אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בראש העין

ביובית בראש העין

מחפשים חברת מקצועית שתפתור לכם סוף סוף את הסתימות החוזרות בביוב? רוצים להיפטר מהנזילה בצנרת? נשמח להגיע ולהציע מגוון שירותי ביובית בראש העין, במחירים משתלמים במיוחד!

אנחנו בביובית בזול פותחים סתימות בביוב, שואבים הצפות, מחליפים צנרת ומתקנים בעיות ביוב מכל הסוגים. איך אנחנו עושים את זה וכמה זה עולה? מיד נענה על כל השאלות.

 

שאיבות ביוב בראש העין

 

מחירון ביובית בראש העין

אנחנו בביובית בזול מתחייבים למחירים הוגנים, כדי שנוכל לתת מענה מדויק, מקצועי ואיכותי לכל מי שמזמין את שירותי הביובית שלנו.

העלות הסופית של התיקון תלויה במחיר הבסיסי של השירות, אך גם בהיקף הטיפול ומורכבות הבעיה. בטבלה הבאה תוכלו להתרשם ממחירי השירותים המבוקשים ביותר באזור העיר ראש העין וסביבתה:

השירות מחירים
שאיבת ביוב בראש העין החל מ- 540 ₪
עלות שאיבת הצפה בחניון תת קרקעי עם ביובית נמוכה החל מ- 850 ₪
פתיחת סתימה בביוב החל מ- 650 ₪
מחיר שאיבת בור שומן החל מ- 630 ₪
שאיבת מים עם ביובית החל מ- 550 ₪
כמה עולה לשאוב בור ספיגה החל מ- 550 ₪
שטיפה (לפי מטר) של קווי ביוב החל מ- 100 ₪
שאיבת הצפה בביוב החל מ- 820 ₪
צילום צנרת ביוב בראש העין החל מ- 850 ₪
הסרת שורשים מהביוב החל מ- 800 ₪
כמה עולה להחליף צנרת? החל מ- 1700 ₪
תיקון צנרת ללא הרס מחיר התחלתי החל מ- 1550 ₪

 

שירותי ביובית בראש העין

אנחנו מספקים את כל השירותים בתחום הביובית, לרבות שירותי שאיבות, שאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה ושאיבת הצפות.

בנוסף, אנחנו מספקים שירות של שטיפות בלחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים ופתיחת סתימות ביוב בראש העין.

יש לכם שורשים בביוב? אל דאגה, חברתנו מספקת גם שירות של הסרת שורשים מקווי ביוב בראש העין.

אחת מההתמחויות היותר חשובות שלנו היא השימוש במכשור טכנולוגי מתקדם שמאפשר לנו לאתר את הגורם לתקלה בביוב במדויק.

אנחנו משתמשים במצלמה מיוחדת עם סיב אופטי שבאמצעותה בעל המקצוע מצלם את קו הביוב, מנתח את הגורם לתקלה, המורכבות שלה וכמובן מציע פתרון מקצועי לתיקון הצנרת ללא הרס.

 

שאיבות ביוב בראש העין עם ביובית

שאיבה של ביוב עם ביובית היא השיטה היחידה שהיא גם יעילה מספיק – וגם בטוחה. כשהביובית שואבת את התוכן של הביוב, בין אם זה מי שופכין או פסולת, הוא מועבר דרך צינורות עמידים אל המיכלית הגדולה והחזקה.

רק בדרך זו ניתן לשאוב כמות גדולה של נוזלים, למשל הצפות נרחבות של מים או ביוב, מבלי לדאוג שיהיו דליפות מסוכנות.

 

שאיבת בורות שומן בראש העין

ברחבי העיר קיימים עסקים רבים שמחויבים בהתקנת מפריד שומנים, בין אם אלה מוסכים באזור התעשיה, מסעדות במרכזי הקניות או מפעלים. התפקיד של מפריד השומנים הוא למנוע מחומרים כמו שמני תעשייה או בישול וכן כימיקלים שונים, מלהיכנס לתוך צנרת הביוב.

הסכנה בחדירת חומרים כאלה לקווי הביוב היא בעיקר בגלל סתימות בצנרת שיכולות לקרות, אך גם בגלל נזקים לצנרת עצמה, שיכולה להחליד, להיסדק ולהתפורר אם כימיקלים מסוימים ייכנסו לתוכה באופן קבוע.

ריקון של בור השומן שאוגר את החומרים שהופרדו ממי הביוב הוא הכרחי, כדי למנוע הצפות וזיהומים ובשביל לשמור על זרימה תקינה של מי הביוב. את שאיבת בורות השומן מבצעים אך ורק עם ביובית.

 

שאיבת הצפות ביוב ומים בראש העין

הצפות מים עלולות להיות מסוכנות מאוד ולהפוך אפילו למסכנות חיים, אם המים מצטברים במקום סגור. מקרים כאלה עלולים להתרחש בעיקר בחורף, כשמי גשם מצטברים בפירים של מעליות ובחניונים, בגלל בעיות קשות בניקוז.

הצפה של הביוב מסוכנת עוד יותר, כיוון שנוסף על נזקים לציוד ובעיה בטיחותית – הנוזל עצמו שזורם בתום הקווים הוא מזוהם מאוד, הן לבני אדם שנחשפים אליו והן לסביבה.

רק ביובית בראש העין יכולה לשאוב הצפות ביוב או מים בצורה יעילה:

#1 אנחנו מגיעים למקום ההצפה עם הביובית המתאימה – אם יש הצפת ביוב בחניון של בניין גבוה, למשל, נשלח ביובית נמוכה וקטנה שתגיע ממש עד לפתח הביוב עצמו.

#2 הביובית תשאב את כל המים – והם יועברו למיכלית הגדולה, שיכולה לאחסן בתוכה כמויות אדירות של נוזלים ופסולת.

#3 נערוך בדיקות משלימות – למשל, צילום של הצנרת, כפי שנסביר בהמשך, פעולה שמאפשרת לאתר את הגורם להצפה וכך אנשי המקצוע שלנו יודעים כיצד לטפל בה, כדי למנוע הצפה נוספת.

 

פתיחת סתימות ביוב בראש העין

 

צילום קווי ביוב בראש העין

את צנרת הביוב ניתן לצלם באחת משתי הדרכים:

#1 מצלמה זעירה וקטנה המחוברת לסיב אופטי – מתאימה לצינורות ביוב ביתיים בדרך כלל, שהם דקים יחסית.

#2 רובוט שמסתובב ב 360 מעלות – מתאים לצינורות עבים וגדולים במיוחד.

כל אחת מהשיטות יעילה מאוד בתיעוד של המתרחש בקווי הביוב, עד לעומק של 50 מטרים. איתור תקלות, גילוי של בעיות ונזקים בצנרת וקבלת מידע בזמן אמת, מאפשרים לנו להעניק את הטיפול הכי טוב בשטח.

 

התקנת משאבה טבולה

במרתפים ומקלטים וכן בקומות תת קרקעיות של בניינים, לפעמים יכולות להיות האטות בזרימת הביוב בגלל הפרשי הגבהים. כדי למנוע הצפות, כדאי להתקין משאבה טבולה ששולחת "פולסים" חשמליים ודוחפת קדימה את מי הביוב.

משאבות טבולות עוזרות לנו פעמים רבות במקרים של הצפות מים גדולות במיוחד, כשהן מסייעות לביובית לשאוב את הנוזלים.

אנחנו בביובית בזול מציעים גם שירותי תיקונים של משאבות, נוסף על התקנה של משאבה בבתים פרטיים או בבניינים וכן החלפת משאבות בעת הצורך.

 

שטיפת קו ביוב בראש העין

ניקוי ביוב קבוע, הוא שירות יעיל שיכול למנוע הרבה מאוד בעיות בביוב!

שטיפת הצנרת מתבצעת באמצעות צינור אשר מזרים מים בלחץ גבוה, שפותחת כל סתימה קיימת בצנרת ומונעת התפתחות של חסימות קיימות. השירות מומלץ לפחות אחת לשנה והוא יכול לשמור על צנרת הביוב במצב מיטבי למשך שנים.

 

החלפת צנרת ביוב / תיקון קו

כשאנחנו עורכים בדיקות יסודיות ומגלים שצנרת הביוב ישנה מאוד, או שהיא פגומה ומלאה בסדקים או חלודה, לרוב התיקונים לא יעזרו, או שהתיקון יהיה יקר מאוד ולא משתלם עבורכם.

במקרים כאלה, הפתרון הכי אפקטיבי, שגם יהיה משתלם כלכלית לאורך זמן – יהיה החלפת צנרת הביוב לחדשה.

 

שאיבת הצפות מים בראש העין

 

מה מכילה ביובית בראש העין?

על פניו ביובית בראש העין יכולה להיראות לכם כמו כל משאית רגילה ללא שום דבר ייחודי. אך המשאית עצמה מכילה ציוד מתקדם שמטרתו לפתור מגוון רחב של בעיות וסיבוכים במערכת הביוב.

בתוך המשאית תמצאו את כל הציוד המתקדם שמאפשר לספק מענה לכל מטרד שעולה לכם לראש.

מהסיבה הזאת השימוש במשאית ביוב הוא שימוש קבוע, כזה שלא אמור להיות בסימן שאלה.

בזכות אותה משאית ביוב בראש העין תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה.

הבעיות שהעסיקו אתכם עד כה לא צפויות לחזור שוב בעתיד הקרוב או הרחוק.

 

פתיחת סתימות עם משאית ביוב באזור ראש העין

אחד מהשימושים הכי נפוצים של ביובית הוא פתיחת סתימת ביוב.

הבעיה העיקרית עם סתימות במערכת הביוב היא שמדובר על סתימות מאוד קשות.

הסתימות האלה נוצרות עם הזמן, מה שגורם להן להיות מורכבות לשחרור. אינסטלטור לבדו לא יצליח לשחרר את הסתימה, אין לו את הכלים איך לעשות זאת.

מה שאתם צריכים לעשות זה להזמין משאית ביוב שתשחרר את הסתימה, בעזרת הזרמת מים בלחץ גבוה לתוך פתח הביוב. פתיחת סתימות ביוב בראש העין עם משאית ביוב תתבצע במהירות ובצורה אפקטיבית.

כך לא תראו אתכם מגיעים שוב למצב שבו מערכת הביוב נסתמה.

משאית הביוב כל כך עוצמתית עד שהיא עושה עבודה שתספק שקט לטווח הארוך.

 

למה איתנו?

מבחינתנו זה ממש לא משנה למתי אתם צריכים את השירות וגם אם אתם זקוקים לביובית בראש העין בשבת, אנחנו יותר מנשמח להגיע אליכם ולתת לכם מענה מקצועי. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא להגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת להימנע מנזק חמור הן לסביבה והן לתשתית של הבית שלכם.

לנו יש ניסיון מקצועי רב בכל הקשור לתחום שירותי הביובית, כך שלא משנה איזו תקלה יש לכם, אנחנו נלווה אתכם ונספק לכם את הפתרון המקצועי עד שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם. את העבודה תחת תו תקן בלבד – בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות, כך שגם מהחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים.

המכשור המתקדם שבו אנחנו מבצעים שימוש מביא אותנו לקדמת הבמה מהבחינה המקצועית ולמעשה אנחנו החברה המקצועית ביותר כיום שמתמחה בתיקון תקלות ביוב.

לא לכל ביובית מחיר אחיד, אבל גם מבחינת המחיר, אנחנו בטוחים שנעניק לכם הצעת מחיר שפשוט לא תוכלו לסרב לה ואולי תהפוך את החוויה שלכם, ולו במקצת, לטובה יותר.

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו כבר עכשיו, ואנחנו בדרך אליכם עם הביובית בטובה בישראל.

 

 

אזורי שירות סמוכים:

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

    icon
    דילוג לתוכן
    צרו קשר רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך