אזורי שירות
עמוד הבית ביובית לחניונים

ביובית לחניונים

החניון מוצף ואתם זקוקים לשירותי ביובית לחניונים? הגעתם למקום הנכון,צוות המומחים שלנו מתמחים בטיפול בביובית נמוכה במקצועיות, ובמחירים הטובים ביותר!

 

ביובית לחניונים

 

 

ביובית לחניונים ומאפייני העבודה פירוט תהליך העבודה
באילו מקרים משתמשים בביובית בחניון? כאשר יש צורך בשירותי ביובית במקומות נמוכים כמו חניונים תת קרקעיים, מקלטים, מחסנים שנמצאים בקומות מתחת לקרקע ואזורים שלביובית סטנדרטית קשה להגיע אליהם בשל גודלה
כמה זמן אורכת העבודה?  השאיבה אורכת כשעה בממוצע, אך זמן העבודה הכולל תלוי גם בהיקף ההצפה או כמות המים שיש לשאוב, כמו גם בפעולות נוספות מלבד שאיבה שיש לבצע – למשל פתיחת סתימה בביוב
איך מתבצעת העבודה? בתחילת הפעולה יש להביא את הביובית כמה שיותר קרוב לאזור השאיבה, לאחר מכן פורסים את הצינורות בהתאם לפעולה הנדרשת – שאיבת הצפה, שחרור סתימה ועוד, בסופו של דבר הרכב יוצא מהחניון (או מאזור שבו מתבצעת העבודה) והפסולת שנשאבה מועברת לאתר מורשה
כמה עולה השירות? החל מ – 750 ₪

 

מה היא ביובית לחניונים?

בניגוד לביובית רגילה, שהיא משאית גדולה בעלת מיכל קיבול גדול, הביובית הנמוכה היא רכב קטן מימדים שמבצע בדיוק את אותה העבודה.

אם הביובית הרגילה מתאימה במיוחד למערכות ביוב שנמצאות מחוץ לבניין, ביובית נמוכה מתאימה לעבודה במקומות בהם הגישה בלתי אפשרית עבור הביובית הגדולה, כמו חניונים למשל.

אגב, בניגוד למה שלקוחות נוטים לחשוב לעיתים, הביובית הנמוכה מסוגלת לשאוב מים מחניונים בעוצמה אדירה, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

 

ביובית נמוכה כדי לשאוב בחניונים

במקומות נמוכים שנמצאים מתחת לקרקע, למשל חניון תת קרקעי של בניין מגורים או מקלט, אין גישה למשאית הסטנדרטית והרגילה של הביובית.

כאשר ישנם מקרי חירום כמו הצפה גדולה, אך גם במקרים לא דחופים שבהם צריך לבצע עבודות ביוב שונות באזורים נמוכים, למשל שטיפה וניקוי של הביוב, חשוב לצמצם עד כמה שניתן את המרחק בין הרכב שנושא על גבו את המיכלית – לבין המקום שממנו שואבים את המים או שלתוכו מחדירים מים בלחץ גבוה.

רק ביובית נמוכה שמיועדת לעבודה במקומות נמוכים כאלה, יכולה להגיע קרוב מאוד אל האזור שבו תתבצע העבודה, כמו גם להתמקם בצורה המיטבית על מנת שהצינורות והציוד ישמשו באופן האפקטיבי ביותר.

ככל שמצמצמים את המרחק הזה שבין הביובית אל המקום שבו היא פועלה, מי השופכין שנשאבים וכן הפסולת שהוצאה מן הביוב, שנחשבים למסוכנים הן לאיכות הסביבה והן לבריאות של אנשים ובעלי החיים – עוברים דרך הצינורות בצורה בטוחה יותר והסיכוי לדליפה הוא אפסי.

בנוסף, כאשר המרחק בין האזור שבו נעשית העבודה לבין הביובית עצמה הוא קצר, יש צורך בהפעלה מתונה יותר של המכשור של הביובית והיכולת לשלוט בעוצמת השאיבה גדלה.

 

בסרטון – צוות ביובית בזול שואב מפריד שומנים בחניון בתל אביב

 

היתרונות של ביובית קטנה לחניונים

העבודה עם ביובית מהסוג הזה היא אידיאלית לחניונים תת קרקעיים, אך גם למקומות נמוכים אחרים כאמור, זאת בזכות כמה יתרונות שיש לה בהשוואה לביובית הגדולה והרגילה, ביניהם:

#1 היכולת של הביובית הנמוכה והקטנה להגיע לאזורים שבהם יש תקרה בגובה נמוך, מה שלא מאפשר כניסה של משאית או רכב גבוה. היתרון הזה משמעותי כיוון שהוא מאפשר שמירה על מינימום מרחק בין הביובית לאזור השאיבה עצמו.

#2 העוצמה שלה לא נופלת מזו של הביובית הסטנדרטית, כלומר ניתן לבצע כל עבודת ביוב גם באמצעותה ובכך להעניק מעטפת מלאה של פתרונות ביוב בשטח עצמו.

#3 הנגישות המלאה לאזור העבודה, מקצרת את זמן הפעולה ומאפשרת חזרה לשגרה במהירות.

 

על מערכת הביוב של חניונים

מערכת הביוב בחניונים הינה מערכת מורכבת ומסועפת מאד, מה גם שברוב המקרים מדובר במערכות ישנות מאד שלא תמיד מתוחזקות כמו שצריך.

בתוך כך, הפוטנציאל לתקלות במערכות הביוב הללו הוא גבוה מאד, מה שאומר שאתם חייבים לתת את הדגש על תחזוקה נכונה וכמובן שימוש נכון.

חובה עליכם להקפיד שלא להשליך למערכת הביוב הזו פסולת קשה שיכולה לגרום לסתימה, וכמובן שעליכם להקפיד שכל פתחי הניקוז שלה יהיה פנויים ונקיים.

 

ביובית לחניונים

 

למה חשוב לטפל באופן מיידי בבעיות ביוב בחניונים?

מערכת הביוב של החניונים היא מערכת מורכבת ומסועפת ובמידה ויש בה סתימה, המים עלולים לצוף למעלה, לגרום לנזקים ואף לסכן את העוברים והשבים בחניון.

במקרה של הצפת מים, כל מי שנמצא בסביבה עלול להיפגע כתוצאה מהמים עצמם, או כתוצאה ממגע שלהם עם תשתית החשמל של החניון למשל.

לכן, כשאתם מזהים תקלה במערכת הביוב בחניון, מומלץ מאד שלא להתמהמה ולהזמין כמה שיותר מהר שירות של ביובית לחניונים נמוכים.

 

איך מזמינים את השירות ומתי נגיע אליכם?

אז במידה ואתם מזהים תקלה כל שהיא במערכת הביוב של החניון שלכם ושהמים לאחרונה לא מתנקזים כמו שצריך, צרו איתנו קשר נגיע לטפל בבעיה עם הביובית הנמוכה.

כל שעליכם לעשות זה להתקשר לטלפון אלינו כבר עכשיו, לספר לנו בקצרה מה התקלה ואיפה היא מתרחשת ואנחנו כבר נדע להתאים לכם את הטיפול המתאים.

אם אתם רוצים להתייעץ איתנו לפני שאתם מזמינים את השירות, פשוט כנסו לדף צור קשר באתר, שלחו לנו את הפרטים שלכם ואנחנו מבטיחים לחזור אליכם עם כל התשובות.

 

ביובית לחניונים - שאיבה בחניון

 

מחיר ביובית לחניונים

עלות הזמנת ביובית נמוכה נעה לרוב החל מ-840 ש"ח.

בהזדמנות זו חשוב לנו לציין, אלה בדיוק סוג העבודות שלבעל המקצוע קשה לתת הצעת מחיר טלפונית, מפני שהמחיר מושפע מהמון פרמטרים.

ברוב המקרים, המחיר של העבודה עשוי להשתנות בהתאם לכמות המים בחניון, מורכבות התקלה והגישה שתהיה לביובית הנמוכה לאזור.

בנוסף, המחיר עשוי להשתנות גם בהתאם למועד שבו תזמינו את השירות, ובמידה ותצטרכו לעשות זאת בסופי שבוע או בלילה, סביר להניח שהמחיר יעלה.

 

 

למה אצלנו?

הצפת מים בחניונים או סתימה במערכת הביוב הן תקלות חירום שדורשות התייחסות מידית, על מנת שהאנשים שנמצאים בחניון לא יפגעו. אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו, על מנת לספק לכם את המענה המהיר והמקצועי ביותר.

לנו יש את המכשור המתקדם ביותר להתמודדות עם תקלות במערכת הביוב של החניונים והביובית שלנו מסוגלת לשאוב מים בעוצמה אדירה, אפילו ביחס לביובית הגדולה. השילוב שבין המכשור המתקדם ובעלי המקצוע המעולים שלנו, מאפשר לנו להגיע לתוצאות טובות במהירות ומאפשר לכם להיות רגועים.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן להזמין ביובית לחניונים!

 

אולי יעניין אותך גם: טיפול בהצפה בבניין מגורים

מאמרים בנושא
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך