אזורי שירות

התקנת משאבות טבולות

מעוניינים להתקין משאבה טבולה במערכת ביוב חדשה? המשאבה הטבולה במערכת הביוב הקיימת הפסיקה לעבוד? הגעתם למקום הנכון, אצלנו תוכלו לקבל שירותי התקנת משאבות טבולות על ידי מקצוענים.

המשאבה הטבולה תסייע לכם לשאוב את השפכים מנקודה אחת ולהעבירם לנקודה אחרת. זוהי האחריות של החברות והעסקים שעובדים עם שפכים ומחויבים לעשות זאת.

אי העברת השפכים ממקום למקום משמעותה עבירה על החוק והתמודדות עם קנסות כבדים.

שווה לכם להתקין משאבה טבולה כדי לדעת שלא תמצאו את עצמכם מתמודדים בסיטואציה שכזאת. כל סימני השאלה בהקשר של משאבות טבולות יהפכו לסימני קריאה. מוטב כי לא תעשו בחירה שתתחרטו עליה כאשר אתם מסתכלים לאחור.

 

התקנת משאבות ביוב

 

 

מאפייני העבודה פירוט
באילו מקרים צריך להתקין משאבות טבולות? המשאבות הללו שפועלות באמצעות חשמל, מעבירות את מי הביוב ואת הפסולת הלאה לאורך מערכת הביוב והן למעשה מסייעות לניקוז מים ולמניעת הצפות של מי ביוב. לרוב משתמשים במשאבות טבולות כדי לנקז את הביוב ואת הפסולת מבורות שאינם מחוברים למערכת הביוב המרכזית, כמו גם ממקומות נמוכים כמו חניונים ומרתפים
כמה זמן אורכת הפעולה? יש להתקין את המשאבות כבר בתחילת תהליך הבניה ועוד לפני שיוצקים את הבטון. החלפה של משאבה שהותקנה בגלל תקלה, או הוספה של משאבה, נדרשת מעת לעת. אורך הפעולה תלוי בגודל המבנה ומספר היחידות שיש להתקין בו – וכן במורכבות הפעולה עצמה בהתאם לתנאי השטח
איך זה עובד? ההתקנה נעשית בעומק וזאת כדי למקסם את יכולת השאיבה ולהרחיק את המשאבה מהמבנה עצמו
כמה זה עולה? החל מ- 1800 ₪

 

מהן משאבות טבולות?

התקנת משאבות טבולות

 

אינכם יודעים מה זה משאבה טבולה? משאבה טבולה נקראת בשם הזה מכיוון שהיא צריכה להיות טבולה בתוך מים כדי לעבוד.

כל עוד המשאבה עצמה לא טבולה לחלוטין היא לא תספק את הסחורה המצופה ממנה. המשאבה הטבולה מנקזת את המים במקום אחד ומאפשרת לכם להעבירם למקום אחר.

לרוב משתמשים במשאבה טבולה בבורות ביוב שאין להם מערכת ניקוז ייעודית מתאימה.

בו בזמן יש את אלה שמשתמשים במשאבות טבולות כדי להתמודד עם הצפות חוזרות ונשנות. המשאבה הטבולה עושה את העבודה כמו משאבה רגילה, רק שהיא פועלת קצת אחרת.

היכולת שלה לעבוד כאשר היא מוצפת לגמרי גורמת לה להיות הפתרון היעיל להתמודדות עם מצבים שונים.

 

התקנת משאבות טבולות

אחרי שהכרתם את החשיבות של משאבות טבולות יהיה עליכם לדאוג להתקין אותן.

יש כאלה שחושבים כי מספיק להם לרכוש משאבה טבולה איכותית כדי לסדר את המצב. המציאות מלמדת אותנו כי התקנת משאבות טבולות חייבת להיעשות במקצועיות רבה.

משאבות ביוב טבולות שלא יהיו מותקנות כמו שצריך לא יעמדו בציפיות או ייהרסו במהרה. לכן חשוב שתבחרו בחברה מנוסה שתדע איך לבצע את המשימה החשובה הזאת.

החברה המנוסה תדע איפה להתקין את המשאבה ואיך לבחור את המשאבה המתאימה שתעמוד בציפיות.

משאבה לביוב טבולה שתתוקן באופן מקצועי תחזיק מעמד זמן רב ותספק את הסחורה כמצופה ממנה.

 

 

באילו מקרים נעשה שימוש במשאבה טבולה?

שאלתם את עצמכם מתי תצטרכו לבצע התקנת משאבות טבולות? ישנם כמה מקרים שכיחים שבהם מומלץ להתקין משאבות טבולות.

מי שכבר הבין מה זה משאבה טבולה יכול לתאר לעצמו את המצבים הללו. עם זאת טוב שתכירו כל מצב כדי שתתקינו את המשאבה בזמן ובמקום המתאימים.

משאבה טבולה לבורות ספיגה – ישנם בורות ספיגה שלא מחוברים למערכת ניקוז מכל מיני סיבות שהן.

התקנת משאבה טבולה בתוך בורות הספיגה האלה היא הכרחית. המשאבה תסייע לכם לנקז את מי הביוב בצורה טובה כדי שתוכלו לשנע אותם למקום אחר.

 

התקנת משאבות טבולות

 

סוגי משאבות טבולות

#1 משאבה טבולה לבריכות שחייה – אם יש לכם בריכת שחייה ביתית יהיה עליכם להשתמש בציוד מתקדם. התקנה של משאבה טבולה לבריכות שחייה חשובה כדי להשיג את המפלס הנדרש. בטח אם אתם מוסיפים בכל פעם מים נקיים במקום המים המלוכלכים בבריכה עצמה.

#2 משאבה טבולה למרתפים – הבעיה העיקרית עם מרתפים היא שהם עלולים להיות מוצפים במהרה. התקנת משאבות ביוב למרתפים חשובה כדי להתמודד עם ההצפות בצורה יעילה. אם יש לכם משאבה טבולה במרתף תדעו כי המים לא יציפו בו כל פינה.

#ֹ3 משאבה טבולה לחניונים – מרבית החניונים במדינת ישראל הם חניונים תת קרקעיים שמאפשרים מגוון רחב של מקומות חנייה. בכל חניון חובה לבצע התקנת משאבות טבולות כדי להתמודד בצורה יעילה עם הצפה לא צפויה של החניון.

#4 משאבה טבולה גובה 0 – משאבה שפועלת בצורה יעילה גם כשהיא נמצאת בגובה הרצפה, כלומר שאין צורך להתקין אותה בעומק רב של מים, על מנת שתעבוד. האפקטיביות שלה מאפשרת לה לשמש כ"משאבת חירום" לייבוש הצפות ורטיבויות שונות במבנים ובאזורים נמוכים של בניינים, למשל בחניונים, מרתפי דירות וכדומה.

#5 משאבה טבולה 2 צול – בעלת קוטר יציאת נוזלים של 2 אינצ'ים. הדגם הזה נפוץ מאוד והוא מתאים לשימוש הן בבתי מגורים והן לצורכי תעשייה.

#6 משאבה טבולה 3 צול – פועלת באופן דומה למשאבות טבולות אחרות, אך הקוטר שלה הוא 3 אינצ'ים לצורך יציאת המים, כלומר שמהירות העברת המים שלה הלאה יכולה להיות גבוהה יותר.

#7 משאבת לחץ טבולה – מטרתה להגביר את לחץ המים והיא נדרשת בין היתר על מנת לאפשר זרימת מים נאותה בקומות גבוהות של בנייני מגורים.

#8 משאבת סחרור טבולה – נקראת גם משאבת צנטריפוגה. היא משמשת במקווי מים שיש לשמר בהם טמפרטורה מסוימת. הסחרור שמייצרת המשאבה שומר על חום המים בהתאם לנדרש ובנוסף גם על ניקיון המים שלמעשה נמצאים בתנועה מתמדת.

#9 משאבה טבולה טוחנת – מותקנת בבורות ספיגה ומטרתה למנוע חסימות בבור הביוב, זאת על ידי טחינת הפסולת יחד עם מי השופכין, מה שמקל על הפינוי והניקוז שלהם. עוד על משאבה טוחנת.

 

איך בוחרים משאבה טבולה?

לפני שתחשבו על התקנת משאבה טבולה יהיה עליכם לדעת איך לבחור את המשאבה המתאימה.

המגוון הרחב של המשאבות הקיימות בשוק עלול לבלבל אתכם ולגרום לכם ללכת לאיבוד. אז מה אתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם עושים בחירה חשובה?

ראשית תבינו באילו עומסים מסוגלת לעמוד המשאבה. משאבות טבולות למקום גדולים חייבות להיות עוצמתיות וחזקות כדי לספק את הסחורה.

בו בזמן תרצו לדעת מה הגודל שלהן וכיצד תוכלו להפעיל אותן במידת הצורך. כל משאבה טבולה היא עולם שלם בפני עצמה, כך בדיוק יהיה עליכם להתייחס אליה.

כמובן שלא תוכלו שלא לבחון את המחיר של המשאבה הטבולה בהשוואה למשאבות אחרות.

 

מחיר משאבה טבולה

בעת רכישת משאבה טבולה לביוב יהיה עליכם להכיר את המחיר.

ישנן חברות שמספקות את המחיר של המשאבה יחד עם מחיר ההתקנה עצמה.

יהיה עליכם להבין מראש מה כולל בתוכו המחיר כדי שתוכלו להשוות אותו להצעות אחרות שקיבלתם.

המחיר של המשאבה בלבד יעלה לכם כמה אלפי שקלים, בהתאם לסוג המשאבה הנבחרת.

יש המון פרמטרים שמשפיעים על המחיר של משאבה לביוב בהתאם למבוקשכם.

מרבית המשאבות נמכרות במחיר של בין 4000 ש"ח עד 8000 ש"ח, אך כמובן שיש אופציות נוספות.

אנו מציעים לכם להבין מראש כמה תהיו מוכנים לשלם על התקנת משאבות טבולות כדי למנוע הוצאות חריגות.

 

לקריאת המשך: פתיחת סתימה בביוב

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3308189

    icon
    דילוג לתוכן
    צרו קשר רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך