אזורי שירות
שאיבת פיר מעלית
שתף
01 פבר 2024

יכולים להיות מקרים רבים שבהם תמצאו את עצמכם מתמודדים עם הצפה של מים. אם מדובר על הצפה בבית תוכלו למצוא את עצמכם מתמודדים עם המצב בקלות.

רק במקרים חריגים תמצאו את עצמכם מזמינים ביובית שתשאב את המים שהצטברו. אך מה יקרה כאשר הפיר של המעלית יהיה מוצף במים?

במקרה כזה תהיו מחויבים לפעול במהרה כדי לפתור את המצב. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אותה הצפה במעלית תסב נזק רב.

הכנו לכם את כל המידע שאותו יהיה עליכם להכיר בעניין הספציפי הזה. אומנם לא מדובר על מצב שקורה בתדירות גבוהה, אך יהיה עליכם להיות מוכנים אליו.

לא תוכלו לפתור את הבעיה מבלי להיות ערוכים לתרחיש הספציפי הזה.

 

שאיבת מים מפיר מעלית

 

 

שאיבת פיר מעלית מאפייני העבודה פירוט תהליך העבודה
באילו מקרים משתמשים צריך לשאוב את פיר המעלית? כאשר יש הצפה בחדר המדרגות, בלובי הבניין ובקרבת המעליות שלו – יש סכנה לחדירה של המים גם לתוך פיר המעלית. במקרה כזה חשוב לשאוב מהר את המים כדי למנוע נזקים למעלית ובעיקר למנוע סכנה לחיי אדם
כמה זמן אורכת העבודה?  השאיבה יכולה לקחת כמה שעות, כיוון שלרוב מדובר בהצפות בהיקף נרחב שאינן מתמקדות במעלית בלבד
איך מתבצעת העבודה? יש להביא את הביובית כמה שיותר קרוב לאזור פיר המעלית – במקרה של בניין שיש בו הצפה בחניון שחדרה לפיר יש להשתמש בביובית קטנה. המים שנשאבים מועברים אל מיכלית הביובית וממנה לאתר מורשה
כמה עולה השירות? החל מ- 820 ₪

 

מהם הגורמים להיווצרות מים במעלית?

פיר המעלית הוא פתח עמוק שעלול להתמלא במים תוך זמן קצר. מספיק שהמים יחדרו אל תוך פיר המעלית כדי שהם ימלאו אותו כעבור זמן מה.

מכיוון שמדובר על פיר יחסית עמוק, לא בכל פעם שחודרים מים לתוכו הוא יהיה מוצף. הצפה במעלית נגמרת ברוב המקרים ממצב שבו חודרים מי גשמים אל תוך הבניין.

ברגע שהבניין כולו יתמלא במי הגשמים, גם הפיר של המעלית יתמלא בהתאם. אך ישנה סבירות כי פיר המעלית יהיה מוצף במים בגלל פיצוץ צנרת או כל בעיה אחרת.

מה שאתם צריכים לעשות זה להכיר את הבעיה כדי למנוע ממנה לקרות פעם אחת נוספת בעתיד.

 

האם הצפה במעלית היא מסוכנת?

במקרה שבו נמצאים אנשים בתוך המעלית הצפה עלולה להיות מאוד מסוכנת. ההצפה עשוי לגרום לכך שהאנשים שנמצאים בתוך המעלית ימצאו את עצמם לכודים.

מה שתצטרכו לעשות זה לשאוב את פיר המעלית בהקדם לפני שיהיה מאוחר מידי. שאיבת מים מפיר מעלית נעשית על ידי איש מקצוע מנוסה שמגיע עם הציוד המתאים.

מעבר לכך שההצפה עצמה עשויה להיות מסוכנת היא גם תהיה לא נוחה לתפקוד הקבוע. נדגיש כי כל זמן שבו המעלית תהיה מוצפת לא תהיה לכם היכולת להשתמש בה.

אם תרצו להשתמש במעלית יהיה עליכם לדאוג כי כל המים פונו ממנה בהקדם האפשרי.

 

איזה בעל מקצוע להזמין?

במקרה של הצפה במכלית יהיה עליכם להזמין את איש המקצוע הנכון בהקדם האפשרי. נדגיש כי כל יום שעובר עשוי לגרום לכך שהנזק שייגרם למעלית יהיה בלתי הפיך.

בשלב הראשוני לשאיבת מים מפיר מעלית תצטרכו להזמין משאית ביוב. אינסטלטור הוא איש המקצוע שידע איך לשאוב את פיר המעלית בצורה הנכונה.

רק נדגיש כי תצטרכו לבחון שמדובר על איש מקצוע שיודע להתמודד עם מצב שכזה. אותו אינסטלטור יידרש להגיע עם הציוד המתאים כדי לבצע את העבודה כמו שצריך.

אחרי שתשאבו את המים תוכלו לפנות למומחה מעליות שיבחן את תקינות המעלית לשימוש רציף.

 

שאיבת פיר מעלית

 

מהו טווח המחירים לתיקון?

המחיר של שאיבת פיר מעלית נקבע בהתאם לאיש המקצוע אליו תחליטו לפנות. המחיר יכול להתחיל מ-500 ש"ח עד 800 ש"ח במרבית המקרים.

עם זאת יכולים להיות מקרים חריגים שבהם המחיר עשוי לעלות. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לאיש מקצוע שיגבה מכם מחירים הגיוניים.

המחיר לא צריך להיות זול מידיי, אך בו בזמן גם לא יקר בהשוואה לאחרים. איך תדעו מהו המחיר הסטנדרטי לשאיבת פיר מעליות?

תבצעו השוואת מחירים מאנשי מקצוע שונים. אחרי שתבצעו השוואת מחירים כל סימני השאלה יוחלפו בסימני קריאה חד משמעיים.

 

איך תימנעו מהצפת פיר המעלית בשנית?

לא בטוח שתוכלו להימנע מהצפת פיר המעלית בפעם הבאה. עם זאת תהיה לכם היכולת לנסות למנוע את הצפת פיר המעלית בדרכים שעומדות לרשותכם.

אתם יודעים כי ישנו סיכוי שפיר המעלית עומד להיות מוצף? מה שיהיה עליכם לעשות זה לקרוא לאיש מקצוע שיהיה בבקרה.

שאיבה מוקדמת של פיר המעלית עשויה למנוע מצב שבו הוא יהיה מוצף לגמרי. בו בזמן תוכלו להשתמש בכל מיני כלים מתקדמים למנוע את כניסת המים אל תוך הפיר.

מה שתצטרכו לדעת זה שאתם נמצאים עם האצבע על הדופק בכל מה שנוגע לעניין הזה. כך לא תגיעו למצב שבו תצטרכו להזמין שירותי שאיבת מים מפיר מעלית בעתיד הנראה לעין.

 

שאיבת מים מפיר מעלית – למה דווקא איתנו?

כדי שהשאיבה תתבצע בדיוק כמו שצריך יהיה עליכם להזמין איש מקצוע שמכיר את העבודה. מצד אחד תרצו לדעת כי אותו איש מקצוע לא מסכן את עצמו בעת ביצוע השאיבה.

מצד שני תרצו להיות בטוחים כי המעלית תחזור לתפקוד מלא בהקדם האפשרי. המומחים שלנו מנוסים בהתמודדות עם הצפה במעלית מכל סוג שהוא.

הצוות ידע איך לשאוב את המים במהירות כדי לאפשר לכם להחזיר את המעלית לתפקוד מהיר מבלי שהיא תפגע בדיירים.

אנו נדע עם אילו כלים צריך להגיע על מנת לשאוב את המים, אפילו אם מדובר על כמות גדולה. המטרה היא שלא תביאו את עצמכם למצב של חוסר אונים מוחלט.

 

שירותים נוספים שאנחנו מציעים:

icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך