אזורי שירות
עמוד הבית ביובית ביהוד

ביובית ביהוד

זקוקים לשירותי ביובית ביהוד? הגעתם למקום הנכון. הצוותים שלנו זמינים לטיפול בכל בעיית ביוב. ביובית ביהוד לפתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפה, שטיפת קווים בלחץ מים גבוה ועוד.

 

ביובית ביהוד

 

 

בעזרת הטבלה הבאה תוכלו להכיר את עבודות הביוב המבוקשות ביותר ביהוד והסביבה – ואת השיטות והטיפולים השונים שאנחנו מציעים, כדי לפתור את התקלות השונות.

היכרות עם סימנים לתקלות בביוב ועם האפקט שיש להן על שגרת החיים, יאפשרו לכם לזהות בעיות ברגע שהן נוצרות, להזמין את שירותי הביובית שלנו – ואנחנו נגיע תוך זמן קצר כדי לעזור:

 

שירותי ביובית נפוצים ביהוד מתי צריך להזמין את השירות
פתיחת סתימות ביוב כשיש ריח רע של ביוב בבית ולא יודעים מאיפה הוא מגיע; כשהמים בכיורים בבית, במקלחת ובאמבטיה יורדים בצורה איטית מהרגיל, כשהמים באסלה עולים
שאיבת הצפות ביהוד כשיש התפוצצות של צינור מים והם זורמים בכל הבית או הבניין; כשהביוב עולה על גדותיו ומי השופכין יוצאים מפתח הביוב ומציפים את הסביבה; כשמכשיר חשמלי שעובד עם מים כמו מדיח או מכונת כביסה גורמים להצפה
שאיבת ביוב עם ביובית קטנה כשיש הצפה או כל בעיה בביוב הממוקם מתחת לקרקע, למשל בחניונים, מקלטים או מחסנים תת קרקעיים
איתור נזילת מים ביהוד כשחשבון החשמל "קופץ" למחיר שאיננו משקף את העלויות הרגילות, כשמגלים רטיבות או לחות בקירות, כששומעים ברז מטפטף או אסלה שמזרימה מים גם כשהברז שלה סגור לכאורה

 

שירותי ביובית ביהוד

אם יש לכם תקלה בביוב ואתם מחפשים מענה מקצועי שיספק לכם פתרון למגוון רחב של תקלות, הגעתם למקום הנכון.

החברה שלנו מספקת את כל השירותים בתחום תיקון התקלות בביוב החל משאיבת הצפות, פתיחת סתימות ביוב ביהוד ושטיפת קווי ביוב בלחץ מים.

גרים בבית קרקע? יש לכם סתימה שנוצרה כתוצאה מחדירת שורשים לצנרת הביוב? חברתנו מעניקה גם שירות של הסרת שורשים מקווי ביוב ביהוד.

אם יש לכם תקלה בביוב ואתם לא עולים על המקור שלה, אנחנו נשמח להגיע אליכם ולהעניק לכם שירות של צילום קו הביוב שלכם באמצעות המכשור הכי מתקדם כיום בשוק.

אחרי הכל, הבסיס הכי טוב לפתרון התקלה הוא איתור מקצועי שלה ואם תבחרו לחשוף את קו הביוב ולהרים את הקרקע לשווא, אתם פשוט לא תצאו מזה.

 

אזורי פעילות בעיר יהוד:

 • קרית ביאליסטוק
 • נווה מונוסון
 • רסקו
 • קרית הסביונים
 • נווה אפרים
 • נווה עובד
 • אזור התעשיה
 • גדות

מגיעים לכל השכונות והאזורים ביהוד ובסביבתה!

 

מחירון ביובית ביהוד

אם אתם מחפשים מחיר הוגן ביחס לשירות שתקבלו – הגעתם למקום הנכון.

אנחנו מציעים מחירים משתלמים ושירות מקצועי מאוד עם צוות מוכשר ואמין שמביא תוצאות!

 • ביובית רגילה החל מ: 395 ₪
 • שאיבת בור שמן החל מ: 630  ₪
 • שטיפת קו ביוב החל מ: 540 ₪
 • שאיבת ביוב ללא תשלום אגרה החל מ: 540 ₪
 • הסרת שורשים ממערכת הביוב החל מ: 540 – 720 ₪
 • שאיבת בור ספיגה החל מ: 550 ₪
 • פתיחת סתימת ביוב החל מ: 800 ₪
 • צילום קווי ביוב החל מ: 860 – 1750 ₪

מחיר ביובית משתנה בהתאם להיקף הפרויקט, לייעוץ התקשרו 072-3308189.

 

פתיחת סתימות ביוב ביהוד מונוסון

שחרור חסימות בצנרת הביוב היא מהפעולות השכיחות ביותר שאנחנו נדרשים להן באזור יהוד, בעיקר בגלל שהשלכת פסולת לכיור, לאסלה ולפתחי ביוב ביתיים נוספים במקום לאשפה, היא התנהגות נפוצה ושגויה של תושבים רבים – והיא מסוכנת מאוד לתקינות של מערכת הביוב.

פתיחת סתימה בבביוב נעשית באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה עם הביובית, מה שמנתק את הצטברות הפסולת מהצנרת, פותח אותה ומאפשר למי השופכין לחזור ולזרום קדימה.

 

פתיחת סתימות ביהוד

 

צילום ביוב ביהוד

הכנסת מצלמה המחוברת לסיב אופטי דקיק או לרובוט זעיר, מאפשר לאנשי המקצוע לאתר תקלות שונות במערכת הביוב עד לעומק של 50 מטרים.

באמצעות צילום קווי ביוב ביהוד אפשר להשיג שתי מטרות:

#1 למצוא היכן ממוקם הגורם לנזילה או לכל תקלה ביוב אחרת, גם אם זה במעמקי הצנרת – למשל סדק או שבר.

#2 לאתר התחלה או התפתחות של חסימות צנרת ולפעול לשחרור שלהן, באמצעות ניתוק הפסולת מדפנות הצינור ומניעת הצטברות של לכלוך, שעלולה להוביל לסתימה מלאה.

איתור מוקדם של תקלות ופעולה בשטח באמצעות צילום הביוב, מונעת החמרה של נזקים ומאפשרת ביצוע תיקונים חשובים, שמשפרים את תפקוד מערכת הביוב וחוסכים כסף רב לתיקון תקלות שעלולות היו להיווצר.

 

התקנת משאבה טבולה

משאבות טבולות נדרשות במקומות שבהם ישנם הבדלים משמעותיים של גבהים – תפקיד המשאבה הוא לאפשר הזרמה של הביוב מהמקום הנמוך לגבוה ובכך להזרים את מי השופכין הלאה לאורך הקווים.

הצורך לשאוב את הביוב מאזורים תת קרקעיים כאלה, בין אם זה מרתף ביתי, חניון של בניין מגורים גבוה, מחסן או כל חלל או חדר שנמצא לקומת הקרקע, הוא זה שהופך התקנה של משאבה טבולה לפעולה חשובה וחיונית, שבלעדיה הזרימה התקינה של הביוב לא יכולה להתרחש.

 

משאבה טבולה ביהוד

 

שטיפת קווי ביוב ביהוד

אחת מהיכולות של הביובית שהופכת אותה להכרחית בטיפול בבעיות ביוב שונות, היא האפשרות להזרים באמצעותה כמות אדירה של מים בלחץ גבוה – למשל, כפי שהסברנו, לצורך שחרור סתימות.

שטיפה של קווים היא פעולה משלימה, שנעשית בדרך כלל בתום תהליך הטיפול בבעיות ביוב שונות כגון הסרת שורשים מהביוב או שאיבת ביוב.

בנוסף, במקומות מסוימים ובעיקר באזורים שבהם אוכלוסיה צפופה משתמשת באותה מערכת ביוב, ניקוי קבוע של קווי ביוב באמצעות שטיפה בלחץ מים עוצמתי, הוא שירות חשוב בפני עצמו, שיש לבצע אחת לכמה חודשים –

ויכול למנוע הרבה מאוד תקלות בביוב, בעיקר היווצרות של סתימות.

 

ביובית לשאיבה בחניונים ובמקומות נמוכים

במקומות שבהם משאית ביובית סטנדרטית לא יכולה להגיע אל פתח הביוב עצמו, או שיכולה לחנות רק בריחוק בגלל מגבלת גובה – חניונים תת קרקעיים, מרתפים, מקלטים וכדומה, הביובית הקטנה נכנסת לפעולה.

ביובית לחניונים ביהוד או בכל מקום אחר נותנת מענה מלא וניתן לבצע באמצעותה את כל הפעולות השונות, בין אם זה פתיחת סתימות, הסרת שורשים, שטיפת קווים ועוד.

הביובית הקטנה יכולה להגיע קרוב מאוד למקום שבו צריך לבצע את הטיפול, בזכות הקומפקטיות שלה – ולכן היא יעילה מאוד באזורים נמוכים.

 

חברת ביובית בזול – טיפול מהיר בבעיה!

לפני הכל חשוב שתדעו, אם תזניחו את התקלה ולא תתייחסו אליה, הנזקים שיופיעו בעקבותיה לא יאחרו לבוא, ואנחנו מדברים על נזקים לא פשוטים בכלל.

חדירת שורשים לצנרת הביוב הוא אחד מהגורמים הנפוצים ביותר לפיצוצים בצנרת הביוב, שורשים שפשוט חודרים לצנרת הביוב וגורמים לנזקים חמורים ביותר.

אם אתם משליכים לביוב שלכם מגבונים לחים, תחבושות היגייניות, שמן בישול ושאריות של מזון, אך תתפלאו שיהיו לכם הצפות ביוב בבית כתוצאה מהסתימה הקשה.

לכן, אם אתם משהים שיש לכם סתימה חוזרת בבית, או אולי סתימה במספר מוקדים, זה הזמן להדליק נורה אדומה ולהזמין את השירות, גם אם זה אומר שאתם צריכים עכשיו להזמין ביובית ביהוד בשבת.

 

שירות שאיבת ביובית – למה אנחנו?

לחברתנו יש ניסיון רב בכל הקשור לתקלות ביוב, פתיחת סתימות, שאיבת הצפות, שטיפת קווי ביוב וצילום שלהם.

לכן, אתם יכולים להיות רגועים שאנחנו נבצע את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר, על מנת שאתם תוכלו לחזור לישון בשקט בלילה.

לנו יש את המכשור הכי מתקדם כיום בשוק, לרבות מצלמות ביוב מיוחדות ומשוכללות עם סיב אופטי שמסוגלות לאתר את התקלה בקלות ובמהירות.

אנחנו זמינים עבורכם 24/7 ומציעים לכם למעשה שירות של ביובית ביהוד 24 שעות ביממה, כך שלא משנה מתי תזמינו אותנו, אנחנו נגיע אליכם.

לרוב, תקלות בביוב הן תקלות חירום ועל מנת למנוע נזק סביבתי חמור, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו.

ביובית ביהוד מחיר – אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו ניתן לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת שאתם יכולים לקבל כיום בשוק, אתם יכולים להיות רגועים.

אז לא מתמהמהים, מזמינים אותנו דרך מספר הטלפון 072-3308189 ואנחנו בדרך אליכם!

 

מגיעים לשאוב גם לערים הבאות:

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך