אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בבת ים

ביובית בבת ים

שירותי ביובית בבת ים והסביבה עם צוותים מקצועיים וציוד מתקדם – אנחנו מתמחים בשאיבת ביוב והצפות, שטיפת קווי ביוב, פתיחת סתימות מכל סוג ועבודות ביוב רבות נוספות. צריכים עזרה? צרו קשר ונשמח לסייע.

 

משאית ביובית אדומה בעת שאיבת ביוב

 

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם משירותי הביובית המבוקשים ביותר בעיר בת ים ובסביבתה ומהפתרונות שאנחנו מציעים למגוון בעיות בביוב – ולהבין איך יודעים שצריך להזמין שירותי ביובית כמה שיותר מהר:

 

שירותי ביובית נפוצים בבת ים מתי צריך להזמין את השירות
שאיבת הצפות מים בבת ים כשצינור מים מתפוצץ וגורם להצפה; כשמי גשמים מצטברים בגג ולא יורדים דרך המרזב; כשמכונת הכביסה או מכשירים אחרים שעובדים עם מים מתקלקלים ומייצרים זרימת מים בכמות גדולה שמגיעה לכל הבית
פתיחת סתימות ביוב כשיש ריח רע שעולה מפתחי הביוב; כשהמים בכיור ובאמבטיה יורדים לאט מדי; כשנוצרות הצפות ביוב חוזרות ונשנות וצריך לשחרר סתימה בצנרת
שאיבת ביוב עם ביובית נמוכה בחניונים ומקלטים כשבמקומות נמוכים כמו מקלט, חניון תת קרקעי או מחסן נמוך יש הצפה של ביוב
איתור נזילות בבתים ובניינים בבת ים כשזרם המים הופך לחלש בלי סיבה נראית לעין; כשאתם מזהים רטיבות בקירות הבית; כשחשבון החשמל עלה משמעותית מבלי שצריכת המים תגדל

 

שירותי ביובית בבת ים

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותי ביובית, החל מפתיחת סתימות ביוב בבת ים, הסרת שורשים מקווי ביוב בבת ים ועוד.

בין השאר, אנחנו מספקים גם שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה או שאיבת הצפות את כל השירותים הנ"ל אנו מספקים 24/7 בכל רחבי הארץ.

כמו כן, אנחנו מבצעים שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים, צילום ותיקון צנרת ביוב וכן שירותי ביובית כולל ביוביות נמוכה לחניונים.

כפי שאתם שמים לב, בעלי המקצוע שלנו מתמחים במגוון רחב של פתרונות בכל הקשור לתקלות בביוב, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים להזמין אותנו אליכם הביתה.

אנחנו נגיע אליכם, נאתר את התקלה במהירות ונציע לכם את הפתרון הכי מקצועי שנוכל, על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

 

מגיעים לתת שירות בכל שכונות העיר בת ים:

 • רמת יוסף
 • רמת הנשיא
 • עמידר
 • פארק הים
 • ניצנה
 • הקרוונים
 • הטיילת
 • הנביאים
 • אזור התעשייה
 • מרכז העיר

 

שאיבת ביוב בבת ים

שאיבת ביוב בבת ים עושים רק איתנו! למה? שירותי שאיבת ביוב עם צוותים מקצועיים הזמינים במיוחד עבורך 24/7. שאיבת ביוב מתאימה עבורך במידה ומערכת הביוב שלכם תקועה / אין לכם מאגר להכלת שפכי הביוב [מאגר שפכים] שירות שאיבה הינו התשובה עבורך.

יש לנו מעל 5 משאיות ביובית המחכות לפעולה בכל רגע ובכל עת, הציוד שלנו מותאם במיוחד לשאיבת ביוב בצורה הכי מהירה ויעילה אז חייגו: 072-3308189.

 

שטיפת קווי ביוב בבת ים

שטיפה של צנרת הביוב נעשית באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, פעולה עוצמתית ויעילה מאוד שרק עם ביובית אפשר לבצע, בזכות הצינורות העמידים שלה והיכולת להגביר בצורה משמעותית את זרם המים שיוצא דרכם החוצה.

את הפעולה הזאת אנחנו מבצעים בכמה מצבים, ביניהם:

#1 ניקיון של קווי ביוב לצורכי תחזוקה – פעולה מניעתית שמומלץ להזמין אחת לחצי שנה או שנה, שנועדת לשמירה על זרימה תקינה של מי השופכין בתוך הצינורות ולמניעת הצטברות של פסולת.

#2 ניקיון הצנרת לאחר עבודות ביוב שונות – בסיום טיפול כמו חיתוך שורשים בביוב, כפי שיוסבר בהמשך, או במקרים של שאיבת פסולת כדי לשחרר חסימה, צריך לשטוף את הצנרת כדי לנתק את כל הלכלוך מהחלק הפנימי שלה ובכך למקסם את יכולת המעבר של הביוב בתוך הקווים.

 

ביובית בבת ים

 

חיתוך שורשים בביוב בבת ים

צמיחה של שורשי עצים כמו פיקוס וזנים אחרים בעלי שורשים ארוכים ועבים בתוך צנרת הביוב, היא תופעה נפוצה שיכולה לגרום לנזקים קשים. בין אם השורש נכנס לקווי הביוב דרך הפתח הראשי ובין אם דרך סדק בצינור, הצמיחה עלולה להיות מהירה מאוד, לחסום את מעבר הביוב ובסופו של דבר גם לסדוק או לשבור את הצינור.

חיתוך שורשים באמצעות דיזה ייעודית ש"מלבישים" על צינורות הביובית, קוטע את המשך הצמיחה של השורש.

לאחר מכן הדיזה קוצצת את השורש לחתיכות קטנטנות – ובסופו של דבר מוזרמים מים בלחץ גבוה, עד שכל התוכן מועבר הלאה אל מערכת הניקוז.

בסיומו של תהליך הסרת שורשים מהביוב, אנו בודקים שהצנרת תקינה ושלמה ובמקרה הצורך מטפלים בנזקים השונים, כדי למנוע צמיחה מחודשת של שורשים בתוך הקווים, או בעיות ביוב אחרות כמו נזילות או סתימות.

 

צילום ביוב בבת ים

בחלק גדול מהמקרים שבהם מזמינים את שירותי הביובית שלנו, מדובר במצב חירום שמצריך תגובה מהירה. אנחנו מגיעים למקום, מעניקים את הטיפול הדרוש – אך לאחר התיקון ומתן המענה הראשוני, חשוב מאוד לברר מה גרם לתקלה הזאת לקרות מלכתחילה.

צילום של צנרת הביוב באמצעות מצלמה זעירה וסיב אופטי, מאפשר תיעוד של המתרחש בתוך קווי הביוב ממש, עד לעומק של 50 מטרים.

באמצעות צילום הצנרת ניתן לאתר נזקים שונים ולטפל בהם בזמן, למשל:

#1 איתור מוקדם של סדק בצנרת, יאפשר הכנסת רובוט ותיקון של קו הביוב.

#2 גילוי של מקום בו הצנרת שבורה לחלוטין, יוביל אולי להחלפת הצנרת כולה.

#3 איתור של שורשים שצמחו ממש בעומק הביוב ולא בפתח שלו, יאפשר קיצוץ והסרה שלהם, במקום "לחכות" שהם ימשיכו לצמוח ויהרסו את הצינור.

שימו לב: גילוי מוקדם של תקלות בתוך הצנרת, גם כאשר הן עדיין לא באות לידי ביטוי בפועל ולא "רואים את הבעיה", מאפשר טיפול יסודי בה ומניעת החמרה של המצב.

 

שאיבת בור שומן או בור ספיגה בעיר

במקומות שבהם אין מערכת של קווי ביוב, בורות ספיגה נותנים את המענה ואליהם מתנקזים מי השופכין. הריקון הקבוע של הבורות הללו מאפשר את השימוש החוזר בהם – ולכן שאיבת בורות ביוב היא פעולה שיש לבצע בקביעות, בתדירות התלויה בגודל הבור ובמהירות שבה הוא מתמלא.

בנוסף, לעתים יש לשאוב בורות ספיגה מעכשיו לעכשיו, במצבי חירום כגון הצפה פתאומית שבדרך כלל נגרמת מסתימה או הצטברות של פסולת, שלא מאפשרת את ספיגת מי השופכין בצורה תקינה.

השירות הזה דומה מאוד לפעולת שאיבה קבועה שנדרשת בבתי עסק שיש בהם בור שומן, הנקרא גם מפריד שומנים – זהו מאגר שאליו מתנקזים חומרים שומניים כמו שמני מוסך ומפעל, בתוך בית העסק עצמו. את בור השומן יש לשאוב על בסיס קבוע, על מנת שהחומרים השומניים והמזיקים לא יחדרו לתוך מערכת הביוב.

 

ביובית נמוכה וקטנה לשאיבה בחניון בבת ים

בעיות בביוב עלולות לקרות בכל מקום, בין אם זה במערכת הביוב הביתית או בביוב הראשי בבניין שלכם – לכן פעמים רבות אנו נקראים כדי לשאוב הצפות של מים או ביוב במקומות המשמשים אנשים רבים בו זמנית, למשל בחניונים תת קרקעיים.

הצפה במתחם כזה, עלולה לגרום לנזקים קשים מאוד לציוד ולמכוניות עצמן – אך חמור מזה, במידה שהצפה אינה מטופלת בזמן, היא עלולה להוות סכנת חיים של ממש.

כדי להצליח לשאוב בצורה טובה ויעילה, יש להגיע כמה שיותר קרוב לנקודה שבה הבעיה ממוקמת, לכן אנחנו שולחים את הביובית הנמוכה שלנו.

ביובית קטנה מיועדת לעבודה במקומות נמוכים כמו חניונים, מקלטים ומחסנים שממוקמים מתחת לקרקע. היא מסוגלת להגיע ממש עד לפתח הביוב ה"בעייתי", לשאוב את המים או את הביוב ולאחר מכן להעניק מעטפת שלמה של פתרונות ושירותי ביובית מלאים, ממש כמו משאית הביובית הסטנדרטית.

 

מחירון ביובית בבת ים

הוספנו עבורך את כל טווח המחירים הרלוונטי לשירותי ביובית באיזור בת ים, המחירים הינם רלוונטים לכל אזור מרכז הארץ,

מחירון ביובית הינו טווח מחירים משוער שערכנו במיוחד עבורך עשינו מחקר שוק של TOP10 חברות מובילות בתחום, וטווח המחירים הינו הממוצע של כולם: 

✔️ ביובית רגילה החל מ-395 ₪

✔️ ביובית נמוכה החל מ-755 ₪

✔️ שאיבת ביוב ללא תשלום אגרה החל מ- 540 ₪

✔️ שאיבת בור ספיגה החל מ- 550 ₪

✔️ פתיחת סתימת ביוב החל מ- 800 ₪

✔️ שאיבת בור שמן טווח מחירים: 630 – 1400 ₪

✔️ שטיפת קו ביוב טווח מחירים: 540 – 720 ₪

✔️ הסרת שורשים ממערכת הביוב טווח מחירים: 540 – 720 ₪

*המחיר הסופי נקבע בהתאם להיקף העבודה.

 

שאיבת ביוב בבת ים ופתיחת סתימה של מגבונים

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים רבים

אין ספק שתקלות בביוב הביתי או בקו הביוב הראשי של הבניין הן לא תקלות רגילות ואתם צריכים לעשות את כל מה שאתם יכולים על מנת לקבל את המענה הכי מהיר.

ככל שתתמהמהו עם האיתור של התקלה והתיקון שלה, כך הנזק שעלול להיגרם לתשתית המבנה ולצנרת הביוב עלול להיות גדול יותר.

אם תגיעו למצב שבו הבית שלכם מוצף במי ביוב, הרהיטים בבית שלכם עולים להינזק וכמובן גם מכשירי החשמל שיבואו במגע עם המים.

בנוסף, חשוב לציין שמי הביוב הם מים רעילים שהדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שמישהו מבני המשפחה שלכם ייחשף אליהם.

 

שאיבת בור שומן

שאיבת בור שומן

 

למה איתנו?

אנחנו זמינים עבורכם סביב השעון ומציעים לכם שירות ביובית בבת ים 24 שעות ביממה, כולל ביובית בבת ים בשבת.

ביובית בבת ים מחיר: אתם יכולים להיות רגועים שלא משנה איזו תקלה יש לכם, אנחנו מתחייבים לתת לכם הצעת מחיר משתלמת שתיקח בחשבון את כל האלמנטים שעלולים לייקר את העבודה.

אנחנו יודעים שאתם נמצאים כעת בסיטואציה מלחיצה וכל מש שאתם רוצים לקבל עכשיו זה שירות מהיר, כך שאנחנו מבטיחים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו.

כשאתם מזמינים מאיתנו את השירות אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שמגיעים אליכם בעלי מקצוע עם ניסיון רב בתחום, אמינים, הגונים ומקצועיים.

חברתנו עובדת בכפוף לתו התקן בלבד, בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות.

השילוב בין בעלי המקצוע המומחים שלנו, המכשור המתקדם והעמידה בתקנים הכי מחמירים שיש, מאפשר לנו להגיע לתוצאות המקצועיות ביותר בשוק כיום.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עכשיו בטלפון 072-3308189, קבלו הצעת מחיר משתלמת ואנחנו מגיעים לתקן את התקלה!

 

 

אזורי שירות נוספים: 

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

  icon
  דילוג לתוכן
  צרו קשר רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך