אזורי שירות
עמוד הבית ביובית גבעת שמואל

ביובית גבעת שמואל

אנחנו מציעים מגוון שירותי ביובית בגבעת שמואל והסביבה הקרובה, ביניהם: פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפה, שטיפת קווי ביוב, צילום צנרת, שאיבה של בורות שומן וספיגה ועוד רבים נוספים. שירות מקצועי במחירים מעולים. נסו אותנו.

 

ביובית בגבעת שמואל

 

שירותי ביובית בגבעת שמואל

בין השאר, אנחנו מספקים שירותי ביובית כולל ביוביות נמוכה לחניונים, כך שאם יש לכם הצפה בחניון, מרתף או מקלט, אתם יכולים להיות רגועים. בנוסף, אנחנו מספקים שירות של פתיחת סתימות ביוב בגבעת שמואל, שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים ופתיחת סתימות קשור בצנרת.

אנחנו מתמחים גם בצילום קווי ביוב, מה שאומר שנוכל לאתר לכם במדויק את הגורם לתקלה, לפני שאנחנו מתעסקים בכלל עם הצנרת שלכם. כמו כן, אנחנו מספקים שירותי שאיבות, שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות ועוד.

חשוב לציין – אנחנו מספקים מענה גם למקרים חמורים של שורשים בצנרת, כך שבמידה וזה המקרה, הזמינו אותנו להסרת שורשים מקווי ביוב בגבעת שמואל. בקיצור, כפי שאתם רואים אנחנו מכסים את כל התקלות בתחום הביוב, כך שאתם יכולים להיות רגועים שנספק לכם מענה מקצועי הולם.

 

מחירון ביובית בגבעת שמואל

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהעלויות של השירותים המבוקשים ביותר שלנו, באיזור גבעת שמואל וסביבתה:

ביובית בגבעת שמואל לפי סוג השירות מחיר ממוצע
ביובית נמוכה בגבעת שמואל מחיר עבור שאיבה בחניון החל מ- 850 ₪
עלות ניקוי שוחת ביוב החל מ- 375 ₪
מחיר הסרת שורשים בצנרת הביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת הצפה החל מ- 820 ₪
עלות התקנה של משאבה טבולה בבית פרטי בגבעת שמואל החל מ- 1800 ₪
שיקום צנרת ללא הרס – מחיר התחלתי החל מ- 1550 ₪
מחיר של צילום קווי ביוב עם רובוט או סיב אופטי החל מ- 850 ₪
עלות שטיפה וניקוי של מרזב החל מ- 550 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה החל מ- 550 ₪
מחיר ניסור והסרת בטון בביוב החל מ- 1000 ₪

 

שאיבת ביוב בגבעת שמואל

עוצמת השאיבה של הביובית היא אחד מהמאפיינים העיקריים שמבדילים בין השירותים שחברת ביובית יכולה להציע, לבין שירות של אינסטלטור. יכולת השאיבה הזו, היא הבסיס למגוון עבודות ביוב שנוכל להציע לכם, כפי שנפרט בהמשך.

בנוסף, לשימוש בביובית יש חשיבות בכל מה שקשור לטיפול בבעיות ביוב, בין היתר בגלל הנושאים הבאים:

#1 הביוב הוא מזוהם מאוד – לכן חשוב לבצע כל פעולה הקשורה לטיפול בו, ללא מגע.

#2 סתימות מורכבות מצריכות מכשור מיוחד – למשל, להזרים מים בלחץ גבוה כפי שרק הביובית יכולה לעשות.

#3 פינוי שפכים בבטחה – העברת התוכן הנשאב ופינוי כל השפכים שנשאבו באמצעות הביובית לאתרי הטמנה, נעשית ללא חשש מדליפות, בזכות העמידות של המיכלית.

 

למה משמשת ביובית נמוכה?

כדי לשאוב ביוב, לשחרר סתימות או לבצע כל עבודת ביוב בצורה האפקטיבית ביותר, חשוב שהביובית עצמה תמוקם כמה שיותר קרוב לפתח הביוב. פעולה כמו הזרמת מים בלחץ גבוה לדוגמה, שנועדה כדי לשחרר סתימות, תהיה יעילה הרבה יותר כשהביובית נמצאת ממש ליד הפתח שאליו מכניסים את הצינור.

ביובית קטנה ונמוכה, בניגוד למשאית הביובית הסטנדרטית, יכולה להגיע לכל מקום שהתקרה שלו נמוכה – אם זה חניון תת קרקעי, מקלט או מרתף.

 

ביובית נמוכה בגבעת שמואל

 

שאיבת הצפה בגבעת שמואל

הצפת מים או ביוב יכולה להיות עניין מסוכן, בגלל שלוש סיבות עיקריות:

#1 כמות גדולה של מים או מי שופכין, מייצרת סכנת טביעה, בפרט כשהנוזלים מצטברים במקומות סגורים, לדוגמה חדר קטן או פיר של מעלית שהמים חדרו אליו בעונה הגשומה.

#2 הצפה והתפזרות של מי ביוב, היא סכנה תברואתית לבני האדם, לצמחיה ולבעלי החיים בגלל הכמויות האדירות של המזהמים שנמצאים בתוך הנוזלים הללו.

#3 רטיבות עלולה להזיק לחפצים ולגרום לנזק כלכלי עצום, בעיקר במקרי הצפות שכמות המים בהן גדולה מאוד.

אנחנו מסוגלים לשאוב הצפה מכל סוג ובכל היקף, באמצעות הביוביות שלנו והמהירות שבה אנחנו מגיעים לכל קריאה.

סתימות ביוב הן הגורם העיקרי להצפות של הביוב ועל הדרך לטפל בחסימה בצנרת נסביר בהמשך.

 

פתיחת סתימות ביוב בגבעת שמואל

צינורות חסומים בגלל לכלוכים, שמנים ופסולת שנדבקה לדפנות שלהם, הם התקלה הכי שכיחה במערכות ביוב פרטיות וציבוריות.

הסיבה העיקרית לסתימות מהסוג הזה, הוא השלכת אשפה לפתחי ביוב כמו כיורים או אסלה, מה שמצטבר בסופו של דבר לגוש מוצק של פסולת שחוסם את הצינור.

הזרמת מים בעוצמה גבוהה ובכמות גדולה בבת אחת, אל תוך פתח הביוב הסתום, מנתקת כל פסולת – אפילו הדביקה ביותר, מדפנות הצינור. זוהי הדרך הכי יעילה לשחרור חסימות והיא מנקה את קווי הביוב ומאפשרת למי השופכין לזרום בחופשיות.

 

שורשים בביוב – גורמים ופתרונות

צמיחה של שורשי עצים בתוך הצנרת היא תופעה נפוצה הרבה יותר ממש שאנשים יודעים, בעיקר בגלל שהנזק שלה מתרחש באיטיות, אך בסופו של דבר גורם לבעיות ביוב חמורות במיוחד.

כניסה של שורשים לקווי הביוב יכולה להתרחש, בדרך כלל, אם פתח הביוב סמוך לעץ גדול מימדים, אבל גם במקרים שבהם קיימים סדקים בצינור ביוב חשוף והשורשים חודרים לצנרת באותם מקומות סדוקים.

כך אנו מטפלים בשורשים שצומחים בצנרת וחוסמים אותה:

#1 נקצוץ את השורש – באמצעות דיזה קוצצת, כדי להפריד אותו מהעץ ולהפסיק את הצמיחה.

#2 נזרים מים בלחץ גבוה – כדי לשחרר את השורשים הקצוצים ואת הסתימה שהם יצרו.

#3 נתקן את הצנרת – במקרים שבהם הצמיחה גרמה לנזקים כמו סדקים ושברים.

 

שטיפת קווי ביוב במקצועיות

ניקוי ביוב הוא שירות חיוני ביותר, בעיקר עבור קווי ביוב מסועפים וארוכים שמותקנים במקומות שבהם ישנה אוכלוסיה צפופה.

צנרת הביוב באזורים כאלה "מועדת לפורענות" בעיקר בנוגע לסתימות וחסימות, זאת בגלל שימוש שגוי בצנרת הביוב והשלכת פסולת לביוב במקום לפח.

שטיפה וניקוי של קווי הביוב באופן קבוע, אחת למספר חודשים ולא רק כאשר מתגלה סתימה משמעותית שמצריכה תיקון בהול, מונעת הצטברות של לכלוכים ושמנים על דפנות הצינורות –

ובכך נמנעות רבות מהבעיות השכיחות בביוב.

 

צילום צנרת ביוב בגבעת שמואל

מצבי חירום דחופים, הם מה שגורם להזמנת שירותי הביובית שלנו בדרך כלל. אבל לפעמים בתוך הצנרת, ממש בעומק ולא בקרבת פתח הביוב, קיימים נזקים שהולכים ומחמירים וחשוב לאתר אותם בזמן.

באמצעות צילום קווים, עם מצלמה המחוברת לסיב אופטי – או רובוט זעיר, כתלות בקוטר הצינור – ניתן לגלות בעיות ונזקים בצנרת עד לעומק של 50 מטרים!

אנשי המקצוע שלנו יכולים לקבל את כל המידע הנחוץ באמצעות התיעוד המצולם. זוהי הדרך הטובה ביותר לקבל החלטות בשטח ולהעניק טיפול מלא, יסודי ומקצועי למערכת הביוב שלכם.

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים רבים

תחילה אנחנו רוצים לדבר איתכם על בטיחות, שהיא האלמנט החשוב מכל. במקרים בהם יש סתימה בצנרת הביוב הראשית, מי הביוב עלולים להציף את הבית. במצב כזה, אתם צריכים לוודא שהמים לא באים במגע עם אף מכשיר חשמלי, בטח ובטח שלא עם תשתית החשמל בבית.

לכן, ההמלצה שלנו עבורכם היא להזמין כמה שירות ביובית ומיד לסגור את המפסק הראשי בלוח החשמל, במידה וההצפה היא מסיבית כמובן. הצפה בבית יכולה לגרום גם נזק לא קטן לתשתית של הבית, לרצפה, לקירות וכמובן לכל התכולה שנמצאת בבית, כך שככל שתמהרו להזמין אותנו, כך נמזער את הסיכוי לנזקים.

אז אם אכן יש לכם תקלה בביוב ואינסטלטור לא הצליח לפתור לכם את התקלה, אנחנו ממליצים לכם לחפש שירות של ביובית בגבעת שמואל 24 שעות ביממה.

 

שאיבות ביוב בגבעת שמואל

 

למה איתנו?

כשאתם מזמינים מאיתנו בעל מקצוע בתחום הביובית, אתם יכולים להיות רגועים שמגיע אליכם מישהו שהוא לא פחות ממקצוען בתחום. בעלי המקצוע שלנו משתמשים במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר שמאפשר להם להגיע לתוצאות מקסימליות תוך זמן קצר.

לפני שממהרים לתקן תקלות במערכת הביוב, צריך לבצע איתור מדויק שיאפשר לבעל המקצוע לבצע תיקון יעיל ללא הרס לצנרת וזה בדיוק מה שנעשה עבורכם. בכל הקשור לתקלות בביוב, כל דקה היא קריטית ולכן אנחנו מתחייבים להגיע אליכם עד 40 דקות מהרגע שבו קראתם לנו.

ביובית בגבעת שמואל מחיר – לפני שנבצע את התיקון, אתם תקבלו מאיתנו הצעת מחיר מסודרת שתכלול את כל האלמנטים המרכיבים את העבודה. בכל אופן, אנחנו מתחייבים לתת לכם הצעת מחיר משתלמת לתיקון התקלה, כזו שתשאיר אבק למתחרים שלנו.

אנחנו זמינים עבורכם סביב השעון וגם אם תזדקקו לשירות של ביובית בגבעת שמואל בשבת, נגיע אליכם בשמחה.

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך