אזורי שירות
עמוד הבית שאיבת בור ספיגה

שאיבת בור ספיגה

זקוקים לשירות של שאיבת בור ספיגה? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את המכשור המתקדם ביותר ונוכל לספק לכם את השירות המקצועי ביותר.

מה זה בור ספיגה?

בור הספיגה הוא המקום שאליו מגיעים מי השופכין ממש לפני שהם נספגים בקרקע ותפקידו לאגור אותם ולמנוע מהם לחלחל אל תוך האדמה. לבור הספיגה מחובר בור נוסף שנקרא בור רקב, שהתפקיד שלו הוא לאגור את הפסולת הכבדה שמבים הללו, כמו השומן ומוצקים נוספים.

למה בור ספיגה שלא מטופל מהווה סכנה?

בור ספיגה סתום שלא מטופל מהווה סכנה מכיוון שהמים המצטברים בו הם מי שפכים שעלולים לזהם את האדמה במידה ולא שואבים אותם בזמן.

אל תשכחו, מדובר במי השפכים של הבניין שלכם, מדובר במי ביוב רעילים שיכולים לגרום נזק ולחלחל גם במקרים מסוימים גם למי השתייה.

שירותי ביובית – לא רק שאיבת ביוב

איך מתבצע תהליך שאיבת בור ספיגה?

את בור הספיגה נהוג לשאוב על מנת שהשומנים והמוצקים עליהם דיברנו בתחילת המאמר לא יחלחלו באדמה ויזהמו אותה.

את בור הספיגה שואבים באמצעות ביובית, שהיא משאית בעלת מערכת צינורות מיוחדת שיודעים לבצע שאיבה בעוצמה גבוהה.

את בור הספיגה יש לאבו אחת לתקופה, אך מכיוון שלכל בור כזה יש את הקיבולת שלו ומכיל כמות מים שונה, התכיפות עשויה להשתנות. בעל הביובית מחדיר לבור הספיגה את צינור השאיבה ומתחיל לשאוב אותם אל תוך המיכל הגדול שנמצא על גב המשאית.

חשוב לציין – בתום העבודה, בעל הביובית חייב לפנות את השפכים לאתר ייעודי ומורשה לטיפול בשפכים כחוק. לכן, ודאו שבתום העבודה בעל הביובית אכן שולח לכם אישור שמוכיח לכם שהוא פינה את השפכים לאתר כזה.

איך מבצעים טיפול שוטף בבור ספיגה?

על מנת למנוע תקלות בבור הספיגה, יש לבצע מספר פעולות מנע שוטפות. תחילה, מומלץ מאד שלא לשפוך לתוך הבור פסולת קשה לבור, על מנת שלא תיווצר סתימה. בנוסף, כפי שכבר ציינו, מומלץ מאד לשאוב את הבור הזה אחת לתקופה על מנת שהמים המזהמים הללו לא חלחלו לאדמה.

מחיר שאיבת בור ספיגה

עלות שאיבת בור ספיגה בגינה היא החל מ- 600 ש"ח והיא כוללת תשלום לאתרי השפכים אליהם יש לפנות את מי הביוב כמתחייב בחוק.

עלות העבודה עשויה להשתנות בהתאם לעומק הבור וכמות מי הביוב של בור הספיגה שלכם, כך שלרוב לבעל המקצוע יהיה קשה לתמחר את העבודה מראש.

ללא כל קשר לסוג בור הספיגה והקיבולת שלו, עלות העבודה עשויה להשתנות גם בהתאם לשעת הקריאה, שכן אם תצטרכו שאיבת בור ספיגה בשבת השירות יעלה יותר.

איך מזמינים את השירות?

במידה ואתם זקוקים לשירות של שאיבת בור ספיגה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר לטלפון שמספרו 072-3308189 ואנחנו נגיע אליכם תוך 20 דקות. רוצים להתייעץ איתנו לפני שאתם מזמינים אותנו? אין שום בעיה, תמיד תוכלו להיכנס לדף צור קשר באתר ולשלוח לנו את הפרטים שלכם, אנחנו כבר נחזור אליכם עם תשובות לכל השאלות.

למה אצלנו?

במידה ובור הספיגה שלכם מלא, אסור לכם להתמהמה על מנת שמי הביוב לא יחלחלו לאדמה ויזהמו אותה. בתוך כך, אנחנו מתחייבים לספק לכם את המענה המהיר ביותר ונגיע אליכם תוך 20 דקות מרגע הקריאה שלכם, על מנת לשאוב את בור הספיגה. חשוב לנו לציין, שהעבודה מתבצעת על ידי מומחים לשאיבת בור ספיגה עם המכשור החכם והמתקדם ביותר, כך שאתם יכולים להיות לגמרי רגועים.

זקוקים לשירותי שאיבת בור ספיגה? אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר כבר עכשיו ואנחנו מגיעים תוך 40 דק' בלבד.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

    icon
    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך