אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בכפר שמריהו

ביובית בכפר שמריהו

שירותי ביובית בכפר שמריהו הן עניין שבשגרה לבעלי בתים פרטיים רבים.

גרים בכפר שמריהו ומתמודדים שוב ושוב עם בעיות בביוב? אתם לא צריכים לחשוש יותר מהצפה, סתימה בצנרת או כל תקלה אחרת.

אנחנו בביובית בזול מציעים שירותי ביובית בכפר שמריהו והסביבה, 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע! איך אנחנו שואבים הצפות, משחררים סתימות בביוב ומתי צריך לצלם את הצנרת – על כל השאלות הללו ואחרות נענה מיד.

 

ביובית בכפר שמריהו

 

שאיבת הצפות בכפר שמריהו

הצפה היא בעיית ביוב מסוכנת מאוד, משתי סיבות עיקריות:

#1 הצפה של נוזלים בכמות גדולה – בין אם אלו מים או מי שופכין, גורמת לרטיבות ולהרס של ציוד ויכולה לגרום אפילו לטביעה, כאשר המים מצטברים בחדר סגור שנמצאים בו אנשים.

#2 הצפת ביוב שמכיל מזהמים רבים – מי הביוב מלאים במיליוני חיידקים והם מסוכנים מאוד, גם לבני האדם, גם לבעלי החיים ואפילו לצמחיה.

אנחנו שואבים הצפות עם ביובית במהירות וביעילות, בכך אנחנו מאפשרים את הייבוש המלא של המתחם שהוצף במינימום של זמן ומונעים החמרה נוספת של הנזק הפוטנציאלי.

 

פתיחת סתימות ביוב בכפר שמריהו

חסימות בצנרת עלולות לגרום להצפות, בגלל שהן מאטות באופן משמעותי את הזרימה התקינה של מי הביוב בצנרת עד לעצירה מוחלטת שלה.

כשפסולת תקועה בתוך הצנרת, מלבד סכנת ההצפות היא גם מייצרת נזקים ובלאי לצנרת עצמה, במיוחד אם חומרים מסוכנים חודרים לתוך קווי הביוב. צינורות תקולים, בין אם בגלל חלודה, סדקים שנוצרו בהם או סתימות חוזרות שגרמו להיחלשות שלהם, הופכים ללא יעילים ובמידה שהם מגיעים למצב גרוע ממש, רק החלפת צנרת ביוב תוכל לתקן את המצב ולהשיב את הזרימה התקינה של המים.

אנחנו משחררים סתימות בצנרת הביוב בעיקר באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, פעולה שמפרידה כל פסולת שהצטברה מהצינור ומזרימה אותה הלאה.

במצבים שבהם הסתימה נגרמה בגלל צמיחה של שורשי עצים בתוך הצינורות, אנחנו מפעילים את הדיזה הקוצצת של הביובית, שמבצעת כרסום שורשים בביוב בצורה יעילה – ורק אז מזרימים את המים, לשחרור מלא של הקווים.

 

 

שאיבות ביוב בכפר שמריהו

הביובית היא משאית בעלת כוח שאיבה עוצמתי מאוד, לכן היא מסוגלת, למשל, לשאוב הצפות בתוך זמן קצר, לרוקן את הצנרת כדי שיהיה אפשר להכניס את הציוד הדרוש לצורך צילום קווי ביוב וגם כדי לרוקן בורות ביוב מסוגים שונים, ביניהם שוחות ביוב ובורות ספיגה, כפי שנסביר מיד.

דוגמה נוספת לשירות שאנחנו מציעים הכולל שאיבה של בורות, היא ריקון בורות שומן המותקנים בעסקים שונים ומפרידים בין חומרים מסוכנים למי השופכין, כדי למנוע סתימות בצנרת.

 

שוחות ביוב בכפר שמריהו

 

שאיבת בור ספיגה עם קבלן ביוב מורשה

באזורים שאין בהם מערכת ביוב רגילה והם אינם מחוברים לקווי הביוב, ישנם בורות ספיגה שאליהם זורמים מי השופכין.

את הבורות הללו חשוב לרוקן בקביעות! אלו הן התקלות האפשריות שעלולות לקרות, אם לא נשאב בור ספיגה בזמן:

#1 ריח לא נעים – לביוב שלא שאבו אותו בזמן יש ריח שאי אפשר לטעות בו. הריקון של הבור מאפשר את השימוש החוזר בו ובכך מונעת "עמידה" של מי ביוב והפצה של ניחוחות לא נעימים.

#2 הצפות ביוב – בור שלא התרוקן ימשיך לצבור בתוכו עוד ועוד לכלוך ופסולת ביוב, עד למצב שלביוב לא יהיה לאן לזרום והוא פשוט יציף את הסביבה.

רק קבלן ביוב מורשה יכול לבצע פינוי שפכים כחוק, לשאוב בורות ביוב עם ביובית ולשנע את הפסולת שנשאבה אל אתרי ההטמנה.

 

התקנת משאבה טבולה

בכפר שמריהו קיימים בתים פרטיים שמכילים מספר קומות ולעתים גם קומת מרתף. אחת מהבעיות השכיחות במערכות ביוב ביתיות כאלה, היא בעיה בזרימה תקינה של הביוב בין הקומות, בעיקר בין קומת המרתף לקומות שמעליה.

כדי למנוע תקלות של עצירת הזרימה בבתים מהסוג הזה, אנחנו מציעים התקנת משאבה טבולה שלמעשה "עוזרת למי הביוב" לזרום קדימה לאורך הצנרת, למרות הפרשי הגבהים.

במצבים שבכל זאת נגרמות סתימות בצנרת, הצפות באיזור המרתף או בעיות מכל סוג שהגורם שלהן נמצא באזורים שאינם נגישים למשאית הביובית הרגילה, אנחנו מגיעים עם הביובית הנמוכה והקטנה שלנו.

הביובית הזאת מכילה את כל הציוד המתאים לכל עבודות הביוב! היתרון שלה הוא בגובה הרכב עצמו, שמאפשר להתקרב לכל מקום עם תקרה נמוכה, ממש עד פתח הביוב – לאפקטיביות מקסימלית של הטיפול והתיקון הדרוש.

 

שטיפת קווי ביוב בכפר שמריהו

מלבד הפעמים שבהם אנחנו מזרימים מים בלחץ גבוה לצורך שחרור סתימות במצבי חירום, פעולה זו של הזרמת כמות גדולה של מים בבת אחת יעילה גם לצורך ניקוי ביוב על בסיס קבוע.

שטיפה של הקווים היא שירות שמומלץ להזמין אותו אחת לתקופה, כדי לוודא שצינורות הביוב נקיים מחסימות ומהצטברויות של פסולת – ובשביל למנוע תקלות ביוב רבות שעלולות להיווצר בגלל זה.

 

מחירון ביובית בכפר שמריהו

עלות שירותי הביוב שלנו היא הוגנת ומשתלמת במיוחד! תוכלו להתרשם מהמחירון המלא שלנו באתר כדי להבין עד כמה אטרקטיביים המחירים של כל שירותי הביוב שלנו.

בטבלה הבאה ריכזנו את שירותי הביוב המבוקשים ביותר באיזור כפר שמריהו והסביבה ופירטנו את העלויות הממוצעות שלהם:

ביובית בכפר שמריהו לפי סוג השירות מחיר ממוצע
מחיר תיקון שוחת ביוב בבית פרטי החל מ- 375 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה בכפר שמריהו החל מ- 550 ₪
מחיר שאיבת הצפה בכפר שמריהו החל מ- 820 ₪
עלות פתיחת סתימה בצנרת עם מים בלחץ גבוה החל מ- 600 ₪
פתיחת סתימה במרתף עם ביובית קטנה החל מ- 850 ₪
עלות התקנה של משאבה טבולה למערכת הביוב החל מ- 1800 ₪

 

פועלים גם בסביבת כפר שמריהו:

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך