אזורי שירות
עמוד הבית ביובית נמוכה

ביובית נמוכה

יש לכם הצפה בחניון ואתם לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון, צוות המומחים שלנו מתמחה בעבודות עם ביובית נמוכה במקצועיות ובמחירים הטובים ביותר!

 

ביובית נמוכה

 

 

מה היא ביובית נמוכה?

לפני שנסביר מה ההבדל בין ביובית נמוכה לרגילה, נסביר תחילה מה התפקיד של הביובית בכל הקשור לתקלות בבית.

הביובית היא משאית מיוחדת עליה מותקנת מערכת צינורות ומיכל קיבול גדול, שתפקידה לשאוב מים בעוצמה גבוהה.

מדובר במשאית גדולה שמתאימה במיוחד במקרים בהם התקלה נמצאת מחוץ לבית בגישה נוחה, כמו קווי הביוב הראשיים של הבניין.

במקרים בהם יש צורך לבצע שימוש בביובית במקומות נמוכים שהגישה אליהם קשה מאד, כמו חניונים למשל, יש צורך להשתמש בביובית נמוכה.

 

מה ההבדל בין ביובית נמוכה לביובית רגילה?

בניגוד למשאית הגדולה שנקראת ביובית, בחניונים ובמקומות נמוכים תצטרכו להזמין שירות של ביובית נמוכה.

מדובר למעשה ברכב שכולל גם הוא מיכל קיבול למים, משאבת מים וכמובן צינור לשטיפת צנרת בלחץ מים.

בניגוד לביובית הרגילה, מדובר ברכה קטן יותר, מה שאומר שהוא נגיש יותר ומתאים לעבודה במקומות נמוכים כמו חניונים, מקלטים ועוד.

 

ביובית נמוכה

 

מתי נעשה שימוש בביובית נמוכה?

ממש כמו בבית שלנו, גם מקומות ציבוריים ונמוכים כמו חניונים תת קרקעיים, מקלטים ומרתפים, סובלים מתקלות כאלה ואחרות במערכת הביוב, מה שגורם לעיתים להצפות של מים.

במצב כזה, יש צורך לבצע שימוש בביובית הנמוכה, שתצליח להגיע למקומות הנמוכים הללו ולשאוב את המים שהצטברו.

למרות מידותיו הקטנות של הרכב, הוא מסוגל לבצע שאיבה בעוצמה גבוהה במיוחד ומהווה מחליף ראוי לביובית הרגילה.

כך שאם יש לכם הצפת מים בחניון, אתם יכולים להיות יותר מרגועים שהביובית הנמוכה תעשה את העבודה כמו שצריך.

 

ביובית נמוכה לחניונים ולמקומות נוספים – איך זה עובד?

היתרונות של ביובית נמוכה הם במימדים שלה, בהשוואה לביובית סטנדרטית. עם זאת, חשוב להדגיש כי העובדה שהיא קומפקטית יחסית, אינה מורידה ולו במעט מיכולות השאיבה שלה.

המשמעות של העניין בפועל, היא שגם ביובית קטנה ונמוכה יכולה להיות אפקטיבית מאוד, כאשר יש צורך בשירותי ביוב מכל סוג, באיזורים שיש אליהם בעיית נגישות, לדוגמה במצבים הבאים:

#1 שאיבה בחניונים תת קרקעיים – בבנייני מגורים רבי קומות או במשרדים שממוקמים בבניינים כאלה, מערכת הביוב מסועפת במיוחד ומשמשת מאות בני אדם באופן יום יומי. כאשר ישנה חסימה בביוב, עניין שכיח יחסית במקומות כאלה, הביוב עלול לעלות על גדותיו דווקא באזור החניון התת קרקעי של הבניין. הצפה בחלל תת קרקעי היא מסוכנת מאוד, הן בגלל הסכנה הבטיחותית לשוהים במקום ולאפשרות של חדירת המים למעלית והן בשל הסכנה למכוניות ולציוד. ביובית נמוכה אידיאלית לשאיבת מים במצב של הצפה בחניון כזה, הגודל שלה מאפשר הגעה ישירות לפתח הביוב התקול, לשאוב את המים ולאחר מכן לפתוח את הסתימה שיצרה את ההצפה.

#2 שאיבת מים ממרתף בין אם קיימת הצפה בקומת מרתף בבית פרטי ובין אם מדובר במרתף של בניין ציבורי, חנות או מפעל, ניתן להשתמש בביובית קטנה ונמוכה על מנת לשאוב את המים העודפים במהירות. שאיבה עוצמתית שמתבצעת על ידי ביובית, מונעת המשך יציאה של מי שופכין החוצה מהביוב ומנטרלת את הסכנה הבטיחותית והתברואתית במהרה. עוד על שאיבה במרתפים.

#3 ריקון בור ספיגה באזורים שבהם אין מערכת של קווי ביוב ונעשה שימוש בבורות ספיגה, ריקון קבוע וניקוי של בור הספיגה הכרחיים להמשך השימוש התקין בו. ביובית נמוכה וגם ניידת, שניתן להביא אל קרבת בור הספיגה, מה שלעתים לא ניתן לעשות עם משאית ביובית, מאפשרת את ביצוע הפעולות הללו בנוחות וביעילות.

 

היתרונות של ביובית קטנה – מגיעה עד לפתח הביוב עצמו!

היכולת להיכנס עם ביובית קטנה אל מקומות נמוכים שאליהם משאית ביובית רגילה לא תצליח להינס, מעניקה לה, כאמור, את היתרון הגדול שלה – והוא הנגישות. מדוע זה חשוב?

חשבו על מצב שבו יש ריכוז מים גדול בחניון תת קרקעי של בניין גבוה, שממוקם בתוך עיר סואנת. קשה עד בלתי אפשרי למצוא מיקום נוח להחנות בו את משאית הביובית, מבלי ליצור פקק תנועה גדול ולעצור את הזרימה של כלי התחבורה בסביבה, במיוחד אם מדובר בשעות העומס.

ביובית נמוכה, שמסוגלת להגיע ממש אל קרבת פתח הביוב עצמו, מונעת את אי הנוחות הזאת, מקלה מאוד על העבודה ומקצרת את זמן השאיבה!

אין צורך לפרוס צינורות ארוכים ולהמתין לזרימת המים עד למיכלית, כי גם המיכלית עצמה קרובה אל פתח הביוב והופכת את פעולת השאיבה לפשוטה, יעילה ומהירה הרבה יותר.

המשמעות היא, שהאופציה של הביובית הנמוכה להגיע עד לנקודה עצמה, במקום "לשאוב מרחוק", הופכת אותה לפתרון האידיאלי לכל בעיות הביוב במקומות נמוכים.

 

איך מזמינים את השירות ומתי נגיע אליכם?

במידה ויש לכם הצפת מים בחניון או שיש לכם סתימה במערכת הביוב, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר לטלפון שלנו ואנחנו כבר נגיע אליכם עם הביובית הנמוכה.

אנחנו יודעים שלקוחות לא תמיד מבינים בשירות הזה ואיך הוא עובד, לכן תמיד תוכלו לשלוח לנו הודעה באמצעות דף צור קשר באתר שלנו, אנחנו כבר נחזור אליכם עם כל הפרטים.

ברור לנו שתקלה במערכת הביוב במקומות נמוכים יכולה לגרום להצפות קשות שעלולות לסכן את העוברים והשבים, לכן מדובר בתקלת חירום של ממש.

אנחנו מתחייבים להגיע אליכם כמה שיותר מהר, על מנת לספק לכם את המענה המקצועי והמהיר ביותר, ממש תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו.

 

מחיר ביובית נמוכה

המחיר של שירותי ביוב, לרבות שירותי ביובית נמוכה וקטנה, עשוי להשתנות בין קריאה לקריאה וזאת בכפוף לשני גורמים עיקריים:

#1 סוג התקלה ומורכבותה – כפי שתוכלו לראות בהמשך, לטיפול בתקלות ביוב שונות ישנם מחירים שונים. במקרים רבים אנו נקראים כדי לטפל בבעיית ביוב מסוימת, אך בשטח מתגלה כי מדובר בתקלה חמורה יותר, או שאנחנו מגלים שישנן תקלות נוספות שחשוב לטפל גם בהן. כיוון שהמטרה שלנו היא להעניק מעטפת שירותים מלאה ולמנוע תקלות משניות, הצעת המחיר הסופית תכלול את כל הטיפולים והתיקונים שנמליץ עליהם.

#2 שעת הקריאה – השירות שלנו זמין מסביב לשעון בימים ראשון עד שישי, כאשר מחוץ לשעות העבודה הרגילות, למשל בלילה, ייתכן שהמחיר יהיה גבוה יותר מהעלות הרגילה של הטיפול.

חשוב להדגיש שברוב המקרים לא ניתן יהיה לתמחר את העבודה מראש, מכיוון שהיא עשויה להשתנות בהתאם למגוון גורמים כפי שכתבנו ונוספים (קושי הגישה למקום ההצפה, כמות המים שהצטברו ועוד).

ולכן, המחיר שהצגנו פה מתייחס לעבודה סטנדרטית ונפוצה, אך קחו בחשבון שיכולים להיות שינויים בשטח כתוצאה מאלמנטים כאלה ואחרים.

הנה כמה דוגמאות למחירים של שירותי ביוב נפוצים, שמתבצעים על ידי ביובית בגובה נמוך:

ביובית נמוכה מחיר לשירות מחירון מומלץ
 מחיר שאיבת ביוב בחניון תת קרקעי עם ביובית נמוכה החל מ – 840 ₪
עלות שאיבת הצפה ממקלט עם ביובית קטנה החל מ- 840
כמה עולה לשאוב מים ממרתף ביתי החל מ – 840 ₪
עלות שאיבה וריקון בור ספיגה עם ביובית בגובה נמוך החל מ – 840 ₪

*המחירים משתנים בהתאם לאופי העבודה הנדרשת. מעוניינים במחירון המלא? לכניסה לחצו כאן > מחירון ביובית.

 

למה אצלנו?

כפי שציינו, אנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו, על מנת לספק לכם את המענה המהיר ביותר, למזער את הנזק ושאף אחד חלילה לא יפגע.

הביובית הנמוכה שלנו היא ביובית משוכללת מאד שיודעת לבצע שאיבת מים בעוצמה כה גבוהה, כך שאנחנו מסוגלים להגיע לתוצאות טובות במהירות ובקלות.

בעלי המקצוע שיגיעו אליכם לטפל בתקלה הם לא פחות ממומחים בתחום, כך שאתם יכולים להיות רגועים כשאתם מזמינים מאיתנו את השירות.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן להזמין ביובית נמוכה ולהיפטר מהשפכים!

 

שירותי ביובית עבור עבודות בניה ותשתיות

מאמרים בנושא
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך