אזורי שירות
עמוד הבית ביובית ביפו

ביובית ביפו

גרים ביפו וזקוקים לשירותי ביובית? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מתמחים במתן שירותי ביובית ביפו, בהגעה תוך 40 דק' בלבד עם המכשור המתקדם ביותר ובמחירים הזולים ביותר.

 

ביובית ביפו

 

שירותי ביובית ביפו

אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים בתחום הביובית לתושבי יפו, כך שלא משנה באמת איזו תקלה יש לכם, לנו יש את האפשרות לספק לכם את המענה המקצועי ביותר. השירותים אותם הם מציעים: שירותי ביובית כולל ביוביות נמוכה לחניונים, פתיחת סתימות ביוב והסרת שורשים מקווי ביוב ביפו.

בתחום פתיחת סתימות ביוב ביפו, אנחנו מבצעים שטיפה וניקוי קווי ביוב, מרזבים או כל סוג אחר של צנרת הקשורה לביוב. בנוסף, אנחנו מתמחים גם בתחום של צילום קווי ביוב, מה שמאפשר לנו לאתר במדויק את הגורם לתקלה ואת המיקום שלו.

מבחינת שירותי שאיבות, אנחנו מספקים שירות של שאיבת בור שמן, שאיבות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות ועוד. כפי שכבר שמתם לב, אנחנו מכסים את כל השירותים בתחום, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים שאנחנו נספק לכם את המענה המקצועי ביותר לתקלה שלכם.

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים רבים

בניגוד לסתימה מקומית בבית, ההתנהלות עם תקלות בביוב מצריכות התייחסות כמה שיותר מהירה, על מנת למנוע ככל שניתן את הסיכוי לנזקים לסביבה ולבית. במקרים בהם יש חדירת שורשים לצנרת הביוב שלכם, הצנרת שלכם יכולה להיפגע באופן משמעותי, מה שיגרום לנזילות מסיביות.

במצב כזה, מי הביוב יחפשו את המקום הנמוך ביותר ויחלחלו היישר אל תוך הקרקע, מה שעלול לגרום לזיהום סביבתי לא קטן ולנזקים חמורים. במקרים של סתימה בביוב הגורמת להצפה בבית שלכם, המים יכולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לתכולה שלכם, במיוחד למכשירי החשמל בבית או לרהיטי העץ היקרים שלכם.

לכן, בכל מצב בו אתם מזהים איזה שהוא תסמין שמצביע על תקלה בביוב שלכם, פשוט הזמינו כמה שיותר מהר שירותי ביובית ביפו 24 שעות ביממה על מנת להימנע מנזקים.

 

מה עושים כשיש סתימה בביוב?

סתימות בצנרת יכולות להיות פשוטות וקלות לשחרור, אך באותה מידה להיות מורכבות במיוחד, כאלה שרק מכשור מקצועי יוכל לשחרר.

אם נראה לכם שהמים בכיור יורדים לאט או שאתם מזהים סימנים לסתימה בביוב, מומלץ לנסות לשחרר את החסימה עם פומפה ולראות אם זה עוזר, אבל בדרך כלל הבעיה הזו לא תיפתר באמת –

ואתם רק תדחו את הקץ וזה לא יחזיק להרבה זמן.

במקרה שגיליתם או שאתם חושדים שיש סתימה במערכת הביוב שלכם, הזמינו מייד שירותי ביובית מקצועיים. כך ניתן יהיה לשחרר את הסתימה ולטפל בכל בעיית ביוב, אם תתגלה כזאת, תוך כדי שאנשי המקצוע נמצאים כבר אצלכם.

 

שחרור סתימה בביוב ביפו

 

צילום ביוב ביפו

שירותי צילום קווי ביוב הם האמצעי הטוב ביותר לאיתור תקלות ביוב "נסתרות" ולמציאת הגורם האמיתי לבעיות שונות.

באמצעות הכנסת מצלמה זעירה לתוך הצנרת, ניתן לתעד את המצב שלה מבפנים ולגלות האם יש בה נזקים כמו שברים או חלודה, שישפיעו על תקינות הזרימה של הביוב.

לאחר קבלת התיעוד, אנשי המקצוע שלנו יחליטו איזה טיפול יהיה הכי יעיל ומתאים עבור המערכת – יבצעו את עבודות הביוב המתאימות ויאפשרו לכם לחזור לשגרה תוך זמן קצר.

 

מתי צריך לשטוף את קווי הביוב?

שטיפה של צנרת הביוב נעשית באמצעות הזרמת מים בכמות גדולה ובעוצמה רבה, מה שניתן לעשות אך ורק בעזרת הביובית.

השירות הזה נדרש בשני מקרים:

#1 מצבי חירום – לצורך פתיחה של סתימות, בגלל שעוצמת זרם המים יכולה לשחרר כל פסולת שנדבקה לצנרת ופותחת אותה לגמרי.

#2 ניקוי ביוב קבוע – ניתן להזמין את השירות בכל תקופה מסוימת, כדי לנקות את הצנרת מבפנים ולמנוע מראש חסימות ביוב, או לעצור את אלו שהתחילו להיווצר.

 

שאיבת מפריד שומנים במסעדה, בית קפה או מפעל

בעסקים שהחוק מחייב אותם בהתקנת בור שומן, חשוב לשאוב את הבור כשהוא מתמלא, אחרת הוא יכול לעלות על גדותיו והשומנים שהצטברו בתוכו ייכנסו למערכת הביוב.

זה יכול להיות מסוכן מאוד לצנרת הביוב גם בגלל שהיא עלולה להיסתם, אבל גם כי חומרים מסוימים שמפריד השומנים לוכד בתוכו ויש בהם כימיקלים, יכולים להיכנס לביוב ולהזיק לצנרת עצמה עד למצב שהיא תחליד או תיאכל.

שאיבת מפריד שומנים עם ביובית מונעת את הסכנה הזו ומאפשרת את המשך הפעילות בכל אותם עסקים, מבלי לחשוש לבעיות ביוב ותוך פינוי השפכים בסיום השאיבה לאתרים המורשים.

 

ביובית נמוכה ביפו לשאיבה בחניונים

חניונים תת קרקעיים וכמוהם גם מקומות נמוכים אחרים כמו מרתפים של בתים, מחסנים שנמצאים מתחת לקרקע ומקלטים, הם אזורים שהביובית הרגילה לא יכולה להגיע אליהם אלא רק לחנות רחוק.

בדיוק בשביל זה יש לנו את הביובית הקטנה והנמוכה, שמסוגלת להגיע עד לפתח הביוב – גם במתחמים שהתקרה בהם נמוכה.

על גבי הביובית הזו יש את כל הציוד הדרוש, הפעולה שלה עוצמתית בדיוק כמו "אחותה הגדולה" לכן היא יכולה לבצע את כל עבודות הביוב הנדרשות במקסימום יעילות ומהירות.

 

שאיבת הצפות ביפו

ישנם שני סוגים של הצפות – הצפת מים והצפת ביוב, שתיהן עלולות להיות מסוכנות מאוד וחשוב לשאוב אותן כמה שיותר מהר!

באמצעות הביובית אנחנו יכולים לשאוב כל סוג של הצפה במינימום של זמן ולאחר מכן לבדוק מהו הגורם לכך שההצפה קרתה, למשל כשביוב מציף את הסביבה זה לרוב קורה בגלל סתימה בצנרת.

במקרה כזה, לאחר השאיבה של מי השופכין שיצאו מפתח הביוב והציפו את הסביבה, נשחרר את הסתימה באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך הפתח, מה שיאפשר לביוב לזרום בחופשיות.

ככל שהמים יישאבו מהר, כך יקטן הסיכוי לנזקים לציוד, לסכנה תברואתית ולסכנת טביעה במקומות שבהם ההצפה מתרכזת במקום סגור, כמו פיר של מעלית בבניין או במקלט.

 

שאיבת הצפה עם ביובית ביפו

 

החלפת צנרת ביוב

אם הבעיות בביוב חוזרות שוב ושוב, כדאי לעשות בדיקה מעמיקה של מצב הצנרת. במקרים מסוימים אנחנו מגלים שבבניינים ישנים צינורות הביוב כבר בלויים לגמרי, מה שאומר שלא ניתן לתקן אותם.

הדרך היחידה להשיב לפעולה את מערכת הביוב במקומות כאלה, היא החלפה של הצנרת או של החלק ההרוס שבה.

את הפעולה הזאת אנחנו משתדלים לעשות ללא הרס, כדי לאפשר לכם להמשיך לנהל את השגרה שלכם כרגיל ובתום התהליך ליהנות מתשתית ביוב שהיא חדשה ותקינה לחלוטין.

 

מחיר ביובית ביפו – כמה זה עולה?

עלות שירותי הביובית שלנו בעיר יפו יכולה להשתנות בהתאם לעבודות הביוב שיתבצעו בפועל, כשלכל שירות יש את התמחור שלו.

חשוב להבין כי רק כשנגיע לשטח ונבדוק אילו בעיות ביוב קיימות, כולל נזקים למערכת שמתגלים בעקבות צילום צנרת במידה שצריך לעשות את זה, נוכל לתת הצעת מחיר אטרקטיבית שתכלול את הטיפול כולו.

בטבלה הבאה ריכזנו את המחירים של שירותי הביובית המבוקשים ביותר באיזור יפו והסביבה:

ביובית ביפו לפי סוג השירות מחיר ממוצע
מחיר שאיבת מים עם ביובית החל מ- 550 ₪
עלות שאיבת הצפות בעיר יפו החל מ- 820 ₪
מחיר ביובית קטנה ונמוכה החל מ- 850 ₪
עלות הסרת שורשים בצנרת הביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבת בור מפריד שומנים החל מ- 630 ₪
מחיר שאיבת בור ספיגה החל מ- 550 ₪
עלות צילום קווי ביוב – עם מצלמה או רובוט החל מ- 850 ₪
מחיר התקנה של משאבת ביוב טבולה החל מ- 1800 ₪
עלות פינוי שפכים בעיר יפו החל מ- 550 ₪

 

למה איתנו?

תחילה חשוב לנו לציין שאנחנו זמינים עבורכם בכל זמן שתפנו אלינו. ביובית ביפו מחיר – אנחנו מתחייבים בפניכם שאנחנו נבצע עבורכם את העבודה במחירים הזולים ביותר בישראל, כך שאין לכם ממש מה להתלבט.

צוות בעלי המקצוע שלנו הוא צוות מיומן בעל ניסיון רב בתחום, כך שאנחנו מבטיחים לכם שאליכם הביתה יגיעו בעלי מקצוע שהם לא פחות ממקצוענים בתחום. חשוב לנו לציין – אצלנו העבודה מתבצעת תחת תו תקן בלבד, בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות, כך שאתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.

זקוקים לשירותי ביובית תוך 40 דקות בלבד? אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר כבר עכשיו.

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך