אזורי שירות
עמוד הבית ביובית נמוכה

ביובית נמוכה

051-284-60-20

יש לכם הצפה בחניון ואתם לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, צוות המומחים שלנו מתמחה בטיפול בביובית נמוכה במקצועיות ובמחירים הטובים ביותר!

מה היא ביובית נמוכה?

לפני שנסביר מה ההבדל בין ביובית רגילה לנמוכה, נסביר תחילה מה התפקיד של הביובית בכל הקשור לתקלות בבית. הביובית היא משאית מיוחדת עליה מותקנת מערכת צינורות ומיכל קיבול גדול, שתפקידה לשאוב מים בעוצמה גבוהה.

מדובר במשאיתת גדולה שמתאימה במיוחד במקרים בהם התקלה נמצאת מחוץ לבית בגישה נוחה, כמו קווי הביוב הראשיים של הבניין. במקרים בהם יש צורך לבצע שימוש בביובית במקומות נמוכים שהגישה אליהם קשה מאד, כמו חניונים למשל, יש צורך להשתמש בביובית נמוכה.

מה ההבדל בין ביובית נמוכה לביובית רגילה?

בניגוד למשאית הגדולה שנקראת ביובית, בחניונים ובמקומות נמוכים תצטרכו להזמין שירות של ביובית נמוכה. מדובר למעשה ברכב שכולל גם הוא מיכל קיבול למים, משאבת מים וכמובן צינור לשטיפת צנרת בלחץ מים.

בניגוד לביובית הרגילה, מדובר ברכה קטן יותר, מה שאומר שהוא נגיש יותר ומתאים לעבודה במקומות נמוכים כמו חניונים, מקלטים ועוד.

מתי נעשה שימוש בביובית נמוכה?

ממש כמו בבית שלנו, גם מקומות ציבוריים ונמוכים כמו חניונים תת קרקעיים, מקלטים ומרתפים, סובלים מתקלות כאלה ואחרות במערכת הביוב, מה שגורם לעיתים להצפות של מים. במצב כזה, יש צורך לבצע שימוש בביובית הנמוכה, שתצליח להגיע למקומות הנמוכים הללו ולשאוב את המים שהצטברו.

למרות מידותיו הקטנות של הרכב, הוא מסוגל לבצע שאיבה בעוצמה גבוהה במיוחד ומהווה מחליף ראוי לביובית הרגילה. כך שאם יש לכם הצפת מים בחניון, אתם יכולים להיות יותר מרגועים שהביובית הנמוכה תעשה את העבודה כמו שצריך.

איך מזמינים את השירות ומתי נגיע אליכם?

במידה ויש לכם הצפת מים בחניון או שיש לכם סתימה במערכת הביוב, כל מה שאתם צריכיםלעשות זה להתקשר לטלפון שלנו ואנחנו כבר נגיע אליכם עם הביובית הנמוכה. אנחנו יודעים שלקוחות לא תמיד מבינים בשירות הזה ואיך הוא עובד, לכן תמיד תוכלו לשלוח לנו הודעה באמצעות דף צור קשר באתר שלנו, אנחנו כבר נחזור אליכם עם כל הפרטים.

ברור לנו שתקלה במערכת הביוב במקומות נמוכים יכולה לגרום להצפות קשות שעלולות לסכן את העוברים והשבים, לכן מדובר בתקלת חירום של ממש. אנחנו מתחייבים להגיע אליכם כמה שיותר מהר, על מנת לספק לכם את המענה המקצועי והמהיר ביותר, ממש תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו.

כמה זה יעלה לכם?

עלות הזמנת ביובית נמוכה היא החל מ- 840 ש"ח, 10% זול יותר מהמתחרים שלנו, כך שגם בזה אתם יכולים להיות רגועים. חשוב לציין – לא תמיד נוכל לתמחר לכם את העבודה מראש, מכיוון שהיא עשויה להתשנות בהתאם למורכבות העבודה, כמות המים שהצטברו בחניון ועוד.

לכן, המחיר שהצגנו פה מתייחס לעבודה סטנדרטית ונפוצה, אך קחו בחשבון שיכולים להיות שינויים בשטח כתוצאה מאלמנטים כאלה ואחרים.

למה אצלנו?

כפי שציינו, אנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו, על מנת לספק לכם את המענה המהיר ביותר, למזער את הנזק ושאף אחד חלילה לא יפגע. הביובית הנמוכה שלנו היא ביובית משוכללת מאד שיודעת לבצע שאיבת מים בעוצמה כה גבוהה, כך שאנחנו מסוגלים להגיע לתוצאות טובות במהירות ובקלות. בעלי המקצוע שיגיעו אליכם לטפל בתקלה הם לא פחות ממומחים בתחום, כך שאתם יכולים להיות רגועים כשאתם מזמינים מאיתנו את השירות.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן להזמין ביובית נמוכה ולהיפטר מהשפכים!

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לשירות ביובית ייעוץ בוואטסאפ