אזורי שירות
עמוד הבית תיקון צנרת ביוב

תיקון צנרת ביוב

051-284-60-20

יש לכם קלה בצנרת הביוב? הגעתם למקום הנכון, צוות המומחים שלנו ישמח להגיע אליכם ולהעניק לכם פתרון במחירים הנוחים ביותר כיום בשוק!

באילו מקרים צריך לתקן את צנרת הביוב?

ברוב המקרים תיקון קו ביוב זו עבודה שיש לבצע כשיש כשלים בצנרת שגורמים לנזילות, סתימות או תקלות אחרות. בדרך כלל התקלה הנפוצה שבגינה מבצעים תיקון צנרת כזו היא כשיש נזילה שנגרמה כתוצאה מחדירת שורשים או בלאי טבעי של הצנרת.

בלאי טבעי של הצנרת יכול לגרום לנזילות ופיצוצים וככל שהיא ישנה, כך הסבירות לנזילות גבוהה יותר כמובן. בבתים פרטיים שיושבים על הקרקע, לעיתים השורשים חודרים לצנרת ופשוט גורמים לנזקים, סדקים ופיצוצים שהתיקון שלהם מורכב מאד.

איך מתקנים את צנרת הביוב?

אחד האתגרים הבולטים ביותר בכל הקשור לצנרת הביוב הוא היכולת לבצע תיקון צנרת ביוב ללא הרס, אחרת לא עשינו בזה שום דבר. כיום, השוק מציע מגוון רחב של פתרונות המאפשרים לתקן את צנרת הביוב ללא הרס, כמו רובוט לתיקון צנרת ביוב.

מדובר ברובוט מיוחד ש"מטייל" בתוך צנרת הביוב, מצלם אותה ואף יודע לבצע תיקונים מקומיים ממש ללא מגע יד אדם. כל האירוע הזה מתועד באמצעות מצלמה מיוחדת, כך שאנשי המקצוע שנמצאים בחוץ יכולים גם לנתח את מהות הנזק וגם לתקן על הדרך.

אופציה נפוצה נוספת לחידוש צנרת ללא חפירה היא באמצעות עבודה שנקראת שרוול, שיטה יעילה ביותר שתעניק לכם עשרות שנים של שקט. במהלך העבודה, בעלי המקצוע יחדירו לצנרת הביוב שרוול ביוב היישר מפתח הבריכה ולאורך כל קו הביוב.

במצב כזה, אתם פשוט מקבלים צנרת חדשה מפלסטיק, עמידה ואיכותית והכי חשוב, ללא חפירה או התעסקות עם הצנרת הישנה.

איך מונעים תקלות בצנרת הביוב?

על מנת להימנע מנזקים חמורים לצנרת הביוב, מומלץ מאד להקפיד על התנהלות נכונה שתקטין כמה שיותר את הסיכוי לנזילות ופיצוצים. אז במידה ואתם גרים בבית פרטי או בדירת גן, מומלץ מאד להקפיד לגזום שורשים שמאיימים לחדור לצנרת הביוב ופשוט להרוס אותה מבפנים.

העוצמה של השורשים הללו היא כה חזקה, עד כדי כך שיש מקרים בהם היא פשוט גורמת לנזק בלתי הפיך לצנרת. בנוסף, מומלץ מאד שלא לשפוך לצנרת הביוב פסולת קשה ולא מתכלה כמו מגבונים לחים או אפילו פסולת של בניה.

כל אלה מצטברים בצנרת הביוב, סותמים אותה ועל הדרך גורמים גם לנזילות ופיצוצים שיגרמו לכם ללא מעט כאב ראש.

איך מזמינים את השירות ומתי נגיע אליכם?

במידה וצנרת הביוב עושה לכם בעיות ואתם זקוקים לשירות של תיקון צנרת ביוב ללא הרס, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אלינו כבר עכשיו ואנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות. אם אתם רוצים להתייעץ איתנו לפני שאתם מזמינים אותנו, אנחנו פה עבורכם כל הזמן. כנסו לדף צור קשר באתר שלנו, שלחו לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם במהרה.

כמה זה יעלה לכם?

עלות תיקון צנרת ביוב נעה בין 2200-450 ש"ח והיא עשויה להשתנות בהתאם למורכבות העבודה ומצב הצנרת בשטח. מדובר בעבודה שקשה מאד לתמחר מראש, שכן העלות הסופית שלה מושפעת מהמון גורמים, לכן סביר להניח שנוכל לתת לכם הצעת מחיר מסודרת רק לאחר שנבחן את הדברים בשטח.

בכל אופן, אנחנו מבטיחים לכם שמבחינת המחירים פשוט אין לנו מתחרים ואצלנו תשלמו כ- 10% פחות ביחס לחברות אחרות.

למה אצלנו?

כפי שציינו, אנחנו מודעים לעובדה שמדובר בתקלת חירום ומבטיחים להגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת לספק לכם מענה הולם. לנו יש את המכשור המתקדם ביותר שבו משתמשים בעלי המקצוע הטובים ביותר, כך שאתם יכולים להיות רגועים להזמין אותנו.

אתם עדיין מחכים? טלפון אחד אלינו ואת הצנרת אנחנו מתקנים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לשירות ביובית ייעוץ בוואטסאפ