אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בקרית אונו

ביובית בקרית אונו

אילו שירותי ביובית בקרית אונו אנחנו מציעים, איך אנחנו שואבים הצפה, מהן השיטות לאיתור נזילה, למה חשוב לשחרר סתימה בביוב במהירות ושאלות נוספות ייענו מיד.

חושבים שיש לכם נזילה בבית כבר הרבה זמן ולא יודעים מאיפה היא מגיעה? מתמודדים עם הצפות בכל כמה שבועות ומעוניינים לפתור את הבעיה אחת ולתמיד? בשביל זה אנחנו כאן! נשמח להיענות לקריאתכם ולהגיע תוך זמן קצר עד אליכם, לכל עבודת ביוב שיהיה בה צורך!

 

ביובית בקרית אונו

 

שירותי ביובית בקרית אונו בכל השכונות

✔️ קיראון

✔️ פסגת אונו

✔️ עבר הירדן

✔️ גני אילן

✔️ שער הקריה

✔️ רימון

ובכל יתר האזורים בעיר ובסביבתה!

 

שירותי ביוב בקרית אונו מסביב לשעון

הזמינות הגבוהה שאנחנו מציעים לכל עבודות הביוב בעיר ובסביבתה, תעזור לכם לחזור לשגרה במהירות – בזכות הטיפול היעיל, היסודי והמקצועי שאנחנו נעניק לביוב שלכם תוך זמן קצר.

לא תמיד תוכלו לצפות מראש את התקלה, במיוחד אם מדובר בבעיה בביוב שהלכה והחמירה "בשקט בשקט" מבלי שהיו לה תופעות לוואי ששמתם אליהן לב.

אילו תופעות צריכות לגרום לכם לחשוד שייתכן והביוב שלכם סובל מבעיה כלשהיא? הנה שלוש דוגמאות נפוצות במיוחד:

#1 ריח רע – אי אפשר לטעות בריח של ביוב והוא מאוד לא נעים. המשמעות של ריח כזה היא, כמעט תמיד, שישנה חסימה איפהשהוא בתוך הצנרת.

#2 ירידה איטית של מים לפתחי הביוב – במקלחת, באמבטיה, בכיורים, באסלה ובכל מקום שבו יש מים שאמורים לרדת במהירות אבל יורדים פתאום לאט.

#3 רטיבות בקירות או ברצפה – נזילה לא תמיד מתרחשת בבת אחת ופעמים רבות היא איטית וכמעט שלא חשים בה, אך חשוב כמובן לטפל במצב כדי למנוע החמרה ונזקים אפשריים לצנרת.

אנחנו זמינים עבורכם שישה ימים בשבוע מסביב לשעון, כשהמשמעות היא שגם אם יש לכם הצפת מים פתאומית בבית, ביוב שעלה על גדותיו או כל בעיה אחרת – נוכל להגיע עד אליכם תוך 40 דקות ולתת מענה.

 

שאיבת ביוב בקרית אונו

שאיבות באמצעות ביובית, בין אם צריך לשאוב הצפה של מים או הצפת מי שופכין, נעשות בצורה הבטיחותית ביותר שיש ומבלי שתוכן שנשאב ידלוף החוצה.

לביוביות שלנו יש יתרונות רבים, ביניהם:

#1 עמידות של הצינורות והמיכלית – מה שמונע דליפות ומאפשר אחסון בטיחותי של נוזלי ביוב שנשאבו ללא סכנה תברואתית, כולל העברה לאתרי הטמנה לפי דרישות החוק.

#2 מכשור משוכלל וחדשני – לרבות צילום צנרת עם מצלמה ייעודית, כפי שנסביר בהמשך, כדי להשלים את פעולת השאיבה ולהעניק לכם שירות מלא למניעת חזרה של בעיות ביוב.

#3 עוצמת שאיבה – הביובית יכולה לבצע "יניקה" של נוזלים בעוצמה רבה, מה שמאפשר לנו לייבש הצפות במינימום זמן. במקביל הביובית יכולה גם להזרים מים החוצה בלחץ גבוה, כדי לשחרר סתימות ביוב, שהן הגורם העיקרי להיווצרות הצפות.

 

צילום ביוב בקרית אונו

 

שאיבת הצפות בעיר קרית אונו

בזכות היכולת של הביובית לשאוב במהרה נוזלים בכמות גדולה, תהליך שאיבה של הצפת ביוב או מים מסתיים במהירות ואז אנחנו יכולים לפנות לשלב הבא – איתור הגורם להצפה.

הצפת ביוב מתרחשת בדרך כלל בגלל סתימה בצנרת, שיכולה להיווצר בגלל אחד או יותר מהגורמים השכיחים הבאים:

#1 השלכת פסולת לביוב – במקום לפח. הצטברות של אשפה שהושלכה לאסלה או לכיור, לכלוך ואפילו פסולת נוזלים כמו שמנים, עלולה להצטבר בתוך צינורות הביוב ולחסום אותם.

#2 צמיחת שורשים בצנרת – מצב נפוץ הרבה יותר ממה שחושבים! שורשים של עצים שמתפתחים בתוך הביוב, עלולים לגרום לנזקים חמורים לצינורות, עד כדי כך שרק החלפת צנרת ביוב היא הפתרון.

#3 חדירת פסולת טבעית לצנרת ולמרזבים – הצטברות של לכלוך כמו חול ואדמה, ענפים קטנים ואבנים בתוך קווי ביוב, מרזבים וצינורות חוסמת אותם ומונעת זרימה תקינה. פתיחת מרזבים, לדוגמה, היא אחד מהשירותים שאנחנו מציעים שעוזרים למניעת הצפות, בזכות היכולת של מי הגשמים לזרום כראוי ומניעת הצטברות של מים על גגות הבתים.

את ההצפה של המים על הגג, מי השופכין שעלו מהביוב או הצפות מכל סוג, הביובית מסוגלת לשאוב בצורה אפקטיבית ובכך לצמצם למינימום את הנזקים האפשריים של הצפה, לרכוש או לנפש, לכן חשוב להזמין את שירותי הביובית שלנו כמה שיותר מהר!

 

ניקוי מרזב בקרית אונו

 

שאיבת בור שומן או ספיגה

מלבד שאיבות ביוב במצבי חירום, אנו מציעים גם שירות של שאיבה וריקון בורות שומן וספיגה, בעסקים המחויבים להתקין מפרידי שומנים ובמקומות שאינם מחוברים לתשתית צינורות ביוב אלא לבור ספיגה.

השאיבה והניקוי של בורות ביוב מכל הסוגים, מאפשרת להשתמש בהם שוב ושוב – כאשר הפסולת שנשאבה מועברת לאתרים מורשים לצורך הטמנה.

גם במקרים של תקלות או סתימות בבור שומן, או הצטברות של פסולת שחוסמת את בור הספיגה, אנחנו יכולים כמובן לעזור ולשחרר את הסתימה כדי לאפשר לבורות הללו לפעול בצורה תקינה.

 

בסרטון ניתן לראות שאיבה של בור שומן והמצב לפני ואחרי העבודה:

 

פתיחת סתימות ביוב

סתימה של צינור ביוב יכולה להוביל לנזקים חמורים במערכת הביוב, אבל לא פשוט כל כך לאתר אותה – פעמים רבות תגלו שיש לכם חסימה בקווים, רק בגלל שתהיה לכם הצפה פתאומית!

לאחר שנשאב את ההצפה, נוכל לבדוק לעומק את מערכת הביוב שלכם. אחת מהדרכים לעשות זאת היא באמצעות צילום קווי ביוב בקריית אונו, פעולה שמאפשרת את תיעוד צנרת הביוב מבפנים ואיתור בעיות כמו סדקים, שדרכם עלולה להיווצר נזילה, או לחילופין סתימות שיכולות לגרום ל"עלייה" של הביוב ולהצפה מסוכנת.

איך אנחנו משחררים סתימות בצנרת הביוב? בשני שלבים עיקריים:

#1 בשלב הראשון שואבים את תוכן הביוב – עוצמת השאיבה משחררת בצורה יעילה את הצנרת ו"מושכת" ממנה פסולת רבה שחסמה אותה.

#2 בשלב השני מזרימים מים בלחץ גבוה – העוצמה של המים מנתקת את כל הפסולת שעוד נותרה דבוקה לדפנות הצנרת ומנקה את הקווים.

צנרת נקייה מאפשרת למי השופכין לזרום כמו שצריך, בלי עצירות, בלי האטה וללא "עלייה למעלה" שמייצרת ריח לא נעים ובסופו של דבר אפילו הצפה.

שירות קבוע של שטיפת קווי ביוב בקריית אונו, אחת למספר חודשים, מאפשר לצנרת להתנקות ומונע החמרה של חסימות ביוב קיימות והיווצרות של סתימות חדשות.

 

ביובית קטנה – כך מטפלים בבעיות ביוב בחניונים ומקלטים

חלק גדול מקריאות השירות שלנו הן לצורך טיפול בבעיות ביוב כמו הצפות או נזילות במקומות שהגישה אליהם בעייתית מאוד עבור הביובית הרגילה שלנו, שנמצאת על גבי משאית.

ביובית נמוכה לחניונים ומקומות עם תקרה נמוכה היא הדרך הטובה ביותר לתת מענה במצב כזה, בזכות היכולת שלה להגיע ממש קרוב לפתח הביוב.

לביובית הקטנה יש את כל האמצעים הדרושים כדי להעניק שירות מלא ולכן אתם יכולים להיות רגועים – כל נזק לצנרת וכל בעיית ביוב שהיא, תטופל באופן המיטבי ועם כל המכשור המתאים.

 

מחיר ביובית בקרית אונו

ביובית בקרית אונו לפי סוג השירות מחיר ממוצע
מחיר ביובית נמוכה לחניונים החל מ- 750 ₪
עלות שחרור סתימות בצנרת הביוב החל מ- 650 ₪
עלות ניקוי מרזב החל מ- 550 ₪
כמה עולה לשאוב הצפות בקרית אונו? החל מ- 820 ₪
מחיר צילום ביוב עם מצלמה וסיב אופטי או רובוט זעיר החל מ- 850 ₪
עלות שאיבת בור מפריד שומנים החל מ- 630 ₪

 

כל עבודות הביוב עם קבלן מורשה בקרית אונו

ככל שתקדימו להזמין את השירותים שלנו, כך נוכל לטפל מהר יותר בבעיה – ואתם תוכלו לחזור לשגרה, עם מערכת ביוב תקינה וללא חשש מתקלות שיפתיעו אתכם.

אנו מתחייבים להגיע עד אליכם תוך 40 דקות ולהציע מעטפת מלאה של שירותי ביובית איכותיים שיבוצעו על ידי אנשי המקצוע שלנו בביובית בזול, במחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד!

 

 

אזורים נוספים: 

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך