אזורי שירות
עמוד הבית ביובית ביבנה

ביובית ביבנה

מחפשים חברה לשירותי ביובית ביבנה והסביבה? אנחנו מתמחים בפתיחת סתימות ביוב, צילום צנרת, שאיבת הצפות, שטיפת קווי ביוב ושירותים רבים נוספים בתחום. צרו קשר ונגיע אליכם עם ביובית לכל כתובת ביבנה לטפל בתקלה במהרה.

אנו מגיעים לכל נקודה בעיר עם כל הציוד הדרוש על מנת לפתור את כל הבעיות הקיימות. אנו מתחייבים להגיע לכל נקודה בעיר תוך זמן קצר.

 

ביובית ביבנה

 

שירותי ביובית ביבנה

רוצים לקבל את כל השירותים הדרושים תחת קורת גג אחת? אין סיבה שתתחילו להתרוצץ בין חברות שונות כאשר כל חברה מספקת שירות ספציפי.

אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותי ביובית ביבנה 24 שעות ביממה. אנו מאמינים כי מתן שירותים מגוונים מאפשר ללקוחות לדעת שיש להם על מי לסמוך. אילו שירותים תמצאו אצלנו?

◄ שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.

◄ פתיחת סתימות ביוב ביבנה.

◄ שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.

◄ צילום קווי ביוב.

◄ הסרת שורשים מקווי ביוב ביבנה.

◄ שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.

◄ צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

טיפול בסתימות ביוב ביבנה

כשהביוב חסום, מי השופכין לא יכולים לעבור בצינורות והם פשוט "עולים למעלה" ויוצאים החוצה מפתח הביוב הקרוב ביותר.

בנוסף, חומרים מסוימים שמצטברים בצנרת וסותמים אותה, עלולים גם להזיק לצינורות עצמם, לגרום להתפוררות ולסדקים, נזק שנגרם במיוחד כשהגורם לחסימה הוא צמיחה של שורשים בתוך הצנרת.

אנחנו משחררים את החסימה בביוב באמצעות ביובית ביבנה שמזרימה מים בלחץ גבוה, או במקרה של שורשים שצמחו בתוך קווי הביוב  חיתוך השורשים ולאחר מכן שטיפת הביוב ביסודיות.

 

צילום צנרת ביוב ביבנה

הכנסה של מצלמה אל מעמקי הביוב מאפשרת לאנשי המקצוע שלנו לקבל "תמונת מצב" מעודכנת ובהירה, בנוגע למצב הצנרת מבפנים.

באמצעות הצילום של קווי הביוב אנחנו יכולים לאתר תקלות שרק התחילו להיווצר, למשל הצטברות של פסולת, סדקים קטנים, התחלה של חלודה וכדומה.

כשמאתרים תקלות מספיק בזמן ולא נותנים להן להחמיר, אפשר לטפל בהן ולמנוע מצב שבו המערכת ניזוקה לגמרי – ובכך לחסוך הרבה מאוד עוגמת נפש וגם כסף רב על תיקונים מורכבים בהמשך!

 

שטיפת קו ביוב ביבנה

ניקוי ביוב בצורה יסודית ניתן לעשות רק בעזרת הזרמת מים בכמות גדולה ובעוצמה, פעולה שהביוביות  מכל הסוגים מסוגלות לבצע.

מתי כדאי להזמין את השירות הזה?

#1 במצבי חירום – שטיפת קווי ביוב יכולה לשחרר סתימות ולנתק לכלוך וחומרים שומניים שנצמדו לדפנות הצנרת וחסמו אותה. הפעולה הזו תפתור בעיות של חסימות קיימות, אפילו אם יש פסולת מוצקה שתקועה בצנרת – ותמנע התפתחות של סתימות חדשות שהתחילו להיווצר.

#2 שירות קבוע של ניקוי ביוב – שטיפה יסודית של הצנרת גם אם אין תקלה ידועה, אחת לכמה חודשים או שנה, למעשה "מוודאת" שלא יהיו סתימות ומאפשרת לביוב לזרום בחופשיות.

 

שאיבת בור ספיגה או מפריד שומן

בורות ביוב מצריכים שאיבה קבועה אחת לתקופה, בהתאם לגודל הבור והאינטנסיביות של השימוש בו. הריקון של בורות הביוב חייב להיעשות בזמן, לפני שהוא מתמלא וגורם להצפה ולזיהומים.

בורות ספיגה משמשים כמערכת ביוב שלמה שאינה מחוברת לצנרת, לכן יש חשיבות גבוהה בשאיבת התוכן שלהם וזאת כדי למנוע מפגעים תברואתיים של הקהילה שעושה בו שימוש.

בורות שומן לעומת זאת, הם חלק ממערכת הביוב שקיימת בעסקים שהחוק דורש מהם להתקין מפריד שומנים, כדי למנוע תקלות בצנרת.

ממש כמו בורות הספיגה, גם הם מצריכים שאיבה קבועה וריקון חוזר, כדי לשמור על זרימה תקינה של מי השופכין ובעיקר למנוע מחומרים מסוכנים ושומניים, שעלולים לחסום את הצנרת, מלהיכנס לתוכה.

 

ביובית קטנה למקומות נמוכים או צרים

מקלטים, מרתפים, חניונים שבנויים מתחת לקרקע ומקומות שהתקרה שלהם נמוכה – הם דוגמאות לאזורים שאליהם הביובית הרגילה לא יכולה להיכנס.

בדיוק בשביל זה אנחנו מחזיקים את הביובית הנמוכה שלנו!

הביובית הקטנה והיעילה הזאת, מגיעה ממש עד לפתח הביוב הדרוש ובאמצעותה ניתן לעשות את כל עבודות הביוב שצריך, בהתאם לתקלה שיש לטפל בה.

היכולת להגיע עד למקום התיקון עצמו, הופכת את הפעולה של הביובית לאפקטיבית במיוחד, מה שאומר שתוך זמן קצר נסיים את הפעולה ואתם תוכלו לחזור לשגרה.

 

שאיבת הצפות ביבנה

הצפה היא דבר שיכול להיות מסכן חיים, בעיקר במקומות סגורים שמצטברים בהם מים בכמות גדולה, מה שמייצר סכנת טביעה – למשל כאשר מתרחשת הצפה במעלית, מצב נדיר אך אפשרי שמתרחש כשיורדים גשמים בכמות אדירה ופתחי הניקוז חסומים.

הצפת מי ביוב מסוכנת אפילו יותר, בגלל שמלבד ההיבט הבטיחותי, מצטרפת גם סכנת הזיהומים – מי השופכין מכילים מיליוני חיידקים, בקטריות ומזהמים שונים, שכל מגע איתם הוא סכנה של ממש לבריאותם של בני האדם, בעלי החיים והצמחיה.

אנחנו מגיעים עם הביובית שלנו, שואבים את המים או הביוב בהתאם לצורך ויכולים לאחר מכן לאבחן את הגורם להצפה ולטפל גם בו, כדי למנוע חזרה של הבעיה.

לאחר שאנחנו מסיימים לשאוב את ההצפה ולפעמים גם את תוכן הצנרת עצמה, במקרים שההצפה נגרמה בגלל סתימה בביוב, אנחנו מפנים את השפכים לאתרי הטמנה מורשים.

 

צילום ביוב ביבנה

 

החלפת צנרת ביוב או התקנת צנרת חדשה

אם קיימות תקלות חוזרות שכל תיקון שלהן לא מחזיק מעמד, ייתכן שהצנרת כבר הרוסה לגמרי ואין כל טעם לתקן אותה יותר.

חשוב להבין כי גם לצנרת הביוב יש בלאי, שיכול לבוא לידי ביטוי בקורוזיה, בהתפוררות של הצינורות, בסדקים ושברים ובעיקר בבעיות ביוב מרובות, שעלולות לגרום להרס רב לציוד ובהרבה מאוד אי נוחות לחיי היום יום.

אנחנו יכולים להחליף צנרת או חלקים של צנרת הרוסה ולהתקין קווים חדשים לגמרי, שיאפשרו זרימה של מי ביוב ללא בעיות ויעניקו לכם שקט מבעיות הביוב להרבה מאוד זמן!

 

שאיבת ביוב ביבנה – עושים רק עם ביובית בזול 🏆

למה? אצלנו תוכלו לדעת בוודאות שהעבודה המקצועית ביותר תעשה, אנחנו עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום, צוות הביובית שלנו נמצא בפריסה ארצית עם הציוד המתקדם ביותר, בין אם אתם קבלי בנייה הצריכים שאיבת הצפות באתר הבנייה שלכם, או דיירים פרטיים שנסתם לכם הביוב עקב נייר לח, או שקיות פלסטיק, שאיבת ביוב זה שירות שמיועד עבורכם, ואיתנו תקבלו רק את הטוב ביותר.

  • הציוד הכי מתקדם לשאיבת ביוב
  • מעל 1,500 שאיבות ביוב בוצעו בהצלחה 🎉
  • צוות אמין ומקצועי הממתין לקריאתכם
  • שירות מכל הלב 💙

 

מחירון ביובית ביבנה

כמה יעלה לכם להזמין ביובית ביבנה? שאלה חשובה מאוד, התשובה לכך נמצאת בטבלת מחירים הבאה:

שירות מחיר
מחיר שירותי ביובית החל מ-450 ₪
מחיר ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
מחיר שאיבת בור שמן 630 – 1,400 ₪
מחיר שטיפת קווי ביוב ביבנה החל מ-550 ₪
מחיר שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-540 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה החל מ-550 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב ביבנה החל מ-840 ₪
מחיר הסרת שורשים בביוב החל מ-720 ₪
מחיר צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

*המחירים משתנים בהתאם לכל פרויקט ומושפעים מסדר גודל העבודה.

 

שיקום צנרת ביבנה

 

שאיבת ביוב במהירות – למה הזמן חשוב?

אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם גורמים לצרות שלא ציפיתם להם. הרי כל זמן שבו הבעיה במערכת הביוב נשארת כפי שהוא הוא זמן שבו לא תוכלו להמשיך הלאה.

למה חשוב להזעיק חברת ביובית ביבנה בשבת או ביום חול מבלי להתמהמה יתר על המידה?

#1 כאשר אתם תופסים את הבעיה בזמן, אתם יכולים למנוע נזק גדול. נזק גדול לסביבה שעלול להגיע כתוצאה מהצפה או כל עניין אחר. נזק משמעותי שעלול להיגרם למבנה שבו אתם נמצאים.

#2 אל תחשבו כי המצב יישאר כמו שהוא גם בעתיד הנראה לעין! כל זמן שבו אינכם מזעיקים חברה מנוסה לצורך פתרון הבעיה הוא זמן שבו הבעיה הקטנה עלולה להפוך לבעיה רצינית.

 

למה איתנו?

למה כדאי לכם להזמין דווקא אותנו? זה נכון שיש לא מעט חברות המספקות שירותי ביובית מסוג כזה או מסוג אחר. אך אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של יתרונות, יתרונות שלא תוכלו לקבל בכל החברות האחרות.

ראשית אנו מעמידים לרשותכם צוות מנוסה, צוות אשר מתמחה בפתרון בעיות ביוב מכל סוג שהוא.

אנו מגיעים לכל קריאה ביבנה תוך זמן קצר, מהירות תגובה זה חלק בלתי נפרד מההצלחה. אנו עובדים על פי תו תקן מחמיר במיוחד, ונותנים לכל לקוח אחריות על העבודה שאותה אנו מבצעים כל הזמן.

רוצים להזמין אותנו על מנת שנפתור את הבעיות במערכת הביוב בבית או בעסק שלכם? אצלנו תוכלו לקבל שירותי ביובית ביבנה מחיר זול עם איכות ללא פשרות – ההצלחה שלנו נמדדת על פי שביעות הרצון שלכם.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לחייג אלינו, אנו כאן בשבילכם. 

 

שירותים שאנחנו מספקים ברחבי ביבנה והאזור

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך