אזורי שירות
עמוד הבית צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב

יש לכם סתימה בביוב ואתם לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, צוות המומחים שלנו יגיע אליכם עם המכשור המתקדם ביותר במחירים הטובים ביותר!

באילו מקרים צריך לצלם את צנרת הביוב?

ברוב המקרים, תצטרכו לבצע צילום קווי ביוב במקרים של תקלות כמו פיצוצי מים או סתימות בצנרת הביוב של הבניין.

מכיוון שמדובר בצנרת שנמצאת מתחת לקרקע, אין לכם שום סיכוי לדעת מה הגורם לתקלה והיכן נמצא המקור שלו, אלא אם כן תצלמו את קו הביוב. את צילום צנרת הביוב מומלץ לבצע גם במקרים בהם אתם עומדים לרכוש יד שנייה ורוצים לוודא מראש שאתם נכנסים לבית שצנרת הביוב שלו תקינה.

צילום צנרת ביוב

איך מבצעים צילום של צנרת הביוב?

את צילום קו הביוב מבצעים ברוב המקרים באמצעות מצלמה מיוחדת בעלת סיב אופטי שיודע להעביר שידור וידאו באיכות גבוהה מאד.

במהלך העבודה, בעל המקצוע ינתח את צילום הוידאו שעל גבי מסך המצלמה, כך שהוא יוכל למעשה לזהות את מקור התקלה והמוקד שלו.

הוא יוכל לקבוע האם הסתימה בצנרת הביוב נוצרה כתוצאה מחדירת שורשים, השלכת פסולת לא מתכלה כמו מגבונים ועוד. הוא יוכל לקבוע האם יש נזילות בצנרת הביוב, מה המיקום של הנזילה וכמובן מה גורם לנזילה, בין אם שורשים שסדקו אתה הצנרת ובין אם כתוצאה מהתיישנות.

בתוך כך, הוא יוכל להפיק לכם דוח ממצאים שכולל פירוט של התקלות והגורמים וכמובן להציע לכם פתרון מתאים, כמו טיפת קו ביוב בלחץ מים או תיקון של הצנרת.

איך מזמינים את השירות ומתי נגיע אליכם?

אז אם צנרת הביוב עושה לכם בעיות, זה הזמן להזמין שירות של צילום צנרת ביוב, על מנת שתוכלו לטפל בתקלה כמה שיותר מהר. פשוט התקשרו אלינו עוד היום, ספרו לנו בקצרה איזו תקלה אתם חווים ואנחנו כבר נגיע עם המצלמה שלנו ונאתר את כל הליקויים.

זה נכון, מדובר בעבודה לא זולה ואנחנו בטוחים שתרצו להתייעץ לפני שאתם מזמינים אותנו, פשוט שלחו לנו את הפרטים שלכם דרך דף צור קשר באתר שלנו ואנחנו כבר נחזור אליכם עם כל הפרטים.

מחיר צילום צנרת ביוב

עלות צילום צנרת מים של הביוב נעה בין 540-720 ש"ח כאשר היא מתבצעת באמצעות שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם כגון מצלמה תרמית או מצלמת סיב אופטי.

תמחור מדויק של העבודה תלוי במורכבות העבודה בשטח, ולכן תמחור מקצועי ייעשה רק לאחר הגעה לבית הלקוח ובחינה מדוקדקת של העבודה הנדרשת.

צילום צנרת הביוב יכול למנוע את הצורך בפתיחה פיזית של הביוב ושבירת הרצפה, ולכן בהסתכלות על התמונה הכוללת פתרון זה יהווה הפתרון היעיל והזול ביותר.

למה אצלנו?

כפי שציינו, אנחנו נגיע אליכם כמה שיותר מהר, ממש תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו, על מנת לצלם את קו הביוב שלכם ולספק לכם את המענה המהיר ביותר לתקלה. המכשור המתקדם שלנו מאפשר לנו לבצע את צילום קו הביוב ללא כל הרס למשנה, כך שאתם יכולים להיות רגועים כשאתם מזמינים אותנו.

בעלי המקצוע שלנו הם בעלי מקצוע מנוסים, ולא פחות חשוב מזה, אמינים. השילוב הזה, ביחד עם המכשור המתקדם, יאפשר לנו לספק לכם תוצאות מושלמות במהירות ובקלות. אנחנו זמינים עבורכם כל הזמן וגם אם תצטרכו שירות של צילום קווי ביוב 24 שעות ביממה, נספק לכם אותו ללא כל בעיה.

אז למה אתם מחכים? טלפון אחד אלינו ואנחנו מגיעים ומצלמים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

    icon
    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך