אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בקדימה

ביובית בקדימה

גרים בקדימה או באחד המושבים בסביבה? אם אתם זקוקים לשירותי ביובית, יש לכם אל מי לפנות בנידון! אנו חברה המתמחה במתן שירותי ביובית בקדימה או בכל אחד מהמושבים באזור. אנחנו מגיעים לכל כתובת ביישוב במהירות ובזמינות מיידית. הצוות שלנו משתמש בציוד מתקדם, כל זאת על מנת לפתור בעיות פשוטות או מורכבות במהירות הנדרשת.

 

שירותי ביובית בקדימה

 

מחירון ביובית בקדימה

אנחנו מתחייבים למחירים משתלמים במיוחד, לכל שירותי הביובית שלנו! תהליכי התיקון של כל בעיות הביוב נעשים על ידי המקצוענים שלנו בביובית בזול בצורה המקצועית והיסודית ביותר.

העלות הסופית של כל טיפול, תלויה במחירון שירותי הביוב שלנו בהתאם לעלות הספציפית של כל אחד מהשירותים השונים, כמו גם במורכבות התקלה וכלל הפעולות שבוצעו כדי לתקן אותה.

בטבלה הבאה ריכזנו את מחירי השירותים המבוקשים ביותר באזור קדימה וסביבתה:

ביובית בקדימה מחיר לפי סוג שירות מחיר ממוצע לשירות
עלות שאיבת בור ספיגה החל מ- 550 ₪
מחיר ניקוי שוחת ביוב החל מ- 375 ₪
מחיר שאיבת הצפות מים או ביוב החל מ- 820 ₪
מחיר צילום קווי ביוב בקדימה החל מ- 850 ₪
עלות חיתוך והסרת שורשים בביוב החל מ- 850 ₪
התקנת משאבה טבולה בקדימה החל מ- 1800 ₪
פתיחת סתימות ביוב בקדימה החל מ- 650 ₪
שאיבת מפריד שומן החל מ- 650 ₪

 

שירותי ביובית בקדימה בכל השכונות

אנחנו מגיעים לכל רחבי המועצה המקומית קדימה-צורן:

 • קדימה
 • השרון הירוק
 • נאות שלמה
 • רמת אמיר
 • גבעת מנחם בגין
 • עמידר

אל תחכו שהתקלה תחמיר – מומלץ להזמין שירותי ביובית בקדימה עוד היום!

 

שטיפת קווי ביוב בקדימה

אחת התקלות הנפוצות ביותר במערכות ביוב, היא הצטברות של פסולת בתוך הצנרת. במקום לחכות שהתקלה תגיע ותשפיע לרעה על זרימת מי הביוב, עכשיו אתם יכולים להזמין שירות מניעתי וקבוע של ניקוי ביוב.

אנחנו מגיעים עד אליכם ושוטפים את קווי הביוב באמצעות הזרמת כמות גדולה של מים בלחץ גבוה מצינור הביובית. הזרם העוצמתי של המים משחרר כל סתימה ומנתק את הלכלוך מדפנות הצנרת – ובכך מונע חלק ניכר מבעיות הביוב השכיחות.

 

התקנת משאבה טבולה – באילו בתים זה מתאים?

בבתים שבהם יש מרתף או מספר קומות, במיוחד בבתים פרטיים גדולים כמו שיש בקדימה, קיים צורך במשאבות טבולות המותקנות בתשתית הביוב של המבנה.

הכוח של המשאבה דוחף את מי הביוב לאורך הצנרת – ועוזר לה לזרום בחופשיות בכל חלקיה, לרבות החלקים שממוקמים מתחת לקרקע.

 

למה חשוב לשאוב הצפות במהירות?

בין אם זו הצפת מים או ביוב, כמות גדולה של נוזלים עלולה להפוך למסוכנת ולהרוס ציוד שבא במגע עם הרטיבות – כאשר גם סכנת חיים של ממש עלולה להיווצר, אם המים מצטברים בחדר סגור כמו מעלית.

שאיבת הצפה עם ביובית, היא הדרך הטובה ביותר לייבש הצפה במינימום זמן:

#1 לביובית יש כוח שאיבה חזק – גם הצפות נרחבות מאוד, ניתן לשאוב במהירות ולעצור את הנזקים שנגרמים.

#2 אין סכנת דליפות – הצפה של מי שופכין היא סכנה תברואתית! חשוב לשאוב את הביוב, לשנע את הנוזלים והפסולת ולפנות את השפכים לאתרי הטמנה מורשים, בדרך שתמנע כל מגע של התוכן שנשאב עם הסביבה החיצונית.

שאיבת הצפה בתוך זמן קצר יכולה להציל חיים ולמזער משמעותית את הנזקים.

 

שאיבת בורות ספיגה בקדימה

הביובית שואבת את הביוב בצורה הבטיחותית והיעילה ביותר שיש. זוהי הסיבה שגם כאשר יש צורך בשאיבת בורות, הפעולה הזו נעשית על ידי חברת ביובית.

בור הספיגה למעשה מחליף את מערכת הביוב ה"רגילה" אבל חשוב לרוקן אותו בקביעות, ממש כמו שצריך לשאוב בורות שומן בבתי עסק כאשר הם מתמלאים.

הזמנת שירותי שאיבת בורות ביוב מספיק בזמן, מונעת בעיות ביוב רבות ושומרת על המערכת במצב תקין.

 

פתיחת סתימות ביוב בקדימה – רק עם ביובית!

שחרור סתימות היא, ככל הנראה, הפעולה שהביוביות שלנו מבצעות בתדירות הגבוהה ביותר.

פתיחת סתימות ביוב מתבצעת בהזרמה של לחץ מים גבוה לתוך פתח הביוב, ניקוי יסודי של הצנרת ויצירת מעבר נוח וחופשי לזרימת מי השופכין.

שימו לב – מניעה של סתימה היא השיטה הטובה והזולה ביותר! הקפידו על השלכת פסולת לפח והימנעו מזריקת אשפה לפתחי הביוב, מה שגורם לסתימות וחסימות קשות.

 

שאיבת בורות ביוב בקדימה

 

מתי החלפת צנרת היא הפתרון הנכון לבעיות הביוב?

אם התקלות חוזרות שוב ושוב באותה מערכת ביוב, על אף שבוצעו בה תיקונים מקצועיים ויסודיים, ייתכן שהצינורות עצמם ישנים במיוחד והטיפולים יהיו כמו "פלסטר", שיחזיק מעמד מעט מאוד זמן עד לפעם הבאה שבעיות הביוב יחזרו.

אנחנו משקמים ומשפצים מערכות ביוב בשיטות מתקדמות ועם הציוד החדשני ביותר, אבל במקומות מסוימים התיקונים הם לא הדרך המיטבית להתמודד עם חזרה של בעיות ביוב.

במקרים מסוימים, נמליץ על התקנת צנרת ביוב חדשה במקום הישנה – ובכך נעניק עוד שנים רבות של חיים לתשתית הביוב, מה שיאפשר לכם ליהנות מביוב תקין לאורך זמן.

 

שירותי ביובית בקדימה עם "ביובית בזול"

אין שום סיבה שתתחילו לעבור בין חברות שונות המספקות שירותי ביובית בקדימה בשבת או ביום חול. הגיע הזמן שתוכלו לפנות לחברה אחת שתספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

זה מה שתקבלו אם תפנו אלינו, אצלנו מקבלים מגוון רחב של שירותים שונים. אנו עושים כל מאמץ על מנת לגרום ללקוחות שלנו לדעת שהם בידיים הכי טובות שיש. אילו שירותים ניתן לקבל דרך החברה שלנו?

 • שירותי ביובית כולל ביובית נמוכה המיועדת לחניונים.
 • פתיחת סתימות ביוב
 • שטיפות בלחץ מים גבוה: שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.
 • צילום קווי ביוב.
 • הסרת שורשים מקווי ביוב בקדימה.
 • שירותי שאיבות: שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.
 • צילום ותיקון צנרת ביוב.

 

שאיבות ביוב בקדימה

 

צילום קווי ביוב בקדימה לטיפול יסודי בכל התקלות בצנרת

בתום תהליך התיקון ולעתים כפעולה שתתחיל את התהליך, אנחנו מצלמים את מערכת הביוב ובודקים אותה לעומק.

הצילום, שנעשה עם מצלמות זעירות במיוחד שמגיעות עד לעומק של 50 מטר, מאפשר לאנשי המקצוע לאתר נזקים קלים או חמורים לאורך הקווים.

בצורה כזאת, לדוגמה, אפשר לגלות התחלה של צמיחת שורשים בצנרת, סדקים שונים בדפנות הצינור, נזילות וחסימות.

הצילום נותן לנו בזמן אמת מבט מבפנים על כל מה שמתרחש במערכת הביוב ובכך מאפשר לנו להגיע לתקלות מוקדם, לפני שהן הופכות לחמורות ומורכבות – וגם לבחור את הפתרון הנכון שימנע מהן לחזור.

 

טיפול מהיר בבעיות ביוב – מונע נזק רב בעתיד

גיליתם שיש בעיה כזאת או אחרת במערכת הביוב? הבעיה יכולה להיות סתימה, הצפה או כל בעיה אחרת. יש לא מעט סיבות לכך שמוטב להזעיק חברת ביובית בקדימה 24 שעות ביממה במהירות האפשרית. למה אסור לכם לחכות יתר על המידה עם הזמנת החברה? אנו ננסה להציג בפניכם מספר סיבות שאסור לכם לשכוח אותן:

 • קודם כל כאשר אתם מזעיקים את החברה שלנו במהירות – התקלה לא הופכת להיות בלתי הפיכה. יש מקרים שבהם אנו מגיעים כאשר המצב כולו החמיר בגלל התמהמהות יתרה.
 • כאשר מזמינים שירותי ביובית במהירות תוכלו למנוע נזק עתידי למבנה או לאיכות הסביבה. יש לכם את המפתחות בידיים שלכם, רק תדעו להשתמש בהן בתבונה.

 

למה איתנו?

יש לא מעט סיבות שיביאו אתכם למסקנה כי אצלנו תוכלו לקבל את השירות הכי מקצועי שיש. מה אמור לגרום לכם לבחור דווקא בנו?

אצלנו תוכלו להנות משירותי ביובית מחיר אטרקטיבי, מבלי לפגוע באיכות השירות. זמני ההמתנה שלנו הם קצרים במיוחד, ואנו מתחייבים להגיע במהירות. אנו עובדים תחת תו תקן, כך שתדעו כי אין לכם אף מקום לחשש. אנו נהפוך את הבעיה לנחלת העבר, ונאפשר לכם לחזור לשגרת החיים הרגילה.

רוצים להזמין שירותי ביובית בקדימה? אין שום בעיה, הצוות שלנו כבר מחכה במיוחד עבורכם. מה נדרש מכם כדי להזמין את השירות שלנו? האמת היא שלא הרבה, כל מה שנדרש מכם זה להתקשר אלינו. ברגע שתתקשרו אלינו אנו נספק לכם את כל האינפורמציה הנדרשת.

 

שירות גם ביישובים הבאים: כפר סבא, בצרה, רעננה, תל מונד, נתניה

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך