אזורי שירות
עמוד הבית קידוח בור ספיגה

קידוח בור ספיגה

בורות ספיגה הם המקום שבו מתרכז כל הפסולת שאותו אנו יוצרים. אופן טבעי בכל מקום שבו שוהים בני אדם מצטברת כמות גדולה של פסולת.

בין אם מדובר על פסולת שנזרקת לפח הזבל או כזאת שמגיעה במערכת הביוב. עד לתחילת שנות ה-90 היה נהוג לבצע קידוח בור ספיגה לאגירת הפסולת על כל סוגייה.

אך מאותו הרגע הוחלט כי כל הפסולת לא תישאר בבורות הספיגה בגלל שהיא פוגעת בסביבה. מה שכן בורות הספיגה הפכו להיות יעילים להתמודדות עם עוד המון עניינים אחרים.

מה אתם צריכים לדעת על קידוח של בורות לצורך ספיגה? ריכזנו לכם את כל המידע בעזרת המומחים של שירותי ביובית כך שלא יהיו לכם ספקות או סימני שאלה.

אנו נשמח להעניק לכם שירותי קידוח בורות ספיגה בעזרת הצוות המיומן שלנו. אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי ותכנון מקצועי של בור הספיגה לצורך צרכיו.

 

מהו בור ספיגה ולמה הוא משמש?

בור ספיגה

(קרדיט: canva)

עד לפני שלושה עשורים בורות ספיגה שימשו בעיקר לצורך אגירת פסולת מכל סוג. כיום התפקיד העיקרי של בורות הספיגה הוא לאגור את מי הגשמים שיורדים בחודשי החורף.

הבורות הללו מסוגלים להכיל כמות גדולה של מים, כתוצאה מכך לא נוצרות הצפות. בחלק מהמקומות עדיין משתמשים בבורות ספיגה כדי לאגור את הפסולת עד לפינוי של בורות אלה.

אך מדובר בעיקר על אזורים שבהם התשתית חלקית או ברמה ירודה לעומת אזורים אחרים. בהתאם למצב בשטח יהיה אפשר לבחור מה עושים עם אותן בורות ספיגה.

 

איך מתבצע תהליך הקידוח וההתקנה?

תהליך הקידוח חייב להתבצע בזהירות רבה כדי לא לפגוע בתשתית הנמצאת מתחת לפני השטח. בודקים היטב כי באזור שבו רוצים לקדוח אין צנרת או כל דבר אחר שעלול להסב בעיה.

לאחר שמוודאים כי השטח נקי יהיה אפשר להביא את הציוד המתקדם המאפשר קידוח. מדובר על מכשור חזק שמסוגל לקדוח בצורה אפקטיבית בור עמוק שיהיה בור ספיגה.

העבודה כולה נעשית על ידי חברה מנוסה שמכירה את התחום הזה. חשוב שהעבודה תתבצע לכל אורך הדרך על ידי איש מקצוע שמספק אחריות על העבודה שאותה הוא עושה.

כך לא תמצאו את עצמכם מקבלים תמורה פחות טובה ממה שחשבתם לעצמכם.

 

מהו מחיר קידוח בור ספיגה?

המחיר של קידוח בור ספיגה גמיש בהתאם לאופי העבודה שאותה נדרשתם לעשות. ככל שהקידוח יהיה יותר רציני ועמוק, כך מן הסתם המחיר צפוי לזנק כלפי מעלה.

ישנם בורות קטנים, במקרה כזה העבודה יכולה לנוע בין 4000 עד 5000 ש"ח. עם זאת במקרים אחרים שבהם הבור הוא עמוק ורציני המחיר יכול לנוע בין 20 אלף ש"ח עד 40 אלף ש"ח.

כמו שאתם מבינים לא מדובר על דבר של מה בכך, יהיה עליכם לוודא כי אתם מעסיקים את האיש הנכון. תוכלו לעשות השוואת מחירים בין אנשי מקצוע שונים כדי להוזיל את המחיר.

 

איך לבחור חברה מומלצת?

הדרך הנכונה לבחור חברת קידוח בור ספיגה תהיה על סמך העבודות שהיא מבצעת.

אל תסמכו על הבטחות שנזרקות לחלל האוויר, תבקשו לראות קידוחים שהיא ביצעה. תוכלו ללכת לראות את הקידוחים בעצמכם או לראות תמונות וסרטונים מהמקום.

הכי חשוב שתבינו כי החברה שתבחרו תהיה מסוגלת להביא אתכם בדיוק למקום שאליו תרצו להגיע.

מעבר לכך יהיה עליכם להבין מהו מחיר קידוח בור ספיגה שאותו החברה גובה בהשוואה לאחרות. אין סיבה שתשלמו ביוקר מבלי שתהיה לכך הצדקה אמיתית בהקשר של העבודה.

הזמינות של החברה צריכה להיות מיידית כדי שלא תמצאו את עצמכם מסתבכים מעבר למה שדמיינתם לעצמכם.

 

למה אצלנו?

מדוע כדאי לכם להזמין את המומחים שלנו לצורך קידוח בור ספיגה? כי אצלנו תמצאו מומחים שמתמחים בקידוח של בורות ספיגה לכל מטרה שהיא.

אנו עושים את העבודה הזאת דרך קבע, כך שיש לנו את הניסיון הדרוש בתחום הזה. כל לקוח שפונה אלינו מקבל התאמה אישית של העבודה לצרכיו האישיים.

יכול להיות שהמטרה שלכם תהיה שונה בהשוואה למטרה של אדם אחר שרוצה לקדוח בור ספיגה. בואו להצטרף למאות הלקוחות שלנו שכבר נהנו מהשירות המתקדם אותו סיפקנו להם.

הזמינות של חברתנו היא מיידית – לאחר שתפנו אלינו נדאג להגיע אליכם בהקדם.

 

שירותים נוספים שאנחנו מציעים:

מאמרים בנושא
icon
דילוג לתוכן
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך