אזורי שירות
עמוד הבית ביובית באלעד

ביובית באלעד

על מנת למצוא חברת ביובית באלעד שניתן לסמוך עליה, כבר לא צריך לחפש יותר מידי. פשוט תיפנו אלינו לביובית בזול ותקבלו שירות ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו מתמחים במגוון רחב של שירותים בתחום הביוב ובשורות הבאות תקבלו סקירה שלהם ותבינו למה אנחנו הטובים ביותר.

 

ביובית באלעד

 

ביובית באלעד לפתיחת סתימות ביוב

אלעד היא עיר מאוד צפופה (מקום חמישי בישראל) והדבר אומר שקווי הביוב בה עמוסים ביותר. תוסיפו לכך שימוש שאינו נכון בקווי הביוב ואת השחיקה שהקווים עוברים לאורך הזמן ותבינו מדוע סתימות הן חלק בלתי נפרד ממערכות הביוב של האזור.

פתיחת סתימות ביוב באלעד מתבצעת בקלות באמצעות שירותי הביובית שלנו, גם כאשר מדובר בסתימות המורכבות ביותר, כמו אלו הבאות:

✔️ סתימות פסולת – חיתולים, מוצרי היגיינה נשיים ומגבונים שמושלכים לתוך האסלה או פסולת בניין שהשיפוצניק החליט להיפטר ממנה דרך זריקה לשוחת ביוב קרובה, כל אלו גורמים לסתימות מאוד קשות, שאותן ניתן לפתוח פעמים רבות רק על ידי לחץ מים חזק וגם שימוש בדיזה מרסקת, כמו במקרה של בטון ואבנים.

✔️ סתימות שורשים – האם ידעתם ששורשי עצים קרובים וגם כאלו שנמצאים עשרות מטרים מקווי הביוב, יכולים למצוא פרצות מאוד קטנות לאורך הצינורות, לגדול לתוכם ולסתום אותם בצורה מאוד מורכבת ובעייתית? פתיחת סתימת שורשים ניתן לבצע רק באמצעות ביובית ולחץ המים הגבוה שהיא מספקת. פעמים רבות משתמשים גם בדיזה מקצצת ובכך מזרזים את הפתיחה של הסתימה.

✔️ סתימות שומנים – שומן אינו זורם היטב עם המים ולכן בתי עסק ובתי מגורים שמזרימים שומנים בצנרת הביוב הרגילה פשוט גורמים לסתימות ביוב קשות. את הסתימות הללו גם כן פותחים באמצעות שיטת לחץ המים של הביובית, לעיתים בתוספת דטרגנטים שונים שמסייעים להמיס את השומן ולפתוח את החסימה.

על מנת לזהות מהו הגורם החוסם והיכן בדיוק ממוקמת החסימה, אנחנו משתמשים במצלמות זעירות שאותן אנחנו מחדירים לקו הביוב מבלי שיש צורך לשבור קירות ולהרים מרצפות. צילום קווי ביוב באלעד הוא שירות שלא כל חברת ביוביות מספקת וכדאי לכם לא להתפשר על העניין.

מעבר לזאת, אם הבניין שלכם סובל מתופעות חוזרות ונשנות של הצפות או ריח רע שעולה מהביוב, אנחנו ממליצים לכם על טיפול מונע מאוד יעיל – שטיפת קווי ביוב באלעד באמצעות ביובית. לחץ המים מאפשר ניקוי יסודי של הצינורות מגורמים שונים שמתחילים לחסום אותם ובכך נמנעת הסתימה הבאה.

 

שאיבה של הצפות באלעד

גם הצפות עלולות להתרחש באלעד, בעקבות סתימות ביוב קשות שלא טופלו בזמן, פיצוצי צנרת או בשל הצטברות מים במקומות נמוכים, כגון פיר המעלית, חניון נמוך, המקלט או המרתף, למשל לאחר ימים גשומים מאוד.

ביובית היא הפתרון היעיל ביותר עבור שאיבת הצפות וזאת בזכות משאבה חזקה שקיימת בה ומיכל אחסון נוזלים ענק. בהתאם לגודל ההצפה והנגישות לשטח, נשלח אליכם ביובית משאית, ביובית נמוכה או ביובית ניידת שהיא בעצם משאבה על עגלה או כזאת שנישאת על ידי הצוות שלנו.

 

שירות בכל רחבי אלעד:

  • רובע A
  • רובע B
  • רובע C
  • רובע D
  • נווה יצחק

 

שאיבת ביוב באלעד ובורות שומן

שירותי ביובית באלעד הם דבר הכרחי גם עבור שאיבה של בורות שונים, כגון בורות ביוב, ספיגה או שומן. מתקנים מהסוג הזה מחייבים תחזוקה שוטפת של ריקון, על מנת למנוע עלייה מעבר לרף המקסימלי, מה שיגרום להצפה מאוד מזוהמת ובעייתית.

ניקוי בורות ספיגה ושומן בלחץ מים הוא הדרך היעילה ביותר להיפטר מהמשקעים העיקשים שבתוכם, מה שמאפשר להמשיך ולהשתמש בהם לאורך שנים ללא תקלות וגם לעמוד בביקורות התקופתיות של הרשויות.

את תכולת הבורות אנחנו מעבירים לאחר מכן למכוני טיפול בשפכים שמאושרים לכך על פי חוק. יש לציין כי שאיבת ביוב באלעד של בורות מהסוג הזה רק קבלן ביוב רשאי לבצע ואנחנו מוגדרים ככאלה.

בסיום העבודה תקבלו מאיתנו תעודת שקילה מסודרת כדי שתוכלו להציגה במקרה של ביקורת. אין לכם עדיין בור שומן ואתם מעוניינים באחד כזה או מחוייבים על כך לפי חוק? נוכל גם לייעץ ולהתקין לכם אותו.

 

ביובית בעיר אלעד

 

לא רק ביובית באלעד – שירותים נוספים שאנחנו מספקים

מאחר ואנחנו קבלני ביוב ולא עוד חברת ביובית רגילה, אנחנו רשאים לבצע עבורכם גם עבודות ביוב נוספות באלעד ולמעשה כל עבודה שקיימת בתחום הביוב.

הנה כמה דוגמאות מהשטח:

✔️ תיקוני קווי ביוב ללא הרס – הזמנתם אותנו על מנת לשאוב הצפה או לפתוח סתימה באלעד? אם במהלך האבחון שלנו נגלה כי קו הביוב שלכם זקוק גם לתיקון כלשהו, למשל בשל צינור שבור, נטפל בכך מייד בשטח אם תרצו בכך. אנחנו עושים זאת בין היתר באמצעות רובוט זעיר שמוחדר אל הצנרת ומסוגל לסתום חורים ולאטום נזילות מבלי שיעלה הצורך להגיע פיזית אל הצינורות עצמם.

✔️ החלפת צנרת ביוב – לעיתים מתגלה שאין אפשרות לבצע תיקונים ואין ברירה אלא לבצע החלפה של כל הצנרת או חלק ממנה. זוהי משימה מורכבת מאוד שצריכה להתבצע ברמה גבוהה, תוך היצמדות לכל המפורט בתקן הישראלי וזאת על מנת לאפשר לקווי הביוב החדשים לעמוד בעומס שיוטל עליהם ללא שום בעיה, למשך שנים רבות.

 

כמה עולה שירות ביובית באלעד?

מחיר ביובית באלעד הוא דבר שמשתנה מלקוח ללקוח, מאחר והדבר תלוי בסוג העבודה, ההיקף שלה, מידת המורכבות, הנגישות למקום והדחיפות למתן השירות. כן ניתן לומר כי מחיר ביובית באלעד, בדיוק כמו בכל מקום אחר, תלוי בסופו של דבר בסוג הביובית שישלח לשטח.

עבור הצפה רחבת היקף או פתיחת סתימה עקשנית במיוחד, יהיה צורך בביובית משאית גדולה עם מיכל אחסון מתאים ומשאבה עוצמתית במיוחד, מה שייקר את המחיר.

כמובן שאצלנו בביובית בזול, המחיר שתקבלו יהיה נמוך ושובר שוק, בדיוק כפי שהשם שלנו מרמז. הנה מחירון שהכנו עבורכם:

שירותי ביובית באלעד – מחירים מחיר ממוצע
עלות החלפת צנרת ביוב בבניין משותף החל מ- 13,000 ₪
מחיר החלפת קו ביוב בחצר באלעד החל מ- 1,500 ₪
כמה עולה שאיבת הצפות מים החל מ- 820 ₪
פתיחת סתימות שורשים בביוב באלעד החל מ – 650 ₪
טיפול בהצפת מים בבניין החל מ- 950 ₪
שאיבת ביוב באלעד החל מ- 550 ₪
שטיפת קווי ביוב באלעד (מחיר למטר) החל מ- 100 ₪

 

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים, צלצלו אלינו עוד היום. צוות ביובית בזול.

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך