אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בגדרה

ביובית בגדרה

אנחנו מספקים שירותי ביובית בגדרה והסביבה. גרים בעיר גדרה או באחד הישובים הסמוכים? צריכים לפתוח סתימה בביוב, לשאוב הצפה או לשטוף קו? אנחנו כאן עבורכם ונשמח לסייע, תוך שימוש בציוד מתקדם כדי שנוכל לפתור במקצועיות את כל סוגי התקלות ואת כל סוגי הבעיות הקשורות לביוב.

 

ביובית בגדרה

 

מחירון שירותי ביובית בגדרה

מחירי עבודות הביוב שאנחנו מבצעים בעיר גדרה ובסביבתה, יכולים להשתנות בהתאם לסוג התיקון או הפעולה בשטח, מורכבות התקלה, זמן הטיפול וגורמים נוספים.

בטבלה הבאה ריכזנו את מחירי השירותים המבוקשים ביותר באזור העיר גדרה:

ביובית בגדרה מחיר לפי סוג שירות מחיר ממוצע
מחיר שאיבת ביוב החל מ- 540 ₪
פינוי שפכים לאחר שאיבה החל מ- 550 ₪
שאיבת הצפות בגדרה החל מ- 820 ₪
ביובית נמוכה לחניונים ולמקלטים החל מ- 850 ₪
תיקון צנרת ביוב ללא הרס החל מ- 1550 ₪
מחיר צילום קווי ביוב בגדרה החל מ-850 ₪
עלות פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים גבוה החל מ- 600 ₪
החלפה או התקנה של צנרת ביוב חדשה החל מ- 1700 ₪

 

שירותי ביובית בגדרה

תושבי גדרה? אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים הדרושים לכם, כל השירותים האפשריים תחת קורת גג אחת. אנו מאמינים כי אין שום סיבה שתצטרכו להתרוצץ בין חברות המספקות שירותי ביובית. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים לכל מי שמחפש שירותי ביובית בגדרה בשבת או ביום חול. אילו שירותים אנו מספקים?

 • שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
 • פתיחת סתימות ביוב בגדרה.
 • שאיבת בורות ביוב.
 • שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
 • צילום קווי ביוב.
 • השמדת שורשים בביוב בגדרה.
 • שירותי שאיבות: שאיבת בור שומן, רקב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
 • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

מגיעים לכל השכונות והאזורים בגדרה

אנחנו מעניקים שירות בכל רחבי העיר, בין היתר בשכונות:

 • גדרה הצעירה
 • קטרה
 • לב גדרה
 • אחוזת גדרה
 • כפר אוריאל
 • רשפים
 • המושבה
 • נווה ציון
 • נווה משה
 • צמרת גדרה
 • שכונת הפועלים
 • חפץ חיים

 

שאיבת ביוב בגדרה מכל הסוגים

בורות ספיגה מחליפים את מערכת הביוב הסטנדרטית, במקומות שאינם מחוברים למערכת של צינורות ביוב.

הריקון הקבוע של אותם בורות, הוא זה שמונע זיהומים, הצפות וסתימות – ובכך ניתן למעשה להשתמש שוב ושוב בבור.

באופן דומה, גם בור שומן שמותקן על פי דרישת החוק בעסקים שמשתמשים במסגרת פעילותם בחומרים מסוכנים ובשמנים רבים, העלולים להזיק לביוב, חייב להתרוקן אחת לתקופה מסוימת.

אנחנו שואבים בורות שומן וספיגה עם ביובית בגדרה, ובכך אנחנו מבטיחים את המשך השימוש הבטוח במערכת הביוב.

 

שאיבת הצפות בעיר גדרה – רק עם ביובית!

היכולת לשאוב כמות אדירה של נוזלים במינימום של זמן, היא אחד מהיתרונות הברורים של שירות שניתן על ידי חברת ביובית, על פני כל אינסטלטור.

הצפות יכולות להתרחש במקומות שונים – לעתים יהיה מדובר בפיצוץ של צינור מים שזרמו ללא שליטה וגרמו להצפה, אך לעתים זה יהיה ביוב סתום שעלה על גדותיו ויצר הצפה מסוכנת של מי שופכין.

רק שאיבה עם ביובית בגדרה תהיה מהירה מספיק כדי למנוע נזקים קשים לציוד החשוף למים וכן פגיעה פוטנציאלית בבריאותם של השוהים במקום.

 

פתיחת סתימות ביוב בצורה היעילה והבטוחה ביותר

שחרור סתימות ביוב בגדרה חייב להתבצע בעזרת ביובית בלבד:

#1 מי הביוב מזוהמים מאוד –  והביובית מונעת דליפות וחשיפה של הנוזלים הללו לסביבה.

#2 הביובית יכולה לשאוב כמות גדולה של מים – ולאחסן אותם בבטחה בתוך המיכלית, עד להעברתם לאתרי הפרדה והטמנה.

#3 הביובית מצוידת במכשור מתקדם – כך שלאחר השאיבה, ניתן יהיה לטפל בגורם לסתימה ולוודא שבתום תהליך הטיפול, הביוב יזרום בצורה חופשית.

 

צילום קווי ביוב בגדרה בשיטות חדשניות

צילום צנרת הוא שירות יעיל שאנחנו מבצעים הן בסיום תהליך של פתיחת סתימות או טיפול אחרים, כדי לוודא שאין חסימות נוספות בצנרת, אך גם כחלק מתהליך בדיקה של צנרת חדשה – לצורך קבלת אישורי בניה ואיתור תקלות ש"מסתתרות" בעומק הקווים.

הצילום נעשה באמצעות רובוט זעיר או מצלמה המחוברת לסיב אופטי דק, בהתאם לקוטר הצינור שאותו אנחנו בודקים.

 

צילום קווי ביוב בגדרה

 

שטיפת קווי ביוב – לא רק בחירום

באופן דומה לשיטה שבה אנחנו פותחים סתימות ביוב, שהיא הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך הצנרת, אנחנו מציעים גם שירות קבוע של ניקוי ביוב.

שטיפת קווי ביוב בגדרה באופן קבוע, אחת לשנה או אפילו בתדירות גבוהה יותר, שומרת על הצינורות משוחררים מסתימות, מונעת הרבה עוגמת נפש וחוסכת כסף רב לטווח הארוך.

 

מתי צריך ביובית נמוכה בגדרה?

כשאתם מזמינים שירותי ביובית בגדרה, אנחנו שולחים אליכם את הביובית המתאימה ביותר למשימה.

כשמדובר בבעיה שממוקמת בסמוך לפתח ביוב במקום נמוך, או כזה שיש לו תקרה נמוכה כמו מחסן או חניון תת קרקעי, או למשל מרתף – נשלח אליכם ביובית קטנה ונמוכה, שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בזכות הנגישות והקרבה שלה אל פתח הביוב עצמו.

 

התקנת משאבה טבולה והיתרונות שלה

בבתים עם מספר קומות ובבניינים שונים, מותקנות משאבות טבולות שמוקמות במאגר מים ייחודי. תפקידן הוא לעזור להנעת מי השופכין לאורך הצנרת, גם באזורים שבהם מערכת הביוב מפותלת והמעבר בין המקום הנמוך ביותר אל האזורים הגבוהים הוא איטי.

אנחנו מתקינים משאבות טבולות בגדרה ובסביבתה ובכך מסייעים לזרימה טובה של הביוב, מה שמונע עצירות, חסימות ביוב ותקלות שונות.

 

גיליתם בעיה בביוב? ביובית בזול מגיעים עד אליכם

לא מעט אנשים שמגלים בעיה במערכת הביוב אינם מטפלים בה במהירות. במקרה הזה ההתמהמהות עלולה לעלות לכם ביוקר, ותביא לכך שעלולות להגיע בעיות נוספות.

מוטב להזמין במהירות חברה המספקת שירותי ביובית בגדרה 24 שעות ביממה על מנת לדעת כי המצב שליטה. מדוע זה חובה לפנות במהירות לחברה המספקת שירותי ביובית באזור שלכם?

 • ראשית כי כל זמן שבו התקלה קיימת היא עלולה להפוך להיות חמורה יותר. פתאום תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם מתמודדים עם החמרה משמעותית שיהיה לכם קשה לשלוט בה.
 • בעיות הקשורות למערכת הביוב עלולות להביא למפגע סביבתי ולפגוע במבנה שבו אתם מתגוררים. לכן חובה להזמין חברה המספקת שירותי ביובית באזור גדרה במהירות האפשרית.

 

התקנה או החלפה של קווי ביוב

ישנם קווי ביוב שלא ניתן לשקם אותם, או לעשות בהם תיקונים שונים שיגרמו למערכת הביוב לעבוד בצורה תקינה לאורך זמן.

אלו בדרך כלל צינורות ישנים במיוחד, או כאלה שניזוקו בצורה שאי אפשר לטפל בה ושהצינור עצמו לא יכול להחזיק מעמד לתקופה ארוכה, גם אם יתוקן באופן כזה או אחר.

אנחנו בביובית בזול מחליפים צנרת ביוב, צינורות ומתקינים קווי ביוב חדשים כשיש צורך בכך, כל זה במינימום של הרס לסביבה ומתוך רצון לחדש את מערכת הביוב כולה – ולאפשר לכם לחזור לשגרה במהירות.

 

התקנת צנרת בגדרה

 

שאיבת ביוב – למה איתנו?

אם אתם גרים באזור גדרה, אתם לא צריכים להיות בלחץ או בפאניקה. כל מה שנדרש מכם לעשות זה לפנות אלינו על מנת לקבל שירותי ביוב באיכות ללא פשרות.

מה הופך אותנו להיות החברה המובילה באזור בכל מה שקשור לשירותי ביובית?

אנחנו מציעים שירותי ביובית בגדרה מחיר זול ביחס לכל המתחרים, כך שכל אחד יוכל להרשות לעצמו. אנו לא עוזבים את בית הלקוח עד שהתקלה לא נפתרה לחלוטין, הצוות שלנו לעולם לא עושה חצי עבודה. ההצלחה שלנו תמיד נמדדת על פי שביעות הרצון של הלקוחות שלנו.

צריכים חברת ביובית בגדרה? אין שום בעיה, אנו נשמח להגיע אליכם תוך זמן קצר לפתור את כל סוגי התקלות. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להתקשר אלינו. אנו זמינים עבורכם בכל שעות היממה, הצוות שלנו עובד 24 שעות ביממה ובמשך כל ימות השבוע. 

 

אזורים נוספים: 

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך