אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בבני ציון

ביובית בבני ציון

אם אתם מחפשים אחר שירותי ביובית בבני ציון, אתם יכולים להיות רגועים – הגעתם למקום הנכון. החברה שלנו מתמחה במתן שירותי ביובית מתקדמים בכל הארץ, בין היתר גם באזור בני ציון.

אנשי המקצוע שלנו נעזרים בציוד מתקדם על מנת לפתור תקלות שונות ומגיעים לכל קריאה תוך זמן קצר. מעולם לא היה קל יותר להזמין שירותי ביוב ושאיבות בבני ציון.

 

ביובית בבני ציון

 

שירותי ביובית בבני ציון

רוצים למצוא חברה אחת המספקת מגוון רחב של שירותים הקשורים לתחום הביובית? אצלנו תוכלו לקבל שירותי ביובית בבני ציון בשבת או ביום חול, ובנוסף גם מגוון רחב של שירותים. שירותים שונים שיאפשרו לכם לדעת כי יש לכם על מי לסמוך! יש חברה אחת שתספק לכם את כל השירותים הדרושים בכל מצב ובכל סיטואציה. אילו שירותים תוכלו לקבל אצלנו?

  • שירות ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
  • פתיחת סתימות ביוב בבני ציון.
  • שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
  • צילום קווי ביוב.
  • הסרת שורשים מקווי ביוב בבני ציון.
  • שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
  • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

מחירון ביובית בבני ציון

אתם מוזמנים להיכנס למחירון שלנו ולהכיר את העלויות של כלל שירותי הביובית המתקדמים שאנחנו מציעים. השירות שלנו זמין מסביב לשעון ומחירי הטיפולים השונים למערכת הביוב מושפעים מסוג התקלה ומהיקף התיקון הדרוש.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את המחירים של השירותים המבוקשים ביותר באזור מושב בני ציון והסביבה:

ביובית בבני ציון לפי סוג השירות מחיר ממוצע
עלות שאיבת בור ספיגה במושב בני ציון החל מ- 550 ₪
מחיר ביובית נמוכה לשאיבות במרתף החל מ- 850 ₪
מחיר שאיבת הצפת מים או ביוב החל מ- 820 ₪
עלות התקנת קווי ביוב או החלפה של צנרת קיימת החל מ- 1700 ₪
עלות שטיפה של קווי ניקוז בבני ציון החל מ- 550 ₪
מחיר הסרת שורשי עצים מהצנרת החל מ- 800 ₪
עלות פינוי שפכים לאחר שאיבה עם ביובית בבני ציון החל מ- 550 ₪

 

שאיבת הצפה בבני ציון במהירות וביעילות

כשאתם צריכים להתמודד עם צינור מים שהתפוצץ ומילא את הבית שלכם במים, או עם ביוב שעלה על גדותיו והזרים מי ביוב מזוהמים שמריחים רע, הכי חשוב זה להזמין שירותי ביובית בבני ציון ואנחנו נגיע בתוך זמן קצר.

מהירות התגובה היא קריטית כאן – ניתן "להציל" לא רק ציוד שעלול להינזק מהמים שממשיכים לזרום, אלא גם להציל חיים ממש ולמנוע נזקים תברואתיים וסכנות לחי ולצומח.

אנחנו מגיעים עם הביובית המתאימה עד למקום הקריאה ושואבים את ההצפה במהירות, עד לייבוש מלא של המתחם.

 

ביובית קטנה – מתי צריך אותה?

לפעמים תקלות כמו הצפה מתרחשות באזורים שהביובית הרגילה לא יכולה להגיע אליהם, למשל מקלטים, מרתפים וחניונים שממוקמים מתחת לקרקע. הביובית הנמוכה והקטנה שלנו יכולה להיכנס לכל אותם מתחמים עם תקרה נמוכה – ולהגיע עד לפתח הביוב שבו צריך לעשות את הפעולות הרלוונטיות.

ביובית נמוכה מתאימה לכל עבודות הביוב ואנחנו שולחים אותה בהתאם למיקום הבעיה במערכת הביוב, על מנת להעניק לכם את השירות הכי יעיל ואיכותי שיש.

 

ביובית נמוכה לחניונים בבני ציון

 

פתיחת סתימות ביוב בבני ציון

אחת מהתקלות שנחשבות לנפוצות במיוחד, היא סתימה בצנרת הביוב. זה קורה בדרך כלל בגלל סיבה אחת או יותר מבין השלוש הבאות, שאנו מביאים כאן לדוגמה:

#1 השלכת פסולת לביוב במקום לפח – אם זה לאסלה, לכיור או לאמבטיה. לכלוכים כמו שאריות בישול, שמנים ומוצרי היגיינה חייבים להיזרק אל פח האשפה בלבד.

#2 צמיחת שורשים במעמקי הצנרת – שורשים של עצים יכולים לחדור אל סדקים בצנרת או דרך פתחי הביוב – ולגדול דווקא שם. התפתחות השורשים לא רק שסותמת את הביוב אלא גם עלולה לסדוק ולשבור את הצינורות עצמם.

#3 סתימה בגלל פסולת טבעית שנכנסה לביוב – בוץ, ענפים קטנים, אבנים ועלים יכולים להתעופף ברוח בעונה הגשומה והסוערת של השנה ולחסום פתחי ביוב שחשופים לאוויר.

אנחנו מגיעים עם הביובית שלנו וכל הציוד המתאים, לרבות דיזה קוצצת שיכולה להסיר שורשים שצמחו בתוך הביוב' משחררים את הסתימה ומאפשרים למים לזרום בחופשיות.

 

התקנת משאבה טבולה והיתרונות שלה במערכת הביוב הביתית

בבתים שיש להם קומת מרתף, אחת מהסכנות היא היתקעות ואיטיות של זרימת הביוב מהחלק התחתון של הבית כלפי מעלה. מי הביוב, למעשה, צריכים לזרום בניגוד לכוח המשיכה ולכן צריך להתקין משאבה טבולה, שממוקמת בתוך מאגר מים, כדי לעזור לביוב לזרום בצורה תקינה.

אנחנו מציעים שירותי התקנת משאבה טבולה בבני ציון לרבות כל שירותי הביובית הנלווים כגון תחזוקת משאבות קיימות והחלפות ישנות בעת הצורך.

 

מתי החלפת צנרת ביוב בבני ציון היא הפתרון הנכון

שירותי ביובית בבני ציון כוללים את כל הטיפולים ופעולות התחזוקה שהביוב שלכם צריך. במרבית המקרים אנחנו יודעים לתת מענה לתקלות בתשתית ובצינורות – ויכולים להציע תיקונים ושיקום צנרת גם במקרים מורכבים של נזקים חמורים לקווי הביוב.

עם זאת, במידה שהצנרת כבר בלויה וישנה מאוד, נוכל להחליף אותה בחדשה ובכך לאפשר לכם עוד שנים רבות בלי לדאוג מבעיות ביוב.

עוד על החלפה או התקנה של צנרת ביוב.

 

התקנה ושאיבה של בור שומן – לאילו עסקים זה מתאים?

סיבה שכיחה מאוד לחסימות בביוב היא חדירה של חומרים שומניים ופסולת נוזלית לתוך קווי הביוב. יש בכך שתי סכנות עיקריות:

#1 סתימת הביוב – חומרים שנצמדים לדפנות הצנרת חוסמים באופן חלקי את זרימת מי השופכין, מצב שיכול ללכת ולהחמיר ככל שעוד פסולת נוזלית נדבקת לצנרת, עד לחסימה מלאה שיכולה לגרום להצפת ביוב.

#2 נזקים לצנרת – במקרים של נוזלים שמכילים כימיקלים מסוכנים, ייתכן מצב שהנוזלים עצמם יהרסו את הצנרת, יגרמו לחלודה ולהרס שלה ובסופו של דבר לנזילות.

אנחנו בביובית בזול מתקינים מפרידי שומן בעסקים הנדרשים לכך על פי החוק, כגון מסעדות, מוסכים, מפעלים יצרניים ועוד. מפריד השומן מונע את כניסתם של החומרים המסוכנים הללו לתוך הצנרת.

באמצעות ביובית בבני ציון אנחנו שואבים בורות שומן על בסיס קבוע וכן בורות ספיגה, כדי לאפשר את השימוש החוזר בהם ולמנוע סתימות והצפות.

 

שאיבת ביוב בבני ציון

 

צילום קווי ביוב בבני ציון לאיתור תקלות בעומק הצנרת

שירותי צילום צנרת באמצעות רובוט או סיב אופטי המחובר למצלמה, מאפשרים לנו לאתר תקלות שממוקמות בעומק הצנרת, עד 50 מטר, לרבות תקלות קלות וקטנות יחסית כמו סדקים, חסימות שרק החלו להיווצר ועוד.

בין אם הקריאה לשירותי הביובית שלנו היא בבית פרטי או בבית עסק, בעזרת צילום קווי ביוב נוכל להבין לעומק את מקור התקלה ולהציע טיפול מקיף ויסודי, בהתאם לממצאים בשטח.

 

היתרונות של שטיפת קווי ביוב בבני ציון באופן קבוע

שיטה מצוינת נוספת למניעת תקלות בביוב, היא הקפדה על ניקוי ביוב אחת לתקופה. הזרמת מים בלחץ גבוה משמשת אותנו, בדרך כלל, לשחרור סתימות בביוב, אך שירות קבוע של שטיפת צנרת יכול למנוע לא מעט ממקרי החירום שבגללם תצטרכו שירותי ביובית בבני ציון.

 

מדוע כדאי לטפל במהירות בבעיות ביוב?

לא מעט אנשים מתמהמהים יתר על המידה עם תיקון של בעיות ביוב. יש לא מעט בעיתיות בכל מה שקשור לנושא של המתנה מרובה בתיקון התקלה. מוטב להזמין ביובית בבני ציון 24 שעות ביממה מהר ככל האפשר. מדוע זה עשוי להיות הפרמטר שמשנה את תמונת המצב?

  • לרוב מערכת הביוב מחוברת בצורה כזאת או אחרת למבנה שבו אתם נמצאים. אי תיקון התקלה עלול להביא אתכם למצב שבו המבנה עצמו עלול להיהרס.
  • חיכיתם יותר מידיי עם תיקון הבעיה? במצב כזה אתם תמצאו את עצמכם משלמים ביוקר. התקלה הפשוטה עלולה להפוך לבעיה רצינית שיהיה קשה לפתור אותה.
  • כאשר אתם תזמינו אותנו מהר ככל האפשר, ניתן יהיה למנוע זיהום סביבתי רציני שעלול להגיע כתוצאה מהבעיות השונות במערכת הביוב.

 

למה איתנו?

מחפשים חברת ביובית בבני ציון מעכשיו לעכשיו? אנו הכתובת עבורכם. החברה שלנו מספקת שירות מקצועי עם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. אנו עושים כל מאמץ על מנת שכל לקוח יהיה מרוצה מהשירות שאותו הוא מקבל.

אנו מספקים ביובית בבני ציון מחיר נמוך יחסית, בין החברות המספקות את המחירים הכי זולים בארץ. אז למה אתם מחכים? זה הזמן שלכם לפנות אלינו בהקדם!

צריכים לשאוב ביוב או הצפה? לפתוח סתימה או לשטוף קו? אין שום סיבה שתיקחו סיכונים ותזמינו חברות לא מנוסות. אנו כאן כדי להפוך את כל הפרוצדורה להכי פשוטה שיש. הגיע הזמן שתפתרו את בעיות הביוב במהירות, כך שהן לא יחזרו על עצמן בעתיד. מה אתם צריכים לעשות? רק להתקשר אלינו!

 

נותנים שירות גם ביישובים הסמוכים: שירותי ביובית בבצרה, שאיבת ביוב בכפר סבא, ביובית רעננה

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך