אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בסביון

ביובית בסביון

הצוותים שלנו זמינים עבורכם לשירותי ביובית בסביון והסביבה. מגיעים לכל כתובת ביישוב לפתיחת סתימות ביוב, החלפת צנרת, שטיפת קו, שאיבת הצפה או כל שירות אחר עבורו נדרשת ביובית בסביון במחירים מעולים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף.

 

ביובית בסביון

 

שירותי ביובית בסביון

חברתנו מספק מגוון רחב של שירותים בתחום הביובית, בין השאר ביובית נמוכה לחניונים למקומות צרים ונמוכים. בנוסף אנחנו מספקים שירותי שאיבות, שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות, צילום ותיקון צנרת ביוב ופתיחת סתימות ביוב בסביון.

בנוסף, אנחנו מספקים שירות של שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים, צילום קווי ביוב והסרת שורשים מקווי ביוב בסביון. כפי שאתם רואים, אין תקלה שאנחנו לא יודעים לתקן ולכן כשאתם מזמינים בעל מקצוע מאיתנו אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שנבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

מתי צריך לשאוב ביוב?

שאיבה של הביוב היא פעולה נדרשת במסגרת מגוון שירותי ביוב, ביניהם:

#1 שחרור סתימות – כשיש חסימה בצנרת, קודם כל שואבים את הביוב ורק לאחר מכן מזרימים פנימה מים בלחץ גבוה לשחרור מלא של הסתימה, כפי שנסביר בהמשך.

#2 ייבוש הצפות – כשהביוב עולה על גדותיו ומציף את הסביבה, יש לשאוב עם הביובית את מי השופכין כדי למנוע נזקים.

#3 ריקון בורות ביוב – בין אם זה בור ספיגה, בור שומן או כל סוג אחר של בור ביוב, שאיבה עוצמתית נדרשת כדי לרוקן אותו ולאפשר את השימוש החוזר בו.

 

שאיבת הצפות בסביון

בין אם זו הצפה של מים או של ביוב, אפשר לשאוב הצפה בצורה יעילה ומהירה אך ורק באמצעות ביובית.

אנחנו בביובית בזול שואבים הצפות מכל הסוגים במהירות רבה, בזכות עוצמת השאיבה של הביוביות שלנו, שמאחסנות את כל התוכן שנשאב בתוך המיכליות שעל גבי הביובית.

לאחר שאיבת ההצפה, ניתן לטפל בגורמים שגרמו לה – כשלרוב מדובר בחסימה בצנרת אם זו הצפת מי שופכין, או במקרה של הצפת מים – צינור שבור, מרזב חסום או סיבות אחרות, שלעתים נגלה רק לאחר צילום של הצנרת.

החומרים שנשאבים ומועברים למיכלית הביובית, עוברים לתחנות מיון ולעתים ניתן להשתמש בחלק מהנוזלים לשימוש חוזר כמו השקיה בחקלאות. שפכים שאי אפשר להשתמש בהם שוב, יועברו להטמנה באתרים מורשים.

 

שאיבת הצפה עם ביובית בסביון

 

פתיחת סתימות ביוב בסביון

סתימה בצנרת היא אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בתחום הביוב – כשמרבית המקרים ניתנים למניעה, אם אנשים היו משליכים את האשפה שלהם לפח ולא לאסלה או לכיורים בבית.

אנחנו מטפלים בכל מקרה של חסימת צנרת בהתאם לצורך, כשהשיטה היעילה ביותר לשחרור סתימות היא הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך פתח הביוב, לניתוק של כל הפסולת שהצטברה בדפנות ולפתיחת הצנרת למעבר חופשי של מי שופכין.

במקרים שבהם החסימה נוצרת שלא בגלל הצטברות של פסולת, נציע טיפול מקצועי ויסודי לשחרור הסתימה ולחזרה לשגרה.

 

מתי צריך לחתוך שורשים בסביון?

צמיחה של שורשים בתוך צנרת הביוב בבית פרטי בסביון היא דוגמה לגורם לחסימה בביוב, שדווקא לא תלוי באדם. כאשר פתחי ביוב ממוקמים בקרבת עצים גדולים שיש להם שורשים ארוכים ועבים, זה רק עניין של זמן עד שהשורש "ימצא" את הביוב וינסה להיכנס לתוכו כדי לינוק מים ולהמשיך לגדול.

התפתחות של שורשים בצינורות יכולה לגרום לשברים של ממש ולהרס, לכן חשוב לאתר את התקלה כמה שיותר מוקדם – ולהסיר את השורש למניעת המשך הצמיחה שלו בתוך הקווים.

 

צילום ביוב – יתרונות הפעולה

במעמקי הצנרת ייתכן שישנם מקומות שבהם החלה להיווצר סתימה והצטברה פסולת, וכן אזורים שבהם הצינורות אינם במצב טוב והם סדוקים ושוברים.

לא ניתן לראות את התקלות הללו בהסתכלות רגילה אל תוך פתח הביוב – ניתן לאתר אותן רק כשמכניסים מצלמה לתוך הצנרת.

היתרון העיקרי של צילום קווי ביוב הוא ביכולת של אנשי המקצוע להבין איפה בדיוק ישנה תקלה, או כמה תקלות, לאורך הקווים – בזכות העובדה שהמצלמה יכולה להיכנס עד לעומק 50 מטרים.

בהתאם לממצאים, ניתן להחליט על פעולות מתאימות ולבצע עבודות ביוב לשיקום הצנרת.

 

החלפת קו ביוב בבית פרטי בסביון

בבתי קרקע מערכת הביוב היא מורכבת במיוחד, בגלל שהיא כוללת גם את צינורות הביוב של החצר, שוחות ביוב ולעתים גם משאבה טבולה אם בבית יש מרתף.

במקרים שבהם קווי הביוב בבית כבר ישנים מאוד וכל תיקון שנעשה בהם לא מחזיק מעמד, אפשר להחליף את החלק הבלוי, כשבדרך כלל ניתן לעשות זאת ללא הרס ובמינימום של אי נוחות לדיירי הבית.

אנחנו בביובית בזול מתחייבים למצות את כל הדרכים האפשריות לתיקון הצנרת הקיימת, אך מציעים שירות של החלפת צנרת בעת הצורך, שנעשית בצורה המקצועית והטובה ביותר!

 

שטיפת קווי ביוב בסביון

ניקוי ביוב אחת לתקופה, הוא שירות חיוני במיוחד – שיכול למנוע את מרבית תקלות הביוב.

הניקוי הזה נעשה על ידי הזרמה של מים בלחץ עוצמתי במיוחד ובכמות גדולה, ממש כמו במקרים של שחרור סתימות בצנרת.

כשאנחנו מבצעים את הפעולה הזו על בסיס קבוע ומבלי "להמתין" שתתגלה תקלה בביוב, אנחנו יכולים למנוע הצטברות של פסולת בחלק הפנימי של הצנרת ובכך למנוע חסימות מורכבות בתוכה.

שטיפת קווים היא גם פעולה שמסיימת תהליכים אחרים, למשל במקרה של הסרת שורשים בביוב, כשרוצים לסלק את השורשים שנקצצו לאורך הקווים ומזרימים לתוך הצינור מים בלחץ גבוה, כדי לשחרר אותם קדימה ולאפשר למי השופכין לזרום בצורה תקינה.

 

טיפול מהיר בבעיה מונע נזקים חמורים

לפני הכל חשוב לנו לפתוח בשורה התחתונה – ככל שתתמהמהו עם התיקון של התקלה בביוב, כך הנזק הסביבתי והנזק לבית שלכם עלול להיות גדול יותר. במידה ויש לכם נזילה בצנרת הביוב, מי הביוב המזוהמים עלולים לחלחל אל האדמה ולגרום לנזקים משמעותיים ביותר. במקרים בהם יש סתימות מורכבות בצנרת, מי הביוב עלולים להציף את הבית שלכם ולגרום לנזקים לא פשוטים בכלל.

במקרה של הצפה, הנזק לבית שלכם יכול להיות חמור ואתם עלולים להיכנס להוצאות כספיות גדולות על מנת לתקן אותו. מי הביוב עלולים לחלחל מתחת לריצוף, לגרום לרטיבות ולהכניס אתכם לתיקונים מורכבים מאד. בנוסף, המים הללו יכולים לגרום נזק לקירות ולהתנפחות של הטיח, כך שמומלץ מאד להזמין שירות ביובית כמה שיותר מהר.

 

שאיבת ביוב בסביון

 

מחיר ביובית בסביון

אנחנו בביובית בזול מציעים מחירים אטרקטיביים לכל שירותי הביובית – ומעניקים למערכת הביוב טיפול יסודי, מקצועי, מהיר ואיכותי.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהעלויות של שירותי הביוב המבוקשים ביותר באיזור סביון והסביבה.

שימו לב שהמחיר הסופי של העבודה יכול להיות גבוה יותר, בהתאם לממצאים בשטח ולכלל הפעולות שנצטרך לבצע כדי לתקן את הביוב שלכם:

ביובית ביפו לפי סוג השירות מחיר ממוצע
עלות שאיבה וריקון של בור ספיגה החל מ- 550 ₪
מחיר צילום של צנרת הביוב – עם סיב אופטי או רובוט זעיר החל מ- 850 ₪
עלות ביובית נמוכה החל מ- 850 ₪
עלות חיתוך וניקוי שורשים שצמחו בצנרת הביוב החל מ- 800 ₪
מחיר שאיבה של בור שומן בעסקים בסביון החל מ- 630 ₪
עלות שאיבת מים עם ביובית החל מ- 550 ₪
מחיר שאיבת הצפה של הביוב החל מ- 820 ₪
מחיר התקנת משאבת ביוב טבולה החל מ- 1800 ₪
עלות פתיחת סתימות ביוב בסביון והסביבה החל מ- 550 ₪

 

למה איתנו?

אנחנו זמינים עבורכם באופן מידי על מנת לספק לכם את המענה המקצועי ביותר ועל מנת שהנזק הסביבתי יהיה קטן ביותר, גם אם תצטרכו ביובית בסביון באמצע הלילה.

אנחנו מתמחים בכל סוגי השירות בתחום הביובית, כך שאתם יכולים להיות רגועים שנגיע אליכם, נאתר את התקלה באמצעות המכשור המתקדם שלנו ונתקן את צנרת הביוב שלכם ללא הרס.

את העבודה אנחנו מקפידים לבצע תחת  תקן בלבד – בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות. בעלי המקצוע שלנו הם בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר כיום בשוק, כך שכשאתם מזמינים מאיתנו בעל מקצוע אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שאתם נמצאים בידיים טובות.

ביובית בסביון מחיר – כמובן שאת השירות שלנו אנחנו מתחייבים להציע לכם במחירים הזולים ביותר בישראל, כך שגם מבחינת המחיר אתם יכולים להיות רגועים. חשוב לנו שלא תתבלבלו, אצלנו המחיר הזול לא בא על חשבון האיכות ובעזרת בעלי המקצוע המעולים שלנו ובשילוב עם המכשור המתקדם שברשותנו אנחנו נגיע לתוצאות המיוחלות במהירות.

מחפשים שירות של ביובית בסביון 24 שעות ביממה? טלפון אחד אלינו ואנחנו בדרך אליכם!

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך