אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בנתניה

ביובית בנתניה

שירותי ביובית בנתניה יכולים להיות אפקטיביים להתמודדות עם בעיות ביוב מכל הסוגים ולהציל אתכם במצבי חירום שונים כמו הצפה פתאומית, סתימה בצנרת ועוד. 

ביובית היא משאית ביוב שתוכלו למצוא עליה את הציוד המתקדם לפתרון בעיות שונות ואנחנו בביובית בזול מגיעים עם הביוביות שלנו עד אליכם, תוך זמן קצר, כדי שתוכלו לשוב לשגרה במהירות!

 

שאיבת ביוב

 

שירותי חברת "ביובית בזול" בנתניה

  • צי רחב של ביוביות!
  • צוות טכנאים מנוסה ✅
  • הגעה מהירה תוך 40 דק' ✅
  • מכשור טכנולוגי מתקדם ✅
  • אמינות, שירותיות, מקצועיות ברמות הכי גבוהות ✅
  • שירותי ביובית יסודיים בנתניה ✅

 

מחירון ביובית בנתניה

מחיר ביובית בנתניה נע בטווח של החל מ – 450 ₪ – 1400 ₪. המחיר משתנה בהתאם לשירות הנדרש.

אין סיבה שתשלמו ביוקר על שירותי ביוב בנתניה, גם אם אתם זקוקים להם בהקדם. בו בזמן חשוב שתבינו כי על מחיר זול לרוב תצטרכו לשלם ביוקר בעתיד הנראה לעין.

ההמלצה שלנו אליכם היא שתחפשו חברה שלוקחת מחירים הגיוניים על העבודה שהיא מבצעת. מחיר הגיוני משמעותו מחיר שנמצא בטווח המחירים של כל שאר החברות.

אז מהו המחיר של ביובית בנתניה? המחיר נקבע בהתאם לעבודה שאותה צריך לבצע, המחירים מתחילים מסכום של 500 עד 800 ש"ח.

*המחירים משתנים בהתאם לכל פרויקט ומושפעים מסדר גודל העבודה, אתם מוזמנים להציץ למחירון ביובית המלא עם מחירי כל השירותים שאנו מספקים.

לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו טבלת מחירים ובה העלויות של שירותי הביובית המבוקשים ביותר באזור נתניה והסביבה:

ביובית בנתניה לפי סוג השירות  מחיר ממוצע
שאיבת ביוב בנתניה – לא כולל אגרת פינוי שפכים החל מ- 540 ₪
ביובית נמוכה מחיר מומלץ לשאיבה בחניון החל מ-840
עלות שאיבת בור שמן 630 – 1400
 מחיר ניקוי שוחת ביוב בנתניה החל מ- 375 ₪
שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-540 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
עלות הסרת שורשים בביוב 540 ₪ – 720 ₪
צילום קווי ביוב מחיר מומלץ 860 ₪ – 1750 ₪

 

שאיבת ביוב בנתניה עם ביובית

חברתנו מציעה מכונות ושיטות ייחודיות המבטיחות 100% שביעות רצון. מגוון רחב של שירותי ביוביות, לרבות פתיחת סתימות ביוב בנתניה, הסרת שורשים מקווי ביוב בנתניה ועוד.

בנוסף, אנחנו מספקים שירותים של שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים, צילום ותיקון צנרת ביוב.

עוד שירותים שאנחנו מציעים בחברת "ביובית בזול" בעיר נתניה:

 

מתי צריך להזמין ביובית בנתניה?

היתרון הגדול של שירותי ביובית מקצועיים לעומת אינסטלטור, הוא היכולת לתת את הטיפול הטוב והיסודי ביותר למערכת הביוב שלכם.

לרוב משאית ביוב מגיעה כאשר מדובר בבעיה חמורה בביוב, או על מטרד שחוזר על עצמו פעם אחר פעם. באמצעות הציוד המתקדם שמותקן על המשאית עצמה יהיה אפשר להשיג את התוצאות הרצויות – לאבחן את הבעיה באופן נקודתי וגם לספק פתרונות מתקדמים שלא היו קיימים בעבר, כך שאם יש לכם ספק או תהייה לגבי חומרת הבעיה מוטב להזמין משאית ביוב בנתניה.

 

שאיבת הצפות בנתניה עם ביובית

מי הביוב מכילים מיליוני בקטריות, חיידקים, מזהמים מסוגים שונים או בקיצור – פסולת. המגע של המים הללו מסוכן לבריאות האדם וגם יכול לפגוע בצמחיה ובבעלי חיים מסוגים שונים.

באמצעות הכוח של הביובית, שמסוגלת לשאוב כמות אדירה של מים, למשל כשביוב עירוני עולה על גדותיו ומציף את הרחוב – ניתן לייבש לחלוטין את המתחם ולהעביר בצורה בטוחה את כל התוכן שנשאב, מהמיכלית של הביובית אל אתרי הטמנה מורשים.

רק לקבלן ביוב מורשה כמונו יש את הרישיון לפנות שפכים – שירות חיוני והוא מתבצע בצורה הטובה ביותר עם ביובית.

 

ביובית קטנה ונמוכה לחניונים ומרתפים

ישנם מקומות שהמשאית הסטנדרטית של הביובית לא מצליחה להיכנס אליהם, בגלל הגובה הנמוך של התקרה.  אלו יכולים להיות חניונים תת קרקעיים של בניינים, מרתפים, מחסנים שממוקמים מתחת לקרקע, מקלטים ועוד.

כדי לבצע כל פעולה הקשורה בביוב במקומות כאלה, אנחנו שולחים את הביובית הקטנה שלנו, שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר בזכות היכולת שלה להתקרב ממש אל פתח הבור עצמו.

כשאתם זקוקים לתיקון או כל שירות שהוא שצריך בשבילו ביובית נמוכה בנתניה, אנחנו מבטיחים לכם שנדע לשלוח את הרכב הספציפי שיתאים למיקום הקריאה.

 

ביובית נמוכה בנתניה

 

אילו בעיות ניתן לפתור באמצעות ביובית?

צריכים לקבל שירותי פתיחת סתימות ביוב נתניה? לא בטוח שהאינסטלטור יצליח לשחרר את הסתימה. הכלים שעומדים לרשותו של האינסטלטור הם כלים פשוטים בהשוואה למשאית הביוב.

במשאית הביוב תוכלו למצוא כלים מתקדמים המאפשרים לשחרר סתימות קשות ומורכבות. זוהי הסיבה שבגללה אנו מציעים להזמין ביובית בנתניה בכל פעם שישנה סתימה חמורה שחוזרת על עצמה.

משאית הביוב תצליח לשחרר את הסתימה בצורה כזאת שהיא גם לא תחזור על עצמה. מעבר לכך יהיה ניתן לפתור בעיות של הצפות ונזילות באמצעותה של הביובית.

כל בעיה שאתם מכירים יכולה לקבל מענה בעזרת משאית ביוב שמגיעה עם הכלים המתאימים. נדגיש כי על כל משאית ביוב תוכלו למצוא כלים אחרים לפתרון בעיות.

 

שטיפת קווי ביוב בנתניה לניקוי הצנרת

לא תמיד צריך לחכות עם הטיפול בבעיות ביוב דחופות, עד שהן הופכות למצב חירום! להפך, במקומות מסוימים עדיף להזמין ניקוי קבוע באמצעות שטיפת קווי הביוב בנתניה ולמנוע מראש החמרה של המצב.

איך זה קורה בעצם? בשלושה שלבים:

#1 אתם מזמינים מאיתנו שירות של שטיפת צנרת – אחת לכמה חודשים, התקשרו אלינו ונגיע עם הביובית המתאימה.

#2 אנחנו מזרימים מים בלחץ גבוה אל תוך פתח הביוב – פעולה שמנקה מבפנים את כל הצנרת ומשחררת כל חסימה, אפילו הכי קטנה שיש.

#3 אתם נהנים מביוב תקין – לא צריכים להתעסק עם סתימות בביוב ועם הצפות פתאומיות. הביוב זורם בצורה טובה בצינורות.

 

איך תדעו איזה משאית ביוב להזמין?

זקוקים לביובית בנתניה? קחו בחשבון כי לרשותכם עומדות חברות רבות שירצו להעניק לכם שירות.  שירות ביוב בנתניה חייבת להינתן על ידי חברה שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות.

מה שתוכלו לעשות זה לבחון את חוות הדעת שקיבלה החברה מהלקוחות שהיא סיפקה להם שירות. מעבר לכך יהיה עליכם לבחון ביובית בנתניה מחיר שמשתנה בין כל חברה על פי שיקול דעתה.

הרי לא תרצו לסבך את עצמכם עם הוצאות כספיות גבוהות שלא תדעו איך להשלים אותן. כדי להוריד את מפלס הלחץ תוכלו לדרוש גם אחריות מקיפה על העבודה שאותה החברה ביצעה.

 

האם חובה להזמין שירותי ביוב בנתניה?

כמובן שלא, חלק גדול מהבעיות יכולות להיפתר על ידי אינסטלטור שמגיע עם ציוד מתקדם. משאית ביוב היא אמצעי יעיל שמטרתו העיקרית היא לפתור בעיות שאותן האינסטלטור לא יכול לפתור.

הרי למרות שקשה לכם לדמיין זאת, היכולות של האינסטלטור יהיו מוגבלות. בעיות מורכבות וסבוכות הוא יתקשה לפתור, בטח אם תרצו להשיג פתרון ארוך טווח.

שירות כמו פתיחת סתימות בנתניה או כל שירות דומה יצריך מכם להזמין משאית ביוב עוצמתית. מתלבטים האם כדי לכם להזמין ביובית או שתוכלו להזמין אינסטלטור בלבד?

מהיום אתם לא צריכים לעשות את הבחירה בעצמכם. צרו איתנו קשר כדי שנוכל להסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים כדי לפתור את המטרד.

האינסטלטורים שלנו יגיעו אליכם יחד עם ביובית באזור נתניה, כאשר השירות יינתן בהתאם לחומרת הבעיה.

 

ביובית בנתניה

 

צילום קווי ביוב בנתניה עם מצלמה וסיב אופטי / רובוט

היכולת שלנו להציע שירותי ביובית בנתניה ולטפל בביוב שלכם על הצד הטוב ביותר, נובעת בין היתר בזכות המידע שאנחנו מקבלים על מצב הביוב בזמן אמת. את המידע הזה, אנשי המקצוע שלנו מקבלים מתיעוד המתקבל על ידי מצלמה המחוברת לסיב אופטי, או על ידי רובוט קטנטן שמוכנס אל תוך הצנרת.

הצילומים הללו שמספרים מהו המצב בקווים, היכן יש חסימות, האם יש סדקים ואיפה הם ממוקמים וכדומה – מאפשרים לנו לבחור בצורה האופטימלית את הפעולות שנדרשות כדי לתקן את הביוב ולפתור תקלות.

הבחירה ברובוט או בסיב אופטי תלויה בקוטר הצינור שאותו מצלמים – כך או כך, בעזרת צילום הקווים אפשר להפיק תמונות איכותיות ביותר, המעניקות לאנשי המקצוע את כל המידע הרלוונטי לעבודה.

 

שאיבת ביוב בנתניה למה איתנו?

5 משאיות ביובית עם צוות מקצועי ומיומן המחכה בכל רגע לקריאתך!

  • הגעה מהירה מרגע השיחה אצלכם ✅
  • צוות מקצועי בעל ידע רחב בתחום ✅
  • ציוד מתקדם ✅

 

נותנים שירות בכל שכונות העיר נתניה

עיר ימים, קרית השרון, אגמים, קרית נורדאו, רמת פולג, נאות גנים, רמת ידין, עין התכלת, נווה איתמר, רמת אפרים, נאות הרצל, נווה עוז, דורה, חפציבה, מכנס, ותיקים, גלי הים, סלע ונוספות.

 

מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו?

 

ערים קרובות בהן זמין השירות:

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך