אזורי שירות
עמוד הבית קבלן ביוב

קבלן ביוב

עבודות ביוב מורכבות מחייבות פנייה אל קבלן ביוב שרשום בפנקס הקבלנים ומחזיק בהיתרים לבצע את  כל עבודות הביוב האפשריות, עם הכלים המתקדמים ביותר.

אם אתם מחפשים אחד כזה, נעים מאד – חברת ביובית בזול. אנחנו קבלן תשתיות מים וביוב עם ניסיון ורב ויכולים לעזור לכם בכל בעיית ביוב שצצה אצלכם.

אילו עבודות יכול לבצע עבורכם קבלן ביוב, מדוע כדאי לכם לפנות דווקא אלינו על מנת לבצע את העבודות הללו, כמה עולה כל סוג של עבודה ותשובות לשאלות נוספות בנושא – את הכל תבינו מיד.

 

שירותי קבלן ביוב

 

 

מיהו קבלן ביוב ומה ההבדל מאינסטלטור?

אנשים רבים אינם מודעים לכך שישנם הבדלים בין קבלן ביוב לאינסטלטור רגיל ולכן חשוב ראשית כל חשוב לנו להדגיש בפניכם את ההבדלים הללו.

אז מה ההבדל בין קבלן ביוב לאינסטלטור? מדובר אומנם בשתי ישויות מקצועיות שמתעסקות בצנרת הביוב, אך ממש לא באותה הרמה.

במה מתמחה קבלן ביוב ובמה אינסטלטור? בעוד אינסטלטור מסוגל לטפל במערכת הביוב שבתוך המבנה ובצינורות שקרובים לפתחי הביוב שבתוך הבית, קבלן הביוב עוסק במערכות ראשיות יותר, צינורות בקוטר גדול יותר, פתיחת סתימות ושאיבת הצפות הרבה יותר גדולות מורכבות. גם  אם יש צורך לתכנן, להתקין ולהחליף קווי ביוב או להתקין שוחות או לבצע שאיבה שלהן, גם במקרה הזה קבלני ביוב הם הכתובת.

כיצד תוכלו לדעת מי זה מי? על מנת להיות קבלני ביוב בישראל יש צורך להיות רשום בפנקס הקבלנים בישראל ותוכלו לחפש שם. מי שנרשם בפנקס זה למעשה נמצא תחת העין הבוחנת של הרשויות במדינה, כך שמי שנשאר רשום שם לאורך זמן, למעשה יכול להתגאות בשירות מקצועי ואמין וברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו חברה מנוסה וככזאת אנחנו רשומים בפנקס הקבלנים בסיווג 260 (סיווג 400 לשעבר) והדבר אומר כי יש לנו את כל האסמכתאות להעניק את כל שירותי הביוב באשר הם ובכל קנה מידה.

 

מתי נדרש קבלן ביוב – מקרים נפוצים:

ציינו כי ההבדלים בין קבלני ביוב לאינסטלטורים רגילים הם בסוג העבודות שהם רשאים לבצע.

אז אילו עבודות מבצע קבלן ביוב מקצועי?

✔️ תכנון ויישום של קווי ביוב – זוהי למעשה המשימה המורכבת ביותר שקבלן מבצע. כל בניין שמוקם, עובר שיפוץ (במסגרת תמ"א 38, למשל) או מורחב חייב את האישור של הקבלן כחלק מהתוכנית האדריכלית והוא אחראי גם על כל שלבי הביצוע, לרבות חתימה על גמר עבודות הביוב כחלק מתהליך קבלת טופס 4 למבנה.

✔️ שאיבות ביוב – הכוונה היא לשאיבת שוחות ביוב, בורות רקב, בורות שומן, פסולת ביוב תעשייתית ושאיבת בוצה. רק קבלן ביוב רשאי לבצע את השאיבות הללו, לשנע את פסולת הביוב שנשאבה ולהעבירה בתיאום מראש למרכזים מסודרים של טיפול בשפכים.

✔️ צילום קווי ביוב – באמצעים מתקדמים ניתן לצלם את מערכת הביוב בחלקה הפנימי, לעלות על ליקויים ולמפות את תוואי הצנרת וזאת מבלי לגרום נזק לקירות ומרצפות. במקרים מסוימים בעת הצילום ניתן גם לבצע תיקונים שונים בצנרת בצורה ממוקדת ויעילה.

✔️ פתיחת סתימות ביוב מורכבות – אלו הן סתימות שנובעות עקב חדירת שורשים לצנרת, שקיעת שומנים, חדירת פסולת שיפוצים לביוב וחפצים מוצקים אחרים והן מחייבות טיפול מקצועי באמצעות ביובית שמסוגלת לספק זרם מים בלחץ גבוה ולפתוח כל סתימה, מורכבת ככל שתהיה.

✔️ שאיבת הצפות – בעקבות פיצוץ צנרת, מים שמצטברים במקומות נמוכים לאחר גשמים (בחניונים ומעליות, למשל) או הצפות שנוצרות בעקבות סתימות ביוב מורכבות שלא טופלו בזמן. באמצעות ביובית ניתן לשאוב כל הצפה, אין זה משנה היכן היא ממוקמת וכמה היא גדולה.

כאשר אתם פונים אל חברה כמו ביובית בזול, אתם יכולים להיות בטוחים שכל העבודות הללו יבוצעו בצורה מקצועיות ומדויקת, שתואמת את התקנים המחמירים בישראל.

 

באיזה ציוד אנחנו משתמשים?

מאחר וקבלני ביוב מציעים את כל שירותי הביוב באשר הם, עליהם להחזיק ציוד מתאים שמיועד לבצע את כל אחת מהמשימות בצורה מקצועית, מדויקת ומבלי לגרום לנזק כלשהו.

הנה חלק מהציוד שאנחנו מחזיקים:

#1 ביוביות שונות – כל ביובית מסוגלת לטפל בשאיבות מסוימות, כגון ביובית משאית גדולה לעבודות בקנה מידה גדול, ביובית נמוכה שיכולה להגיע גם למקומות שאינם נגישים כמו חניונים עם הגבלת גובה, משאבות ניידות לביצוע שאיבות בתוך מבנים ועוד. הבחירה בביובית מסוימת נעשית בהתאם לתנאי השטח, נפח השאיבה ואורך הצינור הנדרש.

#2 דיזות מתקדמות – דיזות הן ראשי צינור שאותם מחברים לצינורות הביובית לצרכי פתיחת סתימות ביוב ישנם סוגים רבים של דיזות ובאיכויות שונות, כאלה לקיצוץ שורשים, שטיפת שומנים, ריסוק אבנים, הגברת לחץ מים ועוד.

#3 מצלמות צינור – לצרכי צילום קווי ביוב, נעשה שימוש במצלמות זעירות שאותן מכניסים לתוך הצינורות על מנת לקבל מידע ויזואלי לגבי המתרחש בתוכם. למשל מיקום מדויק של חסימות ביוב ומה הגורם להן, מיקום של פיצוצים וסדקים בצינורות ועוד.

#4 רובוטי ביוב – במקום לחפור לכיוון הצינורות על מנת לתקן אותם, ניתן במקרים רבים להחדיר לתוכם רובוטים מיוחדים עם זרועות שנשלטות מרחוק. הרובוטים האלו יכולים לבצע שלל תיקונים בתוך הצינורות ולחסוך הרבה מאוד זמן, כסף ונזק סביבתי.

 

מחפשים קבלן ביוב? הגעתם למקום הנכון!

ניתן לפנות אלינו למגוון עבודות ביוב. יחד עם זאת, עדיין חשוב שתדעו מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים קבלן ביובית עבור החלפת מכסה ביוב שנשבר, פתיחת סתימות, שאיבות הצפות, שטיפת קווים, צילום ביוב, הגבהת שוחה , החלפת צנרת או כל עבודת ביוב אחרת:

ודאו כי אכן מדובר בקבלן ביוב רשום – ניתן להיכנס בקלות לאתר של רשם הקבלנים ולבדוק האם הוא אכן רשום.

העדיפו חברה מוכרת ומנוסה – באופן זה יובטח לכם שבידי הקבלן יהיו את כל הפתרונות המתאימים למשימת הביוב שעומדת על הפרק.

חפשו קבלן ביוב עם המלצות – חפשו המלצות על האחד שמעניין אתכם, הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת אדיבות ועמידה בלוחות הזמנים.

כמובן שאצלנו בחברת ביובית בזול עומדים בכל ההיבטים הללו על הצד הטוב ביותר.

 

קבלן ביוב עם המלצות

 

מחיר קבלן ביוב לפי שירות

התקשרות עם קבלן ביוב מקצועי ובעל מוניטין אינה צריכה להתבטא בהכרח במחירים גבוהים, אך מחירים זולים מדי בהחלט אמורים להדליק אצלכם נורה אדומה.

אצלנו בחברת ביובית בזול תמצאו מחירים נוחים והוגנים. המחיר יקבע לאחר שנאפיין את העבודה ובהתאם לזאת ניתן לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

מחירון שירותים של קבלן ביוב מחירון מומלץ 
כמה יעלה החלפת צינור ביוב עם קבלן החל מ- 450 ₪ למטר
מחיר שאיבת בור ספיגה החל מ- 550 ₪
עלות שטיפת סתימות בלחץ מים גבוה עם החל מ- 600 ₪
כמה עולה שאיבת ביוב בגובה נמוך (חניון/מקלט) החל מ- 800 ₪
 מה המחיר של צילום קווי ביוב עם קבלן ביוב החל מ- 850 ₪
מחיר שאיבת הצפה החל מ- 820 ₪

למעבר למחירון השירותים המלא שלנו:

צלצלו אלינו לביובית בזול ונשמח לתת לכם שירות ולצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

מאמרים בנושא
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך