אזורי שירות
עמוד הבית מחיר ביובית

מחיר ביובית

מחיר ביובית – המחירון המלא לשנת 2024

מחפשים מידע על מחיר ביובית? כאן תוכלו לקרוא כמה עולה להזמין שירותי ביובית (לרוב מדובר בעלות של כ – 700 – 800 ₪).

רוצים לדעת כמה עולה פתיחת סתימות ביוב? כמה עולה שאיבת ביוב? כמה תשלמו על צילום צנרת ביוב? וטיפים לבדיקה לגבי מחיר שירותי ביובית – לפני שאתם מזמינים, כל התשובות בפנים.

מעדיפים לדלג על המידע ולהגיע ישירות למחירון המפורט על פי סוג העבודה? לחצו כאן.

 

מחיר ביובית - מחירון

 

מחיר ביובית – לפי מה הוא נקבע?

המחיר של כל שירותי הביובית שלנו הוא המשתלם ביותר שתמצאו. עם זאת, העלויות של מגוון פתרונות הביוב שנוכל להציע לכם, ישתנו בהתאם לגורמים הבאים:

✔️ נגישות – לא מעט קריאות שקיבלנו הובילו אותנו לאתגר נוסף מלבד העבודה עצמה, של מציאת חנייה / העמדת משאית הביובית, במידה והנגישות של צוות הביובית הינה קשה – זה עלול להוסיף לעלות.

כאשר אנחנו מגיעים למקום שבו קיימת בעיה בביוב, נרצה למצוא לה את הפתרון המהיר ביותר, אך גם המקצועי ביותר שיש – וכמובן לעשות את כל הפעולות הנדרשות בצורה יסודית, כדי לפתור את התקלה ולמנוע תקלות חוזרות. במקביל, חשוב לנו לשמור על בטיחות העובדים ועל כלל האנשים הנמצאים במקום וכמובן לשמור על החוק, לכן לעתים נצטרך להשתמש בביובית מיוחדת וניידת או בביובית נמוכה, שאמנם גורמת לעבודה להיות מורכבת יותר ומעלה לעתים את מחיר שירותי הביובית, אבל היא זו שתיתן את המענה האופטימלי.

✔️ סדר גודל הפרויקט – במידה ויש כמה קווי ביוב לטיפול / מדובר באתר בנייה מוצף / או קוו ביוב לאורך עשרות / מאות מטרים התמחור ישתנה בהתאם.

✔️ SOS / לילה – נתקלתם בהצפה בשעות הלילה הקטנות? הזמנת שירותי ביובית בשעות לא שעות / סופי שבוע / חגים משפיע על מחיר השירות. אנחנו מגיעים עד למקום הקריאה כדי לטפל בתקלה עם הביובית שלנו והמכשור המתאים, בכל שעה ובכל יום.

הזמינות הגבוהה של השירות אמנם מעלה את מחיר שירותי הביובית במקרים מסוימים, אבל במקביל גם מעניקה לכם את הפתרון המהיר והמקצועי ביותר לתקלה, שמאפשר חזרה מהירה לשגרה.

✔️ מורכבות העבודה – בחלק רב מן המקרים יידרש מהאיש מקצוע להשתמש / לספק שירותים נוספים כגון: צילום קווי ביוב כדי לאתר סתימה או לוודא שהצינור אכן נקי לאחר סיום ביצוע העבודה ויש לכך עלות נוספת.

אנחנו נוקטים בכל האמצעים הדרושים, משתמשים בביוביות הרלוונטיות לכל משימה ומכשירים את צוות המקצוענים שלנו לכל פעולה במסגרת מגוון פתרונות הביוב שאנו מציעים, לכן אנחנו מעניקים מעטפת מלאה של שירותים, שהעלויות שלהם משתנות אך לטווח הארוך הם יכולים לחסוך לכם כסף רב, בזכות הטיפול היסודי בכל בעיית ביוב, לרבות המורכבות והוותיקות שבהן, טיפול אשר פעמים רבות גם מונע תקלות עתידיות והוצאות כספיות נוספות.

 

מחיר פתיחת סתימה בביוב עם ביובית

פתיחת סתימה בביוב היא אחת מהפעולות המבוקשות ביותר שנעשות על ידי הביוביות שלנו. סתימה היא תקלה נפוצה במיוחד, ושחרור חסימה בביוב באמצעות ביובית, היא הדרך הטובה ביותר להתגבר על התקלה.

למעשה, במרבית המקרים זוהי הדרך היחידה לטיפול בבעיה, כיוון ששום אמצעי ביתי או שיטות ידניות לא יעזרו.

כאשר אנחנו מגיעים עם ביובית על מנת לפתוח סתימה, ייתכן שניתקל בכמה תקלות נוספות "על הדרך", שגם בהן יהיה צורך לטפל. אלו הם השלבים לשחרור חסימות בצנרת:

#1 אבחון התקלה הראשונית – לעתים חסימה בצנרת תמנע את זרימת הביוב לאורך הקווים, מה שיגרום להצפה. במקרה כזה, קודם נשאב את המים ונמנע החמרה של המצב ורק לאחר מכן נתפנה לפתיחת הסתימה.

#2 שחרור החסימה בביוב בעזרת הזרמת מים בלחץ גבוה – הביובית מסוגלת להזרים מים בעוצמה רבה, עד כדי פתיחת החסימות הבעייתיות ביותר.

#3 שאיבת הביוב ועודפי פסולת – לאחר שנפתח את החסימה, נשאב את הביוב ונוודא שהפסולת לא נשארת בתוך הצנרת.

#4 איתור תקלות באמצעות מצלמה – במקרים מסוימים נחדיר מצלמה זעירה לקווי הביוב, כדי לבדוק את הסיבה לחסימה – למשל, שורשי עצים שחסמו את הצינורות, כמו גם לאתר תקלות וחסימות בהמשך הצנרת – המצלמה מסוגלת להגיע עד לעומק של 50 מטרים.

עלות פתיחת סתימה בביוב מתחילה ב-600 שקלים ומשתנה בהתאם למקרה הספציפי ולמאפייניו.

 

בדיקות יסודיות ומתן פתרונות יעילים, הן לבעיות מיידיות שעולות בשטח עצמו והן כשמדובר בתקלות וותיקות שהפכו לחמורות ומורכבות, הם חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו, בכל קריאה!

 

מחירי שאיבת ביוב

שאיבות ביוב הן פעולות שמתבצעות באופן קבוע כחלק מהתחזוקה של מערכות ביוב מסוימות, למשל במקומות שבהם אין קווי ביוב אלא בורות ספיגה, או במקומות בהם מותקנים מפרידי שומנים, אותם יש לרוקן באופן תדיר בכדי למנוע חסימות והצפות.

בנוסף, שאיבת ביוב תידרש בזמני חירום, כשנוצרת תקלה בביוב והוא אינו מזרים את מי השופכין באופן תקין, לצורך בדיקות וטיפולים שיש לבצע בצנרת, המצריכים את הריקון שלה וכן כאשר יש צורך לייבש בריכות ביוב ולשאוב כמות גדולה של מים, פעולה שרק עם ביובית אפשר לבצע.

העבודה נעשית בדרכים המותאמות לכל מקרה שכזה באופן ספציפי:

✔️ חשוב להתאים את סוג הביובית לפעולה – שאיבת ביוב מחניון, לדוגמה, תצריך שימוש בביובית נמוכה בעוד שאיבת ביוב מבור ספיגה של יישוב, תיעשה על ידי ביובית סטנדרטית.

✔️ עוצמת השאיבה יכולה להשתנות, בהתאם לכמות המים והפסולת שיש לשאוב, כמו גם משך העבודה – לעתים מדובר בחצי שעה של עבודה ולעתים לפעולה מתמשכת הרבה יותר.

✔️ גודל הביובית הוא קריטי – השאיבה מתבצעת באמצעות "יניקה" של הביובית את הנוזלים ושאיבתם, דרך הצינורות החזקים שעל גבי הביובית, אל המיכלית שהיא נושאת. גודל הביובית שמגיעה לשטח הוא חשוב מאוד, זאת על מנת לאפשר שאיבה מלאה של כלל הנוזלים וייבושם בהתאם לצורך ולפעולה הנדרשת, כלומר יש צורך בביובית גדולה מספיק שתכיל את מי הביוב והפסולת שנשאבו.

מחירי שאיבת ביוב מתחילים בכ-550 שקל ויכולים להשתנות בהתאם להתאמות הנדרשות בכל מקרה שכזה – אנחנו שולחים למשימה את הביובית המתאימות לכל קריאה, כדי להביא עד אליכם את הפתרונות הטובים ביותר לבעיות הביוב שלכם, לתחזוקה השוטפת ולכל צורך אחר הקשור במערכת הביוב.

 

מחיר ביובית

 

עלות חיתוך שורשים בביוב באמצעות ביובית

כמה עולה חיתוך שורשים בביוב? עלות התחלתית היא בסביבות 800 שקלים והיא עשויה לעלות בהתאם למורכבות העבודה.

חסימות מורכבות בביוב נגרמות לעתים מסיבות שאינן תלויות בהתנהלות של בני האדם עם מערכת הביוב, למשל במקרים שבהם שורשי עצים צומחים בתוך הצנרת וחוסמים את המעבר התקין של המים לאורכה.

זהו מצב נפוץ במיוחד כשמערכות הביוב מוקמות באזורים בהם גדלים עצים שיש להם שורשים עבים וארוכים, ש"מחפשים" מקורות מים וחודרים לתוך הצנרת, גדלים בתוכה ומלבד הסתימות שהם גורמים להן – עלולים אפילו לסדוק ולשבור את הצינורות ולייצר תקלות מורכבות שקשה מאוד לתקן אותן. חיתוך שורשים בביוב באמצעות ביובית הוא הפתרון האופטימלי לתקלה והוא גם מונע את הישנותה.

איך עושים זאת?

כדי לבצע את החיתוך בצורה יעילה, יש להתחיל בשאיבת המים מתוך הצנרת כדי להקל על הכנסת הדיזה הקוצצת של הביובית. לאחר מכן, תוכנס הדיזה הקוצצת שתחתוך את השורשים ובכך תמנע את המשך ההתפתחות שלהם בתוך מערכת הביוב.

בשלב הבא יוכנס צינור אל תוך קו הביוב ויוזרמו מים בעוצמה גבוהה, כדי לשחרר את כל החסימות הקטנות שאולי עוד נותרו בצנרת ולאפשר לביוב להמשיך ולזרום כרגיל.

את התהליך כדאי לסיים בשאיבת הביוב והחדרת מצלמה לתוך הצינורות, כדי לבדוק האם ישנם עדיין סדקים קטנים לאורך הקווים שנוצרו בגלל חדירת השורשים, אותם נתקן כדי למנוע חדירה נוספת של שורשי עצים פנימה.

חיתוך שורשים בביוב היא פעולה מורכבת, המצריכה שימוש בכמה וכמה אמצעים ומכשירים שונים, הן לצורך קיצוץ השורשים והן בשלבי שאיבת הביוב, הזרמת המים ועריכת הבדיקות המשלימות בתום התהליך.

העלויות של פעולה זו נחשבות לגבוהות יותר מפתרונות ביוב נוספים, זאת בשל המורכבות שלה, אך במקביל זהו הפתרון היעיל היחיד שמחזיק מעמד לאורך זמן, מונע חסימות ביוב נוספות ומנטרל יצירת נזקים חמורים לצנרת – בזכות הפסקת הצמיחה של השורשים בתוכה.

 

שירותי ביובית – למה אנחנו?

 • שירות איכותי בכל רחבי הארץ!
 • צוות גדול וטכנאים מקצועיים בעלי ידע וניסיון ✅
 • הגעה תוך 40 דק' בלבד ✅
 • המכשור והטכנולוגיה המתקדמים ביותר ✅
 • אמינות ומקצועיות שלא הכרתם ✅
 • מחירים מנצחים ✅

משאיות הביובית שלנו, עם צוות מקצועי ומיומן ממתינים בכל רגע לקריאתכם!

 

מה לבדוק בעת קבלת הצעת מחיר ביובית?

לאחר שהבנתם כמה עולה להזמין ביובית אליכם לבית, יהיה עליכם לבחון את הצעת המחיר. בראש ובראשונה יהיה עליכם לבחון כי הצעת המחיר ברורה לכם, כלומר שלא יצוצו להן כל מיני סימני שאלה שונים שקשורים למה שכתוב בהצעה עצמה.

אם קופצות לכם לראש כל מיני שאלות שונות, יהיה עליכם לברר את הסוגייה. אל תשאירו את הדברים פתוחים מבלי שיהיו לכם תשובות חד משמעיות.

בנוסף יהיה עליכם לוודא כי הצעת המחיר היא סופית, כזאת שלא צפויה להשתנות.

אם אתם רואים כל מיני סעיפים מתחמקים מוטב כי תבררו אותם לעומק. כל הצעת מחיר שלא תהיה ברורה עלולה לסבך אתכם עם הוצאות לא צפויות.

מחירון ביובית אמור להיות מחירון שלא ישאיר לכם מקום לספקות.

 

שירותי ביובית מחיר – איך אפשר להוזיל?

מחיר ביובית הוא מחיר קבוע, כזה שלא יהיה לכם קל לשנות אותו. אך עדיין יכולות להיות פעולות שונות שיאפשרו לכם לקבל הצעת מחיר קצת יותר נוחה.

הפעולה הראשונה שתאפשר לכם לקבל מחיר אטרקטיבי היא השוואת מחירים בין החברות השונות. השוואת מחירים תאפשר לכם לדעת כמה עולה להזמין ביובית אצל החברות המובילות בשוק. לאחר מכן תבחרו את החברה עם הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

אם זה לא מספיק, תהיה לכם אפשרות גם לגלות גמישות מבחינת מועד הגעת הביובית. כל עוד תוכלו לגלות גמישות בהיבט הזה, המחיר עשוי לרדת כי לא מדובר על מתן שירות דחוף.

כל שירות שניתן מחוץ לשעות הפעילות, יגרום לכך שתצטרכו לשלם מחיר גבוה ממה שחשבתם לעצמכם.

 

עלות ביובית – איך לדעת שההצעה שקיבלתי הוגנת ומשתלמת?

קיבלתם שירותי ביובית מחיר, אך אינכם בטוחים אם ההצעה הוגנת? ראשית אנו מציעים לכם לדבר טלפונית עם אותה חברה שאליה בחרתם לפנות. כך יהיה לכם קל יותר להבין מי הם האנשים שעומדים מולכם, ועד כמה הם אמינים. לא פעם כבר בשיחה הטלפונית תבינו כי החברה קצת מפוקפקת, כתוצאה מכך גם המחיר עלול להיות לא הוגן.

הדרך הכי טובה לבחון את המחיר היא באמצעות השוואת מחירים בין חברות שונות. תוכלו לראות מחירון ביובית של כל מיני חברות בתחום הביוב, כך תבינו מהו המחיר הממוצע לשירות שאותו רציתם לקבל.

עלות שירותי הביובית שלנו בביובית בזול יהיה תמיד אטרקטיבי עבור הלקוח – אנו מבטיחים את מתן הפתרונות המתקדמים והמקצועיים ביותר, במחירים משתלמים והוגנים!

מחירון ביובית
 • ביובית
  החל מ - 500 ₪
 • ביובית נמוכה
  החל מ - 750 ₪
 • שאיבת בור שומן / מפריד שומנים
  630 - 1550 ₪
 • שטיפת קווי ביוב (מחיר למטר)
  99 - 250 ₪
 • שאיבת ביוב (לא כולל אגרה לפינוי שפכים)
  החל מ - 540 ₪
 • שאיבת בור ספיגה
  החל מ - 550 ₪
 • ניקוי שוחת ביוב
  החל מ - 375 ₪
 • שטיפת מרזב
  החל מ - 550 ₪
 • שטיפת קו ניקוז
  החל מ - 550 ₪
 • ביובית נמוכה לחניונים
  החל מ - 850 ₪
 • התקנת משאבת ביוב / משאבה טבולה
  החל מ- 1800 ₪
 • פתיחת סתימות ביוב
  החל מ- 650 ₪
מחירון שירותים נוספים
 • ניסור והסרת בטון בביוב
  החל מ - 1000 ₪
 • ניקוי וירידה פיזית לבור ביוב
  החל מ - 1450 ₪
 • תיקון צנרת ביוב בלי הרס
  החל מ - 1550 ₪
 • שאיבת מים
  החל מ - 550 ₪
 • תיקון שוחת ביוב
  החל מ - 375 ₪
 • פתיחת סתימות שורשים בביוב
  650 - 1650 ₪
 • פינוי שפכים
  החל מ - 550 ₪
 • שאיבת הצפות
  החל מ - 820 ₪
 • צילום קווי ביוב
  850 - 1850 ₪
 • פתיחת סתימות בלחץ מים גבוה
  החל מ - 600 ₪
 • התקנת או החלפת קווי ביוב
  החל מ - 1700 ₪
 • חיתוך והסרת שורשים בביוב
  החל מ - 800 ₪
מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

  icon
  דילוג לתוכן
  רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך