אזורי שירות
עמוד הבית שטיפת קווי ביוב

שטיפת קווי ביוב

שאלתם את עצמכם מה תוכלו לעשות כדי למנוע צרות במערכת הביוב? אחת מהפעולות הבסיסיות שאמורה למנוע את המטרד הבא תהיה שטיפת קווי ביוב.

עבור רבים מדובר על פעולה שעושים אותה רק כאשר מתעוררת בעיה מסוימת במערכת הביוב. אך למען האמת הבחירה הכי נכונה תהיה לבחור באפשרות הזאת למנוע עוד כאב ראש מכיוון זה.

כמובן שאף אחד לא יכול להבטיח כי כל הבעיות ייפתרו, אך בהחלט מדובר על פעולה שתשפר את המצב.

צוות המומחים של ביובית בזול הכין עבורכן מדריך מקיף שיסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על שטיפה של קווי ביוב. מדובר על בחירה יחסית פשוטה שיכולה להביא איתה שיפור ניכר באיכות החיים.

 

שטיפת קווי ביוב

 

 

מאפייני העבודה פירוט
באילו מצבים צריך לשטוף את הביוב? לאחר חיתוך שורשים בביוב, כחלק מניקוי ביוב קבוע, כשלב בתהליך פתיחת סתימה בביוב ועוד
כמה זמן אורכת הפעולה? חצי שעה בממוצע
איך זה עובד? צינור המחובר לביובית מוכנס לפתח הביוב ואז מוזרמים מים בלחץ גבוה אל תוך הצנרת
כמה זה עולה? החל מ- 500 ₪

 

שטיפת קווי ביוב – למה איתנו?

  • עשרות ביוביות בכל רחבי הארץ!
  • צוות טכנאים מנוסה ✅
  • הגעה מהירה תוך גג 40 דק' ✅
  • הטכנולוגיה החדשה ביותר ✅
  • אמינות, שירותיות, מקצועיות ברמות הכי גבוהות ✅
  • מספקים את השירות היסודי והנקי ביותר ✅

 

שטיפת קווי ביוב

 

מתי נבצע שטיפה של קווי הביוב?

כל עוד מערכת הביוב לא עושה צרות, אין סיבה לשטוף אותה באמצעות ביובית. שטיפת קווי ביוב אמורה להיעשות כאשר אתם חוששים שנוצרת סתימה או בעיה אחרת.

שטיפת צנרת ביוב מסירה את כל הלכלוך שהצטבר לאורך הזמן, כדי שתוכלו לחזור למצב ההתחלתי.

מערכת הביוב הנקייה תהיה כזאת שתאפשר זרימה תקינה וחלקה של מי הביוב. יש כאלה שמבצעים שטיפה יסודית לביוב כצעד מונע שיחסוך להם את המטרד הבא.

אך כמובן שלא מדובר על המלצה גורפת, זה כדאי רק כאשר בעיות הביוב מופיעות פעם אחר פעם.

את שטיפת קווי הביוב יש לבצע במיוחד במקרים יש סתימה בביוב או חשש כל שהוא לחדירת שורשים לצנרת. במידה והסתימה בצנרת הביוב נוצרה כתוצאה מהצטברות פסולת קשה ולא מתכלה, לחץ המים פשוט יזרוק החוצה את הפסול הזו מהצנרת ויפתח את הסתימה.

במקרים בהם הסתימה נגרמה כתוצאה מחדירת שורשים לביוב, בעל הביובית ישטוף את הקו באמצעות לחץ מים גבוה, אך יתכן מאד שהוא יצטרך גם לטפל פיזית בשורשים ולחתוך אותם. במקרים אחרים, יש לבצע ניקוי ביוב כאשר הצנרת ישנה מאד, על מנת להימנע מהתקלות כמו סתימות ונזילות.

 

צפו בצוות שוטף קו ביוב

 

באילו שיטות מתבצע תהליך השטיפה?

שטיפת קווי ביוב מיועדת, קודם כל, לניתוק פסולת שדבוקה לדפנות הצנרת. זו יכולה להיות פסולת מוצקה, פסולת רכה שהפכה למוצקה עם הזמן והצטברויות הכמויות וכן חומרים שומניים שנצמדים לדפנות וגורמים למעבר המים להיות צר מדי.

שטיפת הצנרת מטרתה להגדיל עד למקסימום את היכולת של קווי הביוב להעביר את מי השופכין הלאה, לכן חשוב לעשות את התהליך הזה בדרכים יעילות, שאכן יובילו לניקוי המיטבי של הביוב:

#1 הזרמת מים בלחץ גבוה – ישנה שיטה מובילה אחת לתהליך השטיפה והיא הפעלת לחץ מים סילוני, שהוא עוצמתי מאוד, אל תוך צנרת הביוב. שטיפת קווי ביוב בדרך זו לא עושה נזק מצד אחד, מצד שני היא מסירה לכלוך שהצטבר במשך זמן רב. אין לכלוך או פסולת, גם אם מדובר בהצטברות של חומרים במשך חודשים רבים בתוך הצנרת, שיעמדו בפני לחץ מים חזק כל כך.

במהלך העבודה, בעל הביובית יחדיר לצנרת הביוב צינור מיוחד שתפקידו להזרים מים בלחץ בעוצמה גדולה מאד. לחץ המים הזה למעשה מפורר את כל מה שנמצא בדרכו וגורם לסתימה בצנרת הביוב של הבית שלכם.

בסופו של דבר המטרה של בעל המקצוע היא לנקות את הביוב ולפתוח את הסתימה, לפנות את הפסולת מהצנרת ולהשיב את התפקוד התקין שלה.

אין עוד שיטה אחרת שיהיה ניתן להגיד כי היא יעילה בדיוק באותו האופן. כל שיטה אחרת תספק תוצאה פחות טובה לעומת התוצאה אותה יהיה אפשר להשיג בלחץ מים.

#2 ניקוי ביוב באמצעות מכשור ושאיבה – ישנו מכשור נוסף שמאפשר לנקות את מערכת הביוב או אפילו לשאוב את הלכלוך בה.

על אף שמדובר בשיטה אפקטיבית להוצאת פסולת מתוך קווי הביוב, בהשוואה לשיטה של שטיפה בלחץ מים של מערכת הביוב ניתן יהיה לראות פער מהותי והשאיבה היא לא מספיקה כדי לתת מענה איכותי מספיק, לבעיה של היצרות הצנרות בגלל הצטברות של לכלוך בתוכה.

לא תרצו להגיע למצב שבו הפעולה שאותה עשיתם לא תספק את הסחורה, לכן התהליך האפקטיבי ביותר יהיה לשלב בין שתי השיטות לניקוי הביוב:

ראשית, לשאוב את הביוב ולאחר מכן להזרים לתוכו מים בעוצמה סילונית, שתנתק את כל הפסולת שעוד נותרה בפנים, עד למצב שבו צינורות הביוב נקיים ואין בהם שום חסימה.

 

מחיר שטיפת קווי ביוב וניקוי

הזמנת ביובית היא לא עסק זול, בטח אם אתם רוצים להשיג תוצאה שתהיה אפקטיבית לזמן רב. כדי לבצע שטיפת צנרת ביוב באופן מקצועי תצטרכו להזעיק את האנשים הנכונים.

אז כמה תצטרכו לשלם על מנת לנקות ביסודיות את צנרת הביוב?

המחיר נע בין 500 ש"ח עד 800 ש"ח ברוב המקרים.

גם כאן אם ניקוי הביוב יימשך זמן רב, המחיר הסופי עשוי להיות גבוה מהמחיר המשוערת מבעוד מועד.

כמובן שאיש המקצוע שיבצע את השטיפה יידרש לתת הצעת מחיר מראש. נזכיר כי שטיפת קווי ביוב יכולה לחסוך לכם כסף ברגע שתחסכו את הבעיה הבאה במערכת הביוב.

כל בעיה במערכת הביוב עשויה לגרום לכך שתאלצו להכניס את היד עמוק אל תוך הכיס.

הנה טבלה המרכזת את שירותי הביוב הנדרשים במסגרת תהליך של שטיפת קווים ואת העלויות הממוצעות שלהם:

תהליך שטיפה וניקוי קווי ביוב לפי סוג השירות מחיר
מחיר ניקוי ביוב עם ביובית נמוכה החל מ- 840 ₪
עלות שאיבת הצפה בביוב לפני שטיפת קווים החל מ- 820 ₪
עלות הזרמת מים לצנרת בלחץ סילוני החל מ- 600 ₪
מחירי ניקוי שוחת ביוב החל מ- 375 ₪
שטיפה של קווי ניקוז (מחיר פר קו) החל מ- 550 ₪
מחיר למטר עבור ניקוי צנרת החל מ- 99 ₪

 

היתרונות בשטיפת קווי ביוב

✔️ ניקוז טוב ומהיר יותר – קווי הביוב יהיו נקיים יותר, ללא חסמים והפרעות. סתימות שמתפתחות לרוב באופן הדרגתי יוסרו לחלוטין.

✔️ מניעת ריחות לא נעימים – לעיתים רבות מערכת הביוב שלכם תעבוד מעולה, לאורה, אך בפועל הריח במטבח או בשירותים יהיה נוראי. בקטריות, לכלוכים, פטריות ודברים נוספים המונעים ניקוז יעיל הם הסיבה לכך. שטיפת קווי ביוב תפתור עבורכם את הבעיה.

✔️ חיסכון בעלויות – שטיפת קווי ביוב היא דרך יעילה, פשוטה ומהירה שעשויה למנוע מכם בזבוז של סכומים גדולים בהרבה בעתיד. מדובר בפעולה מהירה מאוד, כ-30 דקות, אשר תמנע מכם להגיע למצבי קצה לא נעימים בטווח הבינוני-ארוך.

 

שטיפת קווי ביוב

 

שטיפת צנרת ביוב – רק אצלנו

הצוות שלנו מנוסה בשטיפת קווי ביוב בכל הטכניקות הקיימות בשוק. אנו נדע לבחור את הטכניקה המתאימה בהתאם למצב הקיים אצלכם במערכת הביוב.

המומחים שלנו יעשו כל מאמץ כדי לוודא שהשטיפה תהיה איכותית ומקצועית. כך תביאו את עצמכם למצב שבו לא תאלצו להתמודד עם בעיות נוספות בזמן הקרוב.

אם כל זה לא מספיק, אנו נגיע אליכם לבית או לעסק בהקדם האפשרי תוך זמן קצר. הזמן הוא קריטי כאשר אתם חוששים כי מתחת לפני השטח נוצרת בעיה המחייבת מענה.

כל זה קורה במחירים ללא תחרות, אצלנו תקבלו שטיפת קווי ביוב בלחץ מים במחיר אטרקטיבי.

 

אזורי שירות:

אנו נותנים שירות באזורים נרחבים בכל המדינה, לרבות תל אביב והמרכז, השרון, השפלה, הצפון והדרום.

 

מאמרים בנושא
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך