אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בתל אביב

ביובית בתל אביב

מחפשים שירותי ביובית בתל אביב? הצנרת נסתמה? ביובית בתל אביב עושים רק איתנו! רוצים לדעת למה?

אנחנו מספקים את כל סוגי השירותים הנדרשים: שאיבת בור שומן, שאיבה של בורות ביוב, פתיחת סתימות ביוב בתל אביב, שאיבת מים, בור ספיגה, שאיבת הצפות ועוד.

כאשר אתם מזמינים מאיתנו תהיו בטוחים שהשירות שלנו הכי טוב שיש: ואתם בידיים של החברה הטובה ביותר לניקוי ניקוז ביוב בתל אביב.

 

ביובית בתל אביב

 

ביובית בתל אביב למה איתנו?

 • 5 משאיות [ביוביות] בת"א בלבד!
 • צוות וטכנאים בעלי ידע ✅
 • הגעה תוך 40 דק' בלבד ✅
 • מכשור המתקדם ביותר ✅
 • אמינות ומקצועיות שלא הכרתם ✅
 • שירותי ביובית בכל רחבי ת"א ✅

5 משאיות ביובית עם צוות מקצועי ומיומן המחכה בכל רגע לקריאתך!

 

מחירון ביובית בתל אביב

מחיר ביובית בתל אביב נע בטווח של החל מ – 450 ₪  – 1400 ₪. המחיר עבור כל איזור ת"א ומשתנה בהתאם לשירות הנדרש. לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו מחירון שירותי ביובית בת"א:

 

שירות מחיר
ביובית החל מ-450 ₪
פינוי שפכים החל מ-550
שאיבת מים החל מ-900
שאיבת הצפות החל מ-420 ₪
פתיחת סתימות בלחץ מים החל מ-600 ₪
איתור נזילות מים תת קרקעי החל מ-1700 ₪
התקנת שוחת ביוב החל מ-300 ₪
משאבת ביוב טוחנת 1000 – 2000 ₪
תיקון צנרת בבית משותף 300 – 800 ₪
קידוח בור ספיגה החל מ-4000 ₪
ביובית נמוכה החל מ-840
שירותי תיקון צנרת ביוב 500 – 2000
שאיבת בור שמן 630 – 1400
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שירותי שאיבת ביוב ללא תשלום אגרה החל מ-540 ₪
שירותי ביובית לחניונים החל מ -840 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

*המחירים משתנים בהתאם לכל פרויקט ומושפעים מסדר גודל העבודה.

 

אזורי פעילות שירות מהיום להיום בתל אביב:

אנו מציעים שירותי ביובית בכל רחבי העיר תל אביב-יפו:

✔️ צפון חדש

✔️ צפון ישן

✔️ ירקון מזרח

✔️ ירקון מערב

✔️ מזרח תל אביב

✔️ דרום תל אביב

✔️ יפו

✔️ מרכז העסקים [עזריאלי / הקריה / תואה]

✔️ לב העיר [בן יהודה / שוק הכרמל / טיילת]

 

שירותי ביובית בתל אביב

חברתנו מציעה מכונות ושיטות ייחודיות המבטיחות 100% שביעות רצון. מגוון רחב של שירותי ביוביות, לרבות פתיחת סתימות ביוב בתל אביב, הסרת שורשים מקווי ביוב בתל אביב ועוד.

בנוסף, אנחנו מספקים שירותים של שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים, צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

חברתנו מספקת שירותי ביובית:

✔️ ביוביות נמוכה לחניוניםביובית קטנה וקומפקטית, שניתן להגיע באמצעותה לאזורים נמוכים ברחבי העיר ת"א שאינם נגישים לביובית הסטנדרטית. עוצמתה של ביובית נמוכה מאפשרת לה לשאוב הצפות ולפתוח סתימות, או כל שירות אחר של ביובית, גם בחניונים ומקלטים תת קרקעיים.

✔️ שירותי שאיבות – באמצעות הצינורות העמידים של הביובית ועוצמת היניקה שלה, ניתן לשאוב מי פסולת, לכלוך וחומרים שחוסמים את הביוב. החומר או המים שנשאבים, עוברים אל מיכלית הביובית בבטחה וללא נזילות, למניעת זיהומים סביבתיים.

✔️ שאיבת בור שמן – מפריד שומנים מותקן בכל מפעל, מוסך או מקום שעושה שימוש בשמן ובפסולת שומנית, זאת בכדי למנוע סתימה של צנרת הביוב.

שאיבת בור שמן באופן קבוע וריקונו, מאפשרת שמירה על ניקיון הביוב ומונעת חסימות.

✔️ שאיבת בורות ביוב – בורות ביוב ושוחות חייבות להתרוקן בקביעות, כדי לאפשר המשך שימוש בהן ולמנוע הצפות.

ריקון בור ביוב באמצעות ביובית מאפשר את מעבר מי השופכין והפסולת מהבור החוצה, ללא מגע או סכנה לסביבה.

✔️ שאיבת מים – ריקון בריכות או שאיבת מים בכל מקום, בפרט כשמדובר בכמות גדולה של מים, חייבת להיעשות על ידי ביובית, שיש לה מיכל גדול ממדים ועמיד בפני נזילות.

✔️ שאיבת בור ספיגה – בורות ספיגה קיימים במקומות בהם אין קווי ביוב. חשוב מאוד לרוקן אותם על ידי ביובית כדי למנוע סתימות והצפות.

✔️ שאיבת הצפות – ביובית יכולה לשאוב הצפה של מים בכמות גדולה ולאפשר נגישות לפתח הביוב, כדי שאנשי המקצוע יוכלו להבין מה מקור התקלה, לתקן אותה ולמנוע הצפות נוספות בהמשך.

✔️ פתיחת סתימות ביוב שחרור חסימות בצנרת באמצעות לחץ מים גבוה. לחץ מים כזה מסוגל לפתוח כל סתימה והוא משחרר את הצנרת מהפסולת שחסמה את המעבר התקין של מי הביוב.

✔️ שאיבת ביוב באמצעות ביובית ניתן לשאוב את הביוב ולייצר נגישות לתוך הקווים, על מנת לאתר ולתקן נזקים כמו סדקים או שברים, שעלולים לחולל בעיות ביוב חמורות.

✔️ צילום צנרת ביוב – החדרת מצלמה לתוך צנרת הביוב אפשרית עד לעומק של 50 מטרים ויש לה חשיבות גבוהה באיתור תקלות בעומק הביוב

המידע שהמצלמה מעבירה לאנשי המקצוע, מאפשרת להם לקבל החלטות מושכלות בנוגע לטיפול הנדרש ולמצוא את הפתרונות היעילים ביותר, שיתאימו לבעיות הביוב הקיימות.

✔️ חיתוך שורשים בביובשורשים של עצים שחדרו לצנרת, עלולים לחסום את מעבר מי השופכין ואפילו לשבור את הצינורות. בעזרת ביובית ניתן להסיר את השורשים הללו, לסלק אותם ולהשיב את זרימת הביוב התקינה.

 

שאיבת ביוב בתל אביב

 

ישנם 2 מקרים נפוצים בהם תצטרכו שאיבת ביוב:

#1 ניקוי מערכת הביוב ופתיחת סתימה שימוש לא נכון וסטנדרטי במערכת הביוב יגרום לה לתקלה. לדוגמא זריקת מגבונים ושקיות פלסטיק המושלכים  לביוב עלולים לסתום את הביוב, ובמקרה כזה נצטרך שאיבת ביוב.

#2 שאיבת מאגר ביוב במקרה של מערכות ביוב הלא מחוברות למאגר, יש צורך לרוקנה על בסיס קבוע, לדוגמא: בורות ספיגה, שירותים כימיים, בורות רקב וכן הלאה.

 

ביובית בתל אביב

 

שירות ביובית בת"א למה איתנו?

אצלנו תמצא גישה חיובית מכוונת פתרון. הצוות שלנו תמיד נגיש ולהוט לענות לצרכים שלך. בכל רמה של הארגון שלנו, תראה מחויבות לשביעות רצון לקוחות גבוהה באופן עקבי.

אנו מונעים להיות המקור היחיד שלך לכל צרכי הביובית שלך, הצוות שלנו משתמש בכלים המתקדמים ביותר, ותוכל להיות בטוח שאיתנו העבודה עם 100% הצלחה, אחרי הכול 20 שנות ניסיון ועבודה עם החברות הגדולות ביותר לא בא ברגל (:

שירותי הביובית שלנו מתבצע באמצעות המכשור הכי מתקדם והכי מקצועי כיום לאיתור ותיקון תקלות בצנרת הביוב, לרבות צילום צנרת ביוב באמצעות מצלמות מיוחדות.

יש לכם תקלה שלא סובלת דיחוי? אין שום בעיה, דברו איתנו, כמו שאמרנו יש לנו 5 משאיות בפריסה בכל רחבי ת"א לכן זמן ההגעה שלנו הממוצע מרגע הקריאה אנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות כדי לתת לכם את המענה הכי מקצועי כיום בשוק.

אנחנו זמינים עבורכם כל הזמן ובכל שעה שתתקשרו, נספק לכם שירות ביובית בתל אביב 24 שעות ביממה. ביובית בתל אביב מחיר – מבחינת המחיר, אתם יכולים להיות רגועים מפני שאנחנו מתכוונים לתת לכם הצעת מחיר משתלמת ביותר לתיקון התקלה שלכם.

 

טיפול מהיר בבעיות הביוב מונע נזקים רבים

בניגוד לסוגים אחרים של תקלות אינסטלציה, תקלות במערכת הביוב דורשות התייחסות מהירה ככל שניתן, ולו על מנת למזער את הנזקים בבית שלכם ולתשתית הביוב. התקלה הכי נפוצה שגם גורמת לנזקים רבים בבתים היא הצפה של מי הביוב בבית, מה שנגרם כמובן שתוצאה מסתימה בצנרת או בבריכת הביוב..

למי הביוב פשוט אין לאן להתנקז והם עולים דרך קופסאות הביקורת היישר אל הבית ומציפים אותו לכל עבר. במצב כזה, כל מה שאתם צריכים לעשות אחרי שהזמנתם שירות ביובית זה להציל את התכולה של הבית ככל שתוכלו.

במקרים בהם שורשים חדרו לכם לצנרת, אתם עלולים לחוות פיצוצים ונזילות בצנרת הביוב, מה שאומר שתצטרכו להתמודד עם נזקים רבים. לכן, במידה וזיהיתם תקלה כזו או אחרת בביוב, אסור לכם להתמהמה ואתם צריכים להזמין כמה שיותר מהר שירותי חיתוך שורשים בביוב, אפילו אם אתם זקוקים לשירותי ביובית בתל אביב בשבת.

 

הצוות שואב בור רקב (ספיגה)

 

מקרים נפוצים בהם נדרשת ביובית בתל אביב

תל אביב היא עיר שמאוכלסת בצפיפות רבה יחסית לערים אחרות – ובהתאם לכך מערכות הביוב בה משמשות הרבה מאוד אנשים בו זמנית, על כל קילומטר מרובע. העניין הזה הופך למורכב עוד יותר, בשכונות שבהן ישנם בניינים רבי קומות שמתגוררים בהם עשרות או מאות דיירים, בדרך כלל בדירות שכורות, מבלי לנקוט בזהירות הנדרשת בשימוש במערכת ביוב עמוסה כל כך.

נוסף על כך, באזורים בעיר שבהם ישנה פעילות בנייה, בין אם בפרוייקטים חדשים, בשיפוצים או במתחמי מגורים שעוברים שיקום במסגרת התחדשות עירונית, הסבירות לנזקים למערכת הביוב גבוהה יותר.

סביר כי תקלות הביוב בעיר כזאת יהיו נפוצות יחסית וחשוב לטפל בהן בזמן, כדי למנוע החמרה של המצב וגרימת נזק מורכב יותר למערכת הביוב.

כדאי להזמין משאית ביובית בתל אביב בכל מקרה שבו נתקלים בבעיות ביוב, למשל:

#1 ביוב ביתי בת"א שנסתם בדרך בעיה שנוצרת כשזורקים אשפה לאסלה או לכיור, במקום לפח. אם היה ניסיון לשחרר סתימה בביוב באמצעות פומפה, או אמצעים בייתים אחרים, אך עדיין יש חסימה והביוב עולה על גדותיו – כדאי להזמין שירותי ביובית.

#2 הצפה בחניון תת קרקעי – בתל אביב ישנם קניונים ומבנים רבים שבהם קיימת חנייה תת קרקעית. ביובית נמוכה לחניונים נותנת את הפתרון לבעיות הצפה במקומות נמוכים כאלה, שבהם אין גישה למשאית ביובית רגילה.

#3 חסימות בקווי ביוב בגלל פסולת בנייה – האבק הרב וכן הפסולת שנזרקת בקירוב לפתחי ביוב ברחבי העיר, חוסמת מעבר תקין של מי שופכין. באמצעות ביובית ניתן לשחרר כל סתימה, לרבות בקווי ביוב מסועפים.

#4 צמיחת שורשים בצנרת הביוב – לצד הבניינים והבתים בעיר הגדולה, ניתן למצוא גם פארקים ועצים רבים. במקרה של צמיחת שורשי עצים שנשתלו בסמוך לפתחי ביוב אל תוך הצנרת, או חדירתם לצינורות הביוב החשופים בשל סדקים, תיווצר חסימה ועלול להיגרם נזק רב למערכת. הזמנת ביובית בתל אביב להסרת שורשי העצים וניקוי הביוב, מטפלת בתקלה, מונעת את המשך התפתחותם בביוב ומחזירה את התושבים לשגרה.

 

באיזו תדירות מומלץ להזמין ביובית?

תשובה: כל 1-2 שנים, על מנת שלא תצטבר כמות גדולה של פסולת / בוץ וכו' בניקוז.

 

כמה זמן לוקח לשאוב ולנקות את הביוב?

תשובה: זה לוקח בין 45 דקות לשעה. תלוי בקבלן ביוב בתל אביב שתזמינו, לנו לוקח לרוב 30 דק' לביצוע מלא מקצה לקצה.

 

למה משמשת ביובית?

ביובית משמשת לעיתים קרובות מאוד בכל רחבי העיר ת"א.

למרות החדשנות ועצם היותה עיר מרכזית ובתרבות הישראלית התשתיות של העיר תל אביב הוכיחו את עצמן ישנות ושהן לא עומדות בעומס, גם תשתיות חדשות לעיתים עלולות להימצא תקועות ומוצפות וכאן הביובית נכנסת לתמונה, בטיפולי וניקוי הנוזלים והבוץ / לכלוך שהצטבר במערכת הביוב.

 

לקוחות מת"א מספרים על השירות שלנו

 

בין שירותינו בעיר: שאיבת הצפות בתל אביב | פתיחת סתימות ביוב בת"א | שאיבות ביוב בתל אביב | צילום ביוב בתל אביב

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

  icon
  דילוג לתוכן
  צרו קשר רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך