אזורי שירות
עמוד הבית ביובית במודיעין

ביובית במודיעין

תושבי מודיעין יקרים, זקוקים לשירות מקצועי של ביובית? אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי! אנו חברה מובילה בישראל המספקת שירותי ביובית במודיעין.

הצוות שלנו יגיע אליכם תוך זמן קצר ויעניק לכם שירות מקצועי עם ציוד מתקדם. אנו לא נעזוב את הדירה, הבית או המשרד שלכם, עד שהתקלה לא תתוקן.

 

ביובית במודיעין

 

מגיעים לתת שירות בכל שכונות העיר מודיעין:

✔️ הכרמים

✔️ מוריה

✔️ שכונת הציפורים

✔️ השבטים

✔️ הנביאים

✔️ המגינים

✔️ הפרחים

✔️ משואה

✔️ מע"ר

✔️ הנחלים

ובכל רחבי מודיעין וסביבתה!

 

שירותי ביובית במודיעין

נמאס לכם להתרוצץ בין חברות שונות המספקות שירותי ביובית באופן חלקי? הגיע הזמן לשים לזה סוף! מהיום תוכלו לקבל שירותי ביובית מקצועיים – מגוון שירותים תחת קורת גג אחת.

אנו מאמינים כי ההצלחה שלנו היא בכך שאנו לא מספקים רק שירות אחד. מהם השירותים שאותם הלקוחות שלנו מקבלים? שירותי ביובית כולל:

◄ שאיבות ביוב עם ביובית נמוכה המיועדת לחניונים ושירותי שאיבות נוספיםשאיבת בור שמן, שאיבת בורות ביוב, שאיבת מים, שאיבת בור ספיגה, שאיבת הצפות.

◄ פתיחת סתימות ביוב במודיעין ושטיפות בלחץ מים גבוה – שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים.

 צילום קווי ביוב – עד לעומק של 50 מטרים.

◄ הסרת שורשים מקווי ביוב במודיעין – עם דיזה קוצצת ומים בלחץ גבוה.

◄ תיקון צנרת – שיקום קווי ביוב, תיקון צינורות והחלפת צנרת.

 

 

שאיבת הצפות במודיעין

הצפה היא מצב שיכול להיות מסוכן מאוד ולכן חשוב לטפל בה במהירות!

שאיבה של הצפה נעשית באמצעות ביובית, קודם כל מפני שכוח השאיבה שלה יכול להעלים גם כמויות אדירות של מים או נוזלי ביוב, במינימום של זמן.

מעבר לכך, לביובית יש יתרונות נוספים:

✔️ מניעת מגע עם בני אדם, בעלי חיים וצמחייה – בין אם זו הצפת מים או ביוב, כל הנוזלים נכנסים לתוך צינורות הביובית ומהם אל המיכלית, ללא דליפות. כך נמנעת סכנה בטיחותית וגם תברואתית.

✔️ שירותי ביוב משלימים – לאחר שכל הנוזלים נכנסו למיכלית והאזור יובש, ניתן לבדוק באמצעות המכשור שעל גבי הביובית מה גרם להצפה, להציע מגוון פתרונות ולבצע עבודות בשטח, על מנת לתת מענה מלא ויסודי.

 

שאיבת הצפות במודיעין

 

פתיחת סתימה בביוב במודיעין

חסימות בצנרת הביוב הן עניין נפוץ מאוד וישנן שלוש סיבות עיקריות לסתימות מהסוג הזה:

#1 השלכת אשפה לביוב במקום לפח – זריקת מגבונים, חיתולים, שמני בישול ופסולת שאמורה להגיע לפח האשפה, אל פתחי ביוב כמו כיורים, אסלות ולמקלחת.

#2 צמיחת שורשים בתוך הצנרת – חדירת שורשי עצים לתוך סדקים בצנרת או לפתחי הביוב עצמם, התפתחותם בתוך הקווים עד למצב של חסימת הצינורות ויצירת סדקים ושברים בהם.

#3 כניסת פסולת תעשייתית או טבעית לפתחי הביוב – סערות ורוחות שמכניסות חול, אבנים וענפים או פסולת בנייה ותעשייה לתוך הפתחים.

אנחנו פותחים את הסתימות בביוב באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה, שמשחררים את כל החסימות ומנתקים את הפסולת התקועה בדפנות הצנרת, עד לניקוי הביוב ומעבר תקין של מי השופכין.

 

ביובית קטנה ויתרונותיה

בין אם לצורך פתיחה של סתימות בביוב, שאיבת הצפות או כל שירות אחר, ביובית נמוכה יכולה להיות אפקטיבית בדיוק כמו המשאית הרגילה של הביובית, כאשר יש לה יתרון משמעותי עיקרי –

הביובית הקטנה יכולה להיכנס לכל אותם מקומות נמוכים כמו חניונים תת קרקעיים, מחסנים מתחת לקומת הקרקע, מקלטים ומרתפים, משמע איזורים שהביובית הסטנדרטית לא יכולה להגיע אליהם.

היכולת של הביובית הנמוכה להגיע ממש קרוב לפתח הביוב גם כשהוא אינו נגיש למשאית הגדולה, מעניק לה את היתרון שלה והיא פועלת בעוצמה מירבית, בין אם יש צורך לשאוב מים או ביוב, לצלם את הצנרת, להזרים מים בלחץ גבוה או כל שירות אחר – וכך היא יכולה להעניק את אותו שירות ממש, ביעילות מקסימלית.

 

חיתוך שורשים בביוב

אחד מהגורמים לחסימות ביוב שעלולים לייצר נזקים חמורים מאוד, הוא תהליך צמיחת שורשי עצים בתוך הצנרת.

חשוב לטפל בבעיה הזאת ביסודיות כדי לשחרר את הסתימה שהשורשים יצרו – וגם למנוע את המשך ההתפתחות של השורש בקווים ויצירת חסימות חדשות.

אנחנו נכניס צינור של הביובית המחובר לדיזה קוצצת, נסיר את השורשים ואז נזרים מים בעוצמה לתוך הצנרת, כדי לשחרר את החסימה שהשורשים יצרו.

לאחר מכן, נבדוק האם נוצרו סדקים או נזקים כלשהם למערכת הביוב בגלל התפתחות השורשים בתוכם – ובמידה שנגלה שכן, נטפל בכל הבעיות עד להשבת הביוב לתקינות מאלה.

 

צילום ביוב במודיעין

תיעוד של צנרת הביוב מבפנים היא הדרך הכי טובה לאתר תקלות נסתרות, כאלה שאי אפשר לגלות בקלות כיוון שהן נמצאות במעמקי הביוב.

צילום קווי הביוב מתאפשר עד לעומק של כ- 50 מטרים, באמצעות מצלמה המחוברת לסיב אופטי, או רובוט זעיר, כאשר שיטת הצילום תלויה בקוטר הצינור עצמו.

אנשי המקצוע שלנו מקבלים את מלוא המידע על מצב הביוב האמיתי, כולל מיקום של נזקים לצנרת כמו סדקים, בלאי וכדומה, ובאמצעות המידע והיכולת לדעת היכן ממוקמות התקלות בביוב –

להציע את הפתרונות הטובים והמקצועיים ביותר, שימנעו תקלות חמורות בהמשך ימנעו הרס אפשרי עתידי למערכת הביוב ובעקבות כך – גם יחסכו כסף רב.

 

שטיפת קווי ביוב במודיעין

השירות של שטיפת צנרת הביוב אפקטיבי גם במצב חירום וגם באופן קבוע:

✔️ במצב חירום – שטיפת הקווים באמצעות הזרמת מים בכמות גדולה ובעוצמה, משחררת את הצנרת מכל החסימות שלה.

זוהי הדרך הכי טובה לטפל בסתימה בביוב, בין אם החסימה בצנרת היא בגלל צמיחת שורשים, הצטברות של פסולת שומנית או כל סיבה אחרת.

✔️ שירות קבוע – לא צריך לחכות להצפה או לבעיות ביוב חמורות, עד להזמנת השירות של שטיפת קווי ביוב.

ניקוי ביוב בקביעות, אחת למספר חודשים, עשוי למנוע בעיות רבות בצנרת והוא מומלץ לצורך תחזוקת התשתית.

 

שאיבת בור שומן ומפריד שומנים

הפרדת שומנים ממערכת הביוב והתקנת בור שומן, היא חובה חוקית בכל בית עסק שמשתמש בשמנים ובחומרים שאסור שייכנסו לביוב, כגון מוסכים, מפעלים יצרניים, מסעדות ועוד.

אנחנו מתקינים מפרידי שומנים בבתי עסק וכחלק מהשירות שלנו שואבים ומרוקנים את בורות השומן הללו, על מנת לאפשר את השימוש החוזר בהם.

בנוסף, במקרים שישנה חסימה בתוך מפריד השומנים, חשוב להזמין את המקצוענים שלנו כמה שיותר מהר, כדי שישאבו אותו באמצעות הביובית, ישחררו את הסתימה, ירוקנו את הבור ויעניקו לכם כבעלי עסק את האפשרות לחזור לשגרת העבודה כמה שיותר מהר.

 

שאיבת בור שומן במודיעין

 

החלפת צנרת ביוב

ישנם קווי ביוב וותיקים שקיימים כבר שנים ארוכות ונוצר בהם בלאי, שיכול לבוא לידי ביטוי בחלודה, התפוררות של הצינור וסדקים רבים.

צינור ביוב כזה, מועד לפורענות בכל הקשור לתקלות בביוב, זאת כי הוא יכול להיסתם בקלות בגלל פסולת שתצטבר בו, שורשים שיצמחו בתוכו ונזילות שייגרמו בגלל שהצינור לא מסוגל להעביר את מי הביוב כמו שצריך.

במצב שהצינורות כבר ישנים ולא מסוגלים לעמוד בעומס העבודה הנדרש מהם, נוכל להציע החלפה של צנרת הביוב, כדי לשקם את התשתית, לחזק את זרימת הביוב ולהעניק איכות חיים לתושבים שמשתמשים בקווים הללו.

 

מחירון שירותי ביובית במודיעין

אנחנו שואפים לתת את מחיר ביובית המשתלם ביותר במודיעין, ואנחנו מספקים ציוד טוב וצוות אמין שיגיע אליכם עד הבית!

המחיר משתנה, והוא תלוי בעבודה ובהתאם למצב מערכת הביוב.

אם תפנו אלינו, תקבלו את הטוב ביותר עבורכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו.

ביובית נמוכה החל מ: 755 ₪

משאית ביובית רגילה החל מ: 450 ₪

משאית ביוב נמוכה החל מ: 840 ₪

שטיפת קו ביוב החל מ: 540 ועד 720 ₪

שאיבת ביוב ללא אגרה החל מ: 540 ₪

שאיבת בור ספיגה החל מ: 550 ₪

פתיחת סתימת ביוב החל מ: 840 ₪

הסרת שורשים מהביוב החל מ: 540 ועד 720 ₪

 

שאיבת ביוב עשויה למנוע נזק עתידי

אחת מהבעיות המרכזיות של בעיות ביוב היא שהבעיות הללו עשויות לחזור במהרה. בתור חברה המספקת שירותי ביובית במודיעין 24 שעות ביממה, אנו רואים כיצד זה משפיע.

לכן לפני שתעשו טעות כזאת או אחרת, אנו נציג בפניכם את היתרונות של טיפול מהיר ומקצועי בבעיה. לעיתים טיפול מהיר של ביובית במודיעין בשבת או ביום חול הוא האקס פקטור.

✔️ טיפול מהיר מונע מהבעיה להחמיר, ולהפוך להיות כזאת שלא ניתן לתקן אותה. יש תקלות במערכת הביוב שהן תקלות בלתי הפיכות, והן לרוב קורות בגלל התמהמהות רבה.

✔️ תיקון מקצועי וזריז של התקלה ימנע נזק סביבתי או אפילו נזק למבנה שבו אתם נמצאים. הרי מערכות הביוב עשויות להביא איתן לא מעט בלגן כאשר הן נותנות את אותותיהן.

✔️השקט הנפשי שלכם שווה הכל! כאשר חברה מקצועית מספקת תיקון למערכת הביוב, אתם יכולים סוף כל סוף ללכת לישון בלילה בשקט וללא כל חשש.

 

עבודות ביוב באזור מודיעין – למה איתנו?

רוצים לדעת מה יגרום לכך שתפנו דווקא אלינו ולא לאף חברה אחרת המספקת שירותי שאיבת ביוב במודיעין? המוטו שלנו הוא – ההצלחה שלנו נמדדת על פי שביעות הרצון של הלקוחות.

אנו עושים כל מה שנדרש כדי שכל לקוח יהיה מרוצה בעת סיום העבודה. החברה שלנו מספקת אחריות על כל תיקון או כל פעולה אחרת. אנו מגיעים לכל קריאה במהירות האפשרית, מבלי להתפשר על איכות התיקון.

יש עוד מגוון רחב של סיבות שאתם מוכרחים לשמוע אותם!

רוצים לשמוע למה עוד כדאי לכם לפנות אלינו? אין שום בעיה, אנו זמינים לספק מענה מקצועי על כל השאלות שיש לכם.

מה אתם נדרשים לעשות כדי להזמין אותנו אליכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר אלינו!

 

 

מגיעים גם לכאן:

 

למה אנחנו
שעון
שירות 24/6
מיקום
20 דק’ ואנחנו אצלך
ביובית
צוות מומלץ
צינור צנרת
פתרון מקצה לקצה
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך