אזורי שירות
עמוד הבית ביובית בהרצליה

ביובית בהרצליה

שאיבת ביוב בהרצליה והסביבה

אם חיפשת שירות ביובית בהרצליה, כנראה שהגעת למקום הנכון! נעים להכיר, אנחנו חברת ביובית בהרצליה – ביובית בזול. מתמחים במתן שירותי ביוב ושאיבות באזור הרצליה תוך הקפדה על שירות מהיר, אמין, אחראי ומקצועי.

 

ביובית בהרצליה

 

 

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם ממגוון עבודות הביוב הכי מבוקשות באזור הרצליה והסביבה – ולהכיר את הסממנים לתקלות נפוצות, כדי לדעת מתי כדאי להזמין את השירות שלנו.

אנחנו מציעים טיפולים ופתרונות לכל בעיות הביוב, במחירים אטרקטיביים במיוחד:

שירותי ביובית נפוצים בהרצליה מתי צריך להזמין את השירות
שחרור סתימה בביוב בבית כשמריחים ריח רע של ביוב בבית; כשהמים בכיורים, באמבטיה ובמקלחת יורדים לאט; כשנוצרת הצפה שנובעת מאחד מפתחי הביוב בתוך הבית או בחצר
איתור נזילות כשחשבון המים גבוה בצורה משמעותית לעומת זה שקדם לו; כששומעים טפטוף קבוע או זרימת מים ולא מבינים מאיפה הרעש מגיע; כשיש רטיבות או לחות בקירות
הסרת שורשים מהצנרת  כשרואים פתח ביוב שיש בתוכו צמחיה; כשיש הצפות חוזרות ונשנות ושחרור סתימות "רגיל" לא עוזר לטווח הארוך, כשצילום ביוב שבוצע בעקבות תקלה אחרת איתר צמיחת שורשים בתוך הצינורות
שאיבת הצפה של מים בבניין הופעת שלולית גדולה של מים שהולכת וגדלה בלובי, במקומות שונים בתוך הבניין או בחניון

 

שאיבת הצפות בהרצליה

הצפה של ביוב היא תמיד תוצאה של חסימה במיקום כלשהוא בתוך הצנרת. הסיבה להצפה היא שמי השופכין תמיד "מחפשים לאן לזרום", לכן כאשר הם לא יכולים לזרום קדימה בתוך קווי הביוב, הם "מוצאים" את הפתח הכי קרוב, משמע עולים למעלה בסופו של דבר ויוצאים דרך פתח הביוב.

מצב של הצפה חייב להיות מטופל כמה שיותר מהר, לפני שנגרמים נזקים חמורים לציוד או נזקים תברואתיים לבני אדם או בעלי חיים.

השימוש בביובית מאפשר לשאוב כמות אדירה של מים וביוב, כולל הצפות בהיקף גדול מאוד, במהירות רבה וללא מגע עם התוכן הנשאב.

 

פתיחת סתימות ביוב

שחרור חסימות בצנרת הוא אחד מהטיפולים והתיקונים הכי מבוקשים בהרצליה, כיוון שסתימה בביוב נחשבת לעניין שכיח – במיוחד באזורים עירוניים, שבהם הרבה מאוד אנשים משתמשים בקווי הביוב, כמו גם בשל העובדה שסתימות בביוב הם הגורם העיקרי להצפות. השירות יכול להתבצע בכל מקום, אם זה בבית, בבניין רב קומות, בביוב עירוני וגם באזורים בהם יש בורות ספיגה ולא קווי ביוב.

שחרור החסימה נעשה באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה עם הביובית, באופן שמנתק את הפסולת שנדבקה לדפנות הצנרת ומשחרר אותה.

אנחנו פותחים סתימות ביוב בהרצליה, כאשר במסגרת הטיפול תמיד נבדוק לעומק מהו הגורם לסתימה, נטפל גם בו ונבצע את כל התיקונים המשלימים – למשל, הסרת שורשים מהביוב אם זה מה שיצר את הבעייה, כדי להסיר את כל הפסולת שחוסמת את מעבר מי השופכין ולאפשר חזרה מהירה לשגרה.

 

שאיבת ביוב בהרצליה

 

שטיפת קווי ביוב בהרצליה

הצורך לשטוף את קווי הביוב והצנרת יכול להגיע באחד משני המקרים:

#1 פעולה מסיימת לתיקון שהתרחש לפני כן – למשל לאחר הסרת שורשים מהביוב, הגורם לחסימה שהייתה כבר טופל ועכשיו צריך לסלק את כל השבבים של השורשים שנקצצו ולהעביר אותם הלאה.

מים שמוזרמים לתוך הצינור בבת אחת ובעוצמה רבה, שוטפים החוצה את הפסולת הזאת, משחררים אותו לחלוטין ובכך מאפשרים למי השופכין לעבור דרכו ללא הפרעה.

#2 ניקיון קבוע של הביוב – שטיפה בלחץ מים יכולה להיות גם פעולה מונעת להרבה מאוד תקלות, נוסף על מניעת החמרה של בעיות כמו חסימה חלקית בצנרת, או הצטברות פסולת, שכבר התחילו להיווצר.

פעולה קבועה של ניקוי צנרת בביוב בהרצליה, אחת לחצי שנה או שנה, עשויה לחסוך הרבה מאוד נזקים למערכת וגם הרבה כסף על תיקונים שלא יהיה צורך בהם.

 

שאיבה באתר בנייה בעיר הרצליה

 

צילום ביוב בהרצליה

צילום צנרת הביוב מאפשרת לאנשי המקצוע לקבל "מבט מבפנים" על הצנרת ובאמצעות המצלמה המוחדרת לביוב (עם סיב אופטי או רובוט, בהתאם לעובי הצינור) להחליט איזה טיפול לבצע בשטח.

תקלות ביוב שלא ניתן לאתר בקלות כמו סדקים קלים בצנרת, חדירה ראשונית של שורש לביוב וכדומה – בניגוד להצפה או ריח לא נעים שנמצא באוויר, אמנם לא מפריעות לשגרת השימוש בביוב, לכאורה, אבל עדיין מחייבות טיפול דחוף מאוד, בעיקר בגלל שאלו הן בדיוק התקלות שגורמות לנזקים לאורך זמן ולבעיות בצנרת שהולכות ומחמירות "בשקט", עד למצב שכבר אי אפשר להתעלם מהן יותר.

המצלמה הזעירה שנמצאת על גבי הסיב או הרובוט, מגיעה עד ל 50 מטרים בתוך הקווים והיא מאפשרת איתור של תקלות כמו צמיחת שורשים בעומק הצנרת, סדקים, שברים ונזילות, שממוקמים הרחק מפתח הביוב.

במקרים רבים הטיפול המהיר והאפקטיבי בתקלה שרק החלה ושאותרה בזכות התיעוד שהשיגה המצלמה ממעמקי מערכת הביוב, מונע נזקים מורכבים וחוסך כסף רב.

 

חיתוך שורשים בביוב בהרצליה

אחד מהגורמים הנפוצים ביותר לחסימות של צנרת הביוב וסתימות מורכבות, היא צמיחה של שורשי עצים בתוכה.

הנזקים עלולים להיות קשים מאוד, החל מחסימת מעבר של מי השופכין ועלייה של הביוב עד למצב של הצפה, דרך גרימת סדקים ונזקים לצינורות ועד להרס מוחלט של קווי הביוב שיצריך החלפה של הצנרת כולה.

חיתוך השורשים שצמחו בביוב הוא שירות אפקטיבי, שמטפל בבעיה באופן מיידי וגם מונע נזקים נוספים. הוא מתבצע בכמה שלבים:

#1 שאיבת ההצפה והביוב עצמו – טיפול ראשוני בבעיה הדחופה ביותר ולאחר מכן סילוק פסולת שחוסמת את הביוב, על מנת שניתן יהיה להכניס את הדיזה הקוצצת.

#2 הכנסת צינור עם דיזה קוצצת – לחיתוך השורשים והפרדתם מצנרת הביוב.

#3 שטיפת הצנרת – ניקוי הביוב באמצעות הפעלת לחץ מים גבוה, לסילוק כל הפסולת שנותרה.

טיפול מקצועי ויסודי בגורם לבעיה ובנזקים שהיא גרמה לביוב, יעזור להחזרת הביוב למצב תקין ולזרימת המים בתוכו ללא הפרעה.

 

ביובית נמוכה בהרצליה

התאמת סוג הביובית לעבודות הביוב שהיא אמורה לבצע, היא הכרחית כדי להצליח לעשות את כל התיקונים והפעולות השונות בצורה הטובה ביותר.

במקומות שהגישה אליהם איננה אפשרית למשאית הביובית הסטנדרטית, למשל בחניונים תת קרקעיים, מקלטים או מחסנים שנמצאים מתחת לקרקע, שירותי הביוב יינתנו על ידי ביובית נמוכה.

ביובית קטנה היא למעשה רכב בגובה נמוך יותר ממשאית, מה שמאפשר לה להיכנס גם לחניונים ולמקומות נמוכים אחרים ולהתקרב אל המקום שבו קיימת בעיית הביוב. הקרבה מעניקה לביובית יתרון רב וממקסמת את עוצמת השאיבה שלה, או לחילופין את הזרמת המים בלחץ גבוה, בהתאם לצורך.

כל טיפול נוסף, כמו צילום ביוב או הסרת שורשים מהצנרת, ייעשה גם הוא בצורה הטובה ביותר כאשר הביובית עצמה נמצאת קרוב.

לביובית הנמוכה אותם היתרונות האחרים כמו לסטנדרטית, לרבות צינורות עמידים וחזקים ומיכלית גדולה, המאפשרים העברת פסולת שנשאבה בצורה בטיחותית וכל פעולה נוספת שנדרשת בשטח.

 

ביובית נמוכה בהרצליה

 

כמה עולה שירותי ביובית עד הבית בהרצליה?

שאלה מצוינת, להלן מחירון ביובית המלא, חשוב לציין שהמחירים משתנים בהתאם להיקף העבודה, להצעת מחיר צרו איתנו קשר.

 • הזמנת ביובית החל מ-450 ₪
 • הזמנת ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
 • שאיבת בורות שומן 630 – 1400 ₪
 • שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
 • שאיבת ביוב בלי אגרת פינוי החל מ-540 ₪
 • שאיבת בורות ספיגה החל מ-550 ₪
 • פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
 • הסרת שורשים מהביוב 540 – 720 ₪
 • צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

 

שכונות בהרצליה בהן זמין השירות:

 • נוף ים
 • הרצליה פיתוח
 • נווה עמל
 • גני הרצליה
 • גליל ים
 • נווה ישראל
 • נווה אמירים
 • יד התשעה
 • ויצמן
 • הדר
 • צמרות
 • גן רש"ל

מגיעים לכל השכונות בעיר!

 

שירותי הביובית שלנו לתושבי הרצליה ב15%

כן, כל השירותים שלנו:

 

אנחנו נגיע אליכם, נאתר את התקלה באמצעות הכלים הטכנולוגיים המתקדמים שיש לנו ונבצע עבורכם את התיקון ללא הרס לתשתית הבית שלכם, עבודה מקצועית, מהירה ונקיה – והכי חשוב ב15% הנחה!

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו: 072-3308189 ואנחנו יוצאים אליכם עכשיו!

 

שאיבת ביוב הרצליה

 

שירותי ביובית בהרצליה – טיפול מהיר ומידי לכל בעיית ביוב

אין ספק שבמקרים של תקלות בביוב, במיוחד אם מדובר בסתימה, אנחנו ממליצים לכם לא להזניח ולטפל בהן כמה שיותר מהר על מנת למזער נזקים ולהימנע מהצפה בבית.

במידה ותהיה לכם הצפה בבית, זה עלול לגרום נזק כבד ביותר לתשתית של הבית שלכם וכמובן גם לתכולה שלכם, השטיחים, מכשירי החשמל והפרטים יקרי הערך שלכם.

במקרים בהם יש נזילה מסיבית מצנרת הביוב, המים עלולים לחלחל לתוך האדמה ולגרום לזיהום סביבתי לא פשוט בכלל ואפילו לחלחל לתוך מי השתייה הנקיים שלכם.

לכן, במידה ואתם מזהים אפילו סימן הכי קטן של תקלה בצנרת הביוב, אנחנו ממליצים לכם לא להזניח ולהזמין אותנו כמה שיותר מהר לשירות תיקון צנרת ביוב על מנת שנוכל לסייע לכם למזער את הנזקים ככל שניתן.

אחרת, אתם עלולים להיכנס להוצאות לא קטנות בכלל כדי לתקן את הליקויים.

 

שאיבת הצפות ומים בהרצליה

את שאיבת בור הביוב מבצעים באמצעות ביובית, משאית מיוחדת שמסוגלת לשאוב מים בכמויות גדולות ובעוצמה גבוהה.

בעל הביובית יחדיר לבור הביוב דיזה מיוחדת וישאב את בור הביוב היישר אל מיכל הקיבול שעל המשאית.

במידה ומדובר בחניון נמוך או מקומות צריך במיוחד, בעל המקצוע יצטרך להגיע עם ביובית נמוכה שמסוגלת להיכנס למקומות צרים ונמוכים ולבצע את העבודה.

בתום העבודה, מומלץ לדרוש מבעל המקצוע לבצע גם שטיפת קווי ביוב, על מנת לוודא שאין סתימה ושהמים יוכלו להתנקז כמו שצריך למערכת הביוב.

בכל מקרה, אל תתנו לבעל הביובית לעזוב את המקום אלא רק כשאתם בטוחים שמערכת הביוב שלכם פתוחה ומוכנה לחורף.

 

למה איתנו?

המטרה שלנו היא להגיע אליכם כמה שיותר מהר, על מנת למזער את הסיכוי לנזק סביבתי ולתשתית הבית שלכם.

בתוך כך, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שתזמינו אותנו, על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר, גם אם תזמינו ביובית בהרצליה בשבת.

זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו מספקים שירות של ביובית בהרצליה 24 שעות ביממה.

אנחנו מבצעים את העבודה תחת תו תקן בלבד, בתחזוקה ופיקוח של קצין בטיחות בתעבורה, ותחת פיקוח המכון לבקרת איכות.

בעלי המקצוע שלנו הם בעלי מקצוע מעולים שמבצעים שימוש בפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר כיום.

ביובית בהרצליה מחיר – גם מבחינת המחיר אין לכם מה לדאוג, מכיוון שאנחנו מספקים את השירות שלנו במחירים הכי זולים בארץ.

זה נכון שתוכלו למצוא לא מעט חברות שונות שיציעו לכם שירותי ביוב בהרצליה.

אז מה הופך את השירות שלנו לשירות האידיאלי ביותר עבורכם? אצלנו הלקוח תמיד נמצא במרכז, ואנו נעשה ככל שביכולתנו כדי שתהיו מרוצים.

הצוות שנעמיד לרשותכם יהיה הצוות המנוסה ביותר, כך שתקבלו את המענה הנכון לבעיות השונות. אצלנו תוכלו לקבל שירותי ביובית בהרצליה במחיר הוגן, כזה שתואם בדיוק לתקציב שעומד לרשותכם.

הלקוחות שלנו מקבלים שירותי ביובית עד הבית, מבלי שהם צריכים לצאת ממנו.

אנו נדאג להגיע אליכם לבית או לעסק, ונספק לכם את הפתרונות הנכונים. תוך זמן קצר תוכלו לדעת כי הבעיות השונות במערכת הביוב כבר נמצאות מאחוריכם.

יתרון נוסף הוא שאצלנו הלקוחות נהנים מזמינות גבוהה מאוד, שירות 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

הפתרון שתקבלו מאיתנו הוא פתרון מקצה לקצה, כזה שישים סוף לבעיות שחוזרות על עצמן פעם אחר פעם.

 

ביובית בהרצליה עם אחריות מלאה!

מבחינתכם תרצו לדעת כי השירות שקיבלתם הוא השירות המקצועי ביותר. אנו נספק לכם אחריות מלאה על העבודה שביצענו אצלכם בבית או בעסק.

במילים פשוטות יהיה לכם אל מי לפנות ביום שאחרי העבודה עצמה. שילמתם לא מעט כסף על התיקון, מהסיבה הזאת לא תרצו למצוא את עצמכם נאלצים לחזור עליו.

יחד איתנו תוכלו לדעת כי הסוף של הבעיות במערכת הביוב קרוב מתמיד. כל הלקוחות שלנו מרוצים מאוד מהעבודה שקיבלו, ויודעים כי תמיד יש מי שעומד מאחוריהם.

שירותי ביובית בהרצליה עם אחריות מלאה מקבלים אך ורק אצלנו.

 

מה הלקוחות שלנו באזור הרצליה והסביבה חושבים עלינו

 

אזורי שירות נוספים: 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך