אזורי שירות
עמוד הבית ביובית ברמלה

ביובית ברמלה

ביובית ברמלה נדרשת במגוון רחב של מצבים – מתמודדים עם הצפה פתאומית בבית? הביוב עלה על גדותיו ואתם זקוקים לבעל מקצוע שיעזור לכם? המקצוענים שלנו בחברת ביובית בזול יגיעו במהירות ויעזרו לכם לטפל בבעיה.

הזמינו שירותי ביובית ברמלה במחירים מעולים ותוכלו לחזור מייד לשגרה! על השאלה איך אנחנו שואבים ביוב, כמה זמן לוקח לשאוב הצפה, מתי צריך לצלם את הצנרת ועוד שאלות רבות נוספות, נענה מיד.

 

ביובית ברמלה

 

שירותי ביובית ברמלה בכל השכונות:

 • קרית האמנים
 • קרית מנחם בגין
 • רמת דן
 • ג'ואריש
 • נווה דוד
 • גן חק"ל א'
 • אג"ש
 • יפה נוף
 • נאות יצחק רבין
 • השופטים דרום
 • השופטים צפון
 • בן גוריון

ובכל יתר האזורים בעיר רמלה!

 

שאיבת ביוב ברמלה – מתי צריך את השירות?

בעיות מסוגים שונים הקשורות בביוב, יכולות להתרחש גם בבתים וגם במקומות ציבוריים, ללא שום התראה מוקדמת. אלו יכולות להיות תקלות כמו הצפה, סתימה של הצנרת שגורמת להאטה בזרימת מי השופכין, ריח לא נעים שעולה פתאום או הצטברות של פסולת בפתח הביוב, שחוסמת את ירידת המים לתוכו.

שאיבה עם ביובית היא הפעולה שפותרת חלק גדול מהבעיות הללו, באופן מלא או כחלק מתהליך טיפול מורכב יותר. הביובית שואבת בצורה עוצמתית אך בטיחותית את הנוזלים והפסולת, מעבירה אותם למיכלית ומשם ניתן לטמון את התוכן שנשאב באתרים מורשים.

השירות הזה מהווה חלק ממגוון שירותים שאנחנו מציעים, שנותנים מענה לבעיות ביוב שונות ושמונעים סכנה בטיחותית או תברואתית.

 

 

שאיבת הצפות ברמלה מעכשיו לעכשיו

אחת מהמצבים שחובה לתת לו מענה כמה שיותר מהר, הוא מצב של הצפה. ישנם שני מקרים של הצפות שיכולים להתרחש – ויש ביניהם הבדלים:

#1 הצפת מים – כשזה קורה בתוך הבית, הסיבה היא בדרך כלל צינור ש"התפוצץ", חיבור בין צינורות שהתפרק או נזילה שהפכה לשלולית גדולה שהלכה והתפשטה.

מקרים נוספים של הצפות מים מתרחשים בגלל גשמים שיורדים בכמות אדירה ובתוך זמן קצר, במקומות שהניקוז שלהם לא תקין או שלא יכול לעמוד בעומס, למשל בורות חסומים, מרזב סתום וכדומה.

הצפות כאלה עלולות להיות מסוכנות משום שהן יכולות לגרום לנזק רב לציוד, או לייצר סכנת טביעה כשהמים מצטברים במהירות גדולה בתוך מקום סגור.

#2 הצפה של הביוב – כשמי השופכין שאמורים לזרום בצורה חופשית בתוך הצנרת, נתקלים בהצטברות של פסולת, חומרים שומניים או אפילו שורשים שצמחו בתוך הביוב, הם לא מצליחים להמשיך ולזרום.

המים הללו "עולים למעלה" אל פתח הביוב הקרוב. כך נוצרת הצפה מסוכנת, שהיא בעייתית גם בהיבט של הרס הציוד שנמצא בסביבה וגם בהיבט הבריאותי, בגלל שמדובר בנוזל שיש בו מיליוני בקטריות וחיידקים.

המסוכנות של שני סוגי ההצפות היא שונה אבל דרך הטיפול דומה – שאיבה עם ביובית בצורה מהירה ויעילה, שמונעת החמרה והתפשטות של ההצפה. לאחר מכן, ניתן לבדוק לעומק מה גרם למים או לביוב לפרוץ ככה מלכתחילה ולהמשיך את הטיפול בצורה יסודית.

 

שאיבת הצפה עם ביובית ברמלה

 

פתיחת מרזב ואיך זה עוזר למניעת הצפות

התפקיד של מרזבים הוא לעזור למי הגשמים שנופלים על הגגות לזרום למטה, לחלק התחתון של הבית או של הבניין, על מנת שלא להציף את הגג.

כשהמרזב סתום, מצב שמתרחש פעמים רבות בגלל פסולת טבעית כמו חול או עלים שנכנסים לתוכו, המים מצטברים על הגג ויכולים לגרום להצפה מסוכנת ולדליפות אל תוך הבית, בפרט אם התקרה סדוקה.

שירות פתיחת מרזב כולל את סילוק הפסולת החוסמת מפתחי המרזב, וכן וידוא שמים יכולים לזרום דרכו בצורה חופשית. חשוב כמובן שלא לחכות למצב של הצפה ולוודא שהגג נקי מפסולת בכל חורף מחדש.

 

פתיחת סתימות ביוב ברמלה – המקרים הנפוצים

סתימה בביוב נגרמת בדרך כלל מאחד מארבעת הגורמים הבאים:

#1 השלכת פסולת לביוב – מגבונים, חיתולים ומוצרי היגיינה שמושלכים לאסלה במקום לפח.

#2 הצטברות שומנים בצנרת – בדומה לסיבה הראשונה, גם כאן מדובר בחומרים שיכולים להיות נוזליים, למשל שמני בישול, אך שנדבקים לצנרת ויכולים לגרום לחסימה.

#3 פסולת טבעית – חול, ענפים, עלים יבשים ואפילו אבנים, שחודרים לפתחי ביוב בזמן סערה וחוסמים אותו.

#4 צמיחת שורשים בביוב – עצים גדולים וחזקים שהשורשים שלהם ארוכים ועבים, נכנסים לפתחי ביוב או דרך סדקים בצנרת, מתפתחים בפנים וחוסמים אותה.

קבלן ביוב מורשה יכול לפתוח את כל סוגי הסתימות הללו באמצעות ביובית, המפעילה לחץ מים עוצמתי ומשחררת כל סתימה שהיא. במקרה של שורשים שצמחו בביוב, מפעילים את הדיזה הקוצצת ולאחר מכן מסלקים את הפסולת באמצעות מים בלחץ גבוה.

צילום ביוב ברמלה הוא פעולה משלימה, המעניקה לאנשי המקצוע את היכולת לראות מה קורה במעמקי הצנרת, לאתר נזקים כמו סדקים, נזילות, חסימות שהחלו להיווצר וכדומה – ובזכות התיעוד שהתקבל לאחר צילום קווי הביוב להציע מעטפת כוללת של טיפולים שימנעו את החסימה או ההצפה הבאה.

 

שאיבת בור שומן ברמלה והתקנת מפריד שומנים

התקנה של בור מפריד שומנים בבתי עסק מסוימים היא חובה על פי החוק, כשהמטרה היא למנוע חסימות בצנרת בשל חדירת שומנים.

מלבד ההתקנה עצמה, שרלוונטית לעסקים כמו מוסכים, מפעלים, מסעדות ומקומות נוספים שבהם יש שימוש רב בשמן ובחומרים נוספים שלא צריכים להיכנס לביוב, אנו מציעים גם שאיבת בורות שומן על מנת לרוקן ולהכין אותם לשימוש חוזר.

 

ביובית קטנה – הפתרון למקומות נמוכים

ביובית נמוכה לחניונים מאפשרת את ביצוע כל עבודות הביוב שלנו, גם במקומות שהגישה אליהם לא אפשרית למשאית הביובית הרגילה.

אנו מביאים את הביובית הקטנה עד לפתח הביוב עצמו, בין אם מדובר בחניון תת קרקעי, מרתף, מקלט או כל אזור עם נגישות מאתגרת.

הביובית הקומפקטית הזאת יכולה לעשות כל פעולה שיש בה צורך, לרבות ניקוי ביוב, שחרור סתימות מכל הסוגים, צילום של הצנרת ועוד.

 

ביובית קטנה ברמלה

 

שטיפת קווי ביוב ברמלה בשגרה ובמצבי חירום

כחלק ממגוון שירותי ביובית באזור רמלה אנחנו מציעים גם שטיפה של צנרת הביוב, פעולה חשובה שיכולה, כשהיא מתבצעת אחת לכמה חודשים בקביעות, למנוע הרבה מאוד בעיות ונזקים למערכת.

במצבי חירום כמו סתימה בביוב שגורמת להצפה, שטיפת קווים באמצעות הזרמת לחץ גבוה של מים, היא הפעולה היעילה ביותר שבאמת משחררת את הצנרת מכל החומרים שהצטברו בדפנות ושיוצרים חסימות חלקיות או מלאות בתוכה.

 

שאיבת בור ספיגה

באזורים שאין בהם קווי ביוב אלא פועלים באמצעות בורות ספיגה, חשוב לרוקן את הבור כל פרק זמן מסוים, בהתאם לגודל הבור, על מנת לאפשר את השימוש החוזר בו.

שאיבה מקצועית של בורות ביוב עם ביובית, מונעת נזקים לסביבה, שומרת על הפעולה התקינה של הבור ומונעת חסימות שעלולות לייצר הצפות.

רק קבלן ביוב מורשה יכול לשאוב את תוכן הביוב, לפנות את השפכים אל מיכלית הביובית ולאחר מכן להטמין את הנוזלים והפסולת באתרים ייעודיים, בצורה בטיחותית ועם כל האישורים והרשיונות הנדרשים על פי החוק.

 

מחירון ביובית ברמלה

עלות ביובית ברמלה והמחיר הסופי של הטיפול במערכת הביוב שלכם, יכולה להשתנות לפי סוג השירות ומורכבות התקלה.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהעלויות של שירותי הביובית המבוקשים ביותר באזור העיר רמלה וסביבתה:

ביובית ברמלה לפי סוג השירות מחיר ממוצע
מחיר ביובית נמוכה לחניונים החל מ- 750 ₪
עלות שחרור סתימות בצנרת הביוב החל מ- 650 ₪
עלות שטיפה של מרזב החל מ- 550 ₪
מחיר שאיבת הצפות מים או ביוב ברמלה החל מ- 820 ₪
צילום קווי ביוב עם סיב אופטי או רובוט החל מ- 850 ₪
עלות שאיבת בור מפריד שומנים החל מ- 630 ₪

 

שירותי ביובית ברמלה – רק עם ביובית בזול!

אנחנו בביובית בזול מציעים לכם שירותי ביובית מקצועיים במחירים אטרקטיביים מסביב לשעון, שישה ימים בשבוע – ומציעים הגעה מהירה למקום הקריאה וטיפול יסודי בכל תקלות הביוב, על מנת שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

 

אזורים נוספים בסביבה:

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך