אזורי שירות
עמוד הבית פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

051-284-60-20

יש לכם סתימה בביוב? נמאס לכם שהבית מוצף כל הזמן? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על פתיחת סתימות ביוב. זקוקים לשירות של שאיבת בור שומן? רוצים להימנע מנזקים? הגעתם למקום הנכון, זה הזמן להזמין שירות של שאיבת מפריד שומן.

מה גורם לסתימות בביוב?

סתימות ביוב נגרמות ברוב המקרים כתוצאה מפסולת קשה ולא מתכלה שחודרת לצנרת הביוב, כמו מגבונים לחים ותחבושות היגייניות. גם הפסול של המזון שאנו אוכלים ומשליכים לכיור, חודרת לעיתים לחור הניקוז של הכיור, היישר של צנרת הביוב וסותמת אותה.

שמן הטיגון שאנחנו משתמשים בו גורם גם הוא לא פעם לסתימות קשות, במקרים בהם אנחנו מחליטים לשפוך אותו לכיור. השמן הזה פשוט חודר לעומק הצנרת, נצמד לדפנות שלה וגורם לסתימות שומן מורכבות שרק ביובית תוכל לפתוח.

איך פותחים סתימה בביוב?

במידה ומדובר בסתימה מקומית באסלה, בכיור או במקלחת, האינסטלטור יוכל לפתוח אותה באמצעות כלי עבודה סטנדרטיים כמו קפיץ ידני או ספירלה חשמלית. אולם, במידה ומקור הסתימה אכן נמצא בעומק צנרת הביוב, בעל המקצוע יצטרך לפתוח אותה באמצעות שטיפת קו ביוב בלחץ מים.

את העבודה הזו מבצעים בדרך כלל באמצעות ביובית, משאית עם מערכת משוכללת של צינורות שתפקידם לשטוף את צנרת הביוב בלחץ מים. המים היוצאים מהצינור של הביובית הם כה חזקים, כך שהם מסוגלים פשוט לפורר את הגורם לסתימה ולדחוק אותו היישר מהצנרת על מנת שהסתימה תיפתח.

במקרים בהם יש סתימת שומן מורכבת בצנרת הביוב, בעל הביובית יצטרך להשתמש בצינור אחר, צינור שיודע לבצע שאיבה של מים. את השומן שנמצא בצנרת ובבור הביוב בעל הביובית ישאר באמצעות הצינור הזה ולאחר מכן הוא יבצע שטיפה בלחץ מים על מנת לנקות את הקו.

איך מזמינים את השירות ומתי נגיע אליכם?

אז אם יש לכם סתימה בביוב וכל הבית שלכם מוצף, אתם יכולים פשוט ליצור איתנו קשר לטלפון שמספרו XXXX, לתאר לנו בקצרה את התקלה ואנחנו נציע לכם את הפתרון המתאים. בנוסף, תמיד תוכלו להיכנס לדף צור קשר באתר שלנו, שם תוכלו להשאיר לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם במהירות כמובן.

אנחנו כמובן זמינים עבורכם כל הזמן וגם אם תצטרכו פתיחת סתימות ביוב בשבת או פתיחת סתימות ביוב 24 שעות ביממה אנחנו נמצאים כאן עבורכם כדי שתוכלו להיות רגועים.

כמה זה יעלה לכם?

לפני הכל חשוב לנו לציין שבניגוד לתקלות אינסטלציה אחריות, קשה מאד לתמחר מראש עבודות כאלה מכיוון שבעל המקצוע לא יכול לדעת מרחוק מה מורכבות הסתימה.

פתיחת סתימות ביוב מחירים:

עלות הזמנת ביובית לפתיחת סתימות בביוב היא החל מ- 580 ש"ח והיא מתייחסת לביובית רגילה בעלת משאבות לפתיחת סתימה או שאיבה. עלות העבודה עשויה להשתנות בהתאם למורכבות העבודה, מהמיקום של התקלה והגישה של בעל הביובית אל מקור הסתימה או לביוב.

למה אצלנו?

סתימה בביוב זה לא משחק ילדים ואם לא תאתרו ותטפלו בתקלה הזו כמה שיותר מהר, הנזק שעלול להיגרם לצנרת הביוב שלכם הוא גדול. בנוסף, המים של הביוב שיציפו את הבית שלכם עלולים לפגוע לכם ברהיטים ולחדור אפילו למכשירי חשמל כאלה ואחרים, כך שאתם עלולים למצוא את עצמכם בסכנת התחשמלות מידית.

לכן, אנחנו מבטיחים להגיע אליכם מהר ככל שניתן, תוך 40 דקות מהרגע שבו קראתם לנו, על מנת שהנזק שייגרם לכם יהיה מזערי ככל שניתן. באמצעות הכלים הטכנולוגיים המתקדמים שיש לנו, אנחנו בטוחים שנוכל לפתוח לכם את הסתימה בביוב, בין אם מדובר בסתימה קלה יחסית ובין אם במורכבת שבהן.

זקוקים לשירותי פתיחת סתימות ביוב? אז לפני שהמים יעלו מהביוב חייגו אלינו כבר עכשיו ואנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות בלבד.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לשירות ביובית ייעוץ בוואטסאפ