אזורי שירות
עמוד הבית ביובית באשקלון

ביובית באשקלון

תושבי אשקלון? אם אתם נתקלים בבעיות ביוב חמורות, מוטב לפתור אותן על ידי הזמנת ביובית באשקלון. הביובית נועדה על מנת לפתור בעיות רציניות מן השורש שלהן. לא כל אינסטלטור באשקלון יכול לתפעל ביובית בצורה אפקטיבית. רוצים להזמין חברת ביובית באשקלון 24 שעות ביממה? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו.

 

שירותי ביובית באשקלון

 

שירותי ביובית באשקלון בכל השכונות

אנחנו מגיעים לכל השכונות והרחובות באשקלון, לעבודות ביוב מכל הסוגים:

 • ברנע
 • אגמים
 • מרינה
 • אפרידר
 • גולדה
 • אשקלון סיטי
 • נווה דקלים
 • נאות אשקלון
 • שמשון
 • גבעת ציון
 • נווה אילן

ובכל יתר האזורים בעיר אשקלון וסביבתה

 

מחירון ביובית באשקלון

הגיע הזמן להפסיק לשלם ביוקר על ביובית באשקלון! אצלנו תוכלו לקבל מחיר ביובית המשתלם ביותר ביחס לעבודה.

אנחנו מביאים לכם את המחירון הממוצע של עשרת החברות המובילות בישראל.

 • ביובית נמוכה החל מ: 755 ₪
 • שטיפת קו ביוב החל מ: 540 ועד 720 ₪
 • שאיבת ביוב ללא אגרה החל מ: 540 ₪
 • שאיבת בור ספיגה החל מ: 550 ₪
 • פתיחת סתימות ביוב החל מ: 840 ₪
 • הסרת שורשים ממערכת הביוב החל מ: 540 ועד 720 ₪
 • שאיבת בור שמן החל מ: 630 ועד 1400 ₪

*המחירים משתנים בהתאם להיקף העבודה.

 

שירותי ביובית באשקלון

רוצים לפנות לחברה אחת המציעה לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת? זה בדיוק מה שאנו עושים בכל מה שקשור לביובית.

אנו סבורים כי לכל לקוח שפונה אלינו מגיע לקבל את כל השירותים הרלוונטיים עבורו. זוהי הסיבה כי אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים שונים:

 • שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
 • פתיחת סתימות ביוב באשקלון
 • שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
 • צילום קווי ביוב.
 • הסרת שורשים מקווי ביוב באשקלון.
 • שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
 • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

שאיבת בורות ספיגה באשקלון

מלבד שאיבות בקווי ביוב, אנחנו שואבים גם בורות ביוב מכל הסוגים באמצעות הביובית. אלו יכולים להיות בורות ספיגה, שמחליפים מערכת הבנויה מצינורות במקומות מסוימים, אך גם בורות ביוב אחרים כמו בורות שומן או מפרידי שומנים שמותקנים בעסקים הנדרשים לכך על פי החוק – וגם שוחות ביוב, שקיימות בחצרות בתים ובניינים.

השאיבה באמצעות הביובית מאפשרת לנו למנוע כל מגע של התוכן שנשאב עם הסביבה, לבצע את העבודה עצמה במהירות רבה וכמובן לפנות את השפכים בצורה בטוחה לאתרי הטמנה.

 

שאיבת הצפות באשקלון – זמינים 24/7

אנחנו יכולים לשלוח אליכם את אחת מהביובית שלנו בכל שעה ביום! אל תמתינו עם הזמנת שירותי שאיבת ההצפות שלנו וקראו למקצוענים של ביובית בזול כמה שיותר מהר!

שאיבת הצפה חייבת להתבצע בתוך זמן קצר – רק כך אפשר למנוע סכנת טביעה או נזקים רבים לציוד. בעזרת ביובית ניתן לשאוב כמות אדירה של מים ופסולת ביוב, במינימום של זמן וביעילות מקסימלית.

 

שאיבת הצפה באשקלון

 

פתיחת סתימות ביוב באשקלון מעכשיו לעכשיו

שחרור חסימות בתוך הצנרת בדרך כלל ייעשה על ידי הזרמת כמו גדולה של מים באמצעות הביובית, ישירות לתוך הצינורות. זוהי הדרך היעילה ביותר להתמודד עם סתימות, אפילו אם הן נגרמו מפסולת שהתקשתה וגרמה לחסימה מוצקה של ממש בתוך הקווים, או מסיבות אחרות כמו צמיחת שורשים בביוב.

אנחנו זמינים עבורכם לשירות זה ולכלל שירותי הביובית שלנו, מסביב לשעון.

 

שטיפה וניקוי קווי ביוב לא רק במצבי חירום

חשוב להדגיש כי הפעלת לחץ מים גבוה משמשת בדרך כלל לשחרור חסימות בצנרת, אבל את הפעולה הזו  אתם יכולים להזמין גם כשירות קבוע ויעיל מאוד!

ניקוי של קווי הביוב אחת לתקופה באמצעות ביובית באשקלון, מאפשר לצנרת להיות פתוחה באופן מקסימלי ולמי השופכין לזרום בלי עצירות. לא צריך לחכות למצב חירום ואפשר למנוע הרבה מאוד בעיות בביוב, אם שומרים בקביעות על צנרת נקייה.

 

מהם הגורמים העיקריים לסתימות בביוב?

אנחנו בביובית בזול מציעים שירות של פתיחת סתימות ביוב באשקלון ובסביבתה, מסביב לשעון, כדי שהביוב שלכם יחזור לזרום בחופשיות כמה שיותר מהר.

חשוב להכיר את הגורמים הנפוצים ביותר לסתימות בביוב, כדי לדעת לזהות את הסימנים לחסימת ביוב ובעיקר להבין כיצד ניתן למנוע חלק מהחסימות הללו:

סתימות ביוב לפי גורמים נפוצים מה כדאי לעשות למניעה ואיך מטפלים בסתימה בביוב
השלכת פסולת לפתחי הביוב במקום לפח האשפה, למשל זריקת מוצרי היגיינה לאסלה, או השלכת שאריות מזון ושמני בישול לכיור שבמטבח מקפידים על זריקת הפסולת לפח ולא לביוב, מתקינים מפריד שומנים אם מדובר בעסק שנדרש לכך על פי החוק, מזמינים שירותי ביובית באשקלון לשחרור החסימה בצורה יעילה ובטוחה
סתימת מרזבים שמותקנים על גגות של מבנים, בגלל חומרים טבעיים כמו בוץ, אבנים קטנות ועלים שנכנסו לפתחי הניקוז או למרזב עצמו בדיקות קבועות של מצב הגג וסילוק לכלוכים, בפרט לפני תחילת החורף. הזמנת שירותי ביובית מקצועיים לניקוי יסודי של קווי הניקוז
חדירת שורשים של עצים לתוך הצנרת וצמיחתם בתוך הביוב זיהוי האטות בירידת המים לפתחי הביוב, הזמנת שירותי צילום קווי ביוב לאיתור תקלות בעומק הביוב, שימת לב למקום התקנה של שוחת ביוב והקפדה על מרחק מצמחייה. הסרת שורשים מהצנרת וקיצוצם נעשית אך ורק באמצעות ביובית ודיזה מתאימה – ולאחר מכן הזרמת מים לתוך הקווים לניקוי יסודי
מי ביוב שנתקעים או זורמים לאט בקומות נמוכות של בניינים ובמתחמים תת קרקעיים התקנת משאבה טבולה שמסייעת להנעת מי השופכין בצורה יעילה לאורך הצנרת – ותחזוקה שוטפת שלה לרבות תיקונים והחלפה בעת הצורך

 

צילום קווי ביוב לאיתור תקלות בעומק הצנרת

אחרי שאנחנו פותרים את הבעיה הראשונית שבשבילה הזמנתם את שירותי הביובית שלנו, תמיד נעשה את כל הבדיקות הנדרשות שיאפשרו לנו להציע את הטיפול הכי יסודי שיש ולמנוע מהתקלה לחזור שוב ושוב.

צילום קווי ביוב באשקלון מאפשר לנו להסתכל אל תוך הצנרת, עד לעומק של 50 מטר – וכך להעריך בצורה הטובה ביותר את מצבה האמיתי. באמצעות השירות היעיל הזה ניתן לאתר:

#1 סתימות ביוב קטנות – הצטברויות של פסולת שעלולות לחסום בעתיד את הצנרת.

#2 נזקים קלים וחמורים לצנרת – בין אם זו חלודה ש"אכלה" את הצינור, שברים או סדקים שמצריכים שיקום של הקווים ובמקרים חמורים מאוד אפילו החלפה של כל הצנרת.

#3 תופעות מיוחדות שמצריכות טיפול – למשל, צמיחת שורשים בביוב.

למדריך בנושא צילום ביוב.

 

ביובית נמוכה באשקלון והיתרונות שלה

באזורים שיש להם תקרה נמוכה כמו מקלטים, מרתפים וחניונים תת קרקעיים, יכולות להתרחש תקלות בביוב כמו בכל מקום אחר, בהבדל אחד – הביובית הרגילה לא יכולה להגיע קרוב למקום הטיפול בתקלה, שהוא פתח הביוב, בגלל שהמשאית עצמה גבוהה.

אנחנו בביובית בזול מחזיקים ביובית מכל הסוגים וביניהן ביובית נמוכה וקטנה, שמסוגלת להיכנס לכל אותם מתחמים עם תקרה נמוכה ולהגיע ממש עד לפתח הביוב.

הנגישות הזו לכל מקום, מאפשרת לנו לבצע את כל עבודות הביוב ביעילות רבה.

 

התקנת משאבה טבולה והחשיבות שלה לזרימת ביוב תקינה

משאבות טבולות משמשות פעמים רבות לשאיבה של הצפות מים בהיקף גדול, כתוספת לעבודת הביובית.

במקביל, אנו מתקינים משאבות טבולות באשקלון גם בבניינים בעלי כמה קומות, שחלקן ממוקמות מתחת לפני הקרקע, כמו קומת מרתף לדוגמה.

המשאבה הטבולה מסייעת להנעת מי הביוב לאורך הצנרת, מונעת עצירה של הזרימה במקומות הנמוכים שצריכים "דחיפה" כלפי מעלה ותורמת רבות לשמירה על תקינות מערכת הביוב.

 

מתי כדאי להזמין החלפת צנרת ביוב?

ישנן מערכות ביוב וותיקות במיוחד שלאחר כמה עשרות שנים של פעילות תקינה, מתחילות להתבלות ולהתפורר. במרבית המקרים נצליח לשקם צנרת תקולה, במיוחד במצבים של שברים קלים וסדקים – שניתנים לתיקון בדרך כלל.

עם זאת, חלקי צנרת או קווי ביוב שלא ניתן לשקם, חשוב להחליף לחדשים כדי לא לייצר תקלות נרחבות עוד יותר ולמנוע בעיות ביוב כמו חסימות, נזילות או הצפות.

אנחנו מבצעים את החלפת הצנרת במינימום הרס ולעתים ללא הרס כלל, כדי שאתם תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם במהירות האפשרית.

 

שאיבת בור ביוב באשקלון

 

טיפלתם במהירות בבעיה? מנעתם נזק עתידי!

רוב האנשים אינם מבינים את החשיבות של טיפול מהיר בבעיות ביוב. לא סתם אנו ממליצים ללקוחות שלנו להזעיק ביובית באשקלון בשבת או ביום חול בהקדם האפשרי. יש לא מעט סיבות שבגינן כדאי לכם להזעיק את הביובית בהקדם ולא להמתין שיהיה מאוחר מידיי. מה הן אותן סיבות שישכנעו אתכם להזעיק את הביובית מיד על המקום?

 • כאשר אתם מזמינים ביובית באשקלון 24 שעות במהירות, אתם מונעים מהבעיה להחמיר עם הזמן. בעיות הקשורות למערכת הביוב נוטות להחמיר ככל שהזמן עובר, ולעיתים אף הן יוצאות משליטה.
 • תחסכו לעצמכם דאגות מיותרות, דאגות שיכולות להגיע בהקשר של מערכת הביוב. כאשר הבעיה נותרת כפי שהיא, יהיה לכם קשה מאוד להמשיך בשגרת החיים מבלי לחשוש מהתוצאות של הבעיה.
 • רוצים לחסוך בהקשר של ביובית באשקלון מחיר? אם תזעיקו חברת ביוביות במהירות, העלות של התיקון תהיה זולה בהרבה בהשוואה לעלות התיקון לאחר זמן רב.

 

שאיבת ביוב באשקלון למה איתנו?

יש לא מעט סיבות שישכנעו אתכם להזמין דווקא אותנו. ראשית אנו מגיעים לכל קריאה בעיר בתוך 40 דק' בלבד, המשמעות היא שאם אתם מזמינים אותנו – לא תמתינו זמן רב. אצלנו תוכלו למצוא את הצוות הכי מנוסה שיש, צוות שיעשה כל מה שנדרש כדי לפתור את הבעיה.

ההצלחה שלנו תמיד נמדדת על פי שביעות הרצון של הלקוחות, ואנו נעשה כל מאמץ כדי שהלקוחות יוכלו להיות מרוצים. כאשר הלקוח מרוצה – אנו מבינים כי עשינו את העבודה כמו שצריך.

רוצים להזמין ביובית באשקלון בהתאמה אישית לצרכים שלכם? אנו נשמח להעניק לכם שירות במהירות שיא! כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין אותנו אליכם. השירות שתקבלו יהיה שירות מקצועי והזמינות שלנו לכל קריאה תהיה מיידית.

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך