אזורי שירות
ניקוי קווי ביוב ברמת גן
שתף
30 אפר 2023

ניקוי קווי ביוב הוא הליך בו עושים שימוש במשאית ביובית אשר כוללת מכשיר לחץ מים חזק מאוד אשר מאפשר לבצע שטיפה בלחץ של קווי הביוב וכך לנקות את מערכת הביוב בצורה הטובה ביותר.

בין אם בקווי הביוב ישנם שורשי עצים אשר יוצרים סתימה של המערכת, ובין אם הצטברות של פסולת גורמת לכל הקו להיות סתום ומפריעה למעבר התקין של המים במערכת הביוב, ניקוי קווי ביוב הוא קריטי וחשוב מאוד והוא יכול להשיב את מערכת הביוב לפעילות תקינה ונאותה.

 

מחיר ניקוי קווי ביוב במבצע לתושבי רמת גן

אם אתם תושבי רמת גן, ציינו את זה כשאתם פונים אלינו ונציע לכם מחירי מבצע מיוחדים לעבודות ניקוי קווי ביוב, כך שתוכלו לשמור על קווי ביוב נקיים ותקינים, ויחד עם זה לחסוך לא מעט כסף.

 

כמה עולה ניקוי קווי ביוב ברמת גן?

עבודת ניקוי קווי ביוב באמצעות שטיפה בלחץ של מים מתומחרת על פי מטר, והמחיר עומד על בין 99 ₪ לבין 250 ₪ למטר.

המחיר הסופי נקבע כאשר אנו רואים את המצב ובוחנים את הבעיה, ובהתאם לסיטואציה אנו יכולים להבין מהי בדיוק העבודה הנדרשת, ועל פי כך נותנים לכם את התמחור המדויק לפני שאנחנו מתחילים לבצע את העבודה עצמה. למחירון עבודות הביוב שלנו >>

 

מהו זמן ההגעה שלכם לרמת גן?

אנו מציעים לכם זמינות של 24 שעות ביממה, ואנו עובדים שישה ימים בשבוע ומספקים לכם זמינות מלאה של צוותים מקצועיים אשר יוכלו להגיע לרמת גן לבצע עבורכם עבודת ניקוי קווי ביוב בתוך כ 40 דקות ממועד הקריאה.

 

באיזה ציוד אתם משתמשים  לניקוי קווי ביוב?

את עבודות ניקוי קווי הביוב אנו מבצעים באמצעות ביובית מקצועית אשר מאפשרת שטיפה בלחץ מים גבוה והופכת את העבודה ליעילה במיוחד, ומאפשרת ניקוי יסודי של קווי הביוב עד לעומק של הקווים הללו.

 

איך לבחור קבלן ניקוי קווי ביוב ברמת גן?

בעבודת ניקוי קווי ביוב הציוד הוא אחד הדברים החשובים ביותר. וודאו כי אתם בוחרים חברת ביובית אשר מחזיקה ביובית מתוחזקת היטב, חדישה ואיכותית אשר יכולה לבצע ניקוי גם עבור קווי ביוב ישנים או עבור מצבים מורכבים, כך שהחברה בה אתם בוחרים תוכל להציע לכם פתרון לכל סיטואציה.

 

למה איתנו?

לא משנה אם מדובר במקרה פשוט או מורכב, יש לנו את היכולת המקצועית לבצע את ניקוי קווי הביוב בצורה היסודית ביותר ולאפשר לכם להחזיר את מערכת הביוב לפעילות תקינה ולשמור עליה זורמת ונקיה לאורך זמן רב יותר.

 

שירותים נוספים ברמת גן והסביבה

מלבד ניקוי קווי ביוב, תוכלו למצוא אצלנו שירותים נוספים כמו שאיבת בור ספיגה, תיקוני צנרת, פתיחה של סתימות, ניקוי שורשים ועוד מגוון רחב של עבודות דומות.

 

icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך