אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בלוד

ביובית בלוד

אנחנו מציעים שירותי ביובית בלוד והסביבה ושאיבות ביוב במחירים נוחים. הסטנדרט שלנו: שימוש בציוד מתקדם, הגעה מהירה במקרים דחופים, אחריות ושירות מקצועי.

 

ביובית בלוד

 

שירותי ביובית בלוד

אנחנו מספקים את כל השירותים בתחום הביובית בלוד, כך שאתם יכולים להיות רגועים ושקטים שנפתור לכם את הבעיה.

בין השאר, אנחנו מספקים שירות של צילום וגם תיקון צנרת ביוב, יתרון משמעותי שמאפשר לנו לאתר במדויק את מקור התקלה, את המורכבות שלה ולתקן את התקלה ללא הרס. 

בנוסף, אנחנו מעניקים שירותי ביובית כולל ביוביות נמוכה לחניונים, כך שבמידה ויש לכם הצפת מים בחניון של הבניין, לנו יש את המענה עבורכם.

אנחנו מספקים גם שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות ועוד.

אנחנו עושים כמובן גם שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים, פתיחת סתימות ביוב בלוד והסרת שורשים מקווי ביוב.

 

מגיעים לתת שירות בכל שכונות העיר לוד:

 • גני אביב
 • גני איילון
 • פסגת לוד
 • גני יער
 • נווה נוף
 • רמת אשכול
 • נאות יצחק
 • נווה זית
 • לוד הצעירה
 • גבעת הזיתים
 • רסקו
 • עמידר

 

מחירון ביובית בלוד

אנחנו מספקים שירות מהיר ומגיעים אליכם תוך 40 דקות עם הציוד הנדרש והצוות האמין והמוכשר שלנו.

המחירים שלנו הם המשתלמים ביותר ביחס לעבודה שאנחנו מבצעים, במחירון הבא תמצאו טווח מחירים ממוצע של מחיר שירותי הביובית בישראל, מחיר ממוצע עשרת חברות הביובית הטובות בישראל.

 • ביובית נמוכה החל מ: 755 ₪
 • משאית ביובית רגילה החל מ: 450 ₪
 • שטיפת קו ביוב החל מ: 540 ועד 720 ₪
 • שאיבת ביוב ללא אגרה החל מ: 540 ₪
 • שאיבת בור שמן החל מ: 630 ועד 1400 ₪
 • שאיבת בור ספיגה החל מ: 550 ₪
 • פתיחת סתימת ביוב החל מ: 840 ₪
 • הסרת שורשים ממערכת הביוב החל מ: 540 ועד 720 ₪

מחיר ביובית משתנה בהתאם להקיף העבודה לכן המחיר הסופי ייקבע לאחר התייעצות טלפונית מול המומחים שלנו.

 

צילום קווי ביוב בלוד

צילום ביוב בלוד מעניק לאנשי המקצוע את כל המידע שהם צריכים, כדי לקבל החלטות נכונות בשטח בנוגע לטיפול במערכת הביוב.

הכנסת המצלמה, באמצעות רובוט או סיב אופטי בהתאם לקוטר הצינור, מאפשרת צפייה במה שקורה בצנרת עד לעומק של כ-50 מטרים – כך ניתן לאתר תקלות "נסתרות" כמו סדקים במעמקי קווי הביוב, נזילות, חסימות שהתחילו להיווצר או שורשים שצמחו. היכולת לאתר את הנזקים הללו ולטפל בהם כבר בשלב ההתחלתי שלהם, מונעת החמרה של הבעיות ובסופו של דבר חוסכת הרבה מאוד כסף.

 

 

שאיבת הצפות בלוד

הצפה היא אחת הבעיות הכי נפוצות שיש בכל הקשור לביוב – ולכן שאיבת הצפות ביוב היא שירות מבוקש ביותר, שחייב להתבצע באמצעות ביובית ותוך זמן קצר עד כמה שאפשר, זאת כדי למנוע סכנה תברואתית ובטיחותית וכן כדי למנוע פגיעה בציוד שעלול להירטב.

אנחנו מגיעים אל מקום הקריאה עם הביובית המתאימה, מפעילים את עוצמת השאיבה ומייבשים בתוך זמן קצר את כל המים או הביוב שעלה על גדותיו.

כל הנוזל שנשאב מועבר אל המיכלית שעל גבי הביובית מבלי שיווצר מגע עם הסביבה. בסוף התהליך, הביוב שנשאב מועבר לאתר הטמנה מורשה.

 

אזורים נוספים בסביבה:

 

ביובית נמוכה לחניונים

למקומות שהגישה אליהם בעייתית עבור משאית הביובית הרגילה, למשל מתחמים עם תקרה נמוכה כמו חניונים תת קרקעיים, מקלטים ומרתפים, אנחנו שולחים ביובית קטנה שמסוגלת להגיע בקלות עד לפתח הביוב שצריך לטפל בו.

הביובית הנמוכה יכולה לבצע את כל עבודות הביוב, לרבות שאיבות מכל הסוגים ושחרור חסימות – הצינורות והמיכלית שלה עמידים בדיוק באותה המידה כמו הביובית הסטנדרטית.

הגודל שלה מעניק לה נגישות מקסימלית, מכאן שהיא יעילה ומסוגלת לתת מענה מהיר, יסודי ומקצועי לכל תקלה בביוב.

 

ביובית לחניונים בלוד

 

שאיבת בור שומן

התקנה של מפריד שומנים היא חובה על פי החוק בבתי עסק מסוימים, ביניהם מסעדות, מפעלים יצרנים, מוסכים ועוד.

בור השומן מפריד את החומרים השומניים שנעשה בהם שימוש במסגרת הפעילות העסקית ותהליכי הייצור – ולא מאפשר לו לחדור לביוב ולגרום לחסימה.

אנחנו מציעים שירותי שאיבה וריקון של בורות שומן וכן התקנה של מפרידי שומנים, כדי לאפשר לעסקים לעמוד בחובות שלהם כמו שהחוק דורש – ולאפשר לביוב בבית העסק לעבוד בצורה תקינה וללא חסימות.

 

שטיפת קווי ביוב בלוד

ניקוי הביוב ושטיפתו הוא שירות שמומלץ להזמין באופן קבוע, אחת למספר חודשים או שנה בהתאם לצורך, בעיקר במקומות שבהם העומס על מערכת הביוב הוא גדול. השירות יכול למנוע תקלות ביוב רבות.

שטיפת קווי ביוב בלוד ובכל מקום אחר היא פעולה שמתבצעת גם בחירום, כאשר יש צורך לשחרר סתימות וחסימות בצנרת – התהליך כולל הזרמת מים בלחץ גבוה ועוצמתי לתוך הקווים, עד לניתוק כל הפסולת שנדבקה לדפנות הצנרת ופתיחת הקווים, עד לזרימה תקינה של מי השופכין.

 

החלפת צנרת ביוב

במרבית המקרים שבהם אנו נקראים כדי לטפל בבעיות ביוב שונות, ניתן לתקן את הנזקים בשטח – במיוחד במצב של תקלה קלה יחסית כמו סדק בצינור, חסימה פשוטה וכדומה.

לעומת זאת, במצב שבו הצנרת הרוסה לגמרי, למשל אם חדרו שורשי עצים לתוכה וגרמו ל"פיצוץ" ולשבר שלא ניתן לתקן אותו, או כשיש בלאי ממשי כמו חלודה והתפוררות, ניתן להחליף את הצנרת לחלוטין – ובכך לחדש את תשתית הביוב ולגרום לה לעבוד ולזרום שוב בצורה מצוינת, ללא חסימות או תקלות.

 

התקנת משאבה טבולה

משאבות טבולות נדרשות במקומות שבהם קיימים הפרשים משמעותיים של גבהים בתוך מערכת ביוב אחת, למשל בבתים שיש בהם מרתף – ואז המים נמשכים למטה באופן טבעי ולא יכולים להמשיך למעלה לאורך הצנרת. המשאבה הטבולה "מושכת" את המים באופן יזום ובכך מזרימה את המים או את הביוב הלאה.

שירות התקנה של משאבה טבולה רלוונטי גם בבתים חדשים הנמצאים בתהליכי בנייה וגם במקומות שבהם יש להתקין משאבה כדי להסדיר את הזרימה של מי הביוב.

סוג המשאבה המותקן נקבע בהתאם לצורך – משאבה גובה אפס, משאבה טבולה גורסת ועוד.

 

פתיחת סתימות ביוב בלוד

 

שאיבת ביוב בלוד באחריות מלאה!

לפני הכל חשוב לנו שתדעו, בכל מקרה של תקלת ביוב אתם צריכים לשאוף למענה מקצועי ומהיר ככל שניתן, על מנת למזער את הנזקים הן לסביבה והן לבית שלכם.

במקרים של פיצוצים בצנרת הביוב, מי הביוב הרעילים פשוט חודרים לקרקע ומזהמים אותה, מה שעלול לגרום לנזקים סביבתיים חמורים.

האמינו לנו, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שמי הביוב יציפו את הבית שלכם, ירטיבו את השטיחים ויגרמו נזק בלתי הפיך למכשירי החשמל שלכם.

בנוסף, מי הביוב שמציפים את הבית עלולים לגרום נזק חמור לתשתית הבית, לחלחל מתחת לרצפה ולגרום לרטיבות קפילרית, חוויה לא נעימה במיוחד.

לכן, יש חשיבות מכרעת לכל הקשור בטיפול מהיר של התקלה וככל שתזמינו אותנו מהר, כך תקטינו את הסיכוי לנזקים.

 

למה איתנו?

תחילה חשוב לנו לציין שלא משנה איזה סוג של שירות ביובית תצטרכו, לנו יש זמינות מיידית עבורכם ולו לטובת שמירה על הסביבה ומניעת זיהום סביבתי. בתוך כך, אנחנו מספקים שירות ביובית בלוד 24 שעות ביממה, כולל שירות של ביובית בלוד בשבת.

לנו יש את המכשור הכי מתקדם כיום בשוק ולמעשה חברתנו נחשבת לחבר המקצועית ביותר כיום לתיקון תקלות ביוב בלוד.

לבעלי המקצוע שלנו יש ניסיון רב בתחום ומאחוריהם עומדת רשימה ארוכה של לקוחות שממליצים עליהם, כך שאתם יכולים להיות שקטים.

ביובית בלוד מחיר – אנחנו מציעים את השירותים שלנו במחירים הכי זולים בישראל ואנחנו בטוחים שגם אם תשוו את הצעת המחיר שלנו עם הצעות אחרות, לא תתלבטו יותר מידי.

בנוסף חשוב לנו לציין שאת העבודה תחת תו תקן בלבד, בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות. 

 

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך