אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בבאר יעקב

ביובית בבאר יעקב

זקוקים לשירותי ביובית בבאר יעקב? אנחנו בחברת "ביובית בזול" מציעים שירותי ביוב מקצועיים ושאיבות באזור באר יעקב. אנחנו מגיעים מהר לכל כתובת ויודעים להתמודד עם כל תקלה בביוב במחיר הוגן.

 

שירותי ביובית בבאר יעקב

 

שירותי ביובית בעיר באר יעקב ובסביבתה

אנחנו מגיעים לכל השכונות ברחבי העיר:

 • חצרות צריפין
 • נווה דורון
 • פארק המושבה
 • גני מנחם
 • חוטר
 • שיכון טוניס
 • בנים
 • הרצל
 • מלב"ן
 • רמב"ם

אנחנו בחברת ביובית בזול מתחייבים להגיע במינימום זמן לכל אזור בעיר באר יעקב, עם הביובית המתאימה – ולפתור את התקלה בשיטות החדשניות שלנו ובמקצועיות מרבית, במחיר מנצח!

 

מחירון ביובית בבאר יעקב

מחיר ביובית בבאר יעקב יכול להשתנות בהתאם לרמת המורכבות של היקף פרויקט העבודה.

המחירים שלנו הם המחירים הטובים ביותר, ואנחנו מספקים שירות מקצועי ביותר ונותנים דגש לכל הפרטים כך שהבעיה שלכם תיפתר.

מיד לאחר שתצרו איתנו קשר ותספרו לנו על הבעיה אנחנו נוכל להבין בדיוק מה צריך לעשות וניתן לכם את המחיר המדויק של השירות.

בין השירותים שלנו תוכלו למצוא את השירותים הבאים:

 • ביובית רגילה החל מ: 395 ₪
 • ביובית נמוכה החל מ: 755 ₪
 • שירותי שאיבת בור שמן החל מ: 630 ₪ – 1400 ₪
 • שירות שטיפת קו ביוב החל מ: 540 – 720 ₪
 • שירות שאיבת בור ספיגה החל מ: 550 ₪
 • שירותי פתיחת סתימת ביוב החל מ: 800 ₪
 • הסרת שורשים ממערכת הביוב החל מ: 540 ₪ – 720 ₪
 • שירותי צילום קווי ביוב החל מ: 860 ₪ – 1750 ₪

חשוב לשים לב שהמחיר הסופי ייקבע רק לאחר שתצרו קשר ותסבירו לנו מה התקלה. היכנסו אם אתם רוצים לראות בצורה נרחבת מחירון ביובית.

 

שירותי ביובית בבאר יעקב

אנחנו מציעים את כל סוגי השירותים בתחום הביובית בבאר יעקב, פתיחת סתימות ביוב בבאר יעקב, צילום קווי ביוב, הסרת שורשים מקווי ביוב בבאר יעקב, צילום ותיקון צנרת ביוב ושאיבת הצפות.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות של שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב או פתיחת מרזבים ללא הרס, כך שאתם יכולים להיות שקטים שלא נגרום שום נזק לצנרת הקיימת.

כמו כן, אנחנו מציעים שירותים של שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה ואפילו שירותי ביובית כולל ביוביות נמוכה לחניונים.

 

שאיבת הצפות בבאר יעקב תוך זמן קצר

הביובית היא בעלת מנוע עוצמתי ויכולת שאיבה אדירה. כדי לשאוב הצפות של מים או של ביוב, חשוב להפעיל את הכוח הזה כדי לצמצם למינימום את הזמן שבו נוזלי ההצפה נמצאים במתחם – כיוון שהם עלולים להרוס ציוד, להפוך לסכנה בטיחותית של החלקה או אפילו טביעה ובמקרים של ביוב שעלה על גדותיו, להוות סכנה תברואתית של ממש לאדם ולסביבה.

אנחנו שואבים הצפות בשלושה שלבים עיקריים:

#1 שאיבת הנוזלים עצמה מהמתחם המוצף – עם ביובית בלבד, או בשילוב של ביובית ומשאבה טבולה.

#2 איתור הגורם להצפה וטיפול בו – בין אם זה צינור מים שהתפוצץ, או חסימה בביוב שמצריכה שחרור סתימות מקצועי עם ביובית.

#3 העברת השפכים לפינוי והטמנה – מיכלית הביובית היא אטומה ומונעת דליפות, מה שמאפשר את העברת התוכן שנשאב לאתרים המורשים בבטחה.

שירותי ביובית בבאר יעקב כוללים אצלנו את כל הפעולות הנדרשות. אנחנו מחזיקים ברישיון של קבלן ביוב, שמעניק לנו את האישור החוקי לבצע מגוון של עבודות ביוב, ברמה הכי גבוהה שיש.

 

פתיחת סתימות ביוב וניקוי צנרת

הביובית יכולה להזרים מים בלחץ גבוה ובכך לשחרר כל חסימה בצנרת, כולל המורכבות ביותר. במצבים של צמיחת שורשי עצים בתוך הביוב, נצטרך להשתמש בדיזה הקוצצת של ביובית בבאר יעקב כדי להסיר את השורשים ורק אז להזרים את המים.

ניקוי הצנרת בתום הטיפול של פתיחת הסתימה, פותח לחלוטין את כל המרחב הפנימי של הצינור וממקסם את היכולת של מי הביוב לזרום.

 

שאיבת ביוב בבאר יעקב

 

האם החלפת צנרת ביוב היא הכרחית כשהביוב עושה בעיות?

שירות של החלפת צנרת ביוב בבאר יעקב הוא פעולה שאנחנו מבצעים במחירים משתלמים במיוחד, אבל התקנת צינורות חדשים היא השלב האחרון שנגיע אליו, לאחר שנעשה את כל הבדיקות המתאימות.

אנו מבטיחים לטפל בביוב שלכם ובתקלות הקיימות במקצועיות המקסימלית ולנסות לשקם את הצנרת גם במצבים של סדקים או חסימות מורכבות, בשיטות המתקדמות ביותר.

עם זאת, צנרת ישנה במיוחד, שיש בה חלודה וניכר כי הבלאי הרב לא יאפשר לה להחזיק מעמד, מומלץ מאוד להחליף – לפעמים אפילו רק חלק מהצנרת – כדי להעניק לביוב שלכם את התנאים הטכניים לזרום בצורה תקינה.

 

ביובית קטנה לחניונים – מתי מזמינים אותה?

אנחנו מגיעים עד למקום התקלה וכדי לטפל בה הכי טוב שאפשר, חשוב שהביובית עצמה תתקרב כמה שיותר לפתח הביוב, כדי להצליח לשאוב אותו, להזרים אליו מים או לעשות כל פעולה אחרת שיש בה צורך, ביעילות רבה.

ביובית נמוכה בבאר יעקב נדרשת במתחמים שיש להם תקרה נמוכה, שאליהם המשאית הרגילה של הביובית לא יכולה להיכנס. אלו יכולים להיות מרתפים, חניונים, מקלטים או מחסנים שממוקמים מתחת לקרקע, שמצריכים טיפול מסוים ונגישות של ביובית מתאימה.

 

התקנת משאבה טבולה – באילו מקומות היא נדרשת?

משאבות טבולות מותקנות בדרך כלל בבתים שיש להם קומת מרתף, שצינורות הביוב עוברים כמובן גם בה, אך בשל הפרשי הגבהים בין הקומה התחתונה ביותר לעליונה – מי הביוב זקוקים ל"דחיפה" מכשירנית על מנת לזרום בחופשיות לאורך הקווים.

אנחנו בביובית בזול מתקינים משאבה טבולה וגם מתקנים או מחליפים אותה בעת הצורך. בנוסף, נשתמש במשאבה טבולה ככלי עזר לעבודת הביובית, במצבים מסוימים של הצפות שבהם אנחנו צריכים לשאוב כמות מים גדולה.

 

שירות קבוע של שטיפת קווי ביוב בבאר יעקב

אנחנו בביובית בזול מציעים לכם להזמין שטיפה וניקוי צנרת גם כשירות קבוע – ולא להמתין למצב חירום של חסימה בצנרת!

השטיפה הקבועה, בין אם זה אחת לחצי שנה או יותר, מונעת את רוב תקלות הביוב הקשורות להצטברות של פסולת ומאריכה באופן משמעותי את חיי הצנרת.

 

מדוע צילום קווי ביוב בבאר יעקב הכרחי לתיקון יסודי?

אנשי המקצוע שלנו נעזרים בצילום צנרת באמצעות מצלמה, המחוברת לסיב אופטי ומעניקה מבט אל תוך קווי הביוב – עד לעומק של 50 מטרים. במקרים של תקלות בצנרת ביוב מעובה במיוחד, למשל במערכות ביוב ראשיות, הצילום יתבצע בעזרת רובוט זעיר.

למה השירות הזה חשוב כל כך?

לעומק כה רב בתוך קווי הביוב, לא ניתן להגיע אלא באמצעים טכניים משוכללים כמו סיבים אופטיים או רובוט, שמעניקים את המידע החדש והאמין ביותר בנוגע למצב הצנרת.

בשיטה זו, אנחנו יכולים לדעת איפה נוצרו סדקים קלים, לאתר צמיחה חדשה של שורשי עצים, לגלות נזילות או פסולה שדבוקה לדפנות הצינור ועוד. המידע הזה מאפשר לנו לטפל בתקלות כבר כשהן מתחילות להיווצר –

ובכך למנוע החמרה שלהן ותיקונים הכרחיים בהמשך שיעלו לכם הרבה מאוד כסף.

ההשקעה בשירות החיוני הזה יכולה לחסוך עוגמת נפש רבה בעתיד ולתת לכם שקט מבעיות ביוב לתקופה ארוכה!

 

צילום ביוב בבאר יעקב

 

שאיבת בורות ספיגה והתקנת מפרידי שומנים בעסקים

התקנת בור שומן בעסקים בבאר יעקב ובכל רחבי הארץ היא חובה על פי החוק, כשמדובר בבתי עסק מתחום ההסעדה, מוסכים, מפעלים או כל עסק שנמצא תחת הקטגוריה שהחוק מגדיר.

המטרה של מפרידי השומנים היא למנוע חדירה של שמנים או חומרים אחרים שנחשבים לחוסמים ומסוכנים לצנרת הביוב, אך מלבד ההתקנה הראשונית שלו חשוב לרוקן אותו בקביעות.

באופן דומה, במקומות שאינם מחוברים לקווי ביוב אלא מותקן בהם בור ספיגה, יש לשאוב את הבור אחת לתקופה, מה שמאפשר את השימוש החוזר בו.

פעולות של שאיבות בורות ביוב בבאר יעקב, מכל הסוגים, חייבות להתבצע אך ורק בעזרת ביובית:

#1 לביובית יש עוצמת שאיבה חזקה.

#2 מיכלית וצינורות עמידים מפני דליפות.

#3 יכולת התאמה של סוג הביובית לאזור שבו צריך לשאוב את בור הביוב.

#4 פינוי שפכים כנדרש בחוק, בבטיחות מקסימלית וללא סכנה לסביבה.

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים רבים

סתימה או נזילה במערכת הביוב של הבית זה לא משחק ילדים ואם לא תטפלו בה בהקדם, אתם עלולים להתמודד בעתיד עם נזקים חמורים מאד.

במיוחד במקרים של סתימה בביוב כתוצאה ממגבונים לחים או חדירת שורשים, מי הביוב עלולים לפרוץ למעלה ופשוט להציף את הבית.

במצב כזה, כל תכולת הבית שלכם עלולה להינזק באופן חמור ולפעמים לא תהיה לכם ברירה אלא לזרוק פרטים יקרי ערך כמו שטיחים, רהיטים ומכשירי חשמל.

במקרים של הצפה בבית, גם הנזק לתשתית המבנה שלכם עלולה להיות גדולה, כך שאתם תצטרכו להוציא כסף לא רק על התיקון של התקלה, אלא על תיקון הנזקים.

בשורה התחתונה, אם אתם מזהים שצנרת הביוב שלכם לא מתפקדת כראוי, הקדימו תרופה למכה ואל תתמהמהו, על מנת למזער את הנזקים כתוצאה מהתקלה ככל שניתן.

 

שאיבת ביוב בבאר יעקב – עושים רק אצל ביובית בזול!

אם יש לכם בעיות כמו תיקון צנרת ביוב או שאתם צריכים שירות של פינוי שפכים, תפנו אלינו ואנחנו נתקן את הבעיות שלכם!

שירות שאיבת ביוב בבאר יעקב עם הצוות המקצועי והמיומן ביותר באזור, שייתן לכם שירות אמין במחיר טוב ועם מקסימום הצלחה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר במספר  072-3308189 והצוות שלנו כבר יגיע אליכם במהירות כדי לפתור את התקלות.

אם עדיין יהיו לכם חששות אז חשוב שתדעו שיש לנו אחריות לשנתיים מיום התיקון כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נעשה הכל כדי שהתקלות לא יחזרו.

 

משאית ביוב בבאר יעקב

 

למה איתנו?

אנחנו מבינים עד כמה חשוב לכם לקבל מענה מהיר מאיתנו עכשיו, לכן אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שבו קראתם לנו. בכל הקשור למקצועיות השירות, אתם יכולים להיות רגועים מכיוון שאנחנו מציעים את מגוון הפתרונות הכי מתקדמים להתמודדות עם תקלות בביוב ובמרזב.

בעלי המקצוע שלנו הם בעלי מקצוע מנוסים, אמינים והגונים והשילוב של המיומנות המקצועית שלהם עם המכשור המתקדם שלנו, הם ההבטחה שלנו עבורכם להצלחה של הטיפול בתקלה.

ביובית בבאר יעקב מחיר: גם מבחינת המחיר שלנו, אנחנו מבטיחים להעניק לכם את השירות במחיר המשתלם ביותר, מחיר שכמובן לא בא על חשבון המקצועיות.

זקוקים לשירות של ביובית בבאר יעקב? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר לטלפון שמספרו 072-3308189, להסביר לנו איזו תקלה אתם חווים ואנחנו בדרך אליכם.

אנחנו זמינים עבורכם כל הזמן ומציעים לכם שירות של ביובית בבאר יעקב 24 שעות ביממה, כך שאתם יכולים להיות שקטים.

אז מעכשיו לא מתמהמהים, אתם מזמינים ביובית ואנחנו מגיעים!

 

מגיעים גם ליישובים סמוכים באזור השפלה: ביובית בנס ציונה, שירות ביובית ברחובות, שאיבת ביוב ביבנה

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך