אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בגני תקווה

ביובית בגני תקווה

אנחנו מציעים שירותי ביובית בעיר גני תקווה לפתיחת סתימות ביוב, שאיבות, שטיפת קווי ביוב ועבודות רבות נוספות. הצוותים שלנו זמינים עבורכם עם ביובית בגני תקווה. 

איך אנחנו שואבים ביוב, למה פתיחה של סתימות ביוב נעשה רק עם ביובית, מתי מפעילים לחץ מים גבוה בתוך פתח הביוב ועל שאלות נוספות – נענה מיד.

 

ביובית בגני תקווה

 

שירותי ביובית בגני תקווה

אם יש לכם תקלה במערכת הביוב ואתם לא יודעים להגדיר אותה, אתם צריכים ליצור קשר עם חברה שמספקת את כל השירותים בתחום הביוב, כולל ביובית בגני תקווה בשבת, וזו בדיוק החברה שלנו.

בין מגוון השירותים שאנחנו מציעים, אנחנו מספקים שירותי שאיבות, שאיבת בור שמן, שאיבות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה והצפות, כולל ביוביות נמוכה לחניונים.

בנוסף, אנחנו מספקים שירות של צילום קווי ביוב, מה שאומר נוכל לאתר לכם במדויק את התקלה באמצעות מצלמה מיוחדת ולבצע תיקון מקומי, יעיל ומדויק ללא הרס לצנרת.

בנוסף, אנחנו מספקים שירות של פתיחת סתימות ביוב, לרבות שירות של הסרת שורשים מקווי ביוב בגני תקווה, עבודה מורכבת שצריכה להתבצע רק על ידי בעלי מקצוע מיומנים.

 

שאיבת ביוב בבניין בגני תקווה

 

השיטות המובילות לצילום קו ביוב

צילום ביוב בגני תקווה היא הדרך הטובה ביותר לאתר תקלות קטנות ונזקים שונים במעמקי הצנרת. חשוב לעשות את זה בצורה שמתאימה לקווי הביוב עצמם, לכן יש שתי שיטות לצילום הביוב המותאמות לקוטר הצינור:

#1 מצלמה עם סיב אופטי – שיטת צילום שמתאימה לצנרת דקה יחסית, למשל בבתים פרטיים.

#2 מצלמה המחוברת לרובוט זעיר – שיטת צילום שרלוונטית לצינורות ביוב עבים, למשל במערכות ביוב משותפות וראשיות.

כל אחת משתי הדרכים לצילום הקווים, מאפשרת לאנשי המקצוע להבין את מה שקורה ממש בתוך הביוב. בעזרת התיעוד של המערכת מבפנים והמידע המתקבל בעקבות הצילום, ניתן לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בנוגע לטיפול בביוב, בזמן אמת.

 

מחירון ביובית בגני תקווה

מחירי השירותים שלנו הם מהמשתלמים ביותר שתמצאו, בהבדל אחד מהמתחרים שלנו – אנחנו לא מתפשרים על איכות הטיפול! כל הזמנת שירותי ביובית בגני תקווה, בין אם זו שאיבה של הצפה, שחרור סתימה, טיפול בנזילות מים, ניקוי ביוב בגני תקווה או כל פעולה אחרת, אנחנו מגיעים עד אליכם במינימום זמן בכל שעה ביום או בלילה ונותנים מענה יעיל ומקצועי.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהמחירים של עבודות הביוב המבוקשות ביותר באיזור גני תקווה והסביבה:

ביובית בגני תקווה לפי סוג השירות מחיר ממוצע
מחיר שאיבת בור שומן בעסק בגני תקווה החל מ- 630 ₪
עלות שטיפת קווי ביוב מחיר לפי מטר החל מ- 99 ₪
מחיר ניקוי מרזבים החל מ- 550 ₪
עלות צילום צנרת ביוב עם מצלמה וסיב אופטי החל מ- 850 ₪
מחיר שאיבת הצפה בגני תקווה החל מ- 820 ₪
מחיר הסרת שורשים מצנרת הביוב החל מ- 800 ₪
עלות פתיחת סתימות בביוב ביתי החל מ- 650 ₪
עלות תיקון ושיקום צנרת ביוב ללא הרס החל מ- 1550 ₪

 

שטיפת קווי ביוב בגני תקווה

הזרמת מים בלחץ גבוה היא הדרך הטובה ביותר לשחרר סתימות בביוב, אבל היא גם שיטה מצוינת לניקוי קבוע של הביוב.

אתם לא צריכים לחכות לבעיות שיופיעו, להצפה או לנזילה – הזמנת שירות קבוע של שטיפת קו בגני תקווה יכולה למנוע הרבה מאוד עוגמת נפש ולחסוך לכם כסף רב!

אנחנו מגיעים עם הביובית ומזרימים כמות גדולה של מים לפתח הביוב, מה שמשחרר כל חסימה ואפילו הקטנה ביותר שהחלה להיווצר. כאשר הפעולה הזו נעשית אחת לשנה לכל הפחות, היא אפקטיבית במיוחד ויכולה למנוע נזקים חמורים לצנרת.

 

ביובית לחניונים בגני תקווה

אחד מהיתרונות שלנו בביובית בזול הוא צי הביוביות המגוון שלנו ובתוכו הביובית הקטנה, שמסוגלת להגיע לכל אותם מקומות שהתקרה בהם נמוכה.

זו יכולה להיות בעיה כמו הצפה בחניון תת קרקעי, סתימה בביוב במרתף או בעיות בצנרת של מקלט – לכל אותם מקומות שאליהם הביובית הסטנדרטית והגדולה לא מגיעה, הביובית הנמוכה יכולה להגיע בקלות.

גם לביובית הקטנה יש את כל הציוד המתקדם הדרוש וניתן לבצע באמצעותה כל עבודה או טיפול שיש בו צורך– לכן כשאתם מזמינים שירות ביובית בגני תקווה בכל מקום שהוא, אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו נגיע עם הביובית המתאימה ונעניק את הטיפול היסודי והמדויק לתקלה בביוב שלכם.

 

שאיבת ביוב בגני תקווה

כדי לשאוב ביוב, יש צורך בציוד בעל כוח שאיבה עוצמתי מספיק ושניתן יהיה להעביר בעזרתו את התוכן שנשאב בצורה בטיחותית לאתר הטמנה מורשה.

רק לביובית יש את התכונות הללו ולכן השימוש בה הוא השיטה היחידה שמאפשרת שאיבה וטיפול יעיל ובטיחותי במי הביוב, ללא פגיעה תברואתית או סכנה לאדם, לבעלי חיים או לצמחייה.

לנו בביובית בזול, יש את הרישיון של קבלן ביוב מורשה שמאפשר לנו להציע שירות כמו שאיבת בורות ביוב בגני תקווה ועבודות ביוב נוספות מכל הסוגים, כולל פינוי שפכים כחוק בסיום התהליך.

 

צוות "ביובית בזול" שואב בור ספיגה בגני תקווה

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים רבים

זה ממש לא משנה איזו תקלה יש לכם כרגע במערכת הביוב, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה להזמין אותנו על מנת שנוכל לאתר את התקלה, לתקן אותה ולמנוע נזק נרחב הן לסביבה והן לבית שלכם.

אם יש לכם נזילה בצנרת הביוב ולא תטפלו בה מיד, המים עלולים לגרום לנזק סביבתי ואף לחדור למי השתייה שלכם.

אחת החוויות הלא נעימות שלקוחות נאלצים לעיתים לעבור היא הצפת מי ביוב בבית. במצב כזה, מי הביוב מוצאים את דרכם לבית שלכם כתוצאה מסתימה בקו הביוב הראשי או בבריכת הביוב.

במצב כזה, הנזק לתכולה שלכם ולבית שלכם עלול להיות בלתי הפיך, לכן מומלץ מאד להזמין אותנו כמה שיותר מהר על מנת לשאוב את ההצפה ולפתוח את הסתימה.

 

איך שואבים הצפות מים בבניין או בבית פרטי

שאיבת הצפה במהירות יכולה להציל חיים! כשאתם מתמודדים עם צינור מים שהתפוצץ או מי גשמים שהצטברו במרתף בגלל נזילה, חשוב להזמין שירות שאיבת הצפות בגני תקווה מחברה שיכולה להגיע כמה שיותר מהר.

אנחנו מגיעים עם הביובית המתאימה ופועלים לפי השלבים הבאים:

#1 שואבים את המים העודפים – העוצמה של הביובית עושה את העבודה והמיכלית מאחסנת את כל המים ללא דליפות.

#2 בודקים מה גרם לתקלה – זו יכולה להיות בעיה בצינור המים למשל, או בבורות הניקוז. חשוב להבין מהו הגורם לבעיה כדי שהיא לא תחזור.

#3 מוודאים שלא קיימות תקלות נוספות – למשל, הצפה שנגרמה מבורות ניקוז חסומים לאחר גשם חזק, יכולה להיות חלק מבעיות נוספות כמו הצפה על הגג שלא אותרה עדיין. תקלה כזו יכולה להיגרם ממרזב סתום ולכן חשוב לשחרר את החסימה הקיימת בתוכו ולנקות את המרזב, על מנת למנוע חדירת מים לתוך הבית ונזקים קשים לתקרה.

ראו גם: הצפת מים בבניין מגורים

 

פתיחת סתימות ביוב בגני תקווה עם ביובית ולחץ מים

שחרור סתימות ביוב הוא מהשירותים הנדרשים ביותר אצלנו, בעיקר כי חסימה בצנרת היא הגורם העיקרי למגוון בעיות ביוב וביניהן הצפות ונזילות.

ככל שמטפלים בחסימת ביוב מוקדם יותר, כך מקטינים את הסיכוי שהבעיה תהפוך למורכבת והצינור ייסתם לחלוטין.

כדי לפתוח סתימות בצנרת עם ביובית בגני תקווה, אנחנו מזרימים מים בלחץ גבוה אל תוך הצנרת, פעולה עוצמתית מאוד שפועלת כמו "מקדחה" של מים ובעזרת הכוח שלה היא מנתקת את הפסולת שנצמדה לדפנות.

 

פתיחת סתימות ביוב בגני תקווה

 

שורשים בביוב – מה זה ואיך מטפלים

במקומות שבהם פתחי הביוב קרובים לעצים גדולים שיש להם שורשים ארוכים, פעמים רבות השורש צומח אל תוך הצנרת, מתעבה ומתפתח בתוכה וגורם לנזקים רבים.

שורשים שצומחים בביוב בגני תקווה חשוב להסיר וכמה שיותר מוקדם, אחרת הם יכולים לחסום את זרימת הביוב התקינה, לסדוק ואפילו לשבור את הצנרת ולגרום לנזילות ולחלודה.

אנחנו בביובית בזול מתמחים בהסרת שורשים מהביוב ועושים זאת בעזרת ביובית בגני תקווה שמגיעה עד אליכם עם הדיזה הקוצצת שלה.

לאחר קיצוץ השורשים וניתוקם מהגזע, אנחנו משלימים את הפעולה עם הזרמת מים בלחץ גבוה ומשחררים את הצנרת – עד שהביוב חוזר לזרום כמו שצריך בלי שום חסימות.

במקרים שבהם הצנרת ניזוקה בצורה משמעותית בגלל השורשים שצמחו בתוכה, אנחנו יכולים לשקם את צינורות הביוב ללא הרס ואם יש צורך, אז אפילו להחליף את הקווים.

 

למה איתנו?

כפי שציינו, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין אותנו כמה שיותר מהר. לכן, אנחנו זמינים עבורכם כל הזמן, מספקים שירות של ביובית בגני תקווה 24 שעות ביממה ונגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו. החברה שלנו מתמחה בפתיחת סתימות ביוב בגני תקווה, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים להזמין אותנו.

כשאתם מזמינים מאיתנו שירות ביובית, אתם יכולים להיות בטוחים שמגיעים אליכם הביתה אנשי מקצוע מומחים בתחום, כאלה שעושים שימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת על מנת לתקן לכם את התקלה. בנוסף, העבודה תחת תו תקן בלבד – בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות.

ביובית בגני תקווה מחיר – גם מבחינת המחיר אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שניתן לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. אז למה אתם מחכים? קבלו הצעת מחיר משתלמת מאיתנו עוד היום ואנחנו בדרך אליכם!

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך