רובוט זעיר, מאפשר מבט של עד לעומק 50 מטרים בתוך צנרת הביוב. התיעוד מאפשר לאנשי המקצוע שלנו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בזמן אמת ולהציע את הפתרונות היעילים, שבאמת יובילו לפתרון בעיות הביוב הקיימות.

במקרים רבים, צילום צנרת הביוב מאפשר לא רק למצוא את המיקום הספציפי של בעיות קיימות כמו שברים בצנרת או סתימות, אלא לגלות נזקים שלא היו ידועים, לטפל בהם בשלב מוקדם וכך למנוע החמרה של הבעיה.

 

שטיפת קווי ביוב במזכרת בתיה

ניקוי צנרת ביוב באמצעות לחץ מים גבוה, הוא שירות יעיל שניתן להזמין אחת למספר חודשים. אנחנו משתמשים בשיטת הזרמת המים העוצמתית בעיקר במצבי חירום, לצורך פתיחת סתימות.

הזמנת השירות בקביעות מבלי להמתין למצב חירום או לתקלה שתגיע, מונעת מלכתחילה הצטברות של פסולת בצנרת ומכאן שהיא מונעת את מרבית תקלות הביוב ושומרת של צנרת נקייה.

 

שאיבת ביוב במזכרת בתיה

 

החלפת צנרת ביוב במזכרת בתיה

אנחנו בביובית בזול מבטיחים להציע את מעטפת השירות המלאה בכל קריאה, כדי שהתיקון יהיה יעיל ויחזיק מעמד לאורך זמן. עם זאת, לפעמים הפתרון היחידי הוא התקנת צנרת ביוב חדשה.

במקרים שבהם הצנרת ישנה ובלויה מאוד, או שהתיקון והשיקום שלה יהיה יקר יותר מהחלפתה – נמליץ על החלפת צנרת ובכך נוכל להחזיר אתכם לשגרה והביוב שלכם יוכל לחזור לזרום בחופשיות, לאורך זמן.

 

התמהמהתם עם התיקון? זה עלול להיות קריטי!

לא מעט אנשים נוטים להזמין ביובית במזכרת בתיה כאשר הבעיה מתחילה כבר לתת את אותותיה. אך מדוע שלא תזמינו את אנשי המקצוע מוקדם ככל האפשר? יש לא מעט יתרונות כאשר אתם מזמינים אנשי מקצוע מוקדם.

מה ישכנע אתכם להזמין את החברה שלנו תוך זמן קצר לתקן את מערכת הביוב?

 • ככל שאנשי המקצוע שלנו מגיעים מהר יותר לתקן את הבעיה – כך עלות התיקון תהיה נמוכה יותר. ככל שהבעיה תהיה חמורה, כך באופן טבעי יהיה עליכם לשלם בהתאם על מנת לתקן אותה. לא חבל שתכניסו את היד עמוק מאוד אל תוך הכיס?
 • אחוזי ההצלחה של תיקון התקלה הם גבוהים מאוד כאשר הבעיה עדיין לא הפכה להיות חמורה. ברגע שהבעיה הופכת להיות בעיה רצינית, יותר מורכב לתקן אותה – ועליכם לקחת את זה בחשבון. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם מסבכים את העסק.

 

למה איתנו?

יש לא מעט חברות המציעות שירותי ביובית. אז למה כדאי להזמין דווקא אותנו?

ראשית כי אנו מגיעים עם ניסיון עשיר בכל מה שקשור לפתרון בעיות במערכת הביוב. אנשי המקצוע שלנו יודעים להתמודד עם כל סוגי הבעיות.

בנוסף, אנו זמינים לעבודות ביוב במזכרת בתיה והסביבה במחירים נוחים בהשוואה לחברות האחרות שפועלות בשוק. זה שהמחיר אצלנו הוא מחיר נוח, זה לא אומר שאתם תקבלו איכות שירות ברמה ירודה – ההפך הוא הנכון.

צריכים ביובית במזכרת בתיה? בוודאי כבר הבנתם שהגעתם לחברה הנכונה. חייגו אלינו ונשמח לסייע.

 

יישובים נוספים: רחובות, יבנה, נס ציונה

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

  icon
  דילוג לתוכן
  צרו קשר רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך