אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בבני ברק

ביובית בבני ברק

שירותי ביובית בבני ברק עם צוות מקצועי – אנחנו זמינים עבורכם מסביב לשעון ומגיעים במהירות למקום הקריאה במקרה הצורך!

אם אתם סובלים מנזילה בבית במשך תקופה ארוכה, ריח רע של ביוב שאתם לא בטוחים מאיפה הוא מגיע או כל תקלת ביוב אחרת, הגיע הזמן למצוא פתרון אמיתי לבעיה ולהזמין ביובית בבני ברק מהמקצוענים שלנו בביובית בזול!

מיד ניתן את התשובות לכל השאלות שעולות לגבי תהליך התיקון של נזקים בצנרת, כמה זמן לוקח לשאוב הצפה, מתי צריך להחליף צינור ושאלות חשובות נוספות.

 

שירותי ביובית בבני ברק

 

שירותי ביובית בבני ברק בכל השכונות:

 • פרדס כץ
 • קרית הרצוג
 • קרית ויז'ניץ
 • אור החיים
 • רמת אלחנן
 • זכרון מאיר
 • גני גד
 • הר שלום
 • רמת אהרון
 • גבעת רוקח
 • נווה אליעזר א'
 • תל גיבורים

 

מחירון ביובית בבני ברק

שירותי הביובית שלנו מגיעים עד אליכם במחירים אטרקטיביים וזמינות מקסימלית – תוכלו להזמין את כל עבודות הביוב שאנו מציעים, שישה ימים בשבוע ומסביב לשעון.

טווח המחירים של הטיפול המלא בבעיות הביוב שלכם, יהיה תלוי בסוג התקלה, במורכבות שלה וכן בתיקונים המשלימים שייתכן שיידרשו.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם ממחיריהם של השירותים המבוקשים ביותר באזור העיר בני ברק וסביבתה:

ביובית בבני ברק לפי סוג השירות מחיר ממוצע
עלות ביובית קטנה לשאיבת הצפה בחניונים החל מ- 750 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב החל מ- 650 ₪
מחיר ניקוי ושטיפה של מרזב בלחץ מים החל מ- 550 ₪
עלות שאיבת הצפה עם ביובית סטנדרטית החל מ- 820 ₪
מחיר צילום קווי ביוב החל מ- 850 ₪
כמה עולה לשאוב בור שומן בעסק בבני ברק? החל מ- 630 ₪

 

שאיבת ביוב בבני ברק עם ביובית

על גבי משאית הביובית נמצאת מיכלית גדולה וצינורות חזקים ועמידים, שמאפשרים את שאיבת תוכן הביוב בצורה בטוחה וללא מגע עם הסביבה. מי הביוב מכילים מיליוני חיידקים ובקטריות, שמסוכנים לבני האדם, לבעלי החיים ולצמחייה.

לשאיבה עם ביובית יש שלושה יתרונות עיקריים:

✔️ יכולת יניקה עוצמתית – עוצמת השאיבה שלה מאפשרת לביובית לייבש הצפות מים או ביוב בתוך זמן קצר, גם כאשר מדובר על כמות אדירה של נוזלים ופסולת.

המשמעות היא שבעיה נפוצה כמו הצפה, המצריכה טיפול מהיר ככל האפשר, אכן נפתרת במינימום של זמן.

✔️ יכולת הזרמת מים בלחץ גבוה – כדי לפתוח סתימות או לשטוף ביוב, כפי שנסביר בהמשך, יש להזרים מים בעוצמה לתוך פתח הביוב, פעולה שרק עם ביובית אפשר לעשות.

בנוסף, השימוש בדיזות השונות מעניק לביובית יכולת לקצוץ או לטחון את הפסולת שנמצאת בצנרת ובכך לשחרר גם את החסימות המורכבות ביותר.

✔️ העברת התוכן שנשאב בבטחה – באמצעות המיכלית העמידה שמאחסנת בתוכה את כל הנוזלים שנשאבו, הביובית יכולה להעביר את התוכן שהיא שאבה, שהוא כאמור מסוכן מאוד מבחינה תברואתית, אל אתרי ההטמנה המורשים.

 

ביובית בעיר בני ברק

 

שאיבת הצפה בבני ברק

כל הצפה של ביוב היא תוצאה של חסימה כלשהיא בתוך הצנרת, לכן חשוב להזמין אנשי מקצוע שיבדקו לעומק את המצב האמיתי של הביוב, יאתרו את הגורם לבעיה ויטפלו ביסודיות בצנרת, כדי שאתם תקבלו מענה מלא ולא תאלצו להתמודד שוב

חשוב להבדיל בין הצפה של מים באזור העיר בני ברק שנובעת מפיצוץ של צינור בדרך כלל, לבין הצפה של הביוב, כיוון שהגורם לתקלות הללו הוא אחר ובהתאם לכך יש למצוא את הפתרונות:

#1 טיפול בהצפת מים – אנחנו נגיע למקום ההצפה ונשאב את המים, כאשר בשלב השני נבדוק האם יש צינור סדוק ומהיכן התחילה הנזילה. לעתים מדובר במכשיר חשמלי שעובד עם מים, כמו מכונת כביסה או מדיח, שהתקלקלו וגרמו להצפה.

#2 שאיבה של הצפת ביוב – לרוב מדובר בסתימה של הצנרת ולכן לאחר שאיבת מי השופכין, נבדוק את הצנרת מבפנים ולעתים נעשה זאת באמצעות צילום קווי ביוב בבני ברק, שיוכל לעזור לנו לאתר את מיקום החסימה ואת מה שיצר אותה. המצלמה תיכנס לתוך הצנרת ותאפשר לאנשי המקצוע לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בנוגע לתיקון הדרוש, בזמן אמת.

בנוסף, יש לזכור שהצפות נגרמות בדרך כלל באופן פתאומי, למשל בעונה הגשומה כשיורדים גשמים רבים בבת אחת ובורות הניקוז ברחוב לא מצליחים לעמוד בעומס, לכן חשוב שלא להמתין אלא להזמין את השירות שלנו כמה שיותר מהר.

הגעת הביובית במהירות למקום ההצפה, היא המפתח לטיפול היעיל בנזקים האפשריים שלה, שיכולים לנוע בין הרס קל של ציוד ועד לסכנת חיים ממש.

 

שחרור סתימות – מה גורם לחסימות בצנרת?

חסימות בתוך קווי הביוב הן עניין נפוץ מאוד, בעיקר בגלל שני הגורמים השכיחים להיווצרות הסתימות מהסוג הזה: שימוש לא נכון בביוב וצמיחה של שורשים בתוך הצנרת.

השלכת אשפה לכיור, לאסלה או לאמבטיה במקום לפח האשפה, אפילו כשמדובר בחומרים נוזליים כמו שמני בישול או חומרי ניקוי, יכולה לגרום לחסימות בצנרת ולהידבקות של החומרים הללו בחלק הפנימי שלה, עד לסתימה מוחלטת.

זוהי בהחלט תופעה שניתן למנוע, באמצעות התנהלות נכונה עם הביוב ועירנות בכל הנוגע למצב הביוב בבית, מהירות ירידת המים בכיור ובאמבטיה למשל וריחות לא נעימים שעולים ואינכם בטוחים מאיפה הם מגיעים.

צמיחת שורשים בתוך הביוב היא תופעה נפוצה גם כן, שגורמת ללא מעט בעיות בקווים וחשוב לטפל בה ביסודיות, כיוון שהתפתחות שורשי עצים מתרחשת בצורה מהירה ועלולה לגרום לסדקים ולנזקים רבים בצנרת.

אנחנו מגיעים עם הביובית שלנו עד לפתח הביוב ופועלים בכל הדרכים הנדרשות כדי לשחרר את הסתימה ולאפשר לביוב לחזור ולזרום בצורה תקינה.

 

שיטות לפתיחת סתימות ביוב בבני ברק

הדרך שבה נטפל בתקלה כמו סתימה בצנרת, תלויה בסיבה שיצרה את החסימה הזאת מלכתחילה:

#1 פסולת שהצטברה בצנרת – נשחרר באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, פעולה שמנתקת את כל מה שנצמד לקווי הביוב ופותח את הצינור לגמרי.

#2 שורשים שצמחו בתוך הביוב – נקצוץ אותם עם הדיזה הייעודית ולאחר מכן נשטוף את הביוב, כדי להזרים את הפסולת הלאה ולאפשר לביוב לעבור בקלות בתוך הקווים.

תקלות מורכבות במיוחד של חסימת צנרת או מקרים של פסולת מוצקה ש"תוקעת" את מעבר הביוב, למשל במקרה של ניקוי מרזב שנתקע בתוכו בטון והתקשה, יצריכו פעולה משולבת בין שאיבה לשטיפה, מה שינקה את הצינור בצורה היסודית והטובה ביותר.

 

שאיבת ביוב בבני ברק

 

מתי צריך להזמין ביובית נמוכה ומהם היתרונות שלה?

שאיבה בחניונים ובחללים תת קרקעיים נדרשת כשההצפה או הסתימה בביוב מתרחשות במקומות הנמוכים הללו, שאינם מאפשרים גישה למשאית הביובית הסטנדרטית.

כאן נכנסת לפעולה הביובית הקטנה, שהיא ביובית שיכולה להיכנס לכל חניון או מקלט ולהתקרב עד לפתח הביוב, מה שמעניק לה את היכולת לתפקד ממש כמו "אחותה הגדולה" ולהעניק שירותי ביוב מלאים לכל דבר, עם נגישות מלאה ויעילות מקסימלית.

 

שטיפת קווי ביוב בבני ברק

ניקוי קבוע של קווי הביוב באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, הוא שירות שעשוי למנוע תקלות ובמקביל לעצור הידרדרות של בעיות ביוב כמו הצטברות פסולת בדפנות הצנרת וחסימות שונות.

לא צריך לחכות עד להיווצרות סתימה כדי להזמין שטיפת ביוב!

אפשר ואף מומלץ להעניק את הטיפול הזה לביוב באופן קבוע, אחת לשנה לדוגמה, ליהנות מביוב תקין ללא חסימות וגם לחסוך הרבה מאוד כסף על תיקונים כמו טיפול בסתימות או הצפות, שלא יהיה בהם צורך.

 

 

ביובית בעיר בני ברק עם חברה מקצועית

ישנם מצבים מסוימים שבהחלט תוכלו להתמודד איתם לבד בבית – ואין ספק שהפומפה היא אביזר שכדאי לקנות, אבל מרבית תקלות הביוב ה"קטנות", מתגלות בסופו של דבר כמורכבות במיוחד וכשהביוב עולה וגורם להצפה באופן פתאומי, שום פומפה לא תעזור וכאן אנחנו בביובית בזול נכנסים לתמונה.

שירותי ביובית של קבלן ביוב מורשה, מעניקים לכם מעטפת שלמה של טיפול במערכת הביוב ולא רק טיפול נקודתי בתקלה.

אנחנו זמינים עבורכם לכל עבודות הביוב, כולל תקלות דחופות שצריכות טיפול מעכשיו לעכשיו – נשמח לסייע לכם לחזור לשגרה ולקבל שירות מקצועי ואדיב במחירים הוגנים ומשתלמים.

 

 

אזורי שירות קרובים:

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך