אזורי שירות
עמוד הבית בלוג שירותי ביובית – לא רק שאיבת ביוב
שירותי ביובית – לא רק שאיבת ביוב
שתף
21 יונ 2021

נמאס לכם מסתימות חוזרות ונשנות בביוב? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על שירותי ביובית, לא רק שאיבות ביוב.

מה זה ביובית?

ביובית היא למעשה משאית שעל גבה מיכל קיבול גדול ומערכת צינורות מיוחדת שתפקידה לשאוב את הביוב או לשטוף אותו בלחץ מים גבוה. צינור היניקה יודע לשאוב את מי הביוב בעוצמה גבוהה לתוך מיכל הקיבול ואילו צינור השטיפה יודע להזרים מים בעוצמה גבוהה מאד על מנת לשטוף את קו הביוב מגורמים שעלולים ליצור סתימה מורכבת.

מתי תצטרכו להזמין ביובית?

את הביובית תצטרכו להזמין במקרים בהם יש לכם סתימה בקו הביוב הראשי של הבניין או בריכת הביוב. בנוסף, תצטרכו להזמין שירות של ביובית לשאיבה של מים בעקבות הצפת מי ביוב או מים אחרים. כמו כן, מומלץ מאד להזמין את הביובית כשאתם מזהים שיש לכם סתימה שנגרמה כתוצאה מחדירת שורשים לקו הביוב הראשי של הבניין.

חשוב לציין, ברוב המקרים לקוחות נאלצים להזמין אינסטלטור שוב ושוב ורק כשהם מזהים שהוא לא מצליח לפתוח את הסתימה, הם מבינים שהם צריכים שירות של ביובית. לכן, במידה ויש לכם סתימות חוזרות במספר מוקדים בבית, פשוט אל תזמינו אינסטלטור אלא שירות ביובית על מנת לפתוח את הסתימה אחת ולתמיד.

איך פותחים סתימה באמצעות ביובית?

במידה ומדובר בסתימת שומן, בעל המקצוע יחדיר את צינור השאיבה לקו הביוב, צינור שנקרא בשפה המקצועית דיזה, וישאב את השומן. לאחר מכן, הוא ישתמש בצינור השני על מנת לשטוף את הקו ולוודא שהוא נקי לגמרי מכל גורם שעלול ליצור סתימה מחודשת. במידה ומדובר בסתימה שנוצרה כתוצאה ממגבונים לחים, בעל הביובית פשוט ישטוף את קו הביוב בלחץ מים גבוה ויפתח את הסתימה.

במקרים בהם מדובר בסתימה שנגרמה כתוצאה מחדירת שורשים לצנרת הביוב, בעל המקצוע יחדיר לצנרת דיזה מיוחדת שיודעת לקצוץ את השורשים העבים. לאחר מכן, בעל הביובית ישטוף את הקו ויוודא שהוא נקי לחלוטין.

מה שוב לבדוק לפני שמזמינים ביובית?

תפעול של ביובית זה לא משחק ילדים ואתם צריכים לוודא שאתם סוגרים עם בעל מקצוע שהוא לא פחות ממומחה בתחום. במידה ואתם מדברים בטלפון עם אינסטלטור שאומר לכם שאין לו ביובית והוא יכול להשכיר אותה מבעל מקצוע אחר על מנת לבצע עבורכם את העבודה, זה הזמן שלכם להתחיל לחשוד במקצועיות שלנו.

קראו את כל חוות הדעת על בעל המקצוע שאתם עומדים להכניס אליכם הביתה וודאו שמדובר בבעל מקצוע שיש לו ניסיון בתחום, נוהג להגיע ללקוחות שלו בזמן, לבצע עבודה נקיה ומקצועית ללא הרס וכמובן לגבות מחיר הוגן על העבודה. במידה ויש לכם איזה שהוא חשש שבעל המקצוע שאיתו אתם עומדים לסגור לא מספיק מקצועי, פשוט המשיכו בחיפושים.

וואצאפ פנייה לשירות ביובית ייעוץ בוואטסאפ