אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בצור יגאל

ביובית בצור יגאל

שירותי ביובית בצור יגאל והסביבה הקרובה – מתגוררים בצור יגאל ומתמודדים עם תקלות חוזרות בביוב? יש לכם הצפה או נזילה בבית? הגעתם למקום הנכון!

אנחנו ביובית בזול, החברה המובילה בישראל לפתרון תקלות ביוב בעזרת ביובית, כאשר הצוות שלנו הוא הצוות הכי מנוסה שיש.

 

שירותי ביובית בצור יגאל

 

מחירון ביובית בצור יגאל

העלויות של שירותי הביוב שאנחנו מציעים הן נמוכות ביחס לחברות אחרות, זאת כי אנחנו מאמינים שאפשר להציע שאיבות ביוב בזול ואת כל יתר עבודות הביוב, במחירים הוגנים!

המחיר הסופי של הטיפול בבעיית הביוב אצלכם, יורכב ממחיר השירות הבסיסי בתוספת העלות שנובעת ממורכבות התקלה והמכשירים שאנו נשתמש בהם בשטח.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את העלויות ההתחלתיות של מגוון שירותי ביובית בצור יגאל והסביבה:

עבודות ביוב מחיר
עלות שאיבת ביוב החל מ- 540 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב בצור יגאל החל מ- 650 ₪
מחיר שאיבת הצפות עם ביובית החל מ- 820 ₪
כמה עולה שאיבת בור שומן / מפריד שומנים? החל מ- 630 ₪
חיתוך שורשים בביוב מחיר התחלתי החל מ- 800 ₪
שטיפת קווי ביוב בצור יגאל (מחיר פר מטר) החל מ- 100 ₪
מחיר צילום קווי ביוב החל מ- 850 ₪
עלות שטיפת קו ניקוז החל מ- 550 ₪
ביובית נמוכה מחיר מומלץ החל מ- 850 ₪
שטיפת מרזב כמה זה עולה החל מ- 550 ₪

 

שירותי ביובית בצור יגאל

נמאס לכם לעבור בין חברות שונות המספקות שירותי ביובית בצור יגאל 24 שעות ביממה? כל חברה מספקת שירותים ספציפיים, וכך אתם מוצאים את עצמכם הולכים לאיבוד.

אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים לכם, תחת קורת גג אחת. כל הלקוחות שלנו נהנים ממגוון רחב של שירותים באיכות ללא פשרות. אילו שירותים אנו מספקים לתושבי היישוב צור יגאל?

 • שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
 • פתיחת סתימות ביוב בצור יגאל.
 • שטיפות בלחץ מים גבוה – שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
 • צילום קווי ביוב.
 • הסרת שורשים מקווי ביוב.
 • שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
 • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

שאיבת הצפות בצור יגאל

שאיבת הצפה באמצעות ביובית היא הדרך היחידה לנקז את הנוזלים למקום אחד, במהירות, ביעילות ומבלי לסכן את הסביבה.

הצפה של מי ביוב מסוכנת לבני אדם, לבעלי חיים ואפילו לצמחיה – מיליוני החיידקים והבקטריות שקיימים בתוך הביוב, עלולים לחסל שטחים חקלאיים ולגרום לתחלואה ולבעיות תברואתיות שונות. שאיבת הצפות ביוב עם ביובית נעשית במינימום זמן וללא מגע, מי הביוב מועברים למיכלית שנמצאת על גבי הביובית ומועברים לאתרי פינוי בתום השאיבה, בצורה בטוחה וללא דליפות.

אחרי שאנחנו שואבים את ההצפה, אנחנו בודקים לעומק את הגורם לה. במקרים רבים, מדובר בסתימה בצנרת הביוב ולאחר הטיפול בה ושחרור הצנרת, הביוב חוזר לזרום כמו שצריך וסכנת ההצפה חולפת.

 

פתיחת סתימות ביוב בצור יגאל

בנוסף לכוח השאיבה העוצמתי שלה, לביובית יש גם יכולת להזרים מים בלחץ גבוה, ישירות אל תוך פתח ביוב עם צנרת שיש בה סתימה. זהו יתרון משמעותי שיש לביובית על כל אינסטלטור, כיוון שבעזרת זרם המים החזק ניתן להפריד כל לכלוך, חומר שומני או פסולת שנדבקה לדפנות הצנרת ולנקות אותה בצורה הטובה ביותר.

פתיחת סתימות ביוב היא חשובה במיוחד אחרי מקרים חוזרים של הצפות – בזכות הצנרת שנפתחת, הביוב כבר לא "עולה למעלה" אלא ממשיך לזרום לאורך הקווים וכך ההצפה נמנעת.

 

צילום קווי ביוב בצור יגאל

בתוך צנרת הביוב עלולות "להסתתר" תקלות רבות ונזקים שונים וקטנים יחסית, שלפעמים לא משפיעים על פעולת הביוב התקינה, עד שהבעיה מחמירה והופכת למורכבת במיוחד.

אלו יכולות להיות בעיות כמו סדקים קלים בצינורות, צמיחה של שורשי עצים בצנרת, חלודה או אפילו הצטברות של שכבת פסולת על הדפנות שיוצרת סתימה חלקית.

מטרת הצילום של צנרת הביוב היא כפולה:

#1 איתור תקלות וטיפול מונע – ככל שמקדימים לתקן נזקים בצנרת, כך מונעים התפתחות והחמרה של התקלה וחוסכים עוגמת נפש וכסף רב בהמשך.

#2 וידוא תקינות – לאחר תהליך של פתיחת סתימות ביוב, במיוחד במקרים של סתימות קשות מאוד, חשוב לוודא שהצנרת אכן תקינה ונקיה מחסימות.

כשאתם מזמינים שירותי ביובית בצור יגאל, אנחנו מבצעים בדיקות יסודיות הכוללות לעתים גם צילום קווים עם מצלמה זעירה, שמתעדת בזמן אמת את המתרחש בצנרת.

התיעוד, שמגיע עד לעומק של 50 מטרים, מאפשר לאנשי המקצוע המנוסים שלנו לקבל החלטה מושכלת בזמן אמת ולהתאים בצורה הטובה ביותר את הטיפול הנכון לצנרת הביוב שלכם, כדי שתוכלו להיות שקטים שהיא תישאר תקינה לתקופה ארוכה בלי בעיות.

 

שאיבת שוחות ביוב בצור יגאל

 

שאיבת ביוב בצור יגאל

שאיבה של ביוב היא שירות הדגל שלנו והיא נדרשת במקומות שונים, בין אם זה באזורים שבהם יש בור ספיגה שצריך לשאוב כדי לרוקן לצורך השימוש החוזר בו, שוחות ביוב בבתים פרטיים, שאיבה של צנרת ביוב לפני תהליך תיקון של הצנרת וסיבות רבות נוספות.

 

שאיבת בור שומן בצור יגאל

על פי דרישות החוק, בבתי עסק שהפעילות בהם כוללת שימוש בשמן, בחומרים שומניים ובכימיקלים מסוימים – יש להתקין מפריד שומנים שימנע את חדירתם של אותם חומרים לתוך צנרת הביוב.

הנוזלים הללו מתנקזים לתוך בור שומן, שבדומה לבורות ספיגה גם אותו צריך לרוקן בקביעות, כדי שניתן יהיה להשתמש בו שוב ושוב ולמנוע תקלות בביוב.

רק עם ביובית בצור יגאל ניתן לשאוב בורות שומן בצורה בטיחותית, להעביר את הנוזלים שנשאבים דרך צינורות הביובית אל המיכלית – ומשם להוביל אותם לאתרי הטמנה מורשים.

אנחנו בביובית בזול מחזיקים ברישיון של קבלן ביוב המאפשר לנו לבצע את כל הפעולות הללו על פי כל התקנים הנדרשים!

 

פתיחת סתימות ביוב בצור יגאל

 

החלפת צנרת ביוב בצורה יגאל

אנחנו ממליצים על התקנת צנרת חדשה לחלוטין, במקרים ספציפיים שבהם הצנרת כבר בלויה ולא ניתן לתקן אותה, או שמחיר התיקון עלול להיות יקר יותר מעלות ההחלפה.

ההתחייבות שלנו היא לצנרת ביוב שפועלת ללא בעיות – לכן תמיד נציע לכם את הפתרונות הנכונים והמדויקים, שיאפשרו לכם לחזור לשגרה וליהנות מביוב תקין.

 

שטיפת קווי ביוב בצור יגאל

שירות ניקוי צנרת הביוב באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, דומה לאופן שבו אנחנו פותחים סתימות ביוב. את השירות של שטיפת צנרת הביוב ניתן להזמין בקביעות ולא צריך להמתין לתקלה שתגיע!

להפך – הניקוי הקבוע של צנרת הביוב מונע את רוב בעיות הביוב ואנחנו ממליצים לכם להזמין אותו לפחות אחת לשנה.

 

טיפול מהיר בבעיות ביוב מונע נזק עתידי

שוקלים לחכות קצת עד שתפתרו את התקלה? אנו מציעים לכם לא להמתין אפילו רגע אחד! היתרונות של הזמנת שירותי ביובית בצור יגאל מעכשיו לעכשיו הם רבים, ביניהם:

#1 טיפול מהיר בבעיה מונע ממנה להפוך להיות בעיה רצינית יותר – הרי כל בעיה במערכת הביוב עלולה להחמיר בסיטואציה כזאת או אחרת.

#2 לא רוצים להסב נזק למבנה? עליכם להזמין ביובית בצור יגאל תוך זמן קצר – כל זמן שהבעיה בביוב נותרת בעינה היא עלולה להסב נזק למבנה.

#3 המפגע הסביבתי של בעיות ביוב הוא עניין שאינכם יכולים להתעלם ממנו – מערכת הביוב עשויה לעלות על גדותיה ולהביא איתה נזק סביבתי חסר תקדים.

 

קבלן ביוב בצורה יגאל – רק "ביובית בזול"!

למה שווה לכם להזמין את השירות שלנו? קודם כל בגלל המקצועיות והמחיר – אנו מציעים שירותי ביובית בצור יגאל מחיר הכי זול בארץ ועבודה יסודית ואיכותית. השאיפה שלנו היא שכל אחד יוכל להרשות לעצמו להזמין ביובית על מנת לפתור בעיות שונות. הצוות שלנו הוא צוות אדיב ומנוסה, וכל איש מקצוע שמגיע מטעמנו עובר הכשרות שונות. כך שיש לכם על מי לסמוך – יש מי שעומד לפתור לכם את הבעיות במערכת הביוב.

צריכים עזרה עם הביוב בדחיפות? אין שום בעיה, אנו זמינים על מנת להעניק לכם שירות מתקדם. הצוות שלנו זמין להגיע באופן מידיי, כאשר זמני ההמתנה הם קצרים במיוחד (עד 40 דק').

מגיע לכם לקבל שירות מהיר ומקצועי – התקשרו אלינו עוד היום להזמנת ביובית בהתאמה אישית.

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

  icon
  דילוג לתוכן
  צרו קשר רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך