אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בשפלה

ביובית בשפלה

שירותי ביובית בשפלה, שאיבות ופתיחת סתימות ביוב – כי הגיע הזמן כי תפתרו את הבעיה פעם אחת ולתמיד. אנחנו מציעים שירותי ביוב בכל אזור השפלה עם צוות מנוסה שמגיע לכל נקודה לפתרון כל בעיה בביוב.

 

שירותי ביובית באזור השפלה

 

שירותי ביוב בשפלה

רוצים לבחור חברת ביובית בשפלה 24 שעות ביממה? מוטב כי תבחנו את השירותים השונים שהחברה מספקת. לכל חברה יש את השירותים השונים שאותם היא מספקת לקהל לקוחותיה.

אנו עושים כל מאמץ על מנת לספק מגוון רחב של שירותים לכל לקוחותינו. כך שכל לקוח שמזמין שירותי ביובית בשפלה ידע כי הוא מקבל את כל השירותים במקום אחד.

אילו שירותים אנו מספקים?

  • שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
  • פתיחת סתימות ביוב בשפלה.
  • שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
  • צילום קווי ביוב.
  • הסרת שורשים מקווי ביוב בשפלה.
  • שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
  • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

שירותי ביובית בכל הערים באזור השפלה

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מחלק מהערים והשכונות שאליהן שירותי הביובית המתקדמים שלנו מגיעים באזור השפלה – שימו לב כי בנוסף, אנחנו מגיעים לכל אזור בישראל מצפון ועד דרום!

ערים בשפלה בהן השירות זמין רשימת שכונות אליהן אנחנו מגיעים
ראשון לציון רמת אליהו, ראשונים, קריית ראשון, שיכוני המזרח, נחלת יהודה, נאות אשלים, נווה חוף, נווה ים, קריית גנים ועוד
רחובות רחובות ההולנדית, רחובות החדשה, קריית משה, רחובות המדע, אחוזות הנשיא, שעריים, נווה מרמורק ועוד
גדרה גדרה הצעירה, קטרה, לב גדרה, המושבה, רשפים, נווה ציון, צמרת גדרה, נווה משה, שכונת הפועלים ועוד
נס ציונה האירוס, ארגמן, מרגולין, יד אליעזר, סביוני הפארק, לב המושבה, רמת בן צבי, נווה ניר, חושן ועוד
מודיעין מכבים רעות הכרמים, הציפורים, מוריה, המגינים, הנחלים, השבטים, הנביאים, הפרחים, משואה, אבני חן, מע"ר ועוד
לוד גני אביב, פסגת לוד, גני איילון, גני יער, רמת אשכול, נווה נוף, נווה זית, נאות יצחק, לוד הצעירה, רסקו ועוד
רמלה קרית האמנים, גיורא, ג'ואריש, נווה דוד, קריית מנחם בגין, יפה נוף, נאות יצחק רבין, השופטים צפון ודרום ועוד
יבנה נווה אילן, נאות רבין, נאות שז"ר, נאות וייצמן, נאות אשכול, נאות בגין, נאות בן גוריון, רמות בן צבי ועוד

 

שאיבת בורות ספיגה בשפלה עם ביובית

באזורים בשפלה שאינם מחוברים למערכת של צינורות ביוב אלא לבורות ספיגה, אנחנו שואבים את התוכן שמגיע אל הבור ומפנים את השפכים לאתרי הטמנה ייעודיים ומורשים.

חשוב לעשות את הפעולה הזאת אך ורק עם ביובית, כדי למנוע כל מגע של מי השופכין המזוהמים והפסולת שמצטברת בבור, עם הצמחייה סביב, עם בעלי חיים או בני אדם.

באופן דומה, אנחנו מתקינים ושואבים בורות שומן בבתי עסק בערים שונות באזור השפלה. מפרידי השומן הללו מתפקדים כחסמים בפני חומרים מסוכנים ושמנים שנעשה בהם שימוש בבית העסק – והם אינם חודרים לתוך הצנרת. גם את בורות הביוב הללו חשוב לרוקן בקביעות ועל ידי ביובית בלבד, למניעת דליפות מסוכנות.

 

שאיבת הצפות בשפלה במהירות

הצפה היא אחת מהתקלות הכי שכיחות שיש בכל מה שקשור לביוב, אך ניתן בהחלט למנוע אותה אם מטפלים בזמן בסתימות ביוב, כפי שנסביר בהמשך.

אנחנו שואבים מים או הצפות ביוב באמצעות ביובית, כאשר לעתים נזדקק לסיוע של משאבה טבולה. התוכן שנשאב עובר למיכלית של הביובית וממנה לאתרי הפרדה או הטמנה.

במקרים של הצפות מים, ייתכן שחלק מהנוזלים שנשאבו ישמשו לחקלאות לאחר השאיבה – רק בזכות הביובית ניתן לעשות את ההובלה של הנוזלים באופן בטוח.

 

שאיבות ביוב בשפלה

 

פתיחת סתימות ביוב – ואיך אפשר למנוע חסימה בצנרת

סתימות בצנרת הביוב ניתן בהחלט למנוע וחשוב לדעת איך עושים זאת – הנה כמה טיפים שכדאי להכיר:

#1 היו ערניים בנוגע לריחות – ריח רע שעולה מפתחי הביוב הוא סימן להצטברות של פסולת בצנרת. לא תמיד מדובר בסתימה חמורה ובחלק מהמקרים תוכלו להתגבר על העניין באמצעות שימוש בפומפה. אם לא הצלחתם או במקרה שהריח נשאר, הזמינו מייד שירותי ביובית בשפלה.

#2 שימו לב לנזילות – טפטוף או רטיבות סביב פתחי ביוב שאינם רטובים בדרך כלל, למשל שוחות ביוב בחצר, מעידים על בעיה. לפעמים יהיה מדובר על סדק או שבר בצינור שדרכו חודרים המים, אבל לפעמים ההפך יהיה הנכון – ויתגלה שאלו מי שופכין שעולים למעלה מפתח הביוב בגלל סתימה.

#3 בדקו את מהירות ירידת המים בכיורים ובאסלה – מים ש"יורדים לאט" הם מים שלא מצליחים לעבור כמו שצריך בתוך הצנרת, בגלל חסימה.

אנחנו בביובית בזול נגיע עד אליכם עם הביובית המתאימה מתוך מגוון סוגים של ביוביות שאנחנו מחזיקים, כדי לשאוב את ההצפה אם היא כבר נוצרה ולטפל בסתימה ובגורמים לה.

 

צילום קווי ביוב בשפלה עם ציוד חדשני

לאחר הטיפול המיידי בתקלת הביוב, אנחנו ממליצים על שירות של צילום הצנרת. בעזרת מצלמה זעירה או רובוט – השיטה בפועל תיבחר על פי קוטר הצינור הרלוונטי – ניתן לתעד את פנים הצנרת עד לעומק של 50 מטרים.

בצורה כזאת נוכל לאתר, למשל, חסימות שרק החלו להיווצר, צמיחה של שורשים בתוך קווי הביוב שיש להסירם, בלאי של הצנרת וחורים שחשוב לשקם ולתקן, כדי למנוע תקלות חוזרות בביוב.

 

שטיפת קווי ביוב בשפלה למניעת תקלות

את הסתימות בצנרת אנחנו משחררים באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, פעולה שממש מנתקת את כל הלכלוך שדבוק לצנרת ומצמצם את היכולת של מי השופכין לזרום דרכה.

שיטה זו של הזרמת מים בעוצמה ובכמות גדולה, משמשת גם כשירות קבוע ויעיל שאנחנו ממליצים להזמין באופן קבוע, לפחות אחת לשנה. ניקוי ביוב בדרך זו שומר על הצנרת תקינה ופתוחה למשך שנים רבות. למידע על שטיפת קווי ביוב.

 

שטיפת קווי ביוב בשפלה

 

ביובית קטנה לחניונים ולמקומות נמוכים

במידה שהתקלה בביוב שלכם ממוקמת באזור שאיננו נגיש למשאית הביובית הסטנדרטית, אנחנו שולחים ביובית שמצליחה להגיע ממש עד פתח הביוב, למשל ביובית ניידת או ביובית קטנה ונמוכה.

הביובית הקטנה כשמה כן היא, נמוכה ויכולה להיכנס גם למתחמים שיש בהם מקלטים מתחת לקרקע, חניונים ועוד.

על הביובית הזאת יש את כל הציוד הדרוש לביצוע עבודות ביוב מכל סוג, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאנחנו:

#1 שלחנו את הביובית הכי מתאימה וטובה שיש – שתעשה את הפעולה בצורה האפקטיבית ביותר, בזכות הקרבה לפתח הביוב והיכולת לחנות ממש קרוב למקום שבו נעשה את העבודה עצמה.

#2 לא נתפשר על איכות ומקצועיות השירות – גם לביובית הקטנה, כמו גם לניידת ולביובית הרגילה, יש את כל המכשור הרלוונטי ואת העוצמה הדרושה, כדי לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

התקנת משאבה טבולה – איפה צריך אותה?

לפעמים האטות בזרימת מי השופכין אינן קשורות דווקא לחסימה בצנרת, אלא במבנה של הצנרת, במיוחד במבנים שיש להם כמה קומות – בהם תידרש התקנה של משאבה טבולה שתסייע לביוב לזרום כמו שצריך.

התקנת משאבה טבולה בשפלה מאפשרת לביוב לעבור בצנרת בצורה שוטפת וללא עצירות. היא "דוחפת" באופן יזום וקבוע את המים לאורך הצנרת, כדי שלא ייעצרו במקומות המאתגרים בין הקומות במבנה.

 

החלפת צנרת ביוב ושיקום צנרת

במקרים שבהם נגלה כי צינורות הביוב במקום הקריאה הם בלויים מאוד, מתפוררים או שבורים לחלוטין, נמליץ על החלפת קווים ועל חידוש הצנרת.

זוהי פעולה יקרה אך משתלמת, כיוון שהיא מרעננת לחלוטין את מערכת הביוב ומעניקה לכם כמה שנים טובות של "שקט מהביוב".

עם זאת, תמיד נבצע את הבדיקות היסודיות ביותר כדי לראות האם וכיצד ניתן לשקם את הצנרת ולתקן סדקים וחורים – כאשר פעולת התיקון עצמה תתבצע בשיטות מתקדמות ובהתאם לצורך בשטח, עד למצב שבו הצנרת תהיה כמו חדשה ותפעל באופן תקין לגמרי.

 

סובלים מבעיות ביוב? תפתרו אותן במהירות

לא משנה מאיזה סיבה אתם רוצים להזעיק ביובית בשפלה – אל תחכו יותר מידיי. אפילו אם מדובר על בעיה קטנה, מוטב כי תנסו לפתור אותה במהירות. הסיבה לכך היא שאם תחכו יתר על המידה, יכולות לצוץ כל מיני בעיות נוספות שחובה להכיר אותן:

  • אם לא תטפלו במהירות בבעיות ביוב בשפלה או בכל אזור אחר – המצב רק עשוי להחמיר. אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו הבעיה הקטנה תהפוך לבעיה גדולה שקשה מאוד לפתור אותה.
  • בעיות ביוב יכולות להשפיע על איכות הסביבה ועל המבנה שבו הן מתרחשות. אם לא תטפלו בכל בעיה במלוא הרצינות תוך זמן קצר, הבעייתיות יכולה להיות כזה שלא ניתן להתעלם ממנה.

 

למה איתנו?

מחפשים אחר חברת ביוביות בשפלה? אצלנו תמצאו מגוון רחב של ביוביות מכל הגדלים ומכל הסוגים. אנו משתדלים לספק שירותי ביובית בשפלה מחיר אטרקטיבי, מבלי לפגוע באיכות השירות שאותו הלקוחות שלנו מקבלים. הזמינות של הצוות שלנו היא זמינות מיידית, אנו מתחייבים להגיע לכל קריאה באזור השפלה תוך 40 דק' בלבד.

כל אנשי המקצוע שלנו עוברים קורסים ייעודיים, והם עומדים בכל תו תקן אפשרי. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם על מי לסמוך בנידון. ההצלחה שלנו נמדדת על פי שביעות הרצון של הלקוחות, הלקוחות שמזמינים אותנו אליהם.

רוצים לקבל שירותי ביובית בשפלה? הגעתם למקום הנכון, אנו נוכל לעמוד לרשותכם על מנת שביחד נוכל לפתור את כל הבעיות. איך מזמינים את השירות? כל מה שנדרש מכם זה לחייג אלינו, אנו זמינים להעניק לכם שירות מקצועי בכל רגע נתון – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך